Який знак зодіаку підходить чоловіка-Тельця: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Телець. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Тільця-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить до чоловіка-Тельця

Чоловік-Телець багатьом нагадує принца з чудової казки. Він турботливий, ніжний і надійний, тому у нього висока сумісність з багатьма іншими знаками зодіаку. Тельці-чоловіки злегка ворчливы і консервативні, але на такі дрібниці мало хто звертає уваги. Всі хочуть відчути себе поряд з ним, як за кам’яною стіною.

Хлопець-Телець постійний у своїх почуттях і не любить міняти партнерок. Це викликає повагу. Але він знає собі ціну, дівчину вибирає довго і ретельно, що ускладнює початковий етап відносин.

Йому потрібна жінка приземлена, практична, яка розділить з ним погляди на ведення побуту і виховання дітей. Чоловікові важливо, щоб вдома завжди було чисто й затишно. Вітряна особа, яка проводить багато часу на світських заходах, не зацікавить Тільця.

Дівчина для такого чоловіка може бути більш емоційною, ніж він сам, навіть трохи навіженою, але вірною. Тельці не терплять зради і не люблять мук ревнощів. Їм складно розлучатися з коханою, але краще відразу розійтися в різні боки, ніж терпіти зради або відвертий флірт. Нижче розповімо, який знак зодіаку підходить чоловіка-Тельця.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Сумісність знаків зодіаку в любові важлива для Тельця-чоловіка: він інтуїтивно вибирає тих жінок, які йому підходять для відносин, але керується в основному розумом, а не почуттями.

В шлюбі з жінкою має бути максимально комфортно. А цього не завжди вдається досягти, так як не з усіма стихіями у нього хороша сумісність. За гороскопом Тельцю-чоловікові підходять представниці багатьох знаків, але з деякими є явні протиріччя:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Середня. У Овна-жінки запальний характер, але чоловік знає, як її втихомирити.
Телець Висока. Обидва практичні, вірні і працьовиті.
Близнюки Середня. Партнери занадто різні, більш енергійна жінка.
Рак Висока. Обидва не люблять зміни і віддають перевагу стабільності у відносинах.
Лев Низька. Партнери не розуміють один одного, Тільця дратує зарозумілість обраниці.
Діва Висока. Чоловік і жінка доповнюють один одного, з часом почуття стають міцнішими.
Ваги Середня. Різні погляди на життя, але Телець готовий миритися з мінливістю супутниці.
Скорпіон Висока. Пристрасний та романтичний союз, але в ньому є місце ревнощів.
Стрілець Низька. Жінка дуже непостійна і витає в хмарах, це люди з різних світів.
Козеріг Висока. Погляди на життя схожі, обидва цінують комфорт і затишок.
Водолій Середня. Взаєморозуміння немає, чоловіка приваблює тільки яскравий темперамент партнерки.
Риби Висока. Чоловік любить проявляти турботу, а жінка з вдячністю її приймає.

Сумісність чоловіка-Тельця з жінками інших знаків

Чоловік-Телець сумісний найкраще з жінками по знаках зодіаку Телець, Діва, Козеріг, Скорпіон, Риби і Рак. У таких союзів є всі шанси на успіх. Сумісність обумовлена в основному однаковими поглядами на життя і подібним ставленням до грошей. Для Тельця відповідні жінки — ті, які його підтримують і можуть забезпечити домашній затишок.

З представницями земних знаків у чоловіка виходять міцні і стійкі шлюби. Мінусом є тільки нудьга, що виникає у відносинах. Зі Скорпіонами і Рибами Тельці не тільки добре уживаються, але і не відчувають нестачі в емоціях. Такі жінки вдало їх доповнюють.

Чоловік-Телець і жінка-Овен

Жінка знака зодіаку Овен примхлива, запальна і зарозуміла. Відносини з нею ніколи не будуть спокійними. Але у Тельця-чоловіки є незаперечна перевага перед іншими. Він вміє поводитися з такими дамами і легко мириться з особливостями характеру коханої. Там, де потрібно, він дає їй волю, але в той же час вміє сказати тверде “ні” і наполягти на своєму.

У партнерів багато точок дотику. Обидва цінують сім’ю, піклуються про будинок і дітей. Але темперамент у них різний. Вона більш рухлива, а він — повільний. На цьому тлі виникають скандали. Телець часто скаржиться на відсутність спокою, а Овну нудно поруч з таким консервативним партнером. Щоб союз тривав якомога довше, потрібно відпочивати один від одного, зустрічатися з друзями і відволікатися.

Чоловік-Телець і жінка-Телець

Жінка-Телець найбільше підходить чоловіка-Тельця. Це ідеальний знак зодіаку для такого партнера. Вони ніби зроблені з одного тіста: обидва повільні, надійні і вірні, люблять домашній затишок, цінують гроші і вміють їх витрачати. Союз двох Тельців може проіснувати багато років. Партнери чудово розуміють один одного і не люблять зміни. Вони насолоджуються вихованням дітей, ремонтом в спільному домі та іншими радощами.

Мінусом відносин є нудьга. Два Тільця з часом і не помічають, як починають грязнуть в затишній рутині. Всі дні схожі один на одного, немає руху вперед. Але партнери можуть цього не помічати. Вони нагадують двох працьовитих волов в одній упряжці. І найголовніше, що їм це подобається.

Чоловік-Телець і жінка-Близнюки

Жінка за знаком зодіаку Близнюки непостійна, винахідлива і емоційна. Союз з чоловіком-Тельцем нагадує коктейль із стабільності і відчайдушності. Йому складно приборкати темперамент своєї партнерки. Але важливо, щоб партнери розуміли один одного і не звертали уваги на громадську думку.

Конфлікти виникають на грунті фінансів. Телець вміє заощаджувати, особливо коли потрібно виховувати дітей, а його дружина-Близнюки не розуміє, чому вона повинна обмежувати себе у всьому. Чоловік у цьому союзі розпоряджається грошима і видає жінці кошти, коли вважатиме за потрібне.

У них різні погляди на виховання дітей. Телець дотримується класичного підходу і поважає строгість, а мама-Близнюки дозволяє дітям робити все, що вони захочуть.

Чоловік-Телець і жінка-Рак

Партнери ідеально підходять один одному, у них є всі шанси побудувати міцну сім’ю. Такий союз не можна назвати пристрасним. Емоційного напруження немає навіть в самому початку спілкування. Але чоловік і жінка бачать один в одному споріднені душі. Їм добре разом, є спільні цілі та завдання. Рак виявляється за Телям, як за кам’яною стіною. А жінка, в свою чергу, дарує чоловікові відчуття затишку і тепла. Вони багато часу проводять вдома, з радістю виховують дітей і однаково відносяться до фінансових витрат.

затьмарюють Відносини тільки перепади настрою у жінки-Раку. Вона не влаштовує істерик, але Телець гостро відчуває емоційні гойдалки. Це його засмучує і виводить з рівноваги. Але якщо подивитися з іншого боку, невеликі сварки вносять різноманітність в їх нудні будні.

Чоловік-Телець і жінка-Лев

Сумісність знаків зодіаку низька. Вже з перших зустрічей Лев і Телець розуміють, що вони різні люди. Гордовитої жінці-Левиці хочеться бачити поруч із собою ефектного залицяльника, пишатися ним і отримувати гідні подарунки. А Тельцю все це не потрібно. Чоловік не готовий стрибати вище голови для задоволення чиїхось очікувань та бажань. З часом жінка розуміє, що він непогана кандидатура і надійний партнер – це змушує її робити перші кроки.

З боку пара Бика і Лева здається ідеальною. Жінці важливо справити враження на оточуючих. Але Тільця дратує прагнення партнерки робити все напоказ, а Левиці не подобається те, що її чоловік далекий від ідеалу. З часом зростає невдоволення з обох сторін.

Чоловік-Телець і жінка-Діва

Тільця і Діву можна назвати ідеальною парою. Обидва практичні, вміють насолоджуватися моментом і прагнути до кращого, але в той же час радіти з того, що мають.

Жінка-Діва — найкращий знак зодіаку для чоловіка-Тельця. Партнери поважають один одного і підтримують у всьому. Вони спокійні, але життєрадісні і в міру романтичні.

Союз Діви і Тельця вважається одним з найбільш міцних. Такі люди рідко розлучаються. Приводом може стати тільки несподіване захоплення одного з партнерів кимось на стороні. Швидкоплинний роман зав’язується, коли у шлюбі стає занадто нудно. З цієї причини Тельцю і Діві важливо урізноманітнити своє дозвілля.

Чоловік-Телець і жінка-Терези

Жінка за знаком зодіаку Терези — непостійна, непрактична і романтична. Її можна назвати повною протилежністю домосід-Тельця. В таких парах, як правило, чоловік любить, а жінка дозволяє себе любити. Телець оточує свою кохану турботою, забезпечує їй матеріальну базу, захоплюється її добротою і емоційністю.

У пари є всі шанси, якщо обидва партнери адекватно сприймають світогляд, несхоже на їх власне. Жінка-Терези повинна не тільки отримувати від Тельця-чоловіки матеріальні блага, турботу, але і віддавати енергію, а також не сперечатися з коханим з принципових питань.

Чоловік-Телець і жінка-Скорпіон

Телець і Скорпіон — сумісні знаки зодіаку. На перший погляд ці люди здаються різними. Він практичний і дещо меланхолійний, вона — вибухова і пристрасна. Але партнери вдало доповнюють один одного, у них багато спільного. Обидва прагнуть до досягнення хорошого матеріального положення і затишку в домі. З боку вони виглядають як ідеальна пара, в якій чоловік і жінка поважають один одного, але при цьому їм не нудно разом.

Основна проблема знаходиться набагато глибше поверхневого спілкування та побутових питань. І Телець і Скорпіон — власники. Вони ревниві і не можуть миритися з наявністю потенційних суперників. Але якщо Телець-чоловік не дає приводів для занепокоєння, то жінка-Скорпіон не упускає можливості пофліртувати або навіть закрутити роман на стороні. Це й стає причиною розладу.

Чоловік-Телець і жінка-Стрілець

Чоловік знака зодіаку Телець не розуміє таку величну і незвичайну особу, як жінка-Стрілець. Вони можуть зацікавити один одного, але вже з самого початку стає зрозуміло, що ці люди з різних світів. Вона — мрійлива, піднесена і захоплена, часто витає в хмарах і далека від побуту. Тільця-чоловіка це дратує.

Він не проти, коли його кохана ходить на йогу, захоплюється астрологією або якимись незвичайними практиками, але хотілося б, щоб обраниця вміла готувати і налагоджувати побут. Для жінки-Стрільця це здається занадто нудним.

Відносини рідко тривають довго. Вони завершуються через спорів на побутовому грунті або ревнощів. Жінка-Стрілець непостійна, любить фліртувати і нерідко захоплюється кимось на стороні. Гордий Телець цього не прощає.

Чоловік-Телець і жінка-Козеріг

Телець-хлопець і дівчина-Козеріг можуть створити міцну пару. Ці люди дивляться в одну сторону, у них багато спільного. В юності вони найчастіше не помічають один одного, вибирають більш яскравих емоційних партнерів, але з віком починають розуміти, що краще знаходитися поряд з людиною, з яким комфортно просто мовчати, а не затівати гарячих суперечок.

Козеріг і Телець цінують матеріальний добробут. Але жінка в цьому союзі часом навіть більш практична і скупа, ніж її чоловік-Телець. Вона не схвалює деякі витрати і любить повчати. З часом партнерам може стати нудно один з одним.

Чоловік-Телець і жінка-Водолій

Жінка-Водолій — не самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Тельця. Вони різні, але такі пари не є рідкістю. Водолій-дівчина— яскрава і цікава, вона вільно почуває себе в компанії Тільця-чоловіки. Він не здається їй нудним, так як її запалу вистачає на двох. Жінка щедра на компліменти, а консервативному Тельцю лестить, що така цікава дама звернула увагу саме на нього.

Конфлікти виникають переважно на побутовому ґрунті. Жінка-Водолій не любить економити і багато витрачає. Це викликає роздратування у бережливого Тільця. Якщо з часом не вдається досягти компромісу, відносини виявляються під загрозою. Партнерам важливо навчитися розуміти один одного.

Чоловік-Телець і жінка-Риби

Сумісність знаків зодіаку хороша. Чоловік-Телець — естет, виявляє турботу і оберігає кохану від багатьох побутових проблем. А у жінки-Риб вистачає мудрості для того, щоб приймати все це з вдячністю. У такому союзі панує гармонія. Чоловік старається заради своєї коханої і прагне досягти висот у кар’єрі. За своєю вдачею він не занадто честолюбний, але розумна і далекоглядна дружина може ненав’язливо змусити його рухатися вперед.

Риби і Телець люблять приймати гостей. В їхньому домі завжди панує взаєморозуміння. У такому союзі часто прийнято чітко розподіляти ролі. Жінка займається домом і дітьми, а чоловік заробляє гроші. У стосунків є всі шанси продовжитися довгі роки.