Нумерологія квартири: розрахунок, значення чисел і вдалі номери

Не кожен знає, що номер квартири пов’язаний з її енергетикою. Як ви вважаєте, чи підходить вам число вашої квартири і пов’язано це з нумерологією? Відповісти на це питання ви зможете, прочитавши нашу статтю – ми розповімо, як робиться розрахунок, і наведемо значення щасливих чисел.

Як номер квартири, будинку та поверху впливає на наше життя

Біля кожного будинку або квартири своя енергетика. В нумерології прийнято вважати, що цифри на вхідних дверях можуть змінити настрій, самопочуття і навіть долю тих, хто за нею живе. Номер квартири, поверху та адресу сильно впливають на наше життя. Вони можуть допомагати домагатися цілей і підживлюють енергією – тоді житло стає “острівцем добра і безпеки” для мешканців.

Іноді трапляється навпаки. Якщо квартира не вважається сприятливою, то її мешканці можуть зіткнутися з проблемами, наприклад, в особистому житті або кар’єрі. З цієї причини потрібно звертати увагу на цифри при виборі будинку. Зробивши прості розрахунки, ви зможете зрозуміти, чи є приміщення вдалим для вас.

Як розрахувати номер квартири – спосіб 1

Згідно з нумерологією, необхідно знайти число квартири. Воно повинно вийти однозначним. Буде потрібно повний адресу з номером будинку, поверху та квартири.

Давайте розрахуємо на прикладі: будинок №34, 4 поверх, квартира 16. Розрахунок виглядає так: 3+4+0+4+1+6=18. Далі складаємо цифри у двозначному числі: 1+8=9. Це і є шукане число.

Враховуйте наступні нюанси:

 • Якщо номер квартири пишеться через дріб, записуйте тільки цифри. Наприклад, номер 3/5 – це 35.
 • Коли мова йде про приватному будинку, для розрахунку береться тільки його номер.
 • Якщо в адресі є літери (наприклад, літера А), потрібно перевести їх в кількості згідно з таблицею нижче.
а, і, з 1
б, т 2
в, до, у 3
р, л, ф, е 4
д, м, х, ю 5
е, н, ц я 6
о, ч 7
з, п, ш 8
з, р, щ 9

Розрахунок номера квартири – спосіб 2

Розрахувати число квартири можна і простішим способом. Для цього необхідно привести номер вашої квартири до однозначного числа шляхом додавання всіх цифр. Наприклад, якщо номер квартири – 62, отримаємо: 6+2=8. 8 – це і є потрібне число.

Ще один приклад: номер квартири 78. Розрахунок буде виглядати так: 7+8=15. У сумі виходить більше 9. Далі наводимо результат до однозначного числа: 1+5=6.

Ми розглянули два способи розрахунку. Ви можете користуватися будь – який більше подобається. А можете розрахувати число квартири обома способами.

Значення номера квартири

В нумерології вважається, що одна і та ж квартира може ідеально підходити для однієї людини і стати нещасливою для іншого. З цієї причини потрібно уважно ставитися до вибору постійного місця проживання. Нижче ми пропонуємо для вас розшифровки значень від 1 до 9, спосіб розрахунку при цьому значення не має.

Одиниця

В нумерології одиниця має сильне позитивне значення. Жити в будинку з таким нумерологічним кодом – справжнє щастя. Але про спокій можна забути. Атмосфера в цьому будинку жвава і весела. “1” позитивно впливає на людей, які хочуть змінити своє життя і почати все з чистого аркуша.

Якщо номер квартири 19, вона ідеальна для одинаків, які мріють налагодити особисте життя. Прожити одному в такому житлі довго не вдасться. Знайдеться друга половинка, готова розділити радощі і турботи.

Але такі квартири підходять тільки сильним і цілеспрямованим особистостям. Якщо немає внутрішнього стрижня, ви можете відчувати себе незатишно і навіть обзавестися шкідливими звичками.

Двійка

Квартири з номерами 2 або, приміром, 119, підійдуть для пар, які тільки починають жити разом. Енергетика сприятлива для притирання характерів і пошуку компромісів. У такому приміщенні панує спокійна атмосфера добра і турботи один про одного. Самотнім людям, навпаки, жити в такій квартирі не рекомендується: пошук відповідного партнера може затягнутися.

Аура двійки сприяє більш тонкому сприйняттю мистецтва і розвиває художній смак. Мешканцям квартири варто приділяти увагу своєму психічному стану і душевній рівновазі. У таких приміщеннях краще не сваритися із-за грошей і ревнощів – це може призвести до зниження зарплати або розставання.

Трійка

Квартира з числом 3 ідеально підходить літнім людям. Тут не місце амбіціям, тому такі приміщення ідеальні для тих, хто вже встиг чогось досягти і здійснити свої плани. У них можна жити великими сім’ями з представниками старших поколінь. Але вони важко “відпускають” молодь в самостійне плавання, тому є ризик надовго залишитися в залежності від батьків та інших родичів.

У приміщеннях з номером 3 здатні уживатися люди з різними поглядами на життя. Але проблемою може стати надмірна марнотратність. В таких квартирах складно контролювати свої витрати.

Четвірка

Квартири під номером 4 або, приміром, 13, сприятливі для працьовитих, цілеспрямованих і практичних людей, які не вміють сидіти на одному місці. Енергетика приміщення дарує відчуття безпеки і стабільності, і в ньому навіть можна облаштувати домашній офіс.

Житло з числом 4 підійде для активного та позитивного людини. Але є й істотний мінус. У таких приміщеннях складно переходити з роботи на домашній відпочинок. Може виникнути втома і відчуття того, що всі дні проходять в працях.

П’ятірка

Квартири з номером 5 або, припустимо, 50, володіють потужним зарядом позитивної енергії. Вони ідеально підходять тим, хто багато досяг у житті і досяг високого соціального статусу. Затишно почувають себе в таких приміщеннях люди, ведучі активний спосіб життя і з задоволенням заводять нових друзів. Енергетика п’ятірки підштовхує до змін, а мешканці таких приміщень мають всі шанси стати успішними.

В квартирах з числом 5 часто бувають гості, немає місця одноманітності і нудьги. Цифра не підходить тим, хто прагне до розміреного способу життя. П’ятірка може бути пов’язана з турботою, а більш спокійні мешканці будуть скаржитися, що їх життя стала схожа на марафон.

Шістка

Квартири з числом 6 сприятливі для тих, хто прагне до сімейного благополуччя. Значення шістки – домашній затишок, тепло і родинні зв’язки. Стабільність і спокій зміцнюють шлюбні узи, така енергетика підходить для виховання дітей. В квартирах під номером 24 або 33 часто бувають гості. Їх приваблює затишна і доброзичлива атмосфера.

Пари, які проживають в таких приміщеннях, рідко розлучаються: в квартирах майже не буває сварок і криків. Люди знаходять компроміси, розуміють один одного з півслова, прагнуть до гармонії і разом допомагають оточуючим. Проблеми можуть початися тоді, коли порушується баланс. Не можна занадто багато уваги приділяти вирішення зовнішніх проблем, краще сконцентруватися на власній родині.

Сімка

Квартири з числом 7 підходять інтелектуалам. Вони сприятливі для духовного зростання і роздумів на самоті. В них панує спокійна заспокійлива атмосфера, яка допомагає знайти себе і зайнятися власним призначенням. У таких приміщеннях буде комфортно людям, що захоплюється езотерикою, наприклад, нумерологією. Житло не підійде тим, хто мріє про швидке кар’єрне зростання і про матеріальне.

Приміщення під номером 25 люблять постійна присутність господарів. Якщо передбачаються часті роз’їзди або є бажання придбати квартиру для відпочинку, краще вибрати інший номер. Сімка сприяє відновленню і зцілення, тому в такому житлі буде комфортно часто хворіють чи потребують тривалому лікуванні.

Вісімка

Квартири з числом 8 сприятливі для мріють про кар’єру і високому становищі в суспільстві. Вони відображають активність, наполегливість і бажання досягати цілей.

Квартири під номером “вісім” підходять для тих, хто не боїться роботи. Цілеспрямованих мешканців тут чекає стабільність. Але приміщення не підходять тим, хто звик лінуватися і плисти за течією. Особливо шкідливо для любителів випити: шкідлива звичка може принести нові клопоти.

Дев’ятка

В нумерології квартира з числом 9 вважається сприятливою для розвитку емпатії та співчуття. Такі приміщення ідеально підходять людям, які присвячують своє життя іншим. В них комфортно представникам допомагають професій, а також високодуховним особистостям.

Вітряним людям краще утриматися від проживання в квартирах під номером 99. Вам буде складно “знайти себе” і зосередитися на чомусь одному.

Що означає номер квартири у ведичній нумерології

У ведичній нумерології кожній цифрі відповідає своя планета. Саме вона впливає на тих, хто живе в квартирі. Нижче ми наведемо значення чисел від 1 до 9.

1

Квартири з числом 1 знаходяться під впливом Сонця. Вони підходять для тих, хто хоче ризику і прагне побудувати кар’єру. Мешканці приміщень під номером 10, 55 та 118 незалежні, амбітні, але при цьому не поспішають переймати чужий досвід, а воліють набивати власні шишки.

Номер 2

Номер квартири 2 управляється Місяцем. Ця планета має важливе значення для закоханих пар і допомагає досягти взаєморозуміння у стосунках. Місяць підживлює інтуїцію, тому в таких приміщеннях комфортно почувають себе езотерики.

Надто емоційним людям, а також самотнім чоловікам бажано уникати житла з числами 11, 29 і 83. Енергетика приміщення з двійкою посилює невпевненість в собі.

Номер 3

Квартири з числом 3 відчувають на собі вплив Юпітера. У таких приміщеннях все впорядковано і гармонійно. У них позитивна енергетика. У квартирах з номером 12 або 66 відмінно себе відчувають студенти і викладачі. А не підходять тим, хто любить смітити грошима.

Номер 4

Номери квартир з числом 4 знаходяться під впливом планети Раху. Вона дає житла захист і впорядкованість, а мешканців наделяет практичністю і старанністю. Це означає, що житло ідеально підійде бажають досягти великих цілей разом із командою або тим, хто намагається на благо людей. Але в квартирах з числом “чотири” краще не жити трудоголікам. Вони просто “згорять” на роботі.

Номер 5

Квартира з числом 5 має енергетику Юпітера. Життя в ній просто кипить. Номери 14, 23 та 113 підходять для комунікабельних та активних мешканців. Мешканці таких квартир завжди в центрі уваги. Житло принесе удачу артистам і публічним людям, але не підійде тим, хто прагне до усамітнення.

Номер 6

Житло з числом 6 управляється Венерою, яка приносить в будинок рівновагу, гармонію і любов. Планета заряджає новими ідеями, тому квартира з номером 42 або 132 ідеально підійде сім’ям з дітьми та тим, хто хоче розвивати комунікативні навички (менеджерам, ораторам, дипломатам).

Номер 7

Житло з номером 7 відображає настрій планети Кету. Біди обходять такі квартири стороною, в них комфортно людям, що прагнуть до самотності, пошуку себе і сенсу життя. Житло з числами 16 або 25 не підійде тим, хто націлений виключно на матеріальний успіх. Удача посміхається тут тільки бажають служити людям.

Номер 8

Якщо число квартири 8, то вона потрапляє під вплив Сатурна. Планета дарує людям успіх у всіх життєвих сферах. Вона наділяє мешканців квартир з номерами 17 і 71 працьовитістю і практичністю. Навіть ті, у кого є проблеми зі здоров’ям, добре почувають себе в таких приміщеннях. Але останні не підходять тим, хто звик заздрити іншим, а також бажаючим отримати всі блага життя як можна швидше.

Номер 9

Число 9 контролюється Марсом. У мешканців квартир з номерами 36 або 63 посилюється емпатія і з’являється бажання стати наставником для кого-небудь. Житло ідеально підійде для керівників піклуються про своїх підлеглих. Але є й мінуси. Квартира не принесе користі альтруїстів, які хочуть віддати останнє.

Розшифровки по феншуй

Розшифрувати число квартири можна і з допомогою феншуй – стародавнього китайського вчення. Нижче ми зібрали значення чисел від 1 до 9.

1

Квартири з числом 1 ідеально підходять для тих, хто вирішив почати нове життя. В такому житлі сильна енергетика. Це означає, що комфортно в ньому буде тільки людям, які мають силу волі і прагнуть до успіху. Невпевненим у собі особистостей краще уникати таких квартир, так як це може спровокувати алкогольну залежність. В інтер’єрі квартир під номерами 46, 100 і 145 повинні переважати оранжеві або жовті кольори.

2

Число 2 підходить для людей, які щиро люблять другу половинку. За фен-шуй номер позначає натхнення і почуття. Якщо в парі хтось схильний до зрад або веде нечесну гру, при проживанні у приміщенні під номером 101 можливо розставання. Таке житло не підходить для самотніх людей. Двійка пов’язана з енергією води, тому в інтер’єрі повинні бути сині тони. Можна навіть поставити невеликі фонтанчики.

3

У житло з числом 3 комфортно всім членам сім’ї, особливо старшому поколінню. У будинку завжди приємно знаходитися, тому тут часто бувають гості. Нових членів сім’ї в таке житло приймають з працею, а старих неохоче відпускають. Енергетика блокує амбіції, тому в таких будинках краще жити тим, хто вже всього досяг. В квартирах під номерами 84 або 93 переважні темно-сині відтінки.

4

Квартири з числом 4 підходять активним людям. Вони ідеальні для тих, хто бажає досягти успіхів у кар’єрі. Але ледачим мешканцям тут не місце. Такі приміщення можна розглядати для непостійного проживання. Наприклад, у них буде комфортно відрядження. Четвірка – це відображення жовтий, блакитний і темно-сірої гами, тому бажано використовувати їх в інтер’єрі.

5

“П’ять” по феншуй має значення любовних зв’язків. Таке житло ідеально підійде для сімейних пар, але тільки в тому випадку, якщо почуття щирі. Однак, в квартирі з номером 32 можливі конфлікти між поколіннями. Інтер’єр можна оформити в пурпурових, срібні або бронзові тонах.

6

Квартири з числом 6 підходять для сім’ї. У цих мешканців немає проблем з особистим життям, вони рано одружуються і виходять заміж. Але є і негативна сторона: пропадає бажання реалізуватися. Інтер’єр квартири під номерами 15, 51 або 213 краще оформити в бежевих тонах. В будинку як можна частіше повинні бути квіти.

7

Число 7 наділяє житло спокійною атмосферою. Квартира з номером 52 сприяє комфортній роботі та роздумів. Особливо якщо ви захоплюєтеся езотерикою, наприклад, в ролі астролога. У будинку повинні перебувати вироби зі скла, а інтер’єр може поєднувати різні відтінки.

8

В квартирах з числом 8 добре почувають себе активні і цілеспрямовані люди. По китайській нумерології вважається, що в приміщеннях під номером 26 варто частіше перебувати тим, хто займається творчістю. Небажано жити тут людям з залежностями. В інтер’єрі повинні бути червоні та інші яскраві теплі відтінки.

9

Число 9 сприятливо для мудрих людей, які з повагою ставляться до оточуючих. А, наприклад, квартира 54 принесе радість любителям спілкування. Але у такого житла сильна енергетика, і чутливі люди можуть відчувати тиск. Там, де присутня дев’ятка, повинні бути свічки і блискучі предмети – можна повісити гірлянди на штори або поставити незвичайний світильник.

Як вибрати щасливий номер квартири

При покупці житла враховуйте значення чисел, які ми навели вище. А наступні рекомендації допоможуть вам вибрати щасливе квартиру.

найкращими номерами по феншуй вважаються:

 • номери з комбінаціями цифр 1, 6, 8 або 7, 8, 9 (одним з найкращих в нумерології є 89);
 • 28;
 • 33 60;
 • 97 і 99;
 • 111.

Але якщо вам не подобається номер вашої квартири, це не означає, що потрібно обов’язково переїжджати! Просто повісьте до існуючого числа ще одну цифру. Наприклад, якщо ви живете в квартирі номер 7, а хочете поміняти на п’ятірку, приклейте ще одну сімку. 7+7=14=5. Важливо робити це на внутрішній стороні дверей!

Про що говорить кількість цифр у номері квартири

Згідно з нумерологією, у кожного номера квартири своя енергетика. Він впливає на атмосферу в сім’ї та взаємини між проживаючими. І в даному випадку кількість має значення.

 • Однозначний номер. Події у вашому житті розвиваються спокійно і не шкодять сім’ї. Періодично з’являються проблеми, які ви з легкістю вирішите.
 • Двозначний номер. При прийнятті рішень ви часто керуєтеся емоціями, а не розумом. Якщо трохи зміните тактику, станете щасливішими.
 • Тризначний номер. Ваш фізичний стан залежить від емоцій. Тому уникайте стресів.