Камінь для знаку зодіаку Овен: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Овен. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг Барана принесе щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Овен

Овен – це різностороння особистість, яка вміє добиватися своїх цілей. Його непробивна сила волі і енергія змушують ставитися до життя більш емоційно, навіть агресивно. Щоб вгамувати цю рису характеру, а також посилити свої природні дані і поправити здоров’я, астрологи радять Овну придбати амулет з каменем.

Вогненному знаку зодіаку відповідають різні природні мінерали і дорогоцінні камені. Щоб дізнатися, який камінь підходить Овну, потрібно знати, яку сферу життя хочеться поліпшити, наприклад, здоров’я, любовні відносини або фінанси. Серед головних назв каміння для цього знака – алмаз, рубін, аметист, аквамарин, місячний камінь, смарагд і агат. Кожен зможе поліпшити певну сторону життя войовничого Овна.

По даті народження

Овен – знак зодіаку вогняної стихії, тому дорогоцінні камені та мінерали для нього потрібно підбирати виключно енергетично сильні. Вибрати амулет за гороскопом можна виходячи з декади народження, всього їх три:

  • 1 декада: з 21 по 31 березня – потрібні обереги, які захистять Овна від необдуманих і ризикованих рішень. Підходять тигрове око, гірський кришталь, яшма та агат.
  • 2 декада: з 1 по 11 квітня – в цей період народжуються Овни, які ставлять на перше місце сім’ю, але з-за запальності можуть втратити найцінніше. Їм потрібні такі камені, як гранат, перли, аметист, бурштин і котяче око.
  • 3 декада: з 12 по 20 квітня – це пристрасні Овни, у них неприборкана енергія, яку потрібно оберігати наступними камінням: сапфір, циркон, алмаз, діамант або рубін.

Свій камінь можна підібрати й дату народження:

21.03 Сардонікс
22.03 Рубін
23.03 Чароїт
24.03 Хризопраз
25.03 Гематит
26.03 Онікс
27.03 Соколине око
28.03 Рубін
29.03 Алмаз
30.03 Аквамарин
31.03 Опал
01.04 Геліотроп
02.04 Нефрит
03.04 Ляпіс-лазур
04.04 Сардонікс
05.04 Алмаз
06.04 Гранат
07.04 Сардонікс
08.04 Авантюрин
09.04 Яшма
10.04 Аметист
11.04 Олександрит
12.04 Малахіт
13.04 Шпінель
14.04 Аметист
15.04 Жадеїт
16.04 Онікс
17.04 Корал
18.04 Турмалін
19.04 Лазурит
20.04 Шпінель
21.04 Хризоберил

По року народження

Камені, які відповідають знаку зодіаку Овна, можна вибирати і за Східним календарем. Астрологи рекомендують брати до уваги не тільки особисті переваги Овна, але і його рік народження, щоб оберіг підходив під характер конкретної особистості.

Щур Червоний гранат, бурштин, аметист
Бик Нефрит, місячний камінь
Тигр Діамант, рубін
Кролик Гірський кришталь, перли, нефрит
Дракон Сапфір
Змія Геліотроп
Кінь Обсидіан
Коза Сапфір, сердолік
Мавпа Рубін, агат
Півень Агат, рубін, аметист
Собака Сердолік, яшма, чорний жемчуг, сапфір
Свиня Місячний камінь

Кожному знаку зодіаку за Східним календарем підходить свій магічний камінь або мінерал. Ці обереги посилять позитивні якості людини-Овна і нівелюють його негативні сторони.

Камені-талісмани для Овна-жінки

Підбираючи камінь для жінок, потрібно спиратися не тільки на красу мінералу, але і на його властивості. Для сильного характеру Овна-жінки потрібно вибрати камінь-талісман, який зможе її підтримати і дати потрібну силу. Вона прагне бути в центрі уваги завдяки своїм лідерським якостям, тому дівчині підходять найбільше яскраві камені. Наприклад, рубіни й діаманти. Вважається, що їх краще дарувати незаміжнім жінкам.

Підходящий камінь для знаку зодіаку Овен – це сапфір. Мінерал уособлює жіноче начало і дарує здоров’я. Жінка, яка носить сапфір у вигляді прикрас, зможе підвищити інтерес у протилежної статі. А також він поліпшить роботу мозку, стане профілактикою проти хвороб серця і астми.

За датою народження Овну-дівчини підходить гірський кришталь. Він стане альтернативою більш дорогим діамантів. Його потрібно носити в самий відповідальний момент, наприклад, на зустріч з керівником, на іспит або важливе виступ перед публікою. З цим каменем жінка-Овен відчує впевненість у своїх силах.

Камені-обереги для Овна-чоловіки

Овен-чоловік не боїться труднощів, тому він часто ризикує. Щоб всі його цілі були досягнуті і не завдали шкоди хлопцеві, рекомендується носити з собою амулет. Для сильної половини людства під вогненним знаком варто вибирати більш грубі мінерали, так як Овни – це брутальні особистості. Камінь за знаком зодіаку забезпечить чоловікові витримку, якої йому так не вистачає.

Астрологи радять Овну звертатися за допомогою до аметисту, він зможе стримати агресію, при цьому подарує можливість стати більш успішним у будь-якій справі. Якщо у чоловіка є проблеми зі здоров’ям, то аметист посприяє відновленню.

Якщо вибирати серед дорогоцінних каменів, то Овна відмінно підійде мужній перстень з рубіном. Даний камінь завжди був присутній у житті завойовників і великих керівників. Рубін – це невичерпна сила, оповита магією, його власник постійно розвивається, стає розумнішою, товариськими і сильніше у всіх сферах.

Камінь-амулет для Овна-дитини

Овен – знак зодіаку, який в будь-якому віці може проявляти нетерпимість і агресію. Потрібно підібрати мінерал, здатний розвинути здібності і не завдати шкоди. Дітям радять вибирати обереги, які захистять від пристріту, збудять любов до нових знань і виключать можливість появи хронічних захворювань.

Дитині під знаком зодіаку Овен підходить сапфір. Камінь навчить думати про наслідки, а також поліпшить пам’ять. Аметист може стати заміною сапфіру, він більш підходить як захисник здоров’я малюка.

Можна купити дитині змійовик, він здатний відновити емоційний баланс малюка. А яшму варто подарувати Барана, який тільки почав освоювати шкільну програму. Мінерал дає поштовх для розвитку інтелекту.

Грошові камені для Овна

Серед усіх відповідних каменів для підвищення успіху в фінансових справах астрологи радять Овну вибрати сердолік. Цей красивий і сильний камінь не тільки підкаже, як заробити більше, але і заспокоїть нервового вогняного знаку в потрібний момент. А також сердолік огородит від сумних помилок занадто наполегливого Овна.

Такій людині підходить цитрин і бурштин. Вони теж поліпшать добробут, допоможуть піднятися по кар’єрних сходах або відкрити свою справу..

Камені на любов

З діамантом жінка-Овен стане більш привабливою в очах чоловіка. Неймовірний блиск каменю і магічні особливості зроблять даму жіночною і заодно спокійною, що так необхідно запальному Овну. Діамантове намисто – це найкращий подарунок жінці, яка не може знайти своє щастя. Але цей природний мінерал можна носити постійно тільки тим дамам, які ще не вийшли заміж або перебувають у розлученні.

Рубін – не тільки чоловіча сила, але і жіноча вдача. З колечком або намистом з рубінів дівчина-Овен швидко знайде свою любов і буде жити щасливо з обранцем довгі роки. Якщо є бажання порадувати кохану і зробити їй найкращий подарунок, варто подарувати намисто з рубінів або сапфірів. Дама-Овен віддячить свого шанувальника і перейметься до нього глибоким почуттям. А якщо рубіновий перстень подарувати хлопцеві, то він не залишиться байдужим до дарувальниці.

Камені, поліпшують здоров’я

Щоб поправити здоров’я, Овну бажано вибирати рубін. Якщо є проблеми зі сном або у вас розхитана нервова система, то потрібен оберіг з місячним каменем. А гірський кришталь захистить від застуди і серцевих захворювань.

Для жіночого здоров’я бажано підібрати сапфір. Аметист своєю красою зможе захистити Овна від проблем з травленням, і заодно усуне причини, що викликають стрес і роздратування.

Камінь на удачу і щастя

Найбільш відповідним каменем для Овна, який бажає стати більш успішним і щасливим, є рубін. Але це дорогий камінь, який можуть дозволити собі далеко не всі. В якості альтернативи можна підібрати бурштин, який обіцяє благополуччя в будинку і удачу в будь-який самий складний період життя Овна. Бурштин наділений і магічною енергією, яка легко направить загубився в житті Овна в потрібний напрямок.

Пірит – це справжній магніт для щастя, але носити його можуть тільки чоловіки-Овни. До того ж він не підходить для щоденної шкарпетки.

Камінь для Овна від пристріту

Захистити себе від пристріту Овен може за допомогою амулета з агатом. Цей мінерал називають головним борцем з будь псуванням, пристрітом і негативним впливом. Агат був улюбленим каменем усіх ясновидців, адже він оберігає свого носія від будь-якої нечистої сили. Він красиво виглядає в прикрасах, особливо підходить дівчатам і дівчаткам.

Чоловікові-Овну агат додасть мудрості та розважливості. А місячний камінь не тільки поправить здоров’я представника вогняної стихії, але і збереже у ризикованій ситуації.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменя за знаком зодіаку Овен повністю відповідає його планеті – Марсу. Тому астрологи радять вибирати обереги червоних або помаранчевих кольорів.

  • Рідкісний червоний алмаз дозволить Овну йти вперед, не озираючись на минуле. Сила, впевненість і спокій будуть з Овном, якщо він носить з собою червоний алмаз.
  • Рубін – ідеальний камінь для людини, якій потрібен самоконтроль і впевненість. Рубін в прикраси – це красива деталь, але саме його магічна енергія дарує Овну можливість стати розумнішими. З цим каменем вогненний знак зможе подолати будь-які перешкоди.
  • Сердолік стане помічником у любові для Овна, а також поправить здоров’я.
  • Червоний агат – сила розуму і захист від будь-якого пристріту, псування і негативу.
  • Червона яшма символізує повноцінну сім’ю з достатком.

Небажані камені для Овна

Овнам радять уникати каменів з холодним блакитним відтінком, такий мінерал може порушити і так не занадто сильну емоційну бік вогняного знаку. Цим людям краще відмовитися від берилу, опалу і малахіту. Вони мають силу, що протиборствує з природним характером сильного Овна.

Цього знаку зодіаку також не підходять будь-які камені чорного або інших дуже похмурих відтінків – вони здатні розбудити в Овні ще більшу лють.

Як правильно носити каміння Овну

Підходящої оправою для каменю Овна стане мідь і срібло, але для дорогоцінних мінералів підходить і золото. Жінкам астрологи радять вибирати камені ідеальної ромбовидної або квадратної форми, тоді сила каменю буде йти в серці дівчини. Чоловікам рекомендують підбирати обереги без огранювання: чим грубіше камінь, тим краще він передає свою енергію Овну.

Вибираючи амулет у подарунок Овну, потрібно виходити з його переваг, а також негативного впливу каменів. Приміром, Овну не потрібно дарувати місячний камінь, якщо у плані здоров’я у нього все в порядку. Безпрограшний варіант подарунка для нього – рубін, який можна носити в прикрасах для чоловіків і жінок, щодня або тільки в особливі дні.

Рекомендації для Овнів – як вибрати свій камінь

Овен не ведеться на красиву картину, він завжди хоче бачити реальні дії. Саме тому вибирати камінь потрібно не за зовнішнім виглядом, а за його природним особливостям і силі. Оберіг Овна повинен випромінювати точно таку ж впевненість, що і сам представник знака зодіаку.

Астрологи і радять підбирати камінь в червоному кольорі в грубій оправі з міді або срібла. Жінкам можна подарувати більш акуратний амулет або прикраса, але камінь не повинен бути дуже милим. Приміром, той же діамант ідеально підходить у своїй природній огранювання, а рубін з тисячами граней стане кращим помічником у житті Овна.

Головна порада для Овна – правильно підібраний камінь потрібно носити близько до шкіри. Вогненний знак повинен відчувати енергію свого оберега.