Жінка-Стрілець і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Стрілець у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Стрілець і чоловік-Телець як пара

Яскрава і енергійна жінка-Стрілець зверне увагу на вайлуватого і розважливого чоловіка-Тельця тільки в особливому випадку. Наприклад, якщо він буде її керівником або вони опиняться в одній компанії. Відносини розпочнуться з ініціативи Тільця, але волелюбна дама захоче багато часу проводити з друзями і цим може відштовхнути потенційного партнера. Астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку знаходиться на середньому рівні.

Стрілець-жінка і чоловік-Телець не тільки належать до різних стихій Вогню і Землі, але і несхоже дивляться на світ: вона хоче прожити життя цікаво і емоційно, а він мріє про затишному будиночку і городі. Однак, якщо вони будуть постійно працювати над стосунками, то проживуть разом довгі роки.

Плюси відносин

В парі Тільця і Стрільця мало взаєморозуміння, але ці чоловік і жінка примудряються побудувати свій союз і без нього. Не сама висока сумісність означає, що в парі будуть часті сварки, проте в цих відносин є й плюси:

 • чоловік і жінка доповнюють один одного, Тельцю подобається енергійність і легкість Стрільця, а той вчиться брати відповідальність;
 • вони вміють дружити, що не раз врятує їх відносини;
 • Телець навчить Стрільця розумно витрачати гроші;
 • влаштовують один одного в інтимі.

Мінуси відносин

Стрільцю та Тельцю складно спілкуватися, у них мало спільних інтересів і навіть просто перебувати разом для них буває нестерпним. Інші мінуси союзу:

 • не можуть домовитися, хто з них лідер;
 • Стрілець являє любов як яскраві почуття і пристрасть, а для Тельця це затишок будинку і тиша;
 • Телець наполягає на шлюбі, Стрілець ж намагається уникати цього питання;
 • пара постійно свариться;
 • чоловік ревнує жінку, але вона все одно продовжує кокетувати з протилежною статтю;
 • мало довіряють один одному, не хочуть знати, що відбувається в душі партнера;
 • Стрілець – більше творча особистість, а Телець прагматичний;
 • жінка вічно поспішає, а чоловік нікуди не поспішає.

Сумісність Стрільця-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

саме в дружбі Телець і Стрілець легко знаходять спільну мову. Це єдина сфера, що дозволяє жінці і чоловікові забути про розбіжності і іноді добре проводити час. Дівчина-Стрілець не завжди активна, їй теж хочеться самоти і тиші, а більш задушевного друга, ніж Телець, їй не знайти.

Хоч сумісність знаків зодіаку і не найвища, але подружитися вони зможуть. Ці чоловік і жінка не здатні на зраду і підтримають один одного у важкій ситуації.

Сумісність Тільця-хлопця і Стрільця-дівчата в любові

Енергійна жінка-Стрілець постійно намагається пояснити тихому Тельцю, що життя проходить і треба діяти. Чоловік спочатку дивиться на ексцентричну дамочку з обережністю, але з часом його затягує її енергетика. Саме в цей момент в парі виникає любов, яка буде підживлюватися інтересом Тільця і завзятістю Стрільця.

Сумісність знаків зодіаку в любові перебуває на середньому рівні, тому навіть самі яскраві почуття не гарантують, що у Стрільця і Тельця вийде домовитися і забути про свої недоліки. Все залежить від того, чи вони готові поступатися один одному.

Сумісність пари в ліжку

Ліжко може зв’язати представників цих знаків зодіаку на довгий час. Телець – чуйний чоловік, тому уважно слухає всі побажання своєї пристрасної жінки-Стрільця, інколи навіть забуваючи про своє задоволення. А жінка розслабляється і отримує максимум задоволення від процесу, вона просто відключає свої думки і віддається почуттям.

Однак, Телець не завжди готовий до експериментів, він більш консервативний у питаннях близькості. Тому Стрільцеві не раз доведеться проявляти ініціативу.

Дівчина-Стрілець і чоловік-Телець у шлюбі

Складнощі у шлюбі можуть початися з першого дня. Телець і Стрілець будуть сперечатися по дрібницях, наприклад, вирішуючи, хто сьогодні митиме посуд. Чоловік як лідер не збирається витрачати час на жіночі справи, а вона нічого не робить без власного бажання. І так весь час – постійні сварки, які можуть закінчуватися навіть взаємними образами.

У якийсь момент обидва можуть не витримати і подати на розлучення. Навіть сильне тяжіння не дає гарантію, що Стрілець-дівчина і Телець-чоловік захочуть продовжити відносини.

Якими батьками будуть жінка-Стрілець і чоловік-Телець

Телець-чоловік вимагає від своїх спадкоємців поваги і слідування правилам. Жінка-Стрілець дає своїм дітям повну свободу, тому що впевнена, що це дозволить їм стати щасливішими. З-за різних поглядів на виховання Телець і Стрілець починають лаятися, що і знижує сумісність цих знаків зодіаку.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Стрільця-жінки

Сумісності Стрільця і Тельця в роботі теж викликає запитання. Якщо вони колеги, то навряд чи будуть близько спілкуватися і разом обідати. Вони тільки здалеку дивляться один на одного, і кожен думає про те, як начальник досі терпить такого співробітника.

Якщо Стрілець-жінка – керівник, вона може звільнити Тельця, наприклад, причепившись до його повільність. Якщо керуючим буде Телець, то він втомиться від ініціатив та ідей підлеглою.

Що однакового в цих знаків зодіаку в роботі, так це бажання побільше заробити. Обидва досягають успіхів у цій справі, хоч і йдуть до мети різними шляхами.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Стрільця

Стрілець виразно виділить з натовпу мужнього і сильного Бика. Дівчині сподобається його спокій, впевненість бажання проявити турботу. Головне для чоловіка знака зодіаку Телець – вести себе природно, легко, без натиску і виявляти відповідальність. Якщо він відразу почне її ревнувати і вимагати послуху, то тільки зіпсує ситуацію.

Жінка знака зодіаку Стрілець не терпить, коли її в чомусь обмежують. Їй важливо відчувати свободу навіть у відносинах.

Як Стрільцеві-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Навколо дівчини-Стрільця завжди багато шанувальників, серед них є і Телець. Вона відрізняється своєю яскравістю та невимушеністю, але поруч з Тельцем потрібно проявити свою серйозність і інтелект. Йому важливо, щоб дівчина була господарської: вміла готувати, любила наводити затишок в будинку і мало часу проводила з друзями. Тому Стрільцеві доведеться забути про своє бажання обійти всі вечірки.

Сумісність Тільця-чоловік і Стрільця-жінки може підвищитися і в тому випадку, якщо дівчина продемонструє свою готовність до шлюбу. Цей хлопець хоче бачити поруч потенційну дружину і маму, яка не проміняє домашні посиденьки на світський вечір.

Як дівчина-Стрілець і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Стрілець-жінка переживає будь-розрив як в перший раз: плаче, страждає і каже, що в неї немає більше сенсу жити. При цьому вона швидко відходить від душевного болю і починає активно шукати нового залицяльника.

Чоловік ставиться до розставання більш серйозно: якщо він не прийняв такого рішення, значить, іншого виходу не було. Коли розлучаються хлопець-Телець і жінка-Стрілець, це означає, що, швидше за все, вони більше не зійдуться.

Як парі знайти спільну мову

Тельцю і Стрільцеві складно домовитися навіть по дрібницях. У парі завжди будуть конфлікти, які можуть переростати в скандали. Щоб у відносинах була гармонія, кожному доведеться трохи зменшити свій запал і не піддаватися емоціям.

Якщо Стрілець-дівчина і хлопець-Телець, незважаючи на низьку сумісність, захочуть продовжити стосунки, то їм буде чому повчитися один у одного. Чоловікові відчути свободу і подивитися на світ іншими очима, а жінки – прислухатися до розумних роздумів партнера.