Який знак зодіаку підходить жінці-Водолію: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Водолій. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Водолія-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Водолію

Щоб зрозуміти, який знак зодіаку підходить Водолію-жінці, потрібно врахувати основні риси її характеру, уподобання та звички. Вона любить свободу і якщо відчує, що чоловік хоче прив’язати її до себе, то піде від нього. Обранці жінки-Водолія повинні поважати її інтереси, приймати численних друзів, довіряти їй і не намагатися переробити.

Їй потрібен чоловік, який не поступається за інтелектом, з хорошим почуттям гумору, з яким цікаво проводити час. Водолій не терпить зануд і нав’язливих шанувальників. А також їй не подобаються песимісти, вічно скаржаться на життя. При цьому вона не виносить критики на свою адресу.

Сумісність жінки-Водолія з іншими знаками зодіаку тим вище, чим більше схожості в темпераментах і життєвих цінностях. Водолій — ідеаліст, дівчині складно ужитися з меркантильним і зацикленим на матеріальних благах чоловіком. Вона знаходить задоволення в подорожі, спілкування з цікавими людьми, відвідування театрів, концертів і музеїв. Така жінка любить красиві і не обов’язково практичні речі. Вона не вміє збирати гроші і готова віддати останнє заради близьких людей.

Поруч з собою хоче бачити чоловіка, що розділяє її погляди. Чекає, що чоловік стане для неї не тільки коханим, але і іншому.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі може бути низькою, середньою або високою. Хто з чоловіків підходить за гороскопом Водолію-жінці, з ким з представників сильної статі варто знайомитися для гармонійних відносин, а кого краще обходити стороною?

У таблиці ми вказали ступінь сумісності жінки-Водолія з чоловіками інших знаків і привели короткий аналіз їх взаємин.

Знак зодіаку чоловіки Сумісність
Овен Середня. Мають несхожі погляди на життя, але з-за різниці в темпераментах доповнюють один одного.
Телець Нижче середньої. Телець — матеріаліст і домосід, а Водолій — ідеаліст, потребує друзів та розваги.
Близнюки Висока. Поважають свободу партнера, їх пов’язують не тільки любовні відносини, але й спільні інтереси.
Рак Нижче середньої. Рак відрізняється непрактичностью, ревнощами, а Водолій шукає впевненого чоловіка, на якого можна покластися.
Лев Середня. Водолію складно з чоловіком, який зациклений на собі, вимагає постійної уваги і захоплення.
Діва Низька. Раціональність, критицизм і економність Діви стикаються з ідеалізмом, незалежністю і марнотратством Водолія.
Ваги Висока. Взаєморозуміння, схожі цінності та інтереси.
Скорпіон Низька. Водолій не може миритися з уїдливість і владністю Скорпіона.
Стрілець Вище середньої. Схожі цінності і погляди на життя, повагу до свободи партнера.
Козеріг Нижче середньої. Різне світосприйняття, раціоналіст Козеріг намагається перевиховати романтичну дівчину-Водолія.
Водолій Вище середньої. Загальні цінності, схожі характери, включаючи позитивні і негативні риси.
Риби Середня. Обидва ідеалісти і романтики, мають схожі погляди, але Йому не подобається інфантильність Риб, а Риби вважають Водолія-жінку занадто холодною.

Сумісність жінки-Водолія з чоловіками інших знаків

Повітряна жінка-Водолій найкраще сумісна з представниками своєї стихії — чоловіками знаків зодіаку Терези і Близнюки. З ними у дівчини складаються легені, гармонійні і тривалі стосунки. Повітряні знаки цінують чужу свободу, не чіпляються один до одного по дрібницях і готові поступитися партнерові. Сумісність з цими знаками близька до ідеальної.

А також придатними для жінки-Водолія знаками зодіаку є представники стихії Вогню — Овен, Лев і Стрілець. З чоловіком одного з цих знаків вона здатна відчути пристрасть і відчути себе по-справжньому бажаним. Вогненні знаки вміють чарувати і заряджати енергією. Гармонійному продовження відносин можуть перешкодити егоїзм чоловіка або холодність дівчини.

З представниками стихій Води і Землі відносини можуть складатися непросто. Тривалість і гармонійність союзу буде залежати від уміння партнерів підлаштовуватися, прощати й уступати.

Жінка-Водолій і чоловік-Овен

Водолій приваблює Овна своєю оригінальністю і несхожістю на інших. Цей вогненний знак любить яскравих і неординарних жінок. Вони добре розуміють один одного в ліжку. Овен може зробити дівчину-Водолія більш розкутою. А вона знайде в особі чоловіка-Овна турботливого і попереджувального партнера.

Проте між ними можливі розбіжності. Жінка-Водолій переконана, що справжня любов не існує без дружби. Але Овен в жінці бачить лише жінку, створену для плотської любові і турботи, а дружити він воліє з чоловіками.

Жінки, що відносяться за знаком зодіаку до Водолія, не люблять займатися домашніми справами. Це викликає протест Овна, який звик до комфорту і чистоти. Чоловік звик, що може перевиховати практично будь-яку жінку. Але подруга-Водолій занадто незалежна, вона не бажає міняти свої звички і спосіб життя заради чоловіка.

Жінка-Водолій і чоловік-Телець

Чоловік-Телець велике значення надає матеріальну сторону життя. Це дбайливий господар, який вміє заробляти та складати гроші. У сімейному житті цінує достаток і затишок. Йому необхідно, щоб його жінка сиділа поруч і була зайнята лише домом, дітьми і їм самим. Такий спосіб життя не пасує дівчині-Водолію. Її тяготить рутина, і вона не вміє раціонально розпоряджатися грошима.

Проте між жінкою-Водолієм і чоловіком-Тельцем часто спалахують сильні почуття. Водолій відчуває надійну опору в своєму партнері. Телець ж підкорений її багатогранністю. Проте йому доведеться постаратися, щоб відповідати інтимних фантазій партнерки.

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки

Близнюки — один з найбільш підходящих знаків зодіаку для жінки-Водолія. Їх пов’язують не тільки любовні відносини, але й спільні інтереси. Союз цих знаків побудований на довірі і свободи.

Комунікабельний хлопець-Близнюки може легко завоювати дівчину-Водолія. Початок спілкування буде наповнене романтикою, приємними сюрпризами і душевними розмовами. У ліжку вони добре підходять один одному, так як вміють підлаштуватися під партнера. Вони можуть бути ніжними, то безсоромно-пристрасними.

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки не вміють економити, витрачаючи гроші на непотрібні речі і розваги. В їх спільному бюджеті нерідко зяють дірки.

Любовна ідилія може зруйнуватися через мінливість Близнюків. Дівчина-Водолій, дізнавшись про зраду, не стане утримувати чоловіка, надавши своєму вітряного обранцеві повну свободу.

Жінка-Водолій і чоловік-Рак

Жінку-Водолія приваблює в чоловікові-Раку його таємничість і брутальна стриманість. А Раку на початку знайомства подобається непередбачуваність дівчини.

Гармонія можлива, поки Рак не набридне невловимість, безпечність і негосподарність партнерки. Чоловік-Рак — власник. Він вважає, що жінка повинна проводити вільний час з ним, сидіти в чотирьох стінах і займатися домашніми справами. Крім того, Раку властива ревнощі і недовірливість.

Сумісність в ліжку недостатньо висока. Рак занурений у свої інтимні переживання, він готовий кожної зустрічі надати романтичне забарвлення. Дівчина-Водолій менш сентиментальна, їй незрозуміло, навіщо створювати непотрібний антураж.

Жінка-Водолій і чоловік-Лев

Водолій-дівчина привертає Лева оптимізмом і любов’ю до життя. Але іноді в ній прослизають відчуженість і холодність, що ранить самозакоханого чоловіка. Йому подобається, коли їм захоплюються, а дівчина-Водолій не визнає театральності.

Лев підтримує жінку-Водолія в її кар’єрі, але тільки до тих пір, поки це не стає перешкодою для кар’єрного зростання самого Лева.

В ліжку у цих жінки і чоловіки середня сумісність. Їй складно відповідати бурхливому темпераменту партнера. Вона більш стримана і хоче, щоб чоловік поступово розкривав її межі сексуальності. Лев же визнає натиск і натиск. Він бажає відразу випробувати всю гаму почуттів і чекає того ж від партнерки.

Жінка-Водолій і чоловік-Діва

Дівчина знака зодіаку Водолій цінує в чоловікові-Діві його гострий розум, швидку реакцію, зібраність і дисциплінованість. Але її дратують постійні причіпки з боку Діви і його нездатність до спонтанних вчинків. Водолію стає нестерпно нудно поруч з людиною, у якого все розписано до хвилин. Їй не вистачає свободи і можливості бути самою собою.

Чоловік-Діва точно знає, якою повинна бути жінка, і прагне переробити свою обраницю. Для нього важливо, щоб у домі був повний порядок. А дівчину-Водолія не назвеш ідеальною господинею.

Суперечності виникають і в сфері спільного бюджету. Раціоналізм та економність Діви часом доходить до скупості. А дівчина-Водолій любить витрачати гроші на красиві речі, приємні розваги.

Сумісність пари в ліжку також не висока. Водолій любить спонтанність, а Діва всі планує заздалегідь.

Жінка-Водолій і чоловік-Терези

Чоловік-Терези — один з небагатьох, хто найбільше підходить жінці-Водолію. Роман між цими повітряними знаками починається ненав’язливо, сам собою. Дівчина зачаровує чоловіка своїм складом розуму, незалежністю і оригінальністю. Однак вона повинна бути завжди доглянутою, так як для Ваг зовнішній вигляд має велике значення.

В ліжку їх заводить не тільки сексуальна привабливість партнера, але і його розум, а також винахідливість. Дівчина-Водолій може реалізувати з чоловіком-Терезами всі свої фантазії, він сприйме їх з захопленням.

Відрізняючись непрактичностью, Водолій і Терези можуть жити в невпорядкованого квартирі. Для пари головне – щоб удома була невимушена і спокійна атмосфера. Ці знаки приймають коханого таким, яким він є, не намагаючись перевиховати під себе.

Жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон

Скорпіона не назвеш ідеальним знаком зодіаку для жінки-Водолія. Їхні стосунки розвиваються стрімко, але підсумок рідко буває гарним.

Водолія притягує до сильного і самовпевненій чоловікові. Однак, коли пристрасть проходить, дівчина-Водолій раптом виявляє, що її партнер надміру саркастичний, желчен і дратівливий. Вона ж воліє бачити поряд з собою легкого і оптимістичного чоловіка. А ревнощі Скорпіона і його прагнення утримати кохану ще більше віддаляють Водолія. При цьому чоловік скептично сприймає її спроби просунутися по кар’єрних сходах.

В ліжку потреби пристрасного Скорпіона перевищують можливості щодо стриманою жінки-Водолія. Але підстроївшись один під одного, вони можуть досягти гармонії в інтимній сфері.

Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець

Жінки-Водолію не буває нудно поряд з активним і трохи авантюрним чоловіком-Стрільцем. Її приваблюють його прагнення до пригод і здатність бути не тільки коханим, але і щирим другом. У них схожі цінності. Обидва дорожать особистим простором і свободою. Для Водолія це найкращий знак зодіаку, щоб зберегти самодостатність і не розчинитися в партнері. Для гармонії в інтимних стосунках дівчині-Водолію доведеться стати більш пристрасною і розкутою.

Стрілець не заперечує проти кар’єри жінки-Водолія, йому подобається бути поряд з цілеспрямованою партнеркою. Але їх спільний бюджет часто буде в кризовому стані через непрактичність Водолія і любові до авантюр Стрільця. Стати ідеальною парою їм може перешкодити захоплення чоловіка іншими жінками.

Жінка-Водолій і чоловік-Козеріг

Жінка-Водолій бачить у чоловікові-Козерозі надійну опору. Її приваблюють його серйозність, раціоналізм і відповідальність. Він же бачить у дівчині повну протилежність собі самому. Але його ваблять легкість, невимушеність і романтизм Водолія. Чоловікові хочеться опікати повітряну кохану. Але в союзі Козерога і Водолія багато складнощів.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі не перевищує середнього рівня. Хлопець захоплений кар’єрою: робота складає важливу частину його життя. Дівчині-Водолію доведеться забути про власну кар’єру.

В ліжку між цими знаками недостатньо пристрасті, так як кожен з них зайнятий своїми думками, а сексу надають мало значення. Козеріг постарається перевиховати дівчину-Водолія, зробити її більш дисциплінованою, слухняною і домашньої. Якщо Водолій захоче з цим змиритися, стане підлаштовуватися під коханого, то відносини будуть тривалими.

Жінка-Водолій і чоловік-Водолій

Жінки-Водолія може здатися, що будувати стосунки з чоловіком свого знака — хороше рішення. Дійсно, в юності між хлопцем і дівчиною складається повне взаєморозуміння. Вони однаково дивляться на світ, мають схожі інтереси, розумні і люблять гумор. Проте в ЗАГС пара не поспішає, так як обидва дорожать особистою свободою.

У сімейному житті хтось із подружжя-Водоліїв повинен взяти на себе ведення бюджету, інакше пара ризикує жити в бідності. Домашніми справами вони, як правило, займаються спільно, розподіляючи обов’язки. Їх інтимне життя не назвеш бурхливою.

згодом чоловік і жінка починають помічати в партнері, як у дзеркалі, свої найгірші риси. Нікому не захочеться жити з не самою кращою копією себе, тому їхній союз може розпастися.

Жінка-Водолій і чоловік-Риби

Водолій і Риби — сумісні знаки зодіаку. Чоловікові подобається делікатність і високий інтелект дівчини. Риби не критикують і не намагаються перевиховати, і Водолій це цінує. Чоловік готовий закрити очі на холодність обраниці, її постійну зайнятість і безлад у домі.

В ліжку вони багато значення надають емоційним переживанням. Чоловіка-Риб може збентежити деяка відстороненість Водолія і манера обговорювати сторонні питання в самий невідповідний момент.

Часом чоловік-Риби поводиться, як дитина, що потребує турботи і опіки. Це не подобається жінці-Водолію, яка воліє самодостатніх чоловіків.

Фінансами в парі доведеться займатися дівчині. Хлопець непрактичний і не прагне до багатства. Але найчастіше в такій парі обидва партнери вносять рівний внесок у загальний бюджет.