Персональне число дня у нумерології – розрахунок і розшифровки значень

Скласти прогноз на кожен день можна, знаючи персональне число дня, воно може бути від 1 до 9. У статті ми розповімо, як розрахувати значення за датою народження, і дамо розшифровки, згідно з нумерологією.

Що таке число персонального дня в нумерології

Якщо ви вирішили довіритися нумерології і хочете дізнатися, чого чекати від завтрашнього дня, достатньо виконати кілька простих обчислень. Персональне число дня – прогноз на певну дату. Це не точне передбачення подій, але ви зможете зрозуміти енергетику дня і будете розуміти, в якому напрямку краще рухатися. Далі розберемося, що потрібно для розрахунку числа персонального дня.

Як розрахувати число дня по нумерології

Для розрахунку персонального дня потрібна ваша дата народження. Спочатку потрібно знайти число персонального місяці – про те, як це робиться, ми вже писали в іншій статті. Тому тут не будемо заглиблюватися в обчислення.

Далі додаємо до персонального місяці число дня, на який хочете отримати прогноз. Розглянемо на прикладі. Дата народження – 10.02.2001. Нам потрібно порахувати, яким буде 08.03.2023 року.

  • Число персонального місяці – 4.
  • Календарний день — 8.
  • Складаємо число персонального місяця й календарний день: 4+8=12.
  • Якщо вийшло двозначне число, як у нашому випадку, наводимо його до однозначного: 1+2=3.

Таким чином, для людини з датою народження, який народився 10.02.2001, 8 березня 2023 року пройде під персональним числом 3.

Значення числа дня

Нижче ми дамо розшифровки для кожного числа персонального дня – від 1 до 9. Вони зачіпають особисте життя, роботу та інші важливі сфери. Якщо ви будете прораховувати даний показник на важливі дати, то зможете уникнути серйозних помилок.

Число персонального дня 1

В нумерології персональне число дня 1 асоціюється з успішними починаннями і новими ідеями. Якщо ви давно хочете щось змінити у своєму житті, приступити до важливого проекту, почати нові стосунки або відкрити бізнес, плануйте важливі справи на цей день.

Він пройде активно. Використовуйте свою винахідливість і наполегливість, щоб досягти поставлених цілей. Навіть якщо ви не планували нічого нового, поставте собі завдання, яку зможете відразу ж виконати. Це підбадьорить, додасть сил і зарядить на подальші перемоги.

Число персонального дня 2

В такий день краще відмовитися від активних дій. Це період спокою і розслабленості. Якщо ви спробуєте приступити до чогось нового, вам може не вистачити енергії. А також, можливо, у вас не вийде приймати правильні рішення. Звична робота принесе набагато більший результат, ніж гонитва за сумнівними успіхами і можливостями. Число персонального дня 2 не допускає помилок і прорахунків. Якщо ви зробите щось не так в цей період, то довго будете переживати.

В такий день робіть акцент на взаємовиручку, тактовність і доброзичливість. Не вступайте ні з ким в гарячі суперечки. Дотримуйтесь своєї точки зору, але не намагайтеся комусь її нав’язати. Розслабтеся і насолоджуйтеся поточним моментом.

Число персонального дня 3

В нумерології персональне число дня 3 означає активні дії. Настав час закінчити всі розпочаті проекти. Не залишайте їх незавершеними або хоча б зробіть все можливе для того, щоб максимально наблизитися до мети. Можна починати нові проекти. Але бажано не концентрувати свої сили на чомусь одному. Дійте відразу в декількох напрямках. І в цьому випадку успіх все одно буде, а він надихне на нові подвиги.

День підходить для творчості, для вияву своїх навичок і умінь. Не соромтеся говорити про свої досягнення. Якщо є почуття незадоволеності своїм нинішнім становищем, можете спробувати поговорити з начальством про підвищення на посаді або про збільшення зарплати. Будьте в цей день максимально відкриті і позитивні. При цьому не потрібно намагатися втручатися в чужі справи. Ні до чого хорошого це не призведе.

Число персонального дня 4

Це період для завершення розпочатих справ. Дійте максимально обдумано, прораховуючи кожен крок. Не поспішайте, поспіх в цей день ні до чого. Можете почати планувати якісь справи на майбутнє. Саме зараз є можливість закласти міцний фундамент для подальших досягнень. Не чекайте швидких результатів. Все у вашому житті буде, але не відразу.

День не підходить для нових починань, тому навіть цікаві на перший погляд пропозиції відмітайте в бік або відкладіть на потім. Число персонального дня 4 означає тепло сімейного вогнища. Доробити всі домашні справи і відвідайте родичів.

Число персонального дня 5

В нумерології персональне число дня 5 має значення несподіваних змін і пригод. Перед вами відкриється багато нових можливостей, і головне завдання — не втратити їх. Це відмінний день для здійснення найсміливіших планів. Ви можете спробувати зробити те, на що давно не вирішувалися. Виправданий ризик в даному випадку доречний. Можете дозволити собі відвідати місця, в якому завжди хотіли побувати, або навіть зважитися на невелику подорож.

Енергетичний запас в цей день буде найвищим. Сміливо беріть участь в переговорах і дискусіях. Вашого запалу вистачить на те, щоб переконати опонента. День змін вимагає якихось реальних дій: пошуку нової роботи або проведення серйозної розмови. Чого не варто робити в такий період, так це лінуватися і сидіти склавши руки.

Число персонального дня 6

Це спокійний, тихий, домашній день. Він підходить для відновлення відносин з близькими. Приділіть час рідним і попросіть вибачення у тих, кого ви скривдили. Якщо хтось образив вас, відпустіть ситуацію: не дозволяйте негативу руйнувати ваше життя. День вдалий для романтичних побачень, зустрічей з друзями і благодійності.

В цей період можете почати займатися тим, що вам справді цікаво. Не дозволяйте громадській думці тиснути на вас. Число 6 сприятливо для покупки квартири або будь-якої іншої нерухомості. Але це актуально тільки в тому випадку, якщо раніше ви прорахували всі можливі ризики, добре зважили плюси і мінуси.

В цілому день не підходить для прийняття спонтанних рішень. Якщо ви в чомусь не впевнені, візьміть паузу або відмовтеся від дій, яких чекають оточуючі – не бійтеся говорити “ні”. Від будь-яких сумнівних авантюр потрібно ухилятися, навіть якщо на кону ваша репутація.

Число персонального дня 7

В нумерології персональне число дня 7 означає самоаналіз і спокій. Зараз не час для активних дій. Займіться справами для душі, можете покопатися в собі, подумати про власних думках і почуттях. Це допоможе визначитися з подальшими діями. Відпочивайте, медитуйте і підвищуйте рівень своїх знань. Від виконання серйозних справ краще відразу відмовитися, так як шанси на успіх дуже низькі.

У такі дні часто відбуваються неймовірні речі. Те, що не вдавалося зробити раніше, якимось чудесним чином дозволяється в самі короткі терміни. Але від вас нічого не залежить. Все, що ви можете зробити в цій ситуації — не відмовлятися від спілкування з новими людьми.

Число персонального дня 8

Вісімка в якості персонального числа дня може означати фінансовий успіх. Саме зараз ви здатні активно діяти в найбільш перспективних напрямках: поговорити з начальником про збільшення заробітної плати, взяти новий проект або пошукати джерела додаткових доходів.

День вважається продуктивним і щасливим. Можете заздалегідь до нього підготуватися, щоб не втрачати дорогоцінного часу. В такий період буде вдаватися абсолютно все. Якщо в минулому у вас були якісь невдачі, спробуйте ще раз.

Кількість персонального дня 8 ідеально для нових відкриттів, перемог і досягнень. Ці 24 години підходять для покупки або продажу нерухомості і дорогих речей.

Число персонального дня 9

В нумерології дев’ятка завершує цикл. Саме зараз настав найкращий момент для закінчення розпочатих справ і для того, щоб поставити крапку в токсичних відносинах. Сміливо розлучайтеся з тим, хто не приносить радості.

Персональне число дня 9 допомагає налагодити потрібні зв’язки. Якщо у вас є план на майбутнє, поділіться ним з оточуючими саме в цей період, і ви отримаєте серйозну підтримку.

День підходить для публічних виступів, для проведення часу в колі друзів та однодумців. Постарайтеся прожити його з користю. У вас повинні залишитися позитивні спогади. Накопичуйте енергію, яка потрібна для наступних днів.