Ребенок-Рак: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Раків. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Раку. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Раків

Чутливі і ранимі люди зі знаком зодіаку Рак потребують особливого підходу. Особливо важливо це враховувати, складаючи дитячий гороскоп.

Маленькі Раки чуйно реагують на все, що відбувається навколо, тому батькам буває непросто впоратися з їх підвищеною емоційністю. Основним завданням батьків Раків є виховання сильної і самостійної особистості, яка вміє брати контроль над своїми емоціями.

Дівчинка знака зодіаку Рак

Дівчинка, народжена під знаком зодіаку Рак, сприймає найменшу неприємність надмірно близько до серця. В її характеристиці основним є те, що дівчинці важко самостійно справлятися з життєвими негараздами.

Для дітей цього знака зодіаку будь грубе слово є серйозною особистою трагедією. Це означає, що батьки повинні бути гранично уважні і не допускати сумнівних висловлювань на адресу дочки.

У дитинстві дама під знаком зодіаку Рак проявляє свої творчі здібності. У неї виявляється прагнення до прекрасного. Неможливо розповісти все про даному знаку зодіаку – настільки він багатогранний. Якщо маля народжена під знаком Раку, це означає, що батькам потрібно докласти зусилля і розвинути в ній вміння давати відсіч.

Хлопчик знака зодіаку Рак

Дитина знака зодіаку Рак в більшості випадків є сором’язливим і нерішучим. До хлопчикам це теж відноситься. Характеристика хлопчаків говорить про те, що вони потребують суворого і вимогливого вихованні.

Малюк-Рак більше прив’язаний до своєї матері, ніж до батька, тому від неї він часто наслідує зайву м’якість і чутливість. Для хлопчика дані якості характеру далеко не завжди є плюсом.

Приналежність до водної стихії позначає мінливість, тривожність і нерішучість. Саме з цими рисами батькам потрібно буде справлятися у процесі виховання дитини.

Опис для дошкільнят

Діти, народжені під знаком Рака, зазвичай спокійні і слухняні. У дошкільному віці вони міцно прив’язані до батьків і більше всього на світі бояться їх засмутити чи розчарувати. В описі цього знака важливим є той факт, що дитина під знаком Рак гостро має потребу в особистому просторі.

Тому батькам необхідно обладнати для малюків водної стихії окрему кімнату. Великий плюс полягає в тому, що Раки дошкільного віку, на відміну від інших дітей, чудово вміти займати себе самі: іграми, прослуховуванням музики або читанням.

Характер молодших школярів

Школярі знака зодіаку Рак зазвичай кілька боязкі, але при цьому вміти знаходити собі більш авторитетних та активних друзів серед однокласників. Наприклад, народжений під знаком Раку хлопчик 8 років часто повинен себе переборювати, щоб зайняти стійку позицію в колективі однолітків.

До навчання маленький Рак ставиться відповідально, але рідко є відмінником. Причина — надмірна зануреність дитини в себе, надмірна чутливість і тривожність. Все це не сприяє підвищенню успішності в школі.

Як поводяться підлітки-Раки

В характеристиці підлітка під знаком зодіаку Рак найбільш важливим моментом все ще є його вразливість і образливість. В цьому віці поступово дівчатка і хлопчики водної стихії вчаться контролювати свої емоції.

Дівчина знака зодіаку Рак в юному віці приділяє багато часу і енергії переживань з приводу особистого життя. Її часто мучать безмовні закоханості, вона насилу може постояти за себе.

Юнак-Рак тримається декілька відсторонено від своїх ровесників. Він володіє неабиякими творчими здібностями і старанністю, необхідної для досягнення успіхів у школі. У нього зазвичай мало друзів, але вони перевірені часом.

Сильні і слабкі сторони дитини-Рака

Діти знака зодіаку Рак ростуть незвичайними та цікавими особистостями, до яких потрібен особливий підхід. У таблиці батьки можуть побачити основні плюси і мінуси в характері Раку і зрозуміти, якого підходу у вихованні слід дотримуватися, щоб мінімізувати недоліки і посилити гідності.

Позитивні риси характеру Негативні риси характеру
Доброта Образливість
Чуйність Впертість
Гарне уяву Лінь
Сильна інтуїція Слабовілля
Пунктуальність Нерішучість
М’якість Сором’язливість
Дбайливість Скритність

найголовніше, що Раки за своєю природою є добрими, ласкавими й чуйними дітьми. Тому всі їхні негативні риси характеру легко піддаються коригуванню при грамотному вихованні.

Таблиця за Східним календарем

Діти під знаком Раку володіють багатьма талантами і цікавими особливостями. Багато в чому характер маленьких Раків залежить ще і від року народження, тобто від їх знаку за Східним гороскопом.

У таблиці розглянемо індивідуальні особливості дітей-Раків в залежності від тварини-покровителя:

Знак за Східним календарем Індивідуальні особливості
Щур Привабливість, артистизм
Бик Впертість, закритість
Собака Відповідальність, відданість
Тигр Сміливість, рішучість
Кіт Тонкий смак, харизматичність
Мавпа Уважність, непередбачуваність
Дракон Багату уяву, відповідальність
Змія Впевненість у собі, художній смак
Кінь Оптимізм, енергійність
Коза Організованість, ідеалізм
Півень Запальність, дратівливість
Свиня Товариськість, оптимізм

Здоров’я дитини під знаком Раку

Основною причиною захворювань маленьких Раків є емоційне перенапруження. Малюки можуть страждати безсонням, порушеннями в роботі нервової системи, шкірні захворювання або отруєння.

Дітям-Ракам рекомендується робити зарядку і дихальні вправи, а також при необхідності регулярно відвідувати психолога і проговорювати свої негативні емоції.

Захоплення

У дитинстві Раки люблять проводити час за настільними іграми і рішенням головоломок. При цьому вони самодостатні і не потребують в компанії дорослих. При цьому маленькі Раки рано починають проявляти творчі здібності.

Їм корисно самовиражатися за допомогою образотворчого мистецтва, музики, танців і поезії. Дівчатка-Раки часто захоплюються кулінарією і чудово готують. Хлопчики обожнюють доглядати за домашніми тваринами, а також у них є потяг до плавання.

Спорт

Маленьким Ракам підійдуть естетичні види спорту, що вимагають пластичності. В їх число входять художня гімнастика, танці і фігурне катання.

А також Ракам рекомендується займатися плаванням, зміцнювати м’язи і дихальну систему. Корисна їм та йога, так як допомагає позбутися від переживань і тривог.

Навчання в школі

Дитина-Рак в школі зазвичай є хорошистом. Він не прагне бути лідером і не женеться за відмінними оцінками. Набагато більше його займає сфера людських почуттів і емоцій, а також мистецтво. У навчанні йому також заважає лінь.

Педагоги відзначають високий потенціал Раків. Особливість їх інтелекту в тому, що вони здатні однаково добре мислити як логічно, так і творчо.

Які професії підходять дітям-Ракам

До вибору професії Раки підходять спокійно. Вони не кар’єристи, найчастіше позбавлені амбітності і пристрасті до роботи. В цілому Ракам підходять майже всі терени: при бажанні вони легко выучатся на обрану спеціальність і влаштуються на стабільну роботу.

Ракам особливо підходять професії психолога, художника, дизайнера, бортпровідника, екскурсовода або банківського працівника. До речі, серед представників цього знака зодіаку багато знаменитих акторів, продюсерів, режисерів і письменників.

Сумісність дітей-Раків з батьками

Краще всього маленькі Раки ладнають з представниками земної і водної стихії. Відмінними батьками для них є Тельці, риба і Раки. Такі батьки зуміють зрозуміти чутливого дитини-Рака, не зламають його грубими висловлюваннями і надмірно суворим вихованням.

Якщо батьки Раку належать вогняної стихії, то навряд чи вони зуміють знайти спільну мову з дитиною. Їх запальність буде сильно ображати ранимого малюка, що приймає кожне слово близько до серця. Погана сумісність у Раків з Левами, Овнами і Скорпіонами, а також з розважливими і сухуватими Козерогами.

Як виховувати сина або дочку під знаком Раку

Перш за все, батьки повинні забезпечити маленькому Раку почуття безпеки і стабільності. Дитина повинна бути впевнений, що він завжди і за будь-яких обставин може звернутися за порадою до батьків і не зустріти засудження.

Дорослим необхідно утримуватися від різких зауважень на адресу маленького Раку, пам’ятаючи про його уразливості і беззахисність. В іншому випадку вони виховають невпевненого в собі і замкнутого людини.

Дітям-Ракам життєво важливо чути від батьків слова любові і бачити прояви ніжності. Вони володіють сильними сімейними цінностями, щиро люблять і поважають батьків. Дорослим необхідно стежити за тим, щоб не включити згубний для маленьких Раків режим гіперопіки.

Яке ім’я вибрати для дитини-Рака

Раки — люди мистецтва, тому рекомендується давати їм імена на честь відомих діячів зі світу культури. А також хорошим варіантом буде назвати малюка ім’ям одного з предків: Ракам надзвичайно важливі сімейні традиції.

Вдалий вибір — незвичайні, навіть екстравагантні імена. Хлопчиків можна назвати такими красивими і ліричними іменами, як Давид, Адам, Євген, Мирон або Олексій. Дівчинці-Раку гармонійно підійдуть наступні імена: Єва, Анастасія, Марія, Олена, Аліса, Діана, Катерина, Анна або Олена.