Жінка-Лев і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Діва як пара

Лев-жінка і чоловік-Діва мають різні погляди і цінності, їх характери, інтереси і спосіб життя зовсім не збігаються, тому вони часто не розуміють один одного. Вона – енергійна, наполеглива, самовпевнена і темпераментний, він стриманий, практичний, поміркований і вимогливий.

Лев прагне до активної, насиченою, цікавою життя, розкоші і популярності. А консервативна і педантична Діва воліє стабільність, сталість і усамітнення. Астрологи сходяться на думці, що сумісність цих знаків зодіаку не перевищує 80 відсотків навіть при взаємних поступках партнерів.

Плюси відносин

Незважаючи на безліч суперечностей, жінка-Лев і чоловік-Діва можуть вдало доповнювати один одного. Наприклад, вона в цих відносинах стає більш розважливою і прагматичною, а він – товариським і прогресивним.

У даного поєднання знаків є й інші переваги:

 • У пари є інтелектуальна сумісність. Діви, як власнику високого інтелекту і широкого кругозору, подобається вміння Лева підтримати розмову на будь-яку тему.
 • Дівчина любить красу і розкіш, а чоловік, народжений зі стихією Землі, вміє заробляти гроші і може добитися хорошого матеріального положення.
 • Діва-чоловік – це відповідальний і надійний сім’янин, поруч з яким Лев-жінка відчуває себе в безпеці і комфорті.
 • Жінка знає, як мотивувати свого обранця. Вона сама є людиною активним, цілеспрямованим, тому заряджає чоловіка енергією та ентузіазмом.
 • Обидва партнери зацікавлені в постійних, серйозних відносинах, які могли б привести до створення сім’ї, внаслідок чого вони не допускають зрад.

Мінуси відносин

Основною причиною проблем в парі є розходження в характерах. Жінці не подобається, що чоловік буває занадто нудним, дріб’язковим і консервативним, його ж дратує її імпульсивність і марнославство, бажання виставляти себе напоказ.

У подібного поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Лев має високу самооцінку і хоче слухати компліменти в свою адресу. Чоловік-Діва ж відрізняється прямолінійністю і не вважає за потрібне говорити їй слова захоплення, більше того, навіть може зробити зауваження.
 • Дівчині може не вистачати близькості, душевного тепла, ніжності, ласки і романтики. Вона часто приймає стриманість обранця за байдужість.
 • Діва-чоловік і жінка-Лев по-різному ставляться до фінансів. Їй подобається заробляти і витрачати гроші на свої задоволення, він же не розуміє її марнотратства і необхідності купувати непотрібні, але дорогі речі.
 • Партнери не сходяться в думці про те, як проводити дозвілля. Вона хоче відвідувати світські заходи, ходити в ресторани і подорожувати, а він віддає перевагу усамітнення, тиші і домашній затишок.
 • Діва не любить, коли оточуючі дають непрошені поради, тому поведінка його обраниці, яка буває нав’язливою і вимогливою, викликає в нього роздратування.

Сумісність Лева-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Дружня сумісність цих знаків зодіаку – рідкісний виняток із правил, оскільки жінка-Лев і чоловік-Діва вибирають в друзі людей іншого типажу. Дівчині може сподобатися такий же активний, товариський чоловік, який веде світський спосіб життя, або представник творчої сфери. Чоловік же воліє спілкуватися з інтелектуалами, з якими можна обговорити мистецтво, науку та бізнес.

Якщо між Левом і Дівою виникає дружба, то вона носить тимчасовий характер. Їх спілкування зазвичай відбувається, коли дівчина-Лев звертається до одного за мудрою порадою або чоловічий допомогою.

Сумісність Діви-хлопця і Лева-дівчата в любові

Чарівна і жіночна дівчина привертає стриманого чоловіка-Діву, але його лякають і власні сильні почуття, і її імпульсивність, емоційність, відвертість, а також пристрасть, тому в цих знаків зодіаку немає високої сумісності в любові.

Чоловік довго придивляється до жінки, оцінює перспективи відносин з нею, і лише переконавшись у правильності свого вибору, починає виявляти до неї увагу і доглядати. Дівчина-Лев може вибрати Діву з безлічі шанувальників, якщо оцінить такі його переваги, як відповідальність, чесність, вірність, практичність, і побачить у ньому потенційного чоловіка.

Сумісність пари в ліжку

За неприступним виглядом чоловіки-Діви часто ховається високий темперамент. Саме завдяки розкутою і гарячої дівчині-Леву він може проявити свій потенціал. У цій парі ініціативу бере саме вона, але чоловік не відчуває себе обмеженим. Навпаки, йому подобається її поведінка в ліжку.

Він як людина консервативна, стриманий і навіть сором’язливий, може бути шокований деякими її ідеями, але на більшість пропозицій Лева охоче погоджується. Має пройти час, щоб жінка навчила партнера бути ніжним і ласкавим, але їх інтимні стосунки стають краще з кожним роком.

Дівчина-Лев і чоловік-Діва у шлюбі

Лев-дівчина і Діва-чоловік можуть створити благополучну сім’ю, незважаючи на свої відмінності і суперечності. Діва – це один з найкращих кандидатів в чоловіки. Складно знайти більш надійного, відповідального, працьовитого і вірного чоловіка, ніж представника стихії Землі. Він бере на себе всі чоловічі обов’язки, працює на благо родини, проводить вільний час з близькими, намагається, щоб їм не доводилося в чомусь собі відмовляти. Для нього неприйнятні швидкоплинні романи і короткострокові відносини, тому зі свого боку він робить все, щоб зберегти сім’ю.

Чоловік-Діва любить чистоту і домашній затишок, тому йому підходить жінка-Лев, яка спритно поєднує ролі дружини, матері і кар’єристки. Навіть якщо ця дівчина не може займатися побутовими справами через завантаженість на роботі, вона зробить все, щоб у чоловіка не було невдоволення через відсутність порядку або смачної вечері.

Іноді у подружжя виникають взаємні претензії. Прискіпливість, дріб’язковість, занудство Діви і егоїзм, запальність, імпульсивність Лева призводять до конфліктів, але все ж ці знаки можуть жити в мирі та злагоді.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Діва

Діва-чоловік і Лев-дівчина відповідають один одному в питаннях виховання дітей, що позначається на сумісність знаків. У цій парі більш серйозним і відповідальним батьком є чоловік. Саме тато-Діва привчає дітей до порядку та дисципліни, вчить їх бути самостійними, організованими, стежить за їх здоров’ям, успішністю, вирішує питання зі школою, спортивними гуртками і секціями.

Мама-Лев більше цікавиться розвитком талантів. Їй хочеться, щоб діти були такими ж енергійними, сміливими, активними, допитливими і цілеспрямованими як вона. У їх родині тато виховує, а мама, навпаки, балує.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Лева-жінки

Цим знакам зодіаку не варто бути колегами, але вони підходять один до одного як партнери. Обидва володіють хорошими діловими якостями, однак, при суміжній роботі часто конфліктують. Активного, рішучого Леву й розумною, обережною, прагматичної Діві потрібно розділяти обов’язки так, щоб їх завдання не перетиналися.

Жінка вміє керувати персоналом, тому якщо вона є керівником чоловіки-Діви, то він ставиться до неї з повагою. Але дівчина не зможе бути його підлеглою, тому що її будуть дратувати критика начальника-Діви і постійні спроби втручатися в її справи.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Лева

Чоловікові знака зодіаку Діва складно виділитися серед численних залицяльників жінки-Лева, оскільки він не володіє красномовством і не робить широких жестів зразок букета з сотні троянд. Йому потрібно знати особливості характеру цієї дівчини, щоб домогтися її розташування:

 • Їй подобаються красиві, романтичні побачення, шикарні квіти і дорогі подарунки. Діві необхідно забути про свою дріб’язковість і схильність до економії хоча б на період залицянь.
 • Жінка знака зодіаку Лев не зазнає докорів на свою адресу. Чоловікові-Діві, який любить робити зауваження й давати поради, треба позбавлятися від цієї звички, якщо він хоче побудувати відносини з самолюбної дівчиною-Левом.
 • Її обранцю доведеться змиритися з таким недоліком всіх Львів, як марнославство. Партнер повинен бути їй під стать: привабливий, розумний, успішний, має високий соціальний статус і авторитет в суспільстві.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Діва-чоловік підсвідомо відчуває сумісність з Левом-жінкою – все завдяки її привабливої зовнішності і харизмі. Але він серйозно підходить до вибору супутниці життя і ретельно оцінює кожну вподобану дівчину.

Коротко розповімо, що потрібно знати жінці про цього чоловіка:

 • Він цінує такі жіночі якості, як доброта, чуйність і хазяйновитість. Якщо дівчина-Лев хоче підкорити його серце, то їй треба показати, що вона вміє утримувати будинок в чистоті, створювати затишок, смачно готувати і піклуватися про близьких.
 • Йому не подобаються спонтанність і невизначеність. Жінці-Леву не варто різко змінювати плани, влаштовувати йому сюрпризи, вимагати від нього негайного вирішення або відповіді та іншими способами перевіряти його терпіння.
 • Діви досить скупі на емоції. Цей чоловік не стане красномовно визнаватися в любові або говорити шикарні компліменти. Він доводить свої почуття вчинками, тому за кожною його дією повинна слідувати подяку.

Як дівчина-Лев і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Лев по-різному реагують на розставання. Чоловік піде на розрив відносин лише в разі зради або негідної поведінки жінки. Він хоч і зацікавлений у збереженні стабільних відносин, але не стане терпіти приниження і образи. Діва хворобливо переживає розрив, хоча часто намагається приховати емоції.

У дівчини приводом для розлучення може стати неуважність партнера, відсутність турботи, ласки, компліментів і подарунків. Вона розчарується в обранцеві, якщо побачить його скупість, дріб’язковість, байдужість і нещирість. Жінка-Лев не стане влаштовувати істерики і мстити, незалежно від того, хто є ініціатором розлучення.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Діва підвищать свою сумісність, якщо перестануть чіплятися один до одного і миритися з недоліками. Обидва схильні поводитися егоїстично, але при цьому часто критикують оточуючих, в тому числі намагаються змінити партнера, зробити його краще.

Жінки-Лева варто врахувати, що її обранець любить домашній затишок, тому їй потрібно частіше бувати вдома і радувати його своєю увагою, турботою і вечерями смачними. Чоловікові-Діві слід змиритися з прагненням своєї обраниці до красивого життя, балувати її дорогими подарунками, рідше обмежувати покупки і не сподіватися, що вона стане зразковою домогосподаркою.