Жінка-Діва і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Дівою і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Діва і чоловік-Рак як пара

Рак – сильний, відповідальний, але вразливий чоловік. А Діва – впевнена в собі жінка, яка знає, що їй потрібно від життя, вона ніколи не буде плакати в куточку і чекати дива. Здається, що Діва-жінка і чоловік-Рак абсолютно різні, але саме ця різниця і дозволяє їм створити міцний шлюб, який заснований на цінності сім’ї і хорошому достатку.

В парі виникають конфлікти, але вони не занадто гострі, так як чоловік і жінка, які вміють домовлятися. Сумісність знаків зодіаку становить приблизно 85 відсотків, причому більшість подібних союзів тримаються довгі роки.

Плюси відносин

Рак і Діва швидко сходяться, так як з першою хвилиною спілкування стає зрозуміло, що у них багато спільного. Найголовніше – це бажання міцних і довгих відносин, що дозволяє розвиватися і досягати успіхів кожного партнера. Жінка-Діва і чоловік-Рак ніколи не перешкоджають змінам у житті один одного і готові разом вирішувати найскладніші проблеми.

А також сумісність стає міцніше завдяки наступним плюсів пари:

 • відносини побудовані на дружбі і довірі;
 • чоловік і жінка цінують чесність і завжди говорять правду один одному;
 • в союзі рідко бувають зради;
 • сім’я у них на першому місці;
 • Рак і Діва – миролюбні знаки, що виключає можливість надто агресивних сварок;
 • ідентичні погляди на сім’ю та стосунки, дітей;
 • вміють зберігати і примножувати свій бюджет;
 • легко домовляються щодо обов’язків по дому;
 • в парі немає лідера, але Діва часто бере на себе більше відповідальності, а Раку це влаштовує;
 • Діва додає впевненості Раку, який з часом починає більше вірити в себе і в краще майбутнє.

Мінуси відносин

Раку і Діви є ще одна спільна риса – вони важко сходяться з людьми, у яких протилежні погляди.

Їм не завжди вдається побудувати гармонійні стосунки з таких мінусів:

 • ревнощі, почуття власності з боку обох;
 • багато чого приховують, тримають в собі образу;
 • іноді говорять те, що думають, що ображають один одного;
 • Рак наївний і багато в чому покладається на Діву, яку не влаштовує такий стан речей;
 • якщо чоловіка або жінку відвернути від важливої справи, то у відповідь можна побачити дратівливість і злість;
 • Діва надто багато працює, а на Раку зважується вся домашня робота;
 • закиди – це часте явище в парі.

Сумісність Діви-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

Дружбу між цими знаками зодіаку можна назвати зустріччю двох психотерапевтів. Жінка-Діва і чоловік-Рак уміє слухати, вникати і давати корисні поради. У цьому спілкуванні ніколи не буде суперництва або бажання стати коханцями.

Вигідні приятельські стосунки можуть тривати довгий час до тих пір, поки одному з них більше не буде потрібна підтримка. Сумісність знаків зодіаку Рак і Діва якраз і складається за рахунок можливості легкого і невимушеного спілкування без будь-яких зобов’язань.

Сумісність Раку-хлопця і Діви-дівчата в любові

Відносини Раку і Діви завжди “дорослі”. Вони ніколи не кидається у вир з головою, а довгий час зважують всі плюси і мінуси і не поспішають відкритися один одному.

Як тільки цей рубіж звикання проходить, Рак-чоловік і Діва-жінка відразу ж стають схожими на сімейну пару, у якої все майбутнє продумано до дрібниць. Вони не поспішають заводити дітей, а хочуть підготувати для цього грунт. Сумісність знаків зодіаку в любові хоч і велика, але тих самих пристрасних і яскравих почуттів в парі немає, зате є повага, довіра і дружба.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя Раку і Діви досить спокійна. Чоловік відрізняється скритністю, а жінка холодністю. Для них пристрасть – це зайве, велике значення вони віддають почуттів і спілкування після близькості.

Дівчина-Діва може сказати, чого вона хоче, але Рак-це сприйме як бажання принизити його мужність, тому жінка навряд чи буде наполягати на експерименти в ліжку. При цьому обоє отримують повне задоволення від процесу, але тільки за умови, що в звичайному житті у них теж все добре.

Дівчина-Діва і чоловік-Рак в шлюбі

Так як Діва і Рак відразу починають серйозні стосунки, то вступ у шлюб ніяк не вплине на їх спілкування. Вони просто отримують штамп у паспорті, продовжуючи розподіляти обов’язки і будувати плани на майбутнє. Їм легко домовитися щодо бюджету, загального відпуску і дітей.

Проблеми можуть з’явитися з-за Діви, яка запопадливо намагається забезпечити фінансову стабільність і приділяє роботі занадто багато часу. Рак-чоловік може почати ревнувати і вимагати від неї більше часу проводити вдома. Хоча міг би і сам взяти частину обов’язків щодо утримання родини. Але в цілому Діва-дівчина і Рак-чоловік відчувають себе щасливими у шлюбі.

Якими батьками будуть жінка-Діва і чоловік-Рак

Жінку-Діву влаштовує чоловік-Рак в якості батька. Цей знак зодіаку вважається одним з кращих батьків, який з самого народження завжди знаходиться поряд з малюком і піклується про нього не гірше мами. Він зробить все для дитини, при цьому не забуває про дисципліні і відповідальності. Мама-Діва теж уважно ставиться до своїм спадкоємцям, вона буде ретельно вибирати школу і створювати будинку всі умови для розвитку дітей.

Діти Раку-чоловіки і Діви-дівчата стають успішними, при цьому вдячними своїм батькам. До речі, сумісність знаків сильно зміцнюється завдяки загальним поглядам на виховання дітей.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Діви-жінки

Для своєї діяльності Рак і Діва завжди вибирають стійку сферу, в якій можна розвиватися повільними, але впевненими кроками. Тому вони часто опиняються в одному колективі і мають хороші відносини.

Швидше за все, при створенні спільної справи головним стане Діва-жінка, а чоловік-Рак займе місце заступника з більш легким справах. Ці знаки зодіаку ставлять на перше місце можливість спілкуватися без претензій і по справі, тому не заважають один одному виконувати свої обов’язки.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Діву

Головне, що потрібно чоловікові знака зодіаку Рак – це терпіння. Діва перебірлива в плані вибору партнерів, вона довгий час придивляється і думає, чи варто їй витрачати час на цю людину. Чоловікові важливо в цей момент показати себе галантним і ввічливим хлопцем, який легко може взяти на себе всі проблеми і обов’язки.

Жінка знака зодіаку Діва цінує дорогі подарунки, красиві залицяння, але без помпезності і нарочного пафосу, все повинно бути в межах норми. Чоловікові бажано більше проводити з нею час і демонструвати серйозність намірів.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

Рак з самого дитинства знає, яку жінку він хоче бачити поряд з собою. Чоловік мріє про красивою, впевненою, що вміє добре готувати і створювати затишок будинку дівчині, з якою можна поспілкуватися на будь-які теми. Жінка-Діва відмінно підходить під всі вимоги Раку.

Важливо не квапити його, по можливості показати свою господарність і високий інтелект. Наприклад, якщо Діва приготує його улюблені страви і влаштує романтичну вечерю, то Рак-чоловік інтуїтивно відчує високу сумісність з цією жінкою і навряд чи захоче її покинути.

Як дівчина-Діва і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

З жінкою-Дівою найчастіше розлучаються з однієї причини – через її прагматичності, честолюбства і шкідливості. Але саме Рак-чоловік готовий з цим миритися. Сам по собі він рідко розриває відносини, буквально клешнями вцепляется в даму і буде робити все, щоб зберегти хоча б ілюзію відносин.

Якщо кинути Раку, то він буде довгий час страждати. Жінка-Діва відноситься до розриву по-дорослому, просто піде з головою в роботу і побут, з часом ухвалить цей факт як даність і продовжить своє життя. Хлопець-Рак і дівчина-Діва розлучаються вкрай рідко, найчастіше ініціатором стає дама, яка втомиться від скарг чоловіки.

Як парі знайти спільну мову

На чолі цього союзу завжди варто Діва-жінка. Саме її інтелектуальний підхід до відносин дозволяє приструнити надто вразливого і песимістично налаштованого чоловіка-Рака. Вона піднімає його з дивана і дає мотивацію. В такі моменти дівчина сильно втомлюється, так як іноді їй хочеться відчувати опору і упевненість у своєму супутнику. Астрологи радить їй відволікатися на інші заняття і іноді дозволяти чоловікові управляти їх союзом – так Рак зможе відчути себе більш важливим і обов’язково впорається з усіма обов’язками.

А Раку-чоловікові треба перестати ображатися на свою обраницю-Діву. Нехай вона вимагає, сперечається, докоряє, але все, що вона робить, не є метою принизити хлопця, а спроба поліпшити їхнє спільне життя.

Дівчина-Діва і хлопець-Рак мають високу сумісність, цей союз чи не єдиний, який може похвалитися такими гармонійними відносинами. Тому чоловікові й жінці варто триматися один за одного і намагатися прислухатися до свого партнера.