Сумісність Терезів і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Терези і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Терези і Водолій

Водолій і Терези відносяться до однієї стихії. Повітря дає їм силу, енергію і чистий розум, який веде їх по вірному шляху. У кожного знака зодіаку є свої особливості, але між Вагами і Водолієм багато спільного. Найголовніше – в цій парі рідко бувають конфлікти, в основному вони легко знаходять спільну мову.

На сумісність Ваг з Водолієм впливають риси характеру знаків зодіаку – ми зібрали їх у таблиці.

Водолій Ваги
Комунікабельний, легко заводить знайомства Доброзичливий і товариський
Розвинена інтуїція Чесний, відкритий, вірить в добро
Мудрий Любить інтелектуальні бесіди
Цікавий, допитливий Уважний, ввічливий і вірний
Інтелігентний і скромний Боязкий
Вміє цінувати те, що є Ледачий, не завжди доводить справу до кінця
Вірний Може впадати в паніку

Порівняння характеристик знаків зодіаку означає, що союз Терезів і Водолія може тривати багато років. Чоловік і жінка зможуть домовитися, внісши свої відносини гармонію і повагу.

Сумісність Водолія-жінки і Ваг-чоловіки

Терези і Водолій при першій же зустрічі зрозуміють, що у них багато спільного. Саме тому вони відразу ж вирішать спробувати створити пару.

Астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку Терези і Водолій висока, тому що в них загальна стихія. А також велику роль у їх зближенні грає схоже ставлення до навколишнього світу. Обидва неконфліктні і товариські, союз цих знаків зодіаку принесе багато позитивних емоцій обом.

У дружбі

Якщо Терези і Водолій при першій зустрічі не відчули потяг один до одного, то, швидше за все, це буде початок великої дружби. Обидва знака зодіаку цінують дружні відносини і вважають їх основою для повноцінного і щасливого життя.

Водолій може повністю довіритися одному, розповісти все, що накопичилося в душі. А Ваги виступають “жилеткою”, вони не тільки вислухають, але і дадуть добру пораду. Жінка-Водолій і чоловік-Терези будуть дружити довгий час, цьому сприяє висока сумісність знаків зодіаку.

У любові

чоловік і Жінка знаходять один в одному тих, з ким можна звернути гори. Ваги-чоловік – галантний і ввічливий, намагається поважати принципи та бажання своєї коханої-Водолія. Вона, у свою чергу, готова відплатити йому тим же. Водолій створює навколо себе приємну, щиру обстановку, в якій комфортно абсолютно всім.

В любові ці два знака зодіаку отримують найголовніше – безмежну довіру і підтримку. По всіх астрологічних прогнозів сумісність знаків зодіаку Терези і Водолій одна з найвищих. При цьому не має значення вік і соціальне становище кожного. Ваги-чоловік ніколи не буде порушувати особистих кордонів жінки-Водолія, більше того, він докладе всі зусилля, щоб вона і далі розвивалася і дарувала йому нові емоції.

У шлюбі

Водолій і Терези націлені на створення сім’ї. Вони з перших днів знайомства розуміють, що їм легко разом, а пов’язують їх спільні цілі. У підсумку шлюб у них завжди створюється на тлі закоханості, в той момент, коли обидва максимально довіряють один одному.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі збільшується ще й за рахунок обопільного бажання стати по-справжньому щасливими. Адже Ваги-чоловік і Водолій-жінка не підуть в ЗАГС не по любові.

У ліжку

В ліжку Водолій і Терези хочуть одного і того ж. Інтимне життя для цих знаків зодіаку не відіграє важливої ролі в побудові гармонійних відносин. Обидва представника стихії Повітря розкуті і можуть дивувати один одного в ліжку, але без належних почуттів вони ніколи не зможуть перейти межу дозволеного.

Саме Водолій і Терези часто стає тими парами, які дозволяють собі інтимне життя тільки після офіційної весілля. Вони терплячі, впевнені в собі і спокійно дочекаються потрібного моменту.

У роботі та бізнесі

Ваги-чоловік відразу ж помітить у своєму оточенні сміливу й ініціативну жінку-Водолія. Він захоче, щоб вона стала його партнером, причому його зацікавить не тільки інтелект і інтуїція, але і товариськість дами. Разом вони створять стійкий партнерський союз, який буде розвиватися і рости разом з Вагами і Водолієм.

Так як обидва знака зодіаку обережні, то навіть при сильному потягу вони все одно будуть спілкуватися як колеги і ніколи не зможуть переступити цю тонку грань. Бізнес-партнери не сперечаються, хто з них буде лідером. Ваги як чоловік візьме на себе цю відповідальність, але завжди дозволить жінці-Водолію приймати серйозні рішення. Адже її підприємницька жилка допоможе вивести бізнес на новий рівень.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Терезів і Водолія вище середнього. Як стверджують астрологи, в цьому союзі рідко бувають сильні конфлікти. Ваги-чоловіки миролюбні, а Водолій-жінка ніколи не буде провокувати свого партнера. Знакам зодіаку легко в спілкуванні, у них маса тем для обговорення, і вони легко придумують спільний відпочинок, який дозволяє їм отримати задоволення один від одного.

У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони пари.

Плюси відносин Мінуси відносин
Розуміють один одного з півслова Ваги панічно бояться втратити Водолія, що викликає негатив у останнього
Взаємна довіра, допомога, підтримка Водолій може зовсім забути про свого партнера, поки буде вирішувати чужі проблеми
Щирість, любов, пристрасть Іноді їм важко розподіляти обов’язки
Загальні теми і погляди на життя Чоловік занадто розслаблений за життя, що змушує жінку брати на себе частину проблем
Легко ведуть спільний побут Ваги бувають нерішучими

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Ваг

Водолій і Терези схожі тим, що хочуть зробити світ добрішим. Обидва за характером оптимістичні, добродушні, тому будуть раді бачити біля себе такого ж людини.

Ваги-жінка докладе всі зусилля, щоб союз з Водолієм-чоловіком був гармонійним і міцним. Вона виключить будь-який варіант конфлікту, створить навколо свого партнера гармонійну атмосферу. Чоловік, у свою чергу, буде вдячний жінці і постарається відповідати їй турботою, підтримкою і любов’ю. Їх союзу і сприяє висока сумісність знаків зодіаку.

У дружбі

Загальні інтереси зблизять Водолія-чоловіка і Ваги-жінку. З боку може здатися, що це нудний і одноманітний союз, так як чоловік і жінка можуть годинами просто мовчати і думати про одному.

Але саме зовнішній спокій і гармонія у стосунках дозволяють Терезам і Водоліям отримати друга, з яким не страшно йти по життю. Сумісність знаків зодіаку в дружбі говорить про те, що Терези і Водолій ніколи не переступлять межу і не стануть коханцями.

У любові

Зазвичай саме Ваги-жінка притягається до Водолія-чоловікові як магніт. А висока сумісність знаків зодіаку означає, що чоловік відповість взаємністю практично відразу. Любовні стосунки будуть гармонійними, щирими і чистими.

Водолій-чоловік буде радий такою милою і турботливою партнерці, яка створює затишок скрізь, де знаходиться. Сам він романтичний і ввічливий, намагається домогтися повного взаєморозуміння в союзі.

У шлюбі

Логічним переходом у відносинах між Водолієм і Вагами стає шлюб. Вони швидко вирішуються на такий крок, а через багато років не шкодують про це. У шлюбі у них гармонія, кожен знає свою зону відповідальності. Іноді Водолій може трохи зіпсувати відносини з-за свого бажання допомогти всім і відразу, але зазвичай все закінчується без конфліктів.

Сумісність в любові і шлюбі цих знаків висока завдяки їх чуйності і взаємної підтримки. Чоловік і жінка готові віддати частинку себе заради продовження відносин. Терези і Водолій щасливі один з одним і навряд чи коли задумаються про розлучення.

У ліжку

Ваги будуть робити все, щоб партнерові було добре поруч з ними. Водолій-чоловік оцінить старання партнерки, хоча для нього інтимне життя не так важлива, як почуття.

Спочатку їм буде трохи ніяково один з одним, але з часом вони розслабляться і почнуть отримувати задоволення від процесу. Якихось експериментів і дикої пристрасті від пари чекати не варто, обидва спокійні, впевнені в собі і знає, чого хоче партнер.

У роботі та бізнесі

Терези і Водолій будуть придивлятися один до одного, але практично відразу почнуть спілкування. При розмові вони зрозуміють, що у них не тільки багато спільного, але і разом вони зможуть реалізувати свої найкращі якості.

У Водолія розвинена інтуїція, яка допомагає йому досягати будь-яких цілей, а Терези вміють вирішувати проблеми швидко і без конфліктів. Цього союзу вдасться побудувати стабільний і прибутковий бізнес практично в будь-якій сфері.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку Терези і Водолій вище середнього, тому пара завжди буде намагатися зробити все, щоб їх союз став щасливим. Багато в чому завдяки Терезам виходить внести в пару гармонію, а Водолій допоможе своєму партнерові домогтися високих результатів. Ці повітряні знаки відрізняються спокійним і розважливим характером, що допомагає їм створювати стабільні та щирі відносини.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Швидко знаходять спільну мову Водолію іноді потрібна свобода
Щиро люблять один одного Жінка може здаватися занадто депресивної для енергійного чоловіка
Однаково уявляють собі сім’ю Водолій часто приховує свої справжні почуття
Обидва впевнені в собі Ваги іноді нехтують своїми обов’язками
Уникають сварок Жінка може фліртувати з іншими чоловіками

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Водолій

Дві нерозлучні подружки будуть весело проводити час. Їх спільне проведення часу не буває нудним, їм завжди є про що поговорити. Дівчина-Водолій і дівчина-Терези щиро цінують своє якості один одного і хочуть, щоб дружба тривала довгі роки.

Ваги-жінка і Водолій-жінка, навіть маючи сім’ї, будуть підтримувати теплі стосунки. Їх згуртує однаковий погляд на виховання дітей і дружба чоловіків. Вони ніколи не зрадять один одного, про таку дружбу можна тільки мріяти. Сумісність знаків зодіаку означає, що ці жінки весь час будуть тягнутися один до одного.

Чоловік-Водолій і чоловік-Терези як друзі і партнери

Чоловік-Водолій і чоловік-Терези – це два впевнених у собі людей, які сміливо йдуть по життю. Вони можуть почати дружити в дитинстві і пронести цю дружбу через довгі роки. Ставши старше, чоловіки захочуть створити свій бізнес. Водолій запропонує ідею, а Ваги придумають способи, щоб її реалізувати. Завдяки спокійним і розважливим характерам, Терези і Водолій ніколи не будуть сваритися. Вони відразу ж визначать обов’язки, які будуть відповідати їх можливостям і інтелектуальному розвитку. Швидше за все, Водолій стане головним у бізнесі, але Ваги до цього поставляться спокійно.

Висока сумісність знаків гарантує, що Терези і Водолій підтримають один одного в будь-якому питанні, разом знайдуть рішення проблем і будуть дружити довгий час. Вони можуть одночасно обзавестися родинами, але це тільки згуртує їх, так як тем для спілкування стане ще більше.