Жінка-Лев і Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і Стрілець як пара

Жінка-Лев і Стрілець – яскраве і незвичайне поєднання. Вони обидва підкорені стихії Вогню. Полум’я пристрасті горить яскраво, і це додаткове випробування. Відносини не можна назвати простими. Серед всіх сполучень по знаках зодіаку саме це називають богемним.

Стрілець-чоловік і Лев-жінка інтуїтивно тягнуться один до одного. Зазвичай пристрасть в такій парі спалахує відразу, але подальший розвиток відносин непередбачуване. Якщо все складається благополучно, такий союз виявляється яскравим і драматичним. Він наповнений бурхливими сварками, але примирення виходять ніжними і чуттєвими.

Сумісність знаків зодіаку становить приблизно 70 відсотків. Розвиток відносин безпосередньо залежить від бажань і очікувань чоловіка. Стрільці більш приземлені і часто шукають більш спокійного життя. У цьому випадку бурхливий роман ризикує залишитися без продовження.

Плюси відносин

Жінки-Лева і чоловікові-Стрільцеві добре разом. У такого союзу багато плюсів:

 • взаємоповагу;
 • відсутність нудьги і рутини;
 • гармонійні інтимні стосунки;
 • обидва партнера люблять життя у всіх її проявах;
 • схожі погляди на багато речей;
 • багато спільних інтересів.

Відносини з Левом-дівчиною для чоловіка-Стрільця – хороша школа. Спочатку він не завжди відчуває грані жіночої натури, може дивитися на улюблену як на одного. А також саме в парі з Левом Стрілець повністю розкриває свій сексуальний потенціал.

Мінуси відносин

У стосунків є і слабкі сторони. На них варто звернути увагу ще на початкових етапах, щоб не допустити помилок. До мінусів союзу відносять:

 • взаємна ревнощі;
 • багато конфліктів;
 • чоловік мало часу приділяє сім’ї;
 • різне ставлення до грошей;
 • сварки по роботі;
 • низька інтелектуальна сумісність.

Стрілець-чоловік і жінка-Лев можуть конкурувати один з одним. Кожен хоче показати себе з кращого боку. Стрільцеві це не настільки важливо. Але він бачить, як Левиця намагається привернути до себе максимум уваги, а це зачіпає його самолюбство.

Сумісність Лева-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Сумісність таких знаків зодіаку в дружбі висока. Спілкуватися Жінка-Лев і Стрілець часто починають з дитинства і можуть підігрівати все це роками. У них багато спільних інтересів, вони звикли підтримувати одного в будь-якій ситуації. Конфлікти на ґрунті прямолінійності і вимогливості. Обидва знака імпульсивні. Якщо чоловікові щось не сподобається, він відразу ж скаже про це подрузі, а вона не вміє “гасити” сварки.

В зрілому віці дружба між цими знаками зав’яжеться, тільки якщо люди працюють в одному місці чи є спільні справи і інтереси. Часто трапляється так, що відносини переростають в любовні або закінчуються після чергового конфлікту. Стрільці не злопам’ятні, вони частіше йдуть на примирення першими.

Сумісність Стрільця-хлопця і Лева-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові одна з найвищих. Відносини стрімко розвиваються на заздрість всім друзям і знайомим. Левиці це дуже лестить. У таких парах період залицянь рідко затягується. Найчастіше вони швидко починають жити разом і відчувати відносини на міцність.

Закоханим властива палкість і темпераментність, адже обидва відносяться до стихії Вогню. Їх тягне один до одного, але пристрасть здатна ускладнити відносини. Доведеться пройти довгий шлях перед тим, як вдасться побудувати гармонійний союз. При цьому вже на початку спілкування Лев і Стрілець розуміють, що їм потрібно створити пару, і у них може вийти чудова сім’я. Це допомагає переборювати перешкоди і йти на перемир’я.

Криза настає через 1-2 роки після початку відносин. Пристрасть проходить, багато проблем, на які раніше закривали очі, стають очевидними.

Сумісність пари в ліжку

Пара Лева і Стрільця – це той рідкісний випадок, коли гармонія в інтимних стосунках здатна стати основою для майбутнього шлюбного союзу. Сумісність у ліжку висока, і для обох партнерів інтимна сторона життя важлива і бажана.

У Стрільця і Левиці пристрасні темпераменти. Жінка – чуттєва, вона трепетно ставиться до занять любов’ю. Гармонійне інтимне життя викликає у них захоплення. Чоловіки-Стрільці – вправні коханці, що не терплять одноманітності. Вони раді дарувати щастя своїй партнерці. Це лестить їхньому самолюбству. Стрільці відчувають гордість від того, що змогли показати свою чоловічу силу перед справжньою королевою.

В ліжку такої пари завжди панує довіра один до одного і розкутість. Ця сторона життя рідко стає приводом для сварок і суперечок. Виключенням служить зрада. Стрільці можуть закрутити любов на стороні. І приводом може стати просто спортивний інтерес. Змінюють вони, навіть якщо немає претензій до партнера. Для жінок-Львів це неприпустимо. Вони рідко змінюють самі і не терплять цього від чоловіків.

Дівчина-Лев і Стрілець у шлюбі

Лев-дівчина і Стрілець-чоловік побудують міцний союз, якщо чоловік готовий на компроміси, здатний добре відчувати всі потреби своєї дружини і її амбіції.

Жінки-Леви ставлять перед собою високі цілі і прагнуть їх досягти. А партнерів вони розглядають як один із засобів для досягнення задуманого. Якщо чоловік виявиться не здатним справитися із завданнями, він перестане існувати для цієї жінки. Левиця не стане миритися з бідністю та нестатками. Вона, швидше, почне думати, як змінити щось у своєму житті.

Стрільцеві потрібно спочатку оцінити свої сили і зрозуміти, чи відповідає він очікуванням партнерки. Якщо виявиться протиріччя, у шлюбі доведеться важко. Висока ймовірність того, що союз не протримається і декількох років.

Якими батьками будуть жінка-Лев і Стрілець

Стрілець-чоловік і Лев-дівчина стають зразковими батьками. Висока сумісність знаків дозволяє повністю реалізувати себе в цьому напрямку. У таких пар рідко буває багато дітей. Ці люди самодостатні і амбітні, прагнуть дати своїм нащадкам найкраще.

Жінки-Леви не бачать недоліків у своїх дітях. І це може перешкодити виховному процесу. Чоловіки-Стрільці не з тих, хто самовіддано заколисує плачуть немовлят і проводить з ними весь вільний час. Але в міру дорослішання синів або дочок вони втягуються в процес виховання.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Лева-жінки

Ці знаки зодіаку сумісні і в діловому плані. У них виникає цілком здорова конкуренція, а це дозволяє домогтися прекрасних результатів. Краще, якщо в діловому союзі жінка-Лев виступає в ролі начальника. Вона грамотно керує підлеглими і не нищить причіпками. Стрілець з радістю вчиться у начальства.

Коли Лев виступає в ролі підлеглого, це теж непогано. Але нетактовність Стрільця може зачепити жінку. Протиріччя неминучі. Успіх таких відносин більше залежить від мудрості й терпіння Стрільця.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Лева

Чоловік за знаком зодіаку Стрілець, без сумнівів, здатний завоювати Левицю, якщо буде їй відповідати. Потрібно зробити її звичайне життя яскравою і красивою. Спочатку варто налаштуватися на підтримання високої планки. Але це більше стосується не матеріальної сторони життя, а емоцій. Купити Левицю грошима не можна. Потрібно дати їй враження та можливість продемонструвати свою винятковість перед іншими. Відмінною ідеєю стане визнання в любові на публіку чи незвичайне пропозицію руки і серця.

Жінка, народжена під знаком зодіаку Лев, пред’являє високі вимоги не тільки до оточуючих людей, до партнера, але і до самої себе. Вона не потерпить невдахи поруч, їй завадить максималізм.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має високу сумісність з Левом-жінкою, тому в питанні залучення уваги на початкових етапах не виникає труднощів. Найчастіше Левиці підкорюють вже на першому побаченні. Складніше грамотно вибудувати відносини і утримати потенційного партнера.

Стрільці терпіти не можуть контроль і прагнення домінувати. Як тільки вони відчувають тиск, виникає протидія. З цієї причини потрібно уникати різких висловлювань та наказного тону. Варто замінити їх ласкавими проханнями.

Стрілець повинен відчувати свою значимість. Якщо він і виконує бажання дівчини-Лева, потрібно зробити так, щоб чоловік подумав, що він сам цього захотів.

Як дівчина-Лев і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Лев можуть розлучитися з різних причин. Стрільці довго планують розрив і намагаються спочатку вирішити всі питання: побутові та юридичні. Тільки після цього вони повідомляють партнерці про своє рішення. При цьому Стрільці максимально холоднокровні. В душі чоловік може відчувати гіркоту, але він розуміє, що подальше спілкування неможливо. Це дає йому сил не зупинятися і йти до кінця.

Жінка-Лев розлучається з царською величчю. Але в душі у неї вирують пристрасті, якщо ініціатором виступила не вона. Левиці не люблять програвати і бути покинутими. Самі вони закінчують відносини частіше, причому спонтанно. Коли вони розуміють, що партнер не відповідає їх очікуванням, вони довго не тримають все в собі, заявляючи про прийняте рішення у відкриту.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Стрілець мають хорошу сумісність, але егоїзм і гординя можуть перешкодити. Кожен намагається домінувати. З боку може здатися, що більше цим “грішить” Левиця. Але Стрілець теж не хоче поступатися, вважаючи себе правим.

Обом потрібно навчитися слухати і чути один одного, не намагатися швидко підпорядкувати собі коханої людини. У цьому випадку їх чекає щастя.