Сумісність Раку і Ваг в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Ваги, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Вагами і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Ваги

Характеристика кожного знака зодіаку допомагає зрозуміти, наскільки Ваги з Раком сумісні в різних сферах життя. Ми зібрали особливості кожного в таблиці.

Рак Ваги
Наділені тонкою інтуїцією, добре розуміють мотиви, які рухають людьми. Мають двоїсту натуру, але в усьому шукають гармонію та рівновагу, уникають крайнощів.
Володіють вразливою нервовою системою, вразливі і емоційні. Сентиментальні, довго переживають з приводу негативних подій. Справжні миротворці. Намагаються згладити конфлікт і не допустити розбіжностей. Не надто емоційні.
Бувають примхливими, вимагають уваги до своєї персони. Якщо хтось серйозно обмежує їхні особисті інтереси, вдаються до помсти і карають кривдника.
Відступають перед труднощами, залишаючись пасивними. Краще зупинитися і почекати, що буде далі. Перш ніж приступити до якоїсь справи, ретельно продумують наслідки. Повільні й нерішучі.
Недовірливі й недовірливі. Їх важко завоювати розташування. мають Потребу в людях і не можуть обходитися без друзів, цінують чужу думку.
Часто потрапляють в залежність від більш сильних людей. Схильні до шкідливих звичок. Вперті – якщо вони чогось не хочуть робити, змусити їх буває вкрай складно.
Консерватори, які керуються усталеними поглядами і рідко змінюють свою думку. Не люблять зайвих зобов’язань, воліють перекласти всі турботи на чужі плечі. Рідко проявляють ініціативу і уникають свойого участі в загальній справі.
Люблять піддаватися мріям, бувають відірвані від реальності. Елегантні, виховані, володіють високим інтелектом.

З урахуванням різниці в характерах Риб і Ваг їхні стосунки не можна назвати безхмарними. Ступінь сумісності знаків залежить від їх статі і обставин, при яких вони познайомилися.

Сумісність Ваг-жінки і Раку-чоловіки

Мрійливий і трохи таємничий чоловік-Рак з юних років магічним чином притягує до себе представниць протилежної статі. Нижче розберемося, якими будуть її стосунки з елегантною і гарячої жінкою-Терезами, чи зможе чоловік завоювати цю красуню з тонким розумом, а також як оцінюється сумісність знаків зодіаку Рак і Ваги в дружбі, любові, шлюбі та роботі.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку Терези і Рак в дружбі – нижче середнього. Щира й міцна дружба між чоловіком-Рак і жінкою-Терезами буває рідко, але якщо вони подружилися в дитинстві, то можуть зберегти теплі почуття надовго. Для обох краще просто підтримувати приятельські відносини, т. к. вони по-різному ставляться до поняття «дружба».

Дівчина-Терези з її мінливим настроєм може в останній момент скасувати зустріч або перенести спільну справу. Вона навіть не потрудиться придумати вагоме виправдання, їй просто перехотілося. А відрізняється вірністю чоловік-Рак скасує свої особисті справи заради подруги і поспішить до неї на допомогу. Тому чоловікові його приятелька здається легковажною і не цінує їх відносини.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Рак і Ваги в любові тримається на середньому рівні. На початку роману вони зачаровані один одним. Зазвичай обережний чоловік-Рак не може відвести очей від чарівної дівчини-Ваг. Його приваблює легкість і витонченість обраниці. Їх зустрічі сповнені романтики: Рак і Ваги гуляють під місяцем і танцюють під дощем. Спільна поїздка на море стане незабутнім часом для цих жінки і чоловіки.

Проблеми можуть початися через уразливості Раку. Йому складно зрозуміти, що дівчина-Терези сприймає любов як свято. Їй недостатньо сидіти з милим в чотирьох стінах і насолоджуватися один одним. Терезам потрібно багато вражень. Обраниця має потребу в інших людях і іноді вдається до флірту на очах у Раку. Будучи ревнивцем і власником, він не потерпить такого поводження партнерки.

У шлюбі

Чоловік-Рак і жінка-Терези мають високу сумісність в коханні та шлюбі. Але потрібно звикнути до особливостей один одного. Головну роль бере на себе чоловік-Рак. Він планує всі сімейні справи, заробляє гроші й розподіляє бюджет. Для нього головне — не переграти у патріархат. Надмірний контроль над дружиною і зменшення її витрат можуть негативно позначитися на відносинах. Ощадливість Раку іноді переходить в скнарість, а для жінок-Терезів важливо мати можливість витрачати гроші на себе і дітей без істотних обмежень.

Крім того, проблеми між Вагами і Раком можуть виникнути через ревнивости чоловіка. Раку треба більше довіряти дружині і перестати бути власником. Дружина-Ваги, маючи свободу у виборі дозвілля, буде задоволена життям, а також принесе більше користі і радості сім’ї. Вона справжній миротворець, намагається згладжувати конфлікти і не допускати серйозних сварок.

У ліжку

Чоловік-Рак і жінка-Терези знаходять порозуміння та гармонію в інтимній сфері. Сумісність у ліжку цих знаків висока. Обидва чуттєві і схильні до сентиментальності. Партнери прагнуть завдати один одному якомога більше задоволення.

Їм легко розповідати про відчуття і пропонувати щось нове. Рак і Ваги, як правило, воліють ніжність, вишукані ласки і тонкий еротизм. Затьмарити ідилію в інтимній сфері може лише ревнощі Раку, найчастіше — абсолютно безпідставна.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Рак і жінка-Терези можуть бути хорошими партнерами в бізнесі. Їм краще всього підійде сфера мистецтва. Для успіху потрібно оточити себе порядними і відданих спільній справі людьми.

Жінка-Терези може проявляти інфантильність. Тому всі організаційні питання повинен взяти на себе Рак. Він більш організований і працьовитий. А Терези стануть відмінною музою-натхненницею.

Несприятлива ситуація складається, коли у Раку-начальником підлеглого є жінка-Терези. Якщо вона не буде стримувати себе і забуде про делікатність, грубі закиди ранитимуть Раку. Постійні догани приведуть до звільнення чоловіка.

Плюси і мінуси відносин

У спілкуванні чоловіка-Рака і жінки-Ваг можна виявити як позитивні, так і негативні моменти. Вони впливають на ступінь сумісності знаків зодіаку у відносинах.

Плюси Мінуси
Обидва знака — романтики і мрійники. Вони легко знаходять спільну мову. Ваги можуть здатися інфантильними, а Раки схильні ображатися і навіть влаштовувати істерики. Це заважає побудувати серйозні стосунки.
Обидчивому Раку комфортно з жінкою-Терезами, яка проявляє дипломатичність і делікатність у спілкуванні. Перше чарівність зникає, як тільки Рак і Ваги стикаються з буденністю і рутиною.
Обережний Рак не дасть більш безтурботним Терезам потрапити в халепу. Різні погляди на фінанси. Рак прагне накопичити, Терези люблять витрачати. Якщо у них спільний бюджет, конфлікти неминучі.
Рак і Ваги стають хорошими турботливими батьками. Терези не можуть сидіти в чотирьох стінах. А ревнощі і підозрілість Раку здатні зруйнувати будь-який союз.
З цих знаків може вийти ефективний ділової тандем. Особливо якщо вони знайдуть застосування своїм талантам у сфері мистецтва. Рак не завжди може відповідати надмірно завищеним вимогам жінки-Ваг. Звідси виникають розчарування й відчуження.

Сумісність чоловіків-Терезів і жінки-Раку

Чоловік-Терези шукає у представниць протилежної статі доброту, вірність і чуттєвість. І жінка-Рак, володіючи цими якостями, як раз привертає Ваги. Але чи достатньо цього для високої сумісності Ваг і Раку в різних сферах життя? Далі розберемося, як складаються їхні відносини в дружбі, любові, шлюбі та роботі.

У дружбі

Дружба між жінкою-Рак і чоловіком-Терезами цілком можлива. Сумісність у дружбі цих знаків зодіаку – вище середнього. Ініціатором спілкування, як правило, виступають більш комунікабельні Ваги.

У дитинстві хлопчик відчуває себе захисником і покровителем тихою і беззахисною дівчинки. В юності він розважає її жартами, у них знаходиться багато тем для розмов. У більш зрілому віці вони часто ставляться один до одного як брат і сестра. Якщо до цього часу у кожного з’являється сім’я, то подружжя можуть бути спокійні — Рак і Ваги навіть в думках не мають нічого поганого, вони зберігають вірність своїм сім’ям.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Терези і Рак в любові вважається високою. Привабливий чоловік здатний відразу ж завоювати серце мрійливої дівчини-Раку. Їх відносини будуть романтичними і трепетними.

Але Терезам деколи буде здаватися, що кохана трохи холодна і не виявляє достатньої зацікавленості у розвитку відносин. Це відбувається з-за обережності Раку. Боячись подальшого розчарування і душевного болю, Рак придивляється до партнера. Її може поранити навіть найбезневинніше увагу обранця до інших дівчат.

Ревнощі з боку жінки-Раку псує гармонійні любовні відносини. Їй потрібно підвищувати самооцінку і бути більш поблажливою до партнера.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі між жінкою-Рак і чоловіком-Терезами одна з найвищих. Сім’я будується на традиційних засадах. Жінка займається домашнім господарством, облаштовує побут і створює затишок. Чоловік звільняє її від рішення інших проблем.

Між Раком і Вагами сварки бувають рідко. Ці чоловік і жінка завжди здатні знайти компроміс. Основною причиною конфліктів може стати різне сприйняття життєвих ситуацій. Дружина-Рак реагує на всі емоційно, а чоловік-Терези ставиться до подій раціонально і спирається на логіку. Складнощі можуть виникнути і з-за ревнощів Раку.

У ліжку

Область інтимних відносин — найбільш вдала для жінки-Раку і чоловіків-Терезів. Їх сумісність в ліжку знаходиться на високому рівні. Обидва партнера мають схожі погляди, прагнуть отримати і дати максимум задоволень. Ваги трепетно ставляться до коханої, намагаються передбачити її бажання, ловлять найменші натяки і втілюють їх. Жінка-Рак дарує їй ніжність і ласку. Вона вміє підняти самооцінку партнера і мотивує його на нові подвиги в ліжку.

Парі потрібно уникати буденності. Відносини, які переростають у звичку, загрожують швидко закінчитися. При цьому жінка-Рак цінує сталість і вірність. Якщо чоловік-Терези бажає зберегти стосунки, йому слід уникати романів на стороні.

У роботі та бізнесі

Жінка-Рак проявляє себе як відповідальний працівник. Вона наділена інтуїцією в бізнесі і може вибрати вірний напрямок. Чоловік-Терези буде прагнути до бажаного результату, не приділяючи часу особистого життя. Ця пара має хорошу сумісність як колег і рівноправних партнерів. Їх об’єднує неквапливість у прийнятті рішень, а обережність Раку поєднується з бажанням Ваг прорахувати всі наслідки.

Ділові партнери Рак і Ваги повністю довіряють один одному. Проте не виключена ситуація, коли більш підприємливі Ваги захочуть обійти Раку. Чоловік може скористатися спільними напрацюваннями і відкрити свій бізнес.

Плюси і мінуси відносин

Плюси та мінуси, які проявляються у відносинах Ваг і Раку, допомагають краще оцінити сумісність цих знаків зодіаку.

Плюси Мінуси
Врівноважені Ваги проявляють поблажливість до частої зміни настрою Раку. Чоловік своїм виваженим підходом до проблем допомагає жінці справлятися з тривогою. Рак і Ваги по-різному сприймають навколишній світ і реагують на виникаючі труднощі. Раку бракує раціоналізму і логічності.
Любовні відносини Раку і Ваг сповнені романтизму. Вони сумісні в ліжку, і це допомагає зберегти союз. Жінка-Рак цінує достаток, вона більш меркантильна, ніж чоловік-Терези. На цьому грунті можуть виникнути розбіжності.
Чоловік-Терези по своїй натурі уникає конфліктів. Жінки-Раку буде тепло і безпечно поруч з ним. Рак може стати тонким маніпулятором. Прикидаючись ранимою, дівчина змусить Ваги підкорятися її примхам.
Рак і Ваги не приймає поспішних рішень. Вони обидва прагнуть у всьому уникнути необґрунтованого ризику. Іноді спілкування Раку і Ваг може стати нудним і прісним. Їм не властива спонтанність, і вони не люблять непередбачуваність.
Ваги, маючи широке коло спілкування, зможуть урізноманітнити життя Раку і познайомити її з корисними людьми. Рак є власником. Жінка бажає, щоб чоловік-Терези належав тільки їй. Терези ж потребують свободи

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Терези

Сумісність знаків зодіаку Рак і Ваги залежить від того, чи є між цими жінками родинні зв’язки. Спілкування між матір’ю-Вагами і дочкою-Рак протікає без особливих конфліктів. Виняток може складати перехідний вік дочки. У цей період дівчина-Рак буде вимагати підвищеної уваги і стане примхливою. Вона навіть може симулювати хворобу, щоб отримати більше турботи. У той же час, дочка-підліток прагне до самоти, вимагає дотримання її особистих кордонів і стає замкнутою.

Елегантна мати-Ваги, маючи відмінний смак, стане прищеплювати дочки хороші манери і розширювати її кругозір. Якщо їм вдасться налагодити контакт, то дочка згодом буде вдячна за увагу і турботу.

Дочка-Ваги з ранніх років прагне до свободи. Її складно утримати будинку і залучити до сімейних справах. Велику роль у житті дівчини грають друзі і подруги. Але вона не йде на відкритий конфлікт. Знаючи характер матері-Раку, Ваги проявлять дипломатичні здібності, щоб домогтися свого.

Дівчина-Рак і дівчина-Терези можуть стати подругами. Обидві спокійні, не люблять ризикувати і вплутуватися в небезпечні авантюри. Кожна з них може утримати подругу від необдуманого кроку, так як Рак володіє інтуїцією, а Ваги — логікою. Рак-жінка і Ваги-жінка здатні пронести через все життя теплі і довірчі відносини.

Чоловік-Терези і чоловік-Рак як друзі і партнери

Дружба між чоловіком-Терезами і чоловіком-Рак виникає не відразу. Кожен з них при знайомстві думає, що у них немає нічого спільного. Однак, якщо вони займаються спільною справою, то незабаром зрозуміють, що їх характери та погляди на життя схожі. Головне в спілкуванні — можливість доповнити один одного і отримати у товариша те, чого позбавлений сам. Рак буде вдячний своєму новому другові за цікаві бесіди і розширення кола спілкування. Ваги потребують слухача і советчике, а також цінують у Раку відданість.

Сумісність знаків в дружбі і діловому партнерстві оцінюється як вища за середню. Розсудливі і не люблять спонтанності Ваги зустріли людину, яка нікуди не поспішає. Рак завжди радий одному, на це не впливає навіть його часто змінюється настрій.

В робочому тандемі теж буде гармонія. Обидва готові до компромісу, обговорення планів і проблем, що виникають. Іноді Рак дуже болісно реагує на невдачі. Але Ваги виявляють дипломатію і поблажливість у відповідь на песимістичні прогнози свого колеги. Це допомагає Раку включити свою природну інтуїцію і знайти шляхи вирішення проблеми. Рак, бачачи, що на нього ніхто не тисне, виявляє активність і високу працездатність. В атмосфері розуміння з боку партнера він може показувати відмінні результати.

Проблеми у загальному бізнесі виникають, якщо хтось третій втручається в їхні справи і намагається перетягнути Терези на свій бік. Ваги можуть не втриматися від спокуси більш вигідного співробітництва, а Рак не пробачить колезі зради.