Які цифри в нумерології вважаються жіночими, а які-чоловічими

У кожного числа своя енергетика, і згідно нумерології, серед них є жіночі і чоловічі. У статті ви дізнаєтеся, чому цифри так називають і як визначити, до якої групи вони належать. Ми підготували розшифровки всіх цифр і розповімо, можуть у чоловіка бути жіночі числа, і навпаки.

Чому нумерологія поділяє числа по підлозі

З точки зору нумерології будь-яке число має певні вібрації, і в кожному з них може домінувати чоловіча або жіноча енергетика. У сучасних нумерологів є кілька поглядів на цей рахунок. Деякі вважають, що переважання чоловічого або жіночого начала залежить від дня народження. На основі дати розраховується Число долі – саме воно наділяє рисами характеру людини, які традиційно вважаються чоловічими чи жіночими.

В нумерології є й інша думка про чоловічих і жіночих цифрах. Воно засноване на квадраті Піфагора, який складається з 9 секторів. Вважається, що осередку, утворюють ромб, тобто двійки, четвірки, шістки та вісімки, що володіють якостями, які притаманні жінкам. Решта клітини, які лежать на перетині двох діагоналей (хрест з 1, 3, 5, 7, 9), відповідають за чоловіче начало. Щоб визначити, до якого типу належить людина, потрібно проаналізувати його Психоматрицу і з’ясувати, яких більше цифр – тих, які знаходяться в ромбі або в хресті.

Які цифри вважаються жіночими

В сучасній нумерології прийнято вважати, що всі парні цифри (враховуються лише цифри у проміжку від 1 до 9) ставляться до жіночих, тобто на 2, 4, 6 і 8.

Кожна з них є набором певних якостей:

  • 2 – витривалість, життєстійкість, працьовитість і прагнення впливати на інших людей;
  • 4 – чуйність, самовіддача, бажання допомагати оточуючим і почуття відповідальності перед близькими;
  • 6 – індивідуальність, впевненість у своїх поглядах, вміння відстоювати і доводити власну точку зору;
  • 8 – удача, везіння, здатність отримувати подарунки долі і домагатися результату без особливих зусиль.

Деякі напрямки нумерології відносять до цієї групи сімку, оскільки вона відповідає за такі якості, як чуттєвість. Але цю думку можна назвати, скоріше, винятком, ніж правилом.

Чоловічі цифри в нумерології

Чоловічими цифрами в нумерології є непарні числа, тобто 1, 3, 5, 7, 9. Хоча деякі нумерологи вважають, що дев’ятка не має чоловічого або жіночого “заряду”, а лише посилює ті якості, які переважають в особистості.

Кожне з непарних чисел також наділяє людину певними рисами характеру:

  • 1 – ініціатива, амбіції, спритність, винахідливість, прагнення до влади і бажання керувати;
  • 3 – комунікабельність і здатність легко підлаштовуватися під нові умови;
  • 5 – харизма, артистизм, емоційність і запальність;
  • 7 – інтуїція, яка допомагає приймати рішення в складних ситуаціях;
  • 9 – цілеспрямованість, вміння розуміти свої справжні потреби і бажання, а також ставити цілі.

Чому парні числа називають жіночими

Енергетика жіночих цифр проявляється на рівні почуттів, емоцій і відповідає за якості, які зазвичай виражені у жінок: прагнення піклуватися, проявляти любов і увагу, вміння домовлятися, поступатися і згладжувати конфлікти.

Ці числа також наділяють свого власника такими рисами, як жіночність, ніжність, чуттєвість, чуйність і чуйність. Для людини, у якого з точки зору нумерології провідними є жіночі числа, сімейні цінності, народження і виховання дітей важливіше, ніж кар’єра чи самореалізація.

Непарні цифри і чоловіча енергетика

В нумерології чоловічі цифри проявляються на ментальному рівні і відповідають за такі якості, як сміливість, наполегливість, рішучість і стійкість. Людина з чоловічими числами має твердий характер, силу волі і впевнений у своїх рішеннях. Він не боїться труднощів і невдач, а також готовий брати на себе відповідальність за оточуючих.

Сильне чоловіче начало також проявляється як непоступливість, жорсткість і прагнення до влади. Пріоритетами такої людини є кар’єра, високий соціальний статус і стабільне матеріальне становище. У нього є потенціал лідера або керівника.

А якщо у хлопця жіночі числа

В нумерології прийнято вважати, що цифри володіють певною енергетикою, але вони залишають простір для вибору – одні якості можна посилювати, інші послаблювати або знаходити їм відповідне застосування. Якщо у хлопця є жіночі числа, то це говорить лише про те, що він є уважним, турботливим і романтичною людиною. Він може стати ніжним чоловіком і люблячим батьком. На тлі інших чоловіків він може здаватися більш уразливою і вразливим.

Його перевага – це вміння красиво залицятися, упадати, бути відвертим, ділитися своїми почуттями і переживаннями. Але це не означають, що він слабохарактерний. Саме завдяки жіночому началу чоловік не стає жорстоким і агресивним.

Який буде дівчина з чоловічими цифрами

З точки зору нумерології чоловічі числа допомагають дівчині бути більше самостійної, цілеспрямованої і впевненою в собі. Цю жінку можна назвати стійкою, витривалою і амбітною. Їй важливо бути реалізованою і успішною у всіх сферах життя: в професії, фінансах, романтичних і сімейних відносинах.

Наявність чоловічих чисел не означає, що їй не потрібна сім’я. Навпаки, вона може бути уважною і турботливою матір’ю, хоча і не любить займатися побутовими справами. Лише в тому випадку, якщо в її характері переважає виключно чоловіча енергетика, вона може стати владною і жорсткою, в результаті чого буде пригнічувати свого партнера.