Дитина-Риби: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Риб. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Рибам. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Риб

Риби – найбільш таємничий знак зодіаку. Його представники добрі, чутливі, з розвиненою інтуїцією і щирі. Дитячий гороскоп має ряд особливостей. Діти-Риби володіють багатою фантазією. Вони бачать віщі сни і відчувають настрій оточуючих. Нерідко дорослі чують від них такі запитання, які ставлять їх у глухий кут.

Діти-Риби крихкі і емоційні. Їх легко образити, вони замкнуті. Якщо зробити недоречне зауваження або сильно насварити, така дитина може надовго піти в себе, закритися і перестати довіряти. Батькам постійно доводиться підбадьорювати сина чи дочку і намагатися підвищити їх самооцінку. Але важливо не перестаратися.

Вже з дитинства потрібно поступово готувати Риб до дорослого життя. Якщо у всьому потурати і намагатися не засмучувати, в майбутньому, коли доведеться зіткнутися з дорослим світом, їм буде важко.

Дівчинка знака зодіаку Риби

Риби-дівчатка часто замкнуті і недовірливі. Але це не означає, що у них немає друзів. Діти тягнуться до них, але маленькі Рибки воліють захоплення езотерикою і люблять побути наодинці зі своїми думками. Навіть астрологи не знають все про знак зодіаку: його представники приховують свої почуття і не виливають душу навіть перед близькими.

Однією з характеристик дитини-Риби є непостійність. Дівчатка нерідко відчувають емоційні гойдалки. Вони можуть радіти і веселитися, а вже через кілька хвилин насупитися і образитися. Це буває не тільки в дитинстві. З віком такі перепади просто не сильно помітні, так як з’являється вміння контролювати свої емоції.

Хлопчик знака зодіаку Риби

В характеристиці хлопчика є м’якість, ніжність і чутливість. Але це швидше жіночі риси. Хлопчаки-Риби ростуть делікатними, вразливими, але можуть проявляти і протилежні якості. Вони стають агресивними і зухвалими, коли їх накопичується образа.

Посмішка хлопчика-Риби не означає те, що на душі у нього все спокійно. Батькам часто складно зрозуміти, що відбувається в душі сина. Астрологи радять ненав’язливо і поступово привчати хлопчика до твердості. Він повинен вміти давати відсіч. Риб легко образити – представники знаку гостро переживають неприємності в сім’ї. Зазвичай вони сильно прив’язані до батьків, і такі хлопчики дорослішають пізніше однолітків.

Опис для дошкільнят

У дітей, народжених під знаком Риб, багата уява. Вони не тільки із задоволенням слухають казки або розігрують сценки, але й вигадують історії. Цікаво спостерігати за іграми такої дитини. Він захоплюється і починає забувати, що іграшки насправді не живі. Риби люблять жити в своєму уявному світі і кожен раз висловлюють невдоволення, коли доводиться повертатися до реальності.

В описі знака є і негативні моменти. У Риб настільки багата фантазія, що діти-дошкільнята часто обманюють і вводять в оману. Вони щиро не розуміють, чому їх лають за невинну брехню.

Для малюків важлива батьківська похвала. Вони не переносять емоційне і фізичне насильство. Крик і з’ясування стосунків на підвищених тонах здатні вибити їх з колії і навіть стати причиною нервового розладу.

Риби нерішучі, їм складно зробити вибір. Дорослим необхідно кожен раз заохочувати таких дітей за прояв позиції та сміливі вчинки. Вони повинні відчувати опору.

Характер молодших школярів

Схильність подумки уноситься в казкові країни і фантазувати не йде на користь навчання. Наприклад, хлопчики та дівчатка 8 років нерідко мають проблеми у школі. Успішність не занадто висока, вчителі постійно лають за неуважність, непосидючість і відсутній погляд. Але справа не в поганій дисципліни, а в особливості характеру дітей знака зодіаку Риби.

Ближче до закінчення початкової школи ситуація вирівнюється. Дитина-Риби звикає вчитися, вміє концентрувати увагу на навчанні, але до цього моменту багато що може бути втрачено. В цілому у Риб відмінний потенціал. У них феноменальна пам’ять, вони вміють працювати з великим об’ємом інформації. Вони люблять добиратися до самої суті. Але це можливо, якщо дитина відчуває інтерес.

В школі Риби часто захоплюються езотерикою та іншими таємничими речами. Батькам потрібно бути поруч, допомагати і підтримувати, розділяти захоплення. В іншому випадку дитина віддалиться.

Як поводяться підлітки-Риби

Хлопчики і дівчатка в підлітковому віці ще більше відчувають свою несхожість на інших. Дівчата Риби за знаком зодіаку стають лагідними, сильно виділяються на тлі ровесниць і від цього нерідко йдуть у себе.

Риби сильніше переживають невдачі, непевність у собі заважає їм досягати результатів. На цьому етапі важлива підтримка батьків. Представники знаку легко піддаються впливу, а воно буває негативним. Занадто великий ризик потрапити у погану компанію.

Сильні і слабкі сторони дитини-Риб

Риби – ніжний і піднесений знак зодіаку. При спілкуванні з такими дітьми відразу стає зрозуміло, що вони живуть у своєму світі.

У них є як сильні, так і слабкі сторони:

Переваги Недоліки
Красномовство Примхливість
Багату уяву Нерішучість
Вразливість Чутливість
Чуйність Боязливість
Безкорисливість Лінь
Високий творчий потенціал Відсутність лідерських якостей
Самовідданість Невпевненість у собі
Щедрість Необов’язковість
Доброта Надмірна поступливість

Деякі якості прийнято вважати позитивними, але у Риб вони виражені дуже сильно, тому їх відносять до недоліків. Наприклад, здатність йти на компроміс – це добре, але представники знаку часто поступаються на шкоду собі.

Таблиця за Східним календарем

На дітей під знаком Риб впливає і рік народження. За Східним календарем кожному року відповідає одне з 12 тварин-символів.

Від цього може змінюватися характер дитини:

Знак зодіаку Риб за Східним календарем Риси характеру
Щур Витончена творча натура, добра, тактовна
Бик Впевнений і спокійний, але легко виходить із себе через критики
Тигр Творчий, цілеспрямований
Кролик Ідеаліст, мрійник
Дракон Глибоко емоційний, вразливий
Змія Проникливий, емоційний, злопам’ятний
Кінь Гармонійний і позитивний, мрійливий
Коза Надмірно чутливий, милосердний
Мавпа Доброзичливий, потайний
Півень Мрійливий, сприйнятливий, з багатим внутрішнім світом
Собака Не любить виділятися і привертати увагу
Кабан Тонка, альтруїстична натура

На характер Риб впливає і декада народження. Це можна пояснити впливом різних планет. Для Риб характерні такі особливості:

 1. Остання декада лютого – сильно розвинена фантазія і почуття жалю. Ці люди потрапляють під вплив планети Нептун. Їм постійно хочеться допомагати іншим і робити добрі справи на шкоду собі.
 2. Перша декада березня відрізняються спокійним характером, знаходяться під впливом Місяця, слабо розвинені комунікативні навички, вони недовірливі.
 3. Друга декада березня – наглядові, діяльні, володіють відмінною пам’яттю, знаходяться під впливом Марса.

Здоров’я дитини під знаком Риб

Від природи діти-Риби не можуть похвалитися міцним здоров’ям. Їх слабкі місця – ендокринна система, шкіра і серце. Поки Риби почувають себе спокійно, все добре. Але варто їм понервувати, загострюються старі захворювання і з’являються нові. Безсоння і страхи стають причинами дерматологічних розладів.

Будь-яке зниження імунітету призводить до проблем зі шкірою. Батькам варто звернути на це увагу, намагатися не запускати хвороби і не допускати сильних емоційних коливань у дітей.

Захоплення

Риби – творчі натури, і їх таланти виявляються з раннього дитинства. Представники знаку артистичні і знають толк в музиці. З них виходять прекрасні актори і співаки. Але важливо подолати природну нерішучість і скромність. Рибам потрібно чимось займатися, і бажано, щоб захоплення були пов’язані з роботою в команді або з виступами на сцені.

Діти цього знаку люблять малювати, у них непогано виходить в’язати і шити. До творчого процесу вони підходять нестандартно, тому і речі виходять не такими, як у всіх. У Риб багато талантів, але часто вони виявляються нереалізованими. Їм просто не хочеться витрачати час на заняття, крім школи. І завдання батьків – м’яко направити їх.

Спорт

Зі спортом Риби дружать не завжди. Представники знаку більше воліють творчість. Але якщо вони спробують заняття, потім вже важко відмовитися. Риби – захоплюються натури. Їм підходить фігурне катання, хокей, всі види йоги і гімнастика.

Діти здатні швидко освоїти всі види спорту, пов’язані з водою: плавання або водне поло. Вони можуть займатися як самостійно, так і в складі команди. В обох випадках покажуть високий результат.

Навчання в школі

Риби непогано вчаться в школі, якщо потрапляють в клас з розуміючими вчителями. Представники знаку сильно схильні до впливу ззовні. Якщо в класі не прийнято вчитися добре, відмінна успішність є об’єктом жартів і глузувань, Риби не будуть намагатися підтягти знання з предметів.

Другий проблемою є відчуженість. Такі учні звикли витати в хмарах і продовжують робити це на уроках. Матеріал вони освоюють повільніше, ніж однокласники. Не всі вчителі розуміють, що діти різні, не кожен дає можливість дітям учитися в тому темпі, який для них максимально комфортний. Є і вимоги за програмами. Відсутність індивідуального підходу призводить до того, що Рибам потрібно буде підтягувати успішність поза школи.

Які професії підходять дітям-Рибам

Розвинена уява допомагає Рибам досягти висот у творчих професіях. Вони стають хорошими музикантами, художниками, артистами. Риби люблять дітей, з них виходять прекрасні керівники гуртків та педагоги додаткової освіти.

Представники знаку можуть домогтися багато чого, тільки якщо зацікавлені тим, чим займаються. Коли інтересу немає, з’являється лінь, яка гальмує розвиток. Риби можуть спробувати себе у сфері освіти чи медицини. Їм подобається фармація, особливо якщо потрібно не просто продавати ліки, а й виготовляти їх самостійно, змішуючи різні інгредієнти.

Сумісність дітей-Риб з батьками

Для Риб в дитинстві відносини з батьками вкрай важливі. Якщо щось не ладиться, вони відчувають себе нещасними. А спілкування не завжди буває позитивним. Багато залежить від знаку зодіаку батьків, з якими у Риб різна сумісність:

 1. Овен – часто виникають конфлікти. Практичному Овну піднесений дитина-Риби здається бездіяльним.
 2. Телець – не розуміє переживань дитини, знецінює їх. Дорослому Тельцю здається, що будь-яку проблему можна вирішити, але потай він захоплюється тонкою натурою Риб.
 3. Близнюки – мають багато точок зіткнень.
 4. Рак – відмінна сумісність. Поряд з таким батьком Риби почувають себе під захистом.
 5. Лев – захоплюється творчими здібностями дитини, але постійно підганяє його, не може змиритися з його лінню.
 6. Діва – виникає безліч конфліктів у побуті, практичний батько не розуміє свого творчого дитини.
 7. Ваги – багато спільного, обидва вважають за краще жити в світі ілюзій.
 8. Скорпіон – непогана сумісність, батько стає для своєї дитини чудовим наставником і оберігає його від зовнішнього світу.
 9. Стрілець – позитивне і продуктивне поєднання. Мати або батько вчать життя на особистому прикладі.
 10. Козеріг – середня сумісність незважаючи на те, що ці люди-зовсім не схожі. Їм вдається уникнути гострих кутів.
 11. Водолій – не найкращий варіант. Батьки можуть завдати шкоди чутливо натурі дитини.
 12. Риби – відмінна комбінація. В сім’ї і дитина, і батьки відчувають себе максимально комфортно.

Знайти підхід до Риб можна, якщо постаратися не критикувати маленького представника знака і не лаяти його. Це під силу будь-якому знаку зодіаку. Головне – бажання досягти взаєморозуміння.

Як виховувати сина або дочку під знаком Риб

Якщо в сім’ї народилася дитина-Риби, життя заграє новими фарбами, з таким малюком точно не буде нудно. Але багата уява не завжди йде їм на користь. Таким дітям треба постійно пояснювати, що між світом реальним і вигаданим, величезна різниця.

В питаннях виховання потрібно взяти на замітку:

 1. Риб не можна карати. Психологічний тиск та фізичне насильство тільки посилять проблеми.
 2. Маленьким представникам знака варто купувати іграшки, які розвивають логіку і уяву.
 3. Якщо дитина ділиться своїми переживаннями, це великий плюс. Потрібно всіляко заохочувати таке прагнення.
 4. З раннього віку Риб варто вчити організованості. Цього їм не вистачає. Можна купити яскравий щоденник і запропонувати розписувати свої справи наперед.
 5. Слід підштовхувати дітей до того, щоб вони частіше робили самостійний вибір, не перекладаючи відповідальність на інших.
 6. Прагнення Риб побути наодинці з самим собою слід поважати. Але не можна давати дітям захоплюватися комп’ютерними іграми і переглядами сумнівних передач. Це може скалічити психіку і викликати залежність.

У дітей-Риб краще розвинена права півкуля мозку і, відповідно, інтуїція. Батькам варто загострити увагу на цьому моменті і навчити дитину довіряти внутрішньому чуттю.

Яке ім’я вибрати для дитини-Риб

Добродушні Риби привертають увагу. Багато діти хочуть з ними дружити. Але хлопчиків краще виховувати так, щоб розвинути впевненість і твердість духу, полегшити їм подальший шлях по життю. Краще підбирати сильні і вольові імена, які зрівноважать м’які риси. Підійдуть варианты:

 • Аркадий;
 • Арсений;
 • Вадим;
 • Родион;
 • Александр.

З дівчатками все трохи простіше. Вони випромінюють любов і щастя, підкорюють ніжністю і витонченістю. Ім’я повинно підкреслювати характер маленької Рыбки:

 • Анна;
 • Вера;
 • Роза;
 • Ульяна;
 • Полина;
 • Алла.