Нумерологія у бізнесі: числа, що приносять удачу і гроші

Послуги нумерологів затребувані серед бізнесменів – кожен хоче, щоб компанія стабільно приносила прибуток і була на крок попереду конкурентів. У статті ми розповімо, як за допомогою нумерології можна вплинути на долю компанії – ви зможете розрахувати число бізнесу і дізнатися його значення.

Як нумерологія допомагає бізнесу

Згідно з нумерологією, успіх бізнесу може залежати від дати його відкриття, назви компанії, адреси приміщення і навіть робочий номер телефону. Щоб почати свою справу за всіма правилами, потрібно вирахувати число бізнесу. Якщо ви вже ведете підприємницьку діяльність, можна перевірити, що означають цифри у вашому випадку і який напрямок краще розвивати.

Щасливе назва компанії по нумерології

В нумерології будь назва компанії зводиться до однозначного коду — це цифри від 1 до 9. Можна розрахувати його самостійно і зрозуміти, наскільки він вдалий, відповідає завданням і цілям бізнесу. А якщо ви тільки відкриваєте компанію, у вас є можливість вибрати кращу назву.

Для розрахунку скористайтеся таблицею:

Буква в назві компанії Відповідна цифра
А, І, С, Ъ 1
Б, Ї, Т, И 2
В, До, У, Ь 3
Р, Л, Ф, Е 4
Д, М, Х, Ю 5
Е, Н, Ц, Я 6
Е, О, Ч 7
З, П, Ш 8
З, Р, Щ 9

Візьмемо в якості прикладу назву “Бізнес”. Знаходимо цифри, відповідні кожній букві, і складаємо їх:

2(Б)+1(І)+9(З)+6(Н)+6(Е)+1(С)=25.

Це не остаточний варіант. Згідно з правилом нумерології, вийшло двозначне число потрібно привести до однозначного. Для цього складаємо цифри, з яких воно складається:

2+5=7 – це і є число компанії.

Розшифровки всіх чисел:

 • 1 — вдале число для сфери реклами і піару. Одиниця допомагає генерувати нові ідеї і випереджати конкурентів.
 • 2 підходить для підприємств громадського харчування, освітніх клубів та приватних дитячих установ. Двійка приваблює клієнтів. Вона особливо сприятлива для сфер, пов’язаних з освітньою діяльністю. В такі ігрові та розвиваючі центри діти ходять з радістю.
 • 3 — число сімейного бізнесу. Підходить для сфер розваг. Це можуть бути аквапарки або кінотеатри.
 • 4 — сприятливо для великих компаній, особливо для будівельного бізнесу. Цифра притягує гроші. Якщо є завдання “розвернутися”, заробити побільше, кращого коду не знайти.
 • 5 — протегує туристичного напрямку та сфері нерухомості. П’ятірка також приносить удачу фітнес-центрів.
 • 6 підійде для салонів краси, магазинів модного одягу і парфумерії. Ця цифра знаходиться під впливом Венери, тому люди, що бажають поліпшити свою зовнішність, підсвідомо довіряють компаніям з кодом 6.
 • 7 — сприятливо для ювелірних та парфумерних магазинів. Сімка асоціюється з дорогими товарами, тому під її заступництвом добре продаються антикварні речі, хутра і коштовності.
 • 8 — ідеальний код для банків, юридичних, бухгалтерських компаній і ріелторських агентств.
 • 9 — ідеально підходить для приватних медичних центрів, спортивних клубів і компаній, які спеціалізуються на допомозі людям.

В нумерології прийнято вважати кількість голосних і приголосних у слові. І тих, і інших має бути приблизно однакова кількість. Сума голосних — це душа компанії або те, як її сприймають люди, які в ній працюють. Сума приголосних — зовнішня оболонка або те, як оцінюють фірму з боку. У прикладі, розглянутому вище, згодних більше голосних у 2 рази, тобто дисбаланс. Така компанія буде більше орієнтована на продаж, ніж на потреби своїх співробітників.

Розрахунок вдалою дати відкриття фірми

За правилами нумерології більш важливе значення має дата відкриття бізнесу. Це день реєстрації юридичної особи або індивідуального підприємця. Кожній даті відповідає цифровий код. Розрахувати його просто – потрібно скласти всі цифри і привести відповідь до однозначного числа.

Наприклад, якщо компанія була зареєстрована 02.03.2022, робимо такі обчислення: 0+2+0+3+2+0+2+2=11. Складемо цифри в числі: 1+1=2. Це і є потрібний нам код.

Вдала дата відкриття допомагає збільшити потік клієнтів, прибуток магазину або, приміром, салону краси. Якщо число вибрано правильно, вам буде простіше вести справи компанії. З таким бізнесом не буде великих проблем.

В який день краще відкрити бізнес – значення чисел

Нижче ми зібрали значення цифр від 1 до 9 – це число дати відкриття компанії. Прочитайте всі розшифровки та виберіть для свого бізнесу саме щасливе число. А якщо компанія вже відкрита, ви зможете скоригувати свою діяльність.

Число 1 для бізнесу

Одиниця — символ початку нового періоду і досягнення бажаної мети. Якщо за датою відкриття випадає код 1, підприємець доб’ється потрібного результату. При цьому шлях до успіху буде плавним, без великих злетів і падінь. У дати, відповідні одиниці, добре відкривати компанії, які займаються інноваційними технологіями та розробкою чогось нового.

Число 2 для бізнесу

В нумерології цифра 2 вказує на можливі труднощі в бізнесі. Коли дата відкриття збігається з таким кодом, велике значення для розвитку компанії мають особисті та професійні якості керівника. З грамотним керуючим все пройде гладко. Якщо людина недосвідчений, краще заручитися допомогою фахівців. Двійка сприятлива для ведення спільного бізнесу.

Число 3 для бізнесу

В нумерології цифра 3 означає часті зльоти і падіння. Від компаній, відкритих до дати з числом 3, не знаєш, чого очікувати. Є потенціал, але шлях до успіху довгий і тернистий. Тільки впевненість у перемозі і вміння пристосуватися до будь-яких ситуацій допоможе залишитися на плаву і продовжити рух до заповітної мети.

Трійка притягує позитивний настрій. Вона допомагає повірити у свої сили і збільшує шанси на знайомство з впливовими людьми, які згодом можуть зіграти не останню роль у бізнесі. Число сприятливо для відкриття творчих майстерень та салонів краси.

Число 4 для бізнесу

Цифра 4 означає стабільність для бізнесу. Якщо дата відкриття компанії співпадає з цим кодом, вона буде розвиватися поступово, без різких злетів. Але і великих провалів або потрясінь можна не побоюватися. У компанію постійно будуть приходити професіонали, які піднімуть її на високий рівень.

Для досягнення успіху потрібно зробити упор на кропіткій і монотонній праці, а також на залученні людей, які зможуть поліпшити показники продажів і забезпечити приплив нових клієнтів. Якщо є бажання отримати все й відразу або піти на безпідставний ризик, то це точно не ваш код. Краще підібрати іншу дату відкриття.

Число 5 для бізнесу

П’ятірка пов’язана з ризиками. Відкриваючи бізнес у день, що відповідає цій цифрі, ви повинні бути готові до всього. Доведеться швидко приймати рішення і працювати на випередження. Для цього необхідно володіти певним характером, досвідом і знаннями. Недосвідченим підприємцям, які роблять перші кроки в бізнесі, краще вибрати більш “спокійну” дату.

П’ятірка не любить стабільності. У компанії повинні постійно відбуватись якісь зміни. І це число підійде для рекламного бізнесу, піару, для організації концертів і шоу. У всіх цих сферах потрібно постійно рухатися вперед і “тримати руку на пульсі”.

Число 6 для бізнесу

Число 6 має значення сталості. Компанії, відкриті в числах з кодом 6, розвиваються поступово. Дохід від підприємницької діяльності не занадто високий, але зате стабільний.

Кількість сприятливо для приватних освітніх закладів, психологів, коучів і тренерів. Підходить він і невеликим перукарським або салонах краси. Якщо ваш девіз по життю – “Тихіше їдеш, далі будеш”, то 6 – ідеальне число для бізнесу.

Число 7 для бізнесу

В нумерології сімка вважається щасливим числом. Вона приваблює успіх і гроші. У бізнесі число 7 символізує високий попит на послуги. Компанії, відкриті в такі дати, не відчувають нестачі в клієнтах, у них немає проблем з продажами. Доходи можуть бути не дуже великими, але прибуток буде надходити постійно.

Сімка приносить удачу для сфер, де продають незвичайні або дорогі товари і послуги. Якщо є сумніви в затребуваності напрямки, варто відкрити свою справу в один з днів з кодом 7. Цифра приваблює потенційних партнерів і допомагає просунути товар з допомогою вдалої реклами.

Число 8 для бізнесу

Згідно з нумерологією, 8 вважається символом матеріального успіху. Бізнес швидко почне приносити прибуток, можна навіть розраховувати на несподіваний успіх. Але удача непостійна: періоди злетів можуть чергуватися з падіннями. Вісімка підходить для відкриття великих компаній. Багато відомі фірми зі світовими іменами пов’язані з цією цифрою. Дата з кодом 8 відмінно підходить для юридичних і бухгалтерських фірм. Але є кілька умов: потрібні чималі фінансові вкладення, а також чіткий бізнес-план.

У вісімки є і слабкі сторони. Компанії, відкриті в дні з таким кодом, нерідко стають легкою мішенню для шахраїв. Треба більш уважно ставитися до вибору ділових партнерів і не наймати на великі посади випадкових людей.

Число 9 для бізнесу

В плані бізнесу цифра 9 означає баланс вкладень та прибутку. Чим більше ви вкладаєте у свою справу, тим більше отримаєте на виході. І це не тільки про матеріальні ресурси. Особистий внесок та роботу працівників не можна недооцінювати.

В нумерології вважається, що число 9 стане вдалим для бізнесу, якщо ви готові докласти максимум зусиль для його розвитку. Тим, хто сподівається на щасливий випадок, дев’ятка точно не підійде.

Робочий телефон нумерологія

А тепер давайте розберемося, що означає число номера телефону. Власники бізнесу часто вибирають “красиві” і запам’ятовуються номери. Але на думку нумерологів, важлива не зовнішня оболонка, а внутрішній зміст.

Для розрахунку числа номера телефону складіть всі цифри, а вийшло значення потрібно довести до однієї цифри. Наприклад, номер робочого телефону – 777-77-77.

 • Знаходимо суму: 7+7+7+7+7+7+7=49.
 • Складаємо: 4+9=13.
 • І ще раз: 1+3=4.

Якщо в якості робочого використовується стільниковий номер, у розрахунках нічого не змінюється – також складаємо та подаємо до однієї цифри.

Що означає число, що вийшло:

 • 1 — ідеально підходить для бізнесу, ви будете вести самостійно;
 • 2 — використовуйте номер для ділових переговорів;
 • 3 — ідеальний для сфери розваг та салонів краси;
 • 4 — номери з таким кодом підходять для великих компаній, вони налаштовують на серйозний лад під час ведення переговорів;
 • 5 — відмінний варіант для роботи у сфері міжнародних перевезень або у співпраці з іноземними компаніями;
 • 6 підходить для сфери краси, цей код приносить удачу сімейного бізнесу;
 • 7 — телефони з таким числом краще використовувати для освітніх установ і компаній, що надає консалтингові послуги;
 • 8 — універсальний варіант, бізнес завжди буде приносити прибуток;
 • 9 — число підходить для центрів психологічної допомоги та для тих сфер, де доводиться багато розмовляти з клієнтами по телефону.