Який знак зодіаку підходить жінці-Скорпіону: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Скорпіон. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Скорпіона-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Скорпіону

Скорпіон – це один з найбільш вимогливих знаків зодіаку. Догодити йому буває складно. Особливо це стосується дам, які народилися під знаком Скорпіона. Представниця стихії Води трепетно ставиться до вибору обранця, вона ніколи не кидається у вир з головою і не живе емоціями. Саме тому у Скорпіона не найвища сумісність з іншими знаками зодіаку.

Ця дівчина знаходиться під впливом планети Марс, у неї складний характер, вона прониклива і має яскравий темперамент. Їй потрібен чоловік, який зможе виконати усі вимоги: він повинен бути забезпеченим, сильним, впевненим у собі і в той же час романтичною, пристрасним і цікавим співрозмовником. Нижче розповімо докладніше, який знак зодіаку підходить Скорпіону-жінці.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Скорпіон-жінка владна і вимоглива особа, яка іноді може проявляти нечувану агресію. При цьому з вигляду вона виглядає непробивною стіною з вічно гордовитим виразом обличчя. Такий дамі підходить винятковий чоловік, який повинен володіти великою кількістю позитивних якостей.

Жінка під знаком Скорпіона в пошуках обранця для відносин рідко спирається на гороскоп, частіше вона прислухається до своєї інтуїції, що дозволяє відчувати себе щасливою в майбутньому шлюбі.

Сумісність знаків зодіаку в любові:

Знак зодіаку Сумісність з жінкою-Скорпіоном
Овен Середня – егоїзм партнерів ускладнює відносини
Телець Висока – романтичний і пристрасний союз з високим рівнем довіри
Близнюки Низька – занадто різні погляди на життя і відносини
Рак Висока – через довгий час зможуть знайти спільну мову і стати один для одного найкращими партнерами
Лев Висока – зможуть навчитися один в одного корисним якостям, у відносинах багато пристрасті і кохання
Діва Середня – незважаючи на протилежні темпераменти зможу створити благополучний і міцний союз завдяки своїй цілеспрямованості
Ваги Низька – Терези ніколи не зможуть впоратися з важким характером Скорпіона, а жінці не потрібен такий добряк
Скорпіон Середня – з-за схожості легко знаходять спільну мову, але вимогливість і іноді емоційність все псують
Стрілець Середня – пов’язані емоційно, підтримують один одного, але часто сваряться
Козеріг Висока – саме Козеріг у поданні дами володіє якостями ідеального чоловіка, але його холодне серце часто її лякає
Водолій Середня – яскравий роман з усіма наслідками, але серйозних стосунків може не бути, так як у них різні уявлення про сім’ю
Риби Середня – Скорпіон-дівчина буде рада, що її слухають і терплять, але їй не вистачає мужності від партнера

Сумісність жінки-Скорпіона з чоловіками інших знаків

Жінка-Скорпіон сумісна з Раком, Левом і Козерогом. З цими чоловіками дама зможе налагодити той рівень відносин, який її цілком влаштує.

Пані стихії Води буває складно налагодити спілкування з тими, хто не може похвалитися сильним і впевненим характером. Тому з чоловіком знака зодіаку Риби і Ваги вона точно ніколи не буде повноцінно щасливою.

При цьому з іншими знаками сумісність у Скорпіона середня, тобто багато в чому розвиток відносин залежатиме від самого чоловіка – чи зможе він протистояти сильному і енергійного характеру дами. Відповідні чоловіка для Скорпіона можуть ховатися під знаком Скорпіона і Стрільця, Діви і Тільця.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Овен

Відносини жінки-Скорпіона і Овна-чоловіки з самого початку приречені на провал. У союзі постійно виникають сварки, причому на підвищених тонах. Образи, образи і навіть рукоприкладство – все можливо в цій парі.

Сумісність знаків зодіаку середня, але шанс у них все ж є – за умови, що хлопець і дівчина кохають одне одного. У цьому випадку на перше місце виходить пристрасть, турбота, романтика і ніжність. Хоча в цьому випадку Овну доведеться стати більш терплячим, а Скорпіону мудрішими.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець

Телець буде в захваті від харизматичної і яскравої жінки-Скорпіона. Він покаже їй абсолютно інший світ, в якому переважає любов, ніжність і чуйність.

не Можна сказати, що спокійний характер Тільця дозволить створити гармонійні стосунки, адже Скорпіон-дівчина може дістати будь-якого, навіть такого отходчивого чоловіка. Але як показує практика, Телець і Скорпіон частіше щасливі і будують міцні сімейні узи.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки

Особисті амбіції, занадто велика наполегливість і природний егоїзм можуть перешкодити Скорпіону і Близнюкам побудувати міцний союз. Іноді вітряний характер чоловіка викликає агресію з боку жінки-Скорпіона, вона ніколи не потерпить того, що її зраджують.

Хлопці по знаку зодіаку Близнюки довго не зможуть перебувати під тиском владної дами, тому у партнерів низька вірність створити сім’ю.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Рак

Чоловік-Рак найбільше підходить жінці-Скорпіону. Він зможе переконати жінку, що непогано бути в сім’ї другої, коли лідер вміло справляється з усіма обов’язками.

Так, чоловікові і жінці буде складно, їм належить пережити чимало сварок і образ, але за підсумком їх відносини можуть стати ідеальними. Головне, що в цьому союзі Рак навчиться стримувати емоції, а Скорпіон почне знаходити компроміси.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев

Чоловік-Лев – це ідеальний знак зодіаку, відповідний під темперамент Скорпіона-жінки. Він точно так само вміє ставити цілі і легко їх досягає. Спочатку чоловік і жінка знайдуть спільну ідею, поступово вони розкриють у собі всі потаємні почуття і почнуть розуміти, що їх тягне один одному.

Сварки будуть, причому сильні, пристрасні і яскраві, які легко можуть перенестися в ліжко. А в інтимному житті Лев і Скорпіон підходять один одному краще, ніж в інших сферах.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Діва

З першого погляду здається, що Діва, Скорпіон різні немов небо і земля, але насправді у них багато спільного. Скорпіону-жінці подобається педантичність чоловіка і його любов до порядку, вона із задоволенням його підтримує в цьому плані.

Може бути, їм складно знайти спільну мову в плані дозвілля і виховання дітей, але стосунки у них завжди стабільні. Діву можна навіть назвати самим відповідним знаком зодіаку для жінки-Скорпіона, так як вони разом можуть подолати багато життєві перешкоди, не пасуючи перед труднощами.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Терези

Чоловік-Терези навряд чи стане цікавий суворої і цілеспрямованої жінці-Скорпіону. Вона бачить в ньому м’якого хлопця, який ніяк не може змінити своє життя на краще.

Скорпіону здається, що своєю добротою Ваги роблять гірше тільки собі, при цьому вони зовсім забувають про самих близьких для них людей. У гонитві змінити світ на краще Ваги-чоловік назавжди втратить можливість стати щасливим з жінкою-Скорпіоном.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон

Скорпіона можна назвати найкращим знаком зодіаку для жінки такого ж знака зодіаку. У них багато спільного, однакові вимоги до партнера і схожі погляди на ідеальний союз.

Але не можна списувати з рахунків, що обидва Скорпіона будуть бажати стати головним у союзі, кожен намагається довести, що він краще і розумніше. Тому сумісність Скорпіонів не дуже висока, але при наявності сильної взаємної симпатії можливо все.

Жінка-Скорпіон і Стрілець

Чоловік-Стрілець може стати ідеальною парою для жінки-Скорпіона. Спочатку хлопець і дівчина будуть на сьомому небі від щастя, у відносинах багато романтики, неймовірна пристрасть і взаємне бажання завжди бути поруч.

Але чим далі, тим стає зрозуміліше, що не все у них буде ідеально. Стрілець безвідповідальним за своєю природою, живе одним днем і прагне до більшого, а Скорпіону-жінці потрібна стабільність і зрозуміле майбутнє.

Жінка-Скорпіон і Козеріг

Скорпіон і Козеріг – це найбільш сумісні знаки зодіаку, які можливі в зодіакальному колі. Жінка-Скорпіон шукає собі чоловіка, який зможе стати для неї кам’яною стіною. Козеріг якраз відповідає всім вимогам жінки, він вміло керує своїм життям і завжди знає, як домогтися більшого.

Але у нього є один явний недолік – чоловік рідко показує свої справжні почуття, тому Скорпіону іноді здаватиметься, що вона для нього пусте місце.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій

Скорпіон і Водолій схожі за духом і темпераментом. Обидва готові до ризику, можуть зважитися на важливі зміни в житті, згодні на компроміси і легко домовляються про інших важливих речах. Але іноді Водолій зовсім забуває, що Скорпіону потрібно приділяти більше часу, інакше дама буде думати про зраду.

На тлі постійних вимог від Скорпіона Водолій втомиться, тим самим і закінчить цікаві відносини. При цьому партнери все одно будуть продовжувати поважати один одного.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Риби

Мрійливий чоловік-Риби цілком може ощасливити спекотну даму-Скорпіона. Нехай він не той чоловік, якого вона собі уявляла, зате романтичних ідей у нього хоч відбавляй. Плюс його неймовірне терпіння і прихильність дозволяє жінці-Скорпіону відчувати себе всевладної і найчарівнішою дівчиною. Варто зазначити, що у Риб і Скорпіона виходить побудувати відносини на взаємній повазі, що і дозволяє їм стати більш щасливими.