Жінка-Овен і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Овен в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Овен і чоловік-Терези як пара

Активна Овен-жінка і інтелігентний чоловік-Терези можуть створити вдалий союз. Цієї імпульсивної і яскравою дамі потрібен спокійний і поступливий партнер. З ним Овен навчиться керувати своїми емоціями. Ваги у відносинах пізнають весь спектр почуттів – від щирої закоханості до страху втратити цю дівчину.

Чоловік-Терези і жінка-Овен можуть часто сваритися та сперечатися. Їй постійно потрібна емоційна розрядка, тому вона часто “відривається” на коханого. А він, у свою чергу, може почати фліртувати з іншими дівчатами. Незважаючи на це сумісність знаків висока, хоч і не дотягує до 100 відсотків.

Плюси відносин

Хороша сумісність знаків зодіаку досягається за рахунок схожих поглядів на світ. Пари жінки-Овна і чоловіків-Терезів має такі плюси:

 • немає суперництва за лідерство у відносинах;
 • сексуальна гармонія;
 • доповнюють один одного – вона активна, а він спокійний;
 • терпіння Ваг допоможе зберегти стосунки;
 • рішучість Овна сприяє реалізації бажань пари.

Мінуси відносин

Ваги-чоловік і жінка-Овен часто сваряться. Основні причини конфліктів:

 • імпульсивність дівчата дратує партнера;
 • Овен-жінка не звикла поступатися і йти першою на примирення;
 • різні темпераменти;
 • Ваги можуть обманювати Овна;
 • чоловік влюбливий і здатний захопитися іншими дамами;
 • відсутність тактовності і терпіння у дівчини дратує чоловіка;
 • Овна часто змінюється настрій, а Ваги не хочуть приймати цю рису характеру обраниці.

Сумісність Овна-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

У жінки-Овна і чоловіків-Терезів виходить гармонійний дружній союз – цьому сприяє висока сумісність знаків зодіаку. Овни віддані і щирі, ці дівчата є надійними подругами і цінують людей, з якими спілкуються багато років. Така подруга допомагає Терезам стати активніше і рішучіше.

Ваги – прекрасний слухач, який немов психолог, може взнати про всі проблеми Овна і дати корисну пораду. Цей хлопець утримає вспыльчивую леді від необачних вчинків. Обидва люблять природу і дружні вечірки, тому часто проводять час разом.

Сумісність Ваг-хлопця і Овна-дівчата в любові

З дружніх відносини чоловіка і жінки нерідко переходять в любовні. Союз Овна і Ваг наповнений романтизмом і пристрастю. Сумісність знаків зодіаку в любові – одна з найвищих. “Вогняна” дівчина дає чоловікові яскраві емоції та надихає на нові перемоги. А з його допомогою сама жінка стає зібраної і терплячою.

Перебуваючи у відносинах один з одним, обидва можуть досягти великих висот у кар’єрі, оскільки відчувають взаємну підтримку і турботу. Правда, вони емоційні і скандалять через дрібниці. Ваги часто виявляють галантність до інших дівчат, що зачіпає Овна – адже вона ревнива і не потерпить зради.

Сумісність пари в ліжку

Ураган пристрастей, приправлений нотками ніжності – ось як можна позначити цю пару в ліжку. Дівчина-Овен часто проявляє ініціативу, оскільки володіє підвищеним лібідо. Такий ласкавий коханець, як Ваги, може подарувати їй неповторну близькість.

Але для Ваг однієї пристрасті в сексі мало. Чоловікові потрібна душевна близькість, і він любить вести відверті розмови після інтиму. Для нього важлива тривала підготовка до спільного проведення часу і романтична обстановка – він цінує естетику у всьому.

Дівчина-Овен і чоловік-Терези в шлюбі

Наполеглива Овен-дівчина і поступливий Ваги-чоловік часто створюють міцну сім’ю. В цьому союзі Ваги отримують енергію і наснагу, а його дружина – турботу і розуміння. Чоловік не буде змагатися з нею за верховенство в сім’ї, по-джентльменськи поступаючись їй це право. Вона стане прекрасною господинею і матір’ю дітей, попутно роблячи кар’єру.

Однак, Овни-жінки підозрілі і можуть тиснути на чоловіка. А Ваги, незважаючи на терпіння, часто втомлюються від такого напору. Черговий конфлікт і спроба контролювати чоловіка, часом, стає фатальною для союзу. Чоловік-Терези знаходить нову музу і подає на розлучення.

Якими батьками будуть жінка-Овен і чоловік-Терези

У Терезів-чоловіки і Овна-дівчата є шанси стати щасливими батьками. Але незважаючи на хорошу сумісність у таких батьків різні погляди на виховання. Запальна мама-Овен бурхливо реагує на будь-яку витівку дітей, а Ваги виявляють по відношенню до них м’якість і доброту.

Діти переймають від батька любов до краси, мама наділяє їх рішучістю і самостійністю. Подорослішавши, вони з вдячністю і повагою ставляться до батьків, намагаючись бути схожими на них.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Овна-жінки

Якщо в любовних відносинах знаки зодіаку легко сходяться, то в ділових їм складно бути разом. Як колеги вони можуть дратувати один одного. Овен не любить працювати в команді, а Ваги, навпаки, є душею колективу. Вони нерідко вставляють один одному палиці в колеса і заважають просуванню в кар’єрі. Жінка-Овен може заздрити творчого потенціалу чоловіків-Терезів і намагатися обійти його за рахунок своєї цілеспрямованості і активності.

Овен-начальниця цінує Ваги-чоловіка як талановитого співробітника, але в той же час боїться, що він займе її місце. З-за цих страхів вона може чіплятися до його роботи. Ваги-начальник здатний направити праці дівчини-Овна в продуктивне русло – йому подобається працездатність і завзятість цієї співробітниці.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Овна

М’який чоловік знака зодіаку Терези здатний завоювати непокірну дівчину своєю добротою і галантністю. Овен-жінка тщеславна, їй подобаються компліменти і похвали. А Терези вміють красиво говорити. Жінка знака зодіаку Овен любить бути в центрі уваги, тому Терезам потрібно проявляти щирий інтерес до неї. Вона обов’язково оцінить педантичність і акуратність обранця. Цій дівчині буде до вподоби, що Терези не люблять сперечатися і дозволять їй керувати їх відносинами.

Жінки-Овни ревниві і ніколи не стануть “другим номером”. А гордість не дозволить дівчині першій піти на примирення, навіть якщо вона була не права у суперечці. Терезам потрібно враховувати ці особливості і підлаштовуватися під обраницю.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Чоловік-Терези та Овен-жінка мають одну з найвищих сумісних. Тому дівчині не складе праці привернути увагу цього хлопця. Їй потрібно бути жіночною і ніжною, а також стежити за своїм зовнішнім виглядом, адже Терези люблять очима. Гожчина завжди зверне увагу на охайність партнерки, її аромат або зачіску. Йому подобаються виховані і розумні дівчата, тому Овну бажано проявляти стриманість.

Ваги волелюбні, а якщо партнерка занадто тисне на чоловіка і виявляє агресію, то він швидко припинить відносини. Овну потрібно стати терпимішими і спокійніше, але навіть якщо Ваги часто йдуть на поступки у відносинах, це зовсім не означає, що так буде завжди. Дівчині теж потрібно навчитися йти на компроміси та ініціювати спільне проведення часу.

Як дівчина-Овен і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Мрійливий хлопець-Ваги і пристрасна дівчина-Овен, не знайшовши спільну мову, можуть розлучитися. До цього рішення вони йдуть довго. Ваги зважує всі за і проти, а Овен поступово стає байдужою до партнера. Хлопець може відверто і спокійно розповісти про своє бажання дівчині. Він не стане ухилятися, а просто поставить її перед фактом, що йде.

Овен може влаштувати скандал тільки в тому випадку, якщо у неї залишилися почуття до чоловіка. Якщо вона виглядає спокійною і говорить про припинення відносин, значить, дійсно розлюбила. Зупинити їх від розриву можуть спільні діти, оскільки обидва відчувають відповідальність за них.

Як парі знайти спільну мову

Яскрава дівчина-Овен і дипломатичний хлопець-Ваги мають високу сумісність, яка допомагає їм створити міцну пару. Ваги – міцне плече і інтелектуальний співрозмовник, Овен отримує в цьому союзі щирість і надійність. А чоловік поруч з партнеркою відчувають пристрасть і отримують підтримку.

Однак, їм доведеться вчитися вибудовувати відносини. Дівчині-Овну необхідно зменшити свої претензії, не тиснути на партнера і не контролювати його. Терезам – не фліртувати з іншими і виявляти сталість. Обом треба показувати свою турботу і підтримку. Тоді представники цих знаків зодіаку зможуть стати зразковою сім’єю і прожити разом довгі роки.