Графік життя за датою народження – як розрахувати нульові періоди

Складання графіка життєвих сил – це можливість заздалегідь дізнатися про важкі періоди для кар’єри, особистого життя, творчості і інших сфер. У статті ми розповімо, як розрахувати свій графік життя за датою народження, а також дамо розшифровки значень.

Що таке графік життя в нумерології

З допомогою нумерології можна не тільки скласти психологічний портрет за датою народження, але й зробити розрахунок подій за роками. Життєвий шлях складається з циклів, які періодично змінюють один одного. Вважається, що всього існує 9 періодів, але у долі будь-якої людини їх може бути не більше шести – тобто все повторюється кожні 6 років.

Один період триває рівно 6 років, протягом яких може відбуватися рух вгору або вниз, тобто можуть бути сприятливі (ріст, розвиток, процвітання) або несприятливі (втрати, невдачі, падіння) етапи. Як тільки 6 етапів завершуються, починається нове коло, і все повторюється спочатку.

У кожний часовий проміжок закладена певна інформація, тому можна спрогнозувати спади і підйоми. Для цього потрібно на основі персонального цифрового коду побудувати графік життєвих сил. Він показує, коли можна очікувати піку в кар’єрі, фінансах і особистого життя. З його допомогою можна оцінити майбутнє – визначити найбільш важливі, наприклад, небезпечні або перспективні роки, в житті людини, щоб по максимуму використовувати потенціал або уникнути помилок і неприємностей.

Як розрахувати графік життєвих сил самостійно

В нумерології є спеціальна формула для розрахунку життєвих циклів за датою народження. Щоб розрахувати періоди, треба перемножити між собою день, місяць і рік народження людини. Отримане число має бути шестизначним. У тому випадку, якщо виходить менше число, його потрібно доповнити нулями, тобто дописати їх в кінці (праворуч).

Покажемо на прикладі дати 3 жовтня 1986 року:

  1. Множимо числа: 3*10*1986=59580.
  2. Вийшло 5-значне число, тому доповнюємо його до шестизначного, тобто додаємо 0 в кінці: 595800.

Далі потрібно побудувати графік, тобто перенести числа на вісь Y, а по осі X написати роки. Але для зручності краще скористатися таблицею, поданою нижче. Кожна цифра в числовому коді відповідає певному році у 6-річному періоді і має власну енергетику.

Залишається тільки перенести цифри з розрахованого коду в таблицю. Їх краще записати верхній рядком, 5 буде в першому стовпці, 9 – у другому, 5 – у третьому і т. д.

5 9 5 8 0 0
0 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
24 25 25 27 28 29
30 31 32 33 34 35
36 37 38 39 40 41
42 43 44 45 46 47
48 49 50 51 52 53
54 55 56 57 58 59
60 61 61 63 64 65
66 67 68 69 70 71
72 73 74 75 76 77
78 79 80 81 82 83
84 85 86 87 88 89
90 91 92 93 94 95
96 97 98 99 100 101

тобто всі роки, записані під цифрою 5, проходять під енергетикою цієї цифри, всі роки, записані під цифрою 9, проходять під енергетикою цифри 9 і т. д. Ті роки, які знаходяться під нулями, називають нульовими періодами.

Розшифровка значень життєвих періодів

В нумерології кожне число має унікальні вібрації, які впливають на періоди життя, задають певний вектор, викликають ті чи інші ситуації та події. Розшифруємо значення всіх цифр, які можуть бути на графіку життєвих сил.

Нульовий період в нумерології

В нумерології нульовим періодом називають часовий проміжок у 6-річному циклі, протягом якого відбувається спад. Він може бути емоційним, фізичним, кар’єрних і фінансових. Для нього характерна відсутність енергії, сил, цілей, бажань, пригнічений стан, погане самопочуття, напружені відносини з близькими, друзями і колегами.

Розрахувавши свій життєвий код, ви можете зрозуміти, чи є у вас нульові періоди в житті, і при необхідності скорегувати плани. Наприклад, відкласти важливі події до більш відповідного моменту.

З точки зору нумерології 0 може приймати або нейтральне або негативне значення. Число може проявлятися як сварки з рідними, розлучення, втрата роботи, тому нульові періоди не завжди підходять для того, щоб відкривати бізнес, інвестувати кошти або давати їх у борг, планувати весілля або вагітність. В цей час необхідно створити собі психологічно безпечне середовище, не випробовувати свої сили на міцність і пробувати різні духовні практики, які допоможуть пережити непростий період.

Одиниця

Рік, що потрапляє під вплив числа 1, символізує підйом, який починається після смуги труднощів, невдач або втрат. Це зростання може бути не настільки швидким і помітним, як того хотілося б. Але одиниця вказує на те, що ситуація буде поступово змінюватися в кращу сторону.

Не варто сподіватися тільки на удачу. Потрібно проявляти ініціативу, працювати і бути наполегливим, щоб відбулися позитивні зміни. Розраховуйте тільки на себе. До цього успіху ще далеко, тому на даному етапі може виникнути подразнення. Важливо не піддаватися зневірі і апатії.

Двійка

В нумерології цифра 2 означає баланс, тому двійка у графіку життя може говорити про початок повільного, але стабільного зростання. На цьому життєвому етапі важливо не втрачати надію і запастися терпінням, щоб спокійно реагувати на виникаючі проблеми. В цілому період можна назвати сприятливим, за винятком деяких труднощів, які є невід’ємною частиною даного проміжку часу.

Невеликі злети і падіння створюють відчуття емоційних коливань. Треба берегти себе, не витрачати енергію на переживання, не піддаватися негативним думкам і рухатися до мети, незважаючи на дрібні неприємності.

Трійка

Життєвий цикл, на який впливає трійка, пов’язаний зі змінами. Змінюється не тільки ситуація в роботі або в особистому житті, але і погляди, переконання, цінності і цілі. Не варто в цей період всерйоз розраховувати на стрімке кар’єрне або фінансовий ріст, але можна розвивати свої соціальні зв’язки.

Час сприятливо для того, щоб заводити нових друзів або ділових партнерів і розширювати коло спілкування в професійному середовищі. Можна задуматися про реалізацію масштабних планів, але не братися відразу ж за складний проект, а присвятити цей рік того, щоб ретельно оцінити перспективи і ризики, а також провести розрахунки.

Четвірка

В нумерології четвірка символізує стабільність, тому число 4 на графіку життєвих сил означає настання сприятливого періоду. Протягом року життя буде розміреним, комфортної, без різкого підйому, але і без суттєвих проблем і втрат. Налагодяться сімейні відносини, з’явиться постійний джерело заробітку, перспективи кар’єрного та фінансового зростання.

З-за впливу цифри чотири вас буде влаштовувати поточне положення справ. Вашими пріоритетами на даному етапі будуть сім’я, саморозвиток, хобі та здоров’я. Навряд чи у вас виникне бажання боротися і конкурувати.

П’ятірка

Життєвий цикл, якому відповідає число 5, пов’язаний з різкими змінами, ризиком та несподіваними ситуаціями. Вони можуть бути і позитивними, і негативними, залежно від того, яка цифра стоїть у числовому коді перед п’ятіркою. Цей період можна назвати яскравим, насиченим і багатим на події.

У вашому житті може відбуватися дивний збіг обставин. Наприклад, ви можете познайомитися зі своїм майбутнім обранцем в незвичайному місці або раптово дізнатися про бажання партнера розлучитися. Енергія цифри п’ять – сильна, але нестабільна, тому слід бути обережними.

Шістка

Число 6 у циклі життя говорить про настання благополуччя, тому що по нумерології шістка символізує гармонію. На даному етапі складаються довірчі, душевні стосунки в сім’ї або в парі. Між вами і партнером панує взаєморозуміння, повага і любов. В кар’єрі теж справи йдуть вдало – улюблене заняття приносить не тільки задоволення, але і стабільний заробіток.

Це час, коли ви можете відчувати щастя і впевнено дивитися в майбутнє. У цей період важливо правильно розставляти пріоритети та досягати цілей так, щоб не порушувати моральні принципи і не шкодити іншим людям.

Сімка

Цифра 7 в нумерології є знаком мудрості, тому сімка в життєвому циклі говорить про період, коли виникає прагнення отримувати нові знання, пізнавати себе і вивчати зовнішній світ.

Цей процес може проявлятися по-різному, наприклад, як інтерес до науки, психології, езотерики або навіть містики. У вас може з’явитися захоплення, пов’язане з духовними практиками або паломництвом, або навіть бажання кардинально змінити професію, перейти в наукову сферу і зайнятися дослідженнями.

Вісімка

Цикл життя, пов’язаний з вісімкою, можна назвати одним із найбільш плідних і успішних, оскільки в нумерології цифра 8 є числом достатку і благополуччя. Цей життєвий період підходить для розвитку кар’єри або власного бізнесу, а також для операцій із фінансами та інвестиціями.

Обставини складаються настільки вдало, що можна поліпшити матеріальне становище без особливих зусиль або ризику. На цьому етапі пріоритетами є професія і заробіток, а сімейні відносини відходять на другий план, тому можуть виникати розбіжності з партнером і образи з його боку.

Дев’ятка

Основне значення цифри 9 в нумерологічному циклі життя – це період, коли ви можете користуватися результатами свого довгого і наполегливої праці. Для цього етапу характерні такі прояви, як прилив енергії, виконання бажань і досягнення заповітної мети.

Ви перебуваєте на піку своїх інтелектуальних і фізичних можливостей. У вас досить сил, коштів і часу, щоб зайнятися самореалізацією і перемкнути увагу з заробітку на ті сфери, які викликають щирий інтерес.