Камінь для знака зодіаку Водолій: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Водолій. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Йому щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Водолій

Правильно підібраний камінь може стати талісманом, що приносить удачу, або оберегом, що зберігають свого власника від неприємностей. Щоб визначити, який камінь для знака зодіаку Водолій самий підходящий, потрібно враховувати дату і рік народження людини. А також звертайте увагу і на сферу життя, яку хочете поліпшити.

Серед каменів, призначених для Водолія, виділяють аметист, кварц, сапфір, місячний камінь, гранат, опал авантюрин. А щоб не заплутатися в безлічі назв дорогоцінних, напівкоштовних каменів і самоцвітів, потрібно знати їх властивості і вміти правильно вибирати.

По даті народження

Водолій — знак зодіаку, який займає проміжок часу з 21 січня до 19 лютого. Залежно від декади народження людині підходять різні камені за гороскопом.

Для першої декади з 21.01 по 01.02, талісманами можуть стати аметист, рожевий турмалін, обсидіан, авантюрин, яшма, нефрит, обсидіан, гранат і змійовик. Водолії першої декади схильні до меланхолії і різкій зміні настрою, вони чутливі і романтичні. Камені додадуть стійкості, рішучості та цілеспрямованості, позбавлять від дратівливості і песимізму.

Народилися з 02.02 по 11.02, в другу декаду, удачу, любов і просування по роботі принесуть бурштин, онікс, лазурит, аметист, бірюза, хризопраз, сардонікс, сапфір і місячний камінь. Правлячий в цей період Меркурій наділяє Водоліїв енергією, оптимізмом, живим розумом і інтуїцією. Камені-талісмани допоможуть визначитися з життєвим шляхом, утримати успіх, розвинути спостережливість і захистять від небезпеки.

Водоліями третьої декади, з 12.02 по 19.02, керує Місяць. Вона наділяє їх принциповістю і цілеспрямованістю. Ці люди чесні і щирі, але у той же час стримані і делікатні. Їм підійдуть сапфір, аквамарин, гранат, хризопраз, александрит, синій і зелений турмалін, а також циркон. Самоцвіти згладять внутрішні протиріччя, зроблять Водолія більш поблажливим і допоможуть в любовних справах.

Підібрати самоцвіт і дізнатися свій особистий камінь можна й дату народження:

Дата народження Камінь
21 січня Гіацинт
22 січня Цитрин
23 січня Амазоніт
24 січня Лазурит
25 січня Агат
26 січня Нефрит
27 січня Гірський кришталь
28 січня Циркон
29 січня Сапфір
30 січня Аметист
31 січня Хризопраз
1 лютого Місячний камінь
2 лютого Бірюза
3 лютого Геліотроп
4 лютого Берил
5 лютого Сардонікс
6 лютого Сапфір
7 лютого Агат
8 лютого Малахіт
9 лютого Бурштин
10 лютого Тигрове око
11 лютого Геліотроп
12 лютого Сардонікс
13 лютого Котяче око
14 лютого Хризоберил
15 лютого Авантюрин
16 лютого Опал
17 лютого Сапфір
18 лютого Обсидіан
19 лютого Авантюрин

Купуючи талісман, потрібно потримати його на долоні і відчути енергетику каменю. Якщо відчуття від зіткнення з мінералом приємні, значить, енергетика збігається, і камінь буде служити своєму власникові.

По року народження

При виборі каменів, відповідних знаку Водолій, крім дати народження, враховують і рік за Східним календарем. Вийде сумісність з двох гороскопам, і вибір каменю буде більш точним.

Знак зодіаку за Східним календарем Камінь
Щур Бурштин
Бик Лазурит
Тигр Агат
Кролик/Кіт Бурштин
Дракон Хризоліт
Змія Бірюза
Кінь Гранат, аметист
Коза Онікс, агат
Мавпа Гранат
Півень Агат
Собака Перли
Свиня Топаз

Мінерали, вибрані з урахуванням Східного гороскопу, згладять негативні риси характеру і посилять позитивні, привнесуть в життя гармонію і стануть надійним захистом.

Камені-талісмани для Водолія-жінки

Вибираючи камінь за знаком зодіаку для жінки, враховують її характер, дату народження, уподобання, сімейне і соціальне положення, а також наявність складностей у якій-небудь сфері.

Водолію підійде декілька природних каменів з магічними властивостями:

 • Сапфір кращий для рішучих вольових жінок середнього і старшого віку. Він допомагає зберегти гармонію в родині.
 • Аквамарин підходить найбільше юним особам. Він позбавить від інфантилізму, допоможе розібратися в складних життєвих питаннях та у стосунках з оточуючими. Нареченій розкриє очі на справжню сутність нареченого.
 • Аметист зміцнює логіку, робить розум чистіший і допомагає приймати рішення. А також він захищає жінку, що чекає дитину.
 • Гранат — камінь кохання для жінки-Водолія. Його власниця наблизить особисте щастя і вдало вийде заміж.
 • Перли зміцнює сімейні узи, робить жінку більш м’якою, поблажливою і цінує те, що вона має.
 • Бурштин підходить для жінки-лідера. Він спрямовує її енергію і захищає від недоброзичливців. Бурштин потрібно носити на вказівному пальці.
 • Бізнес-леді варто вибрати хризопраз. Він сприяє в ділових починаннях і рятує від розорення.
 • Топаз блакитного кольору — камінь-талісман для вразливих дівчат, схильних до переживань, тривоги і зміну настрою. Він допоможе впоратися з депресією і страхами.
 • Чароїт володіє магією захисту від темної енергії. З його допомогою можна захистити себе і свій будинок від зловмисників.
 • Від пристріту жінку-Водолія захистить гірський кришталь. Він звільняє душу від тривог, а голову — від гнітючих думок.

Камені-обереги для Водолія-чоловіки

Чоловіки мало цікавляться талісманами і оберегами. Проте вдало підібрані природні камені можуть справити позитивний вплив на кар’єру і інші сфери життя.

Для Водолія за знаком зодіаку підійде кілька каменів:

 • Сапфір буде корисний чоловікові-новатора, який не сидить на місці, а реалізує свої ідеї.
 • Білі і жовті агати пом’якшать характер занадто суворого чоловіка, зробить його поступливим і делікатним. Чорний агат допоможе стати більш привабливими для жінок.
 • Нефрит підійде Водоліям, які не мають сили волі, щоб упоратися із згубними звичками і виправити недоліки.
 • Флюорит допомагає перемогти конкурентів, додає впевненості і підтримує працездатність на високому рівні.
 • Селеніт принесе користь творчим натурам, сприяє натхненню і розвиває уяву.
 • Чоловікові-Водолію по енергетиці близький кварц. Він вказує вірний шлях і захищає свого власника.

Камінь-амулет для Водолія-дитини

Водолій — знак зодіаку, який з ранніх років відрізняється волелюбністю, незалежністю, оригінальністю, винахідливістю і деякою незібраністю.

Для розвитку позитивних якостей і зменшення негативних дітям-Водоліям підійдуть такі камені:

 • Якщо дитина часто відволікається і витає в хмарах, то його камінь — рожевий кварц. Цей мінерал допоможе стати більш посидючим і уважним, а також посприяє підвищенню успішності в школі. Кварц володіє захисними властивостями.
 • Хлопчикові-Водолію підійде бірюза. Вироби з неї стануть оберегами від злих людей і допоможуть у розвитку інтелекту.
 • Для дівчаток гарним подарунком стануть прикраси з природним перлами. Перламутр зробить юну леді більш впевненою в собі і допоможе налагодити стосунки з однолітками. З перлами дівчинка буде рости здоровою і привабливою.
 • Дітям-Водоліям принесе користь лазурит. Він оберігає від псування і знімає з дитини погану енергетику.

Грошові камені для Водолія

У вирішенні грошових питань для Водоліїв незамінний топаз. Відтінок мінералу може бути будь-яким. Камінь принесе гроші через просування по кар’єрних сходах, допоможе у веденні бізнесу, розвитку проектів та укладенні угод.

Творчим особистостям знака Водолій успіх і матеріальні блага принесе олександрит. Він сприяє натхненню, розвиває природний дар, не дає сумувати у разі невдач і мотивує до досягнення нових вершин у творчості.

Хризопраз необхідний Водоліям, які відкривають нову справу або хочуть спробувати свої сили в новому напрямку. Камінь зміцнить цілеспрямованість і волю, вкаже вірний шлях і притягне до свого власника грошові потоки.

Альмандин — камінь тих, хто не боїться ризикувати. Він утримає від необґрунтованого ризику в області бізнесу і фінансів, зміцнить віру в перемогу. Камінь розвиває сміливість і рішучість.

Флюорит принесе натхнення, допоможе у праці і наблизить до високих доходів. З ним будь-яка робота здається легше і приємніше.

Камені на любов

Водоліям, які шукають любов і бажають змін в особистому житті, варто придбати камені-талісмани переважно червоних відтінків. Гранат здатний притягнути до своєму власникові відповідного людину, з якою складуться стосунки.

У Водолія, володаря рубіна, ніколи не охолонуть взаємні почуття з його коханим або коханою. Пристрасть буде розгорається все яскравіше.

Шпінель червоного кольору позбавить від самоти, дозволить зустріти близьку по духу людину, а також зміцнить сімейні узи. Бурштин має властивість очищати серце від страждань невдалої любові. Звільнившись, людина може впустити в своє серце нові світлі почуття.

Червоний турмалін символізує любов і відданість. Він пригнічує спокуси, зміцнює вірність і міцно пов’язує Водолія з обранцем чи обраницею.

Камені, поліпшують здоров’я

Знаку зодіаку Водолій для зміцнення здоров’я допоможуть кілька каменів. Кожен з мінералів позитивно впливає на який-небудь орган або систему організму:

 • Аметист нормалізує рівень гормонів, допомагає справлятися з підвищеним розумовим напруженням і покращує роботу шлунка.
 • Гранат позитивно впливає на кровоносну систему, зміцнює нерви, покращує стан при вагітності і полегшує пологи.
 • Бірюза робить міцніше кістки і суглоби, зміцнює імунітет.
 • Флюорит — один з каменів молодості і привабливості, він не дає організму в’янути. Сприяє збереженню зору, нормалізує згортання крові.
 • Сапфір підійде тим, чий сон неспокійний і сповнений кошмарів. Камінь допоможе розслабитися і добре спати.
 • Для здоров’я нервової системи і підтримання пам’яті в хорошому стані рекомендуються лазурит і аквамарин.

Камінь на удачу і щастя

Є кілька каменів, які приносять удачу, благополуччя і щастя Водоліям. Власники діамантів і смарагдів стають привабливими для протилежної статі і починають користуватися ще більшою популярністю в суспільстві. Піднімається життєвий тонус, покращується настрій, і Водолій перебуває в хорошому настрої.

Удачу в різних справах приносить опал. Якщо талісман з цим каменем носити постійно при собі, то можна уникнути багатьох прикрих промахів.

Лідерські якості здатний підсилити сапфір. Його володар відчуває в собі сили подолати будь-які труднощі. Фортуна любить сміливих і рішучих, такій людині багато по плечу.

Прикраси з гранатом розвивають ораторські і дипломатичні здібності, приносять успіх у бізнесі і особистих стосунках. Обсидіан має вулканічне походження і заряджає Водолія енергією вулкана, зміцнює соціальний статус і дарує везіння.

Камінь для Водолія від пристріту

В якості оберегів від пристріту для Водолія підійдуть такі камені:

 • Тигрове око відведе злих людей, захистить від псування і візьме на себе енергетичний удар.
 • Соколине око підійде представникам небезпечних професій, пов’язаних з ризиком. Камінь вбереже від неприємностей і наведеної псування.
 • Гіацинт допоможе того, у кого настала низка невдач. Мінерал перерве темну смугу і принесе емоційне полегшення.
 • Топаз захистить від лихого ока і псування не тільки свого власника, але і його сім’ю.
 • Хорошим защитником від темної магії для Водолія служить сугилит. Цей камінь дарує прозріння, людина бачить справжню сутність оточуючих, може захистити себе від заздрісників і зрадників.
 • Обсидіан береже від негативно налаштованих людей і поглинає випромінювану ними темну енергію.

Якого кольору краще вибрати камінь

При виборі кольору каменя за знаком зодіаку слід зупинитися на темних відтінках. Для Водоліїв підійдуть камені сірого кольору. Вони перебувають у гармонії з енергією правлячої планети Сатурн.

Інша покровительствують планета, Уран, може означати вибір на користь самоцвітів з кольоровими, райдужними відблисками на темному тлі (опал, флюорит).

Водоліям, які шукають пристрасну любов або бажають зарядитися енергією для важливих справ, підійдуть камені червоних відтінків — гранат, рубін і червона шпінель.

Небажані камені для Водоліїв

Невірно підібраний камінь-талісман може заподіяти шкоду своєму власникові. Водоліям слід уникати самоцвітів, що належать вогняної стихії.

До небажаних каменів відносяться:

 • Цитрин, який посилить негативні риси характеру Водолія і може погіршити самопочуття.
 • Алмаз зробить з Водолія фанатика, одержимого якоюсь ідеєю, що ускладнить його відносини з близькими.
 • Сердолік в кращому випадку буде марний, а в гіршому — порушить внутрішню гармонію і внесе в душу неспокій.
 • Рубін підійде тільки діяльним Водоліям, яким потрібно енергетичне підживлення. Для інших це надто сильна в плані енергетики камінь, який принесе нервозність.

Як правильно носити каміння Водолію

Щоб камені в повній мірі проявили свої магічні здібності, їх потрібно правильно носити. Наприклад, сапфір рекомендується використовувати в таких прикрасах, як сережки, або перстень. Для Водолія в якості оправи найкраще підійде срібло. Кільце або перстень рекомендується надягати на середній палець.

Аметист здатний накопичувати, а потім віддавати енергію свого власника. Тому для підзарядки каменю прикраси з ним слід одягати у вдалі дні, коли у Водолія піднесений, радісний настрій.

Більшість самоцвітів добре проявляють себе в браслетах. Їх можна носити і жінкам, і чоловікам. Кулони, намиста і брошки не повинні перебувати нижче рівня серця. Інакше вся сприятлива енергія каменів буде витікати в землю, не приносячи користі.

Якщо камені використовують у лікувальних цілях, їх прикладають на ніч до хворого органу. Наприклад, при головних болях мінерал можна вкласти в пов’язку на голову.

Не рекомендується змішувати в одній прикрасі різні камені, щоб вони не конкурували і не перебивали один одного.

Рекомендації для Водоліїв — як вибрати свій камінь

При виборі каменю-талісмана рекомендується враховувати дату і рік народження, а також мета, для якої купується самоцвіт. Щоб мінерал приносив користь, потрібно щоб він був природним, чистим, позбавленим домішок, подряпин і тріщин.

Перед покупкою Водолію потрібно уважно розглянути самоцвіт, потримати виріб у руці і відчути енергію каменя. Якщо з’явиться бажання відкласти прикраса у бік або виникнуть негативні емоції, то краще відмовитися від придбання. Самоцвіт повинен бути приємний зовні і на дотик, викликати тільки позитивні відчуття. При виборі каменю можна покластися на свою інтуїцію, зазвичай серце в таких питаннях дає вірну пораду.

Не варто купувати виріб в ломбарді або приймати в дар від недоброго людини. Водоліям в якості талісманів підійдуть символічне зображення знака зодіаку, перо, божа корівка, голуб, ангелок або бабка.