Жінка-Козеріг і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Козерогом і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Козеріг у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Козеріг і чоловік-Телець як пара

Наполеглива жінка-Козеріг і господарський чоловік-Телець часто створюють ідеальну пару. Висока сумісність знаків зодіаку пов’язана з об’єднуючою їх стихією – Землею – і становить практично 100 відсотків. В цьому союзі обидва партнери цінують комфорт і спокій. Кожен з них прагне до матеріальної забезпеченості і приділяє багато часу кар’єрі. Всі проблеми вони вирішують на “холодну голову”, не влаштовуючи скандалів і чвар.

Тим не менш, конфлікти між ними трапляються. Основними причинами сварок є впертість і непоступливість закоханих. А також невеликі розлади можливі через категоричності Козерога і консервативних поглядів Тільця.

Плюси відносин

Довгий і благополучний роман спокійної жінки-Козерога і консервативного чоловіка-Тельця можливий завдяки їх гармонійної сумісності.

Головні позитивні сторони союзу:

 • взаєморозуміння і довіру;
 • разом знаходять рішення проблем;
 • схожі погляди на сімейне життя;
 • прагнення обох до матеріального благополуччя;
 • взаємна турбота і допомога;
 • відсутність ревнощів, почуття власництва і тиску на партнера.

Мінуси відносин

Щастя Тільця-чоловіки і жінки-Козерога часто зазнає випробувань.

Основними проблемами в цьому союзі є:

 • відсутність пристрасті і чуттєвості між ними;
 • надмірна зацикленість на грошах;
 • непорозуміння через замовчування проблем;
 • конфлікти через лідерства в сім’ї;
 • емоційна холодність Козерога;
 • непоступливість обох партнерів;
 • їм буває нудно разом.

Сумісність Козерога-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Домосіди жінка-Козеріг і чоловік-Телець часто стають близькими друзями. Сумісність цих знаків зодіаку для дружніх відносин одна з найвищих. Обом подобається неактивний дозвілля в невеликих компаніях, читання книг і прогулянки по місту. Ці люди не прихильники тусовок та вечірок, вони воліють проводити час з користю. Їх може зв’язати спільне хобі, яке приносить додатковий дохід.

Однак, найчастіше їх дружба переходить у щось більше. Проводячи багато часу разом, вони можуть відчути закоханість або сексуальний потяг один до одного. Але кидатися у вир з головою не в характері цих “приземлених” особистостей. Їм потрібно більше дізнатися про обранця, тому вони можуть прикривати свої відносини дружбою.

Сумісність Тільця-хлопця і Козерога-дівчата в любові

Як тільки хлопець-Тілець і його обраниця-Козеріг розуміють, що закохані, вони починають повільний рух назустріч один одному. Чоловік часто запрошує кохану в кіно або затишне кафе, щоб більше часу провести разом. Однак, він далеко не відразу зізнається в почуттях.

Вони довго зустрічатися, перевіряти свої відчуття і намагатися зрозуміти, чи все роблять правильно. Ці люди здатні зустрічатися кілька років і не вирішуватися на більш серйозний крок. Під час цих відносин вони пройдуть через невеликі конфлікти, але швидко подолають розбіжності завдяки високої сумісності знаків зодіаку в любові.

Сумісність пари в ліжку

В інтимному житті Козерога і Тельця немає місця бурхливим пристрастям – вони просто насолоджуються близькістю. Чоловіка-Тельця важливі міцні обійми і ніжні поцілунки партнерки. Але він хоче відчувати її не тільки на фізичному рівні, але і на духовному.

Емоційно закрита дівчина, по-справжньому закохана в цього чоловіка, буде намагатися доставити йому задоволення. Однак, вона стримана і навряд чи зможе по-справжньому розслабитися поряд з цим чоловіком. З часом партнери краще розуміють переваги один одного і виявляють більше емоцій під час близькості.

Дівчина-Козеріг і чоловік-Телець у шлюбі

Міцні шлюбні відносини Козерога-дівчата і Тельця-чоловіки будуються на взаємній повазі та довірі. Дружина-Козеріг не стане ревнувати чоловіка, оскільки розуміє, що це безглуздо. Вона буде ретельно стежити за собою, не дозволяючи чоловікові навіть подумати про зраду. Чоловік-Телець – відданий і вірний чоловік. Він присвятить себе забезпечення сім’ї та іноді буде встигати допомагати дружині по будинку.

В цьому союзі рідко бувають суперечки, Телець, Козеріг розуміють бажання один одного буквально з півслова. Обидва прагнуть до високого заробітку, не люблять порожніх обіцянок і не звикли хвалитися. В їхньому домі завжди затишок і порядок, вони часто приймають гостей, але більше люблять проводити час без сторонніх.

Якими батьками будуть жінка-Козеріг і чоловік-Телець

Серйозні і строгі батьки – Телець-чоловік і Козеріг-дівчина – зможуть виховати дітей розумними і цілеспрямованими. Висока сумісність знаків зодіаку допоможе їм без праці впоратися з цим завданням. Основну турботу про дітей візьме на себе мама. Завдяки їй діти зрозуміють ціну грошей і речей з раннього дитинства. Вона привчає дітей допомагати їй і батька в домашніх турботах, а також дає їм можливість робити вибір самостійно.

Батько-Телець не буде занадто тиснути на сина чи дочку, надаючи свободу в діях. Однак пускати на самоплив виховання він теж не стане і періодично буде перевіряти домашні завдання або стежити за порядком в дитячій кімнаті.

Ці батьки можуть часто залишати дітей з бабусями, оскільки більшу частину часу проводять на роботі. Вони намагаються закласти міцну матеріальну основу не тільки для дітей, але і для онуків.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Козерога-жінки

Телець-чоловік і Козеріг-жінка – відмінна команда. Кожен з них працьовитий і працездатний. Між колегами немає суперництва і суперечок, вони чудово розуміють один одного і націлені на результат. Однак, леді-Козеріг більш цілеспрямована, тому швидше росте в кар’єрі.

Якщо босом стає Телець-чоловік, то легко знаходить спільну мову з підлеглою знака зодіаку Козеріг. Вона норовлива і може сперечатися з начальником, але він цінує її за старанність і глибоке занурення в тему проекту.

Керівник-Козеріг вміє ставити цілі своїм співробітникам. Співробітник-Телець цінується начальством за працьовитість і стресостійкість. При такому союзі Козеріг буде стимулювати Тільця на досягнення, що приведе до підвищення.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Козерога

Щоб жінка знака зодіаку Козеріг полюбила чоловіка-Тельця, йому треба показати себе надійним та серйозним чоловіком. Дама-Козеріг цінує у потенційного партнера цілеспрямованість і бажання жити забезпеченої життям. Хороший спосіб завоювати її – передати їй владу у відносинах, хоча б на перший час. Так вона відчує себе важливою і потрібною. Дівчина оцінить, якщо чоловік знака зодіаку Телець стане дарувати дорогі подарунки, ювелірні прикраси, предмети розкоші і величезні букети.

Молодій людині, бажаючому отримати руку і серце Козерога, належить довго домагатися цієї дівчини. Якщо він наполегливий і активно намагається звернути на себе увагу, жінка-Козеріг сприйме це як комплімент. Підкорити серце коханої можна запрошенням в подорож, про яку вона давно мріяла.

Як Козерогові-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Господарський Телець-чоловік має високу сумісність зі стриманою Козерогом-жінкою. Тому їй не складе труднощів дістати його серце. Дівчині потрібно продемонструвати свою неперевершеність і доглянутість, тоді Телець точно зверне на неї свою увагу. Спокійної леді потрібно стати більш веселою і усміхненою – так буде простіше залучити погляд цього хлопця. Телець любить недоступних і порядних дівчат, тому важливо бути скромною і чесною.

Козерогові не варто намагатися переробляти цього чоловіка. Він цінує свою зону комфорту і не готовий пожертвувати нею навіть з-за серйозних почуттів. Проявивши свою толерантність і делікатність, дівчина-Козеріг точно не залишить байдужим хлопця-Тільця.

Як дівчина-Козеріг і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Впертий хлопець-Телець і непоступлива дівчина-Козеріг можуть часто сперечатися і з-за цього прийти до рішення про розставання. Обом може стати нудно в цьому союзі. Козеріг любить покомандувати, а Телець не звик підкорятися. Він може розгніватися і піти. Козеріг у душі переживає розставання, але зовні не покаже цього.

Дівчина спробує побудувати нові відносини, однак, буде постійно порівнювати нового коханого з Тельцем. Припинення відносин обом буде даватися з працею, але повернути їх дівчині завадить гордість, а чоловікові – банальне впертість.

Як парі знайти спільну мову

Представники земних знаків зодіаку мають одну з найвищих сумісних, але щоб бути разом, їм доведеться багато працювати над відносинами. В першу чергу, слід навчитися домовлятися і поступатися один одному.

А також не варто накопичувати негативні емоції та образи. Краще більше відверто розмовляти і висловлюватися про хвилюючих питаннях. Не треба акцентувати увагу на негативних вчинках партнера. Тоді між Тельцем-хлопцем і Козерогом-дівчиною не буде скандалів, а їхні почуття збережуться на довгі роки.