Число життєвого шляху 1 у нумерології – значення для жінок і чоловіків

Якщо ваше число життєвого шляху – одиниця, ви особистість з твердим характером. По-іншому це число називають в нумерології числом сутності. Ми розповімо про жінок, чоловіків і дітей з ЧЖП 1, про вибір професії, про стосунки і сумісність з іншими числами життєвого шляху.

Плюси і мінуси характеру

У нумерології число життєвого шляху 1 (або число сутності 1) — одне з найсильніших. Якщо пощастило стати його власником, ви природжений лідер. Багато риси характеру допомагають вам виділитися на фоні інших людей. Ви завжди покладаєтеся на розум, відстоюєте свою правоту і звикли діяти масштабно.

До плюсів відносяться:

 • гострий розум;
 • рішучість;
 • справедливість;
 • вміння бачити мету і розуміти, в якому напрямку рухатися;
 • наполегливість.

Люди з числом життєвого шляху 1 не люблять підкорятися, вони вважають за краще діяти самостійно і не бояться брати на себе відповідальність. Вони знають собі ціну, за що їх поважають.

Але далеко не всі позитивні характеристики. Є й недоліки:

 • егоцентричність;
 • самозакоханість;
 • небажання рахуватися з іншими точками зору;
 • агресивність.

Похвала для таких людей має дуже велике значення. Ми всі любимо чути приємні слова на свою адресу, але в даному випадку можливий сильний перегин. Людина з ЧЖП 1 готовий оточити себе льстецами тільки лише для того, щоб вони говорили потрібні йому компліменти.

Коли щось іде не за планом, “одинички” виходять з себе, можуть навіть стати агресивними і демонструвати зневажливе ставлення до оточуючих. Їх дратують слабкості інших людей, а також власні помилки. Важливе значення має й соціальний статус. Якщо з якихось причин не вдається досягти вершин, їм доводиться переживати серйозну внутрішню драму.

Цілеспрямованість людей з ЧЖП 1 іноді зашкалює, що перетворює це позитивна якість в недолік. На першому місці завжди стоїть досягнення бажаного: вони готові заради цього пожертвувати дружбою, любов’ю і навіть власною репутацією.

Жінка з числом життєвого шляху 1

Жінка з ЧЖП 1 притягує погляди і увагу протилежної статі. У них немає проблем з особистим життям, так як вони володіють дивовижною харизмою.

Число життєвого шляху 1 має значення сили і впевненості в собі. Жінка-одиничка сама обирає собі партнера. Вона норовлива і любить грати в психологічні ігри. Догодити їй складно. З одного боку, вона любить домінувати, а з іншого — її дратують чоловіки, готові виконати будь-який каприз. Хочеться напруження пристрастей. При цьому конкуренції такі жінки не терплять. Вони не прощають зрад, вважаючи за краще пов’язувати своє життя з відданим чоловіком.

Дівчата з числом “один” імпульсивні і часто приймають необдумані рішення. Складний характер може призвести до проблем у відносинах. Час від часу вони можуть відчувати себе самотніми навіть, маючи чоловіка. Такі жінки вірять тільки собі, вважають за краще не доручати найвідповідальніші справи комусь, а робити їх самостійно.

Чоловік з числом життєвого шляху 1

Чоловік з числом життєвого шляху 1 напористий і незалежний. Це першовідкривач, який прагне до успіху. ЧЖП 1 має значення впевненості в собі. І саме це якість подобається жінкам. Такі сміливі та цілеспрямовані чоловіки здаються надійної кам’яною стіною. І на них дійсно можна покластися. Вони зроблять все, щоб їх сім’я ні в чому не потребувала.

Одинички люблять домінувати. Вони воліють відносини, в яких останнє слово повинно бути за главою сім’ї. На них не можна тиснути і змушувати робити щось силою – це марно. Добитися свого з таким чоловіком можна тільки хитрістю. І потрібно діяти вчасно, так як часто рішення приймаються настільки швидко, що друга половинка не встигає за ними.

Число життєвого шляху 1 у дітей

Якщо у дитини за датою народження випадає число життєвого шляху 1, він з малих років виділяється на тлі однолітків. Такі діти активні, рухливі і не сидять на місці. Їм хочеться бути в центрі уваги, і вони всім демонструють свої найкращі якості.

ЧЖП 1 у нумерології число лідерів. Важливо правильно виховувати дитину, так як її поведінка може вилитися в нездоровий егоїзм. Потрібно вчити дітей співчуттю і самоконтролю.

Професія і фінанси

Якщо ваше число життєвого шляху — 1, поставтеся серйозно до вибору професії. Вибирайте той напрямок, в якому відчуваєте себе впевнено, де зможете досягти високих результатів. Вас не влаштує ситуація, коли доведеться залишатися в тіні.

Часто люди з ЧЖП 1 стають керівниками чи відкривають бізнес. Ідеально підходять такі напрямки, як будівництво, наукова діяльність, викладання або сфера досліджень. Ці особи не шкодують часу і сил на те, щоб винайти щось своє, тому нерідко стають відкривачами.

З фінансами у людей-одиничок все в повному порядку. Вони знають, як заробити побільше грошей, витрачають їх теж з розумом. Вони воліють розвивати основний напрям, а не розпорошувати увагу на кілька проектів. І це приносить результати.

Але ця людина може бути занадто самовпевненим. Наприклад, він не звернеться за порадою до професіонала у фінансових питаннях, а “проверне” все сам. У підсумку втрачає час і гроші.

Відносини і сім’я

Люди з числом сутності 1 в юності не відрізняються особливою вірністю і не зупиняються на одному партнері. Вони весь час шукають ідеал і тільки після подолання певної межі розуміють, що ідеальних людей немає. В якості постійного партнера вони вибирають того, хто вищий за соціальним статусом або хоча б відповідає їм, а також володіє привабливою зовнішністю. Людям з числом життєвого шляху 1 важливо, щоб оточуючі дивилися з захопленням не тільки на них, але і на другу половинку.

У любовних стосунках не завжди вдається досягти гармонії. Одинички люблять домінувати, але вибирають таких партнерів, які не горять бажанням підкорятися. Типові представники числа 1 більше думають про себе і задоволенні своїх потреб. Такий егоїзм теж не йде на користь відносинам.

Народження дитини у сім’ї зміцнює сою. Одиниці стають зразковими батьками. Але у них є недолік — вони постійно контролюють дитину, не даючи йому права на помилку.

Сумісність з іншими числами життєвого шляху

Представники числа життєвого шляху 1 дружать з тими, чиї числа – 3 і 5. Ці ж люди можуть стати для них прийнятними діловими партнерами. Любовні стосунки краще заводити з людьми, у яких ЧЖП дорівнює 1, 6 або 9. Згідно нумерології, найнижча сумісність може бути з числами 2, 4 і 8.

Відомі особистості з ЧЖП 1

Ми зібрали для вас список з 10 знаменитих людей з числом життєвого шляху:

 1. Фізик Ісаак Ньютон — 04.01.1643 р.
 2. Імператор Наполеон Бонапарт — 15.08.1769 р.
 3. Композитор С. с. Прокоф’єв — 23.04.1891 р.
 4. Дизайнер Крістіан Діор — 21.01.1905 р.
 5. Дослідник Жак Ів Кусто — 11.06.1910 р.
 6. Президент СРСР М. С. Горбачов — 02.03.1931 р.
 7. Співак Ст. Л. Лещенко — 1.02.1942 р.
 8. Композитор В. Л. Крутий — 29.07.1954 р.
 9. Бізнес-тренер Ірина Хакамада — 13.04.1955 р.
 10. Гімнастка С. В. Хоркіна — 19.01.1979 р.