Жінка-Телець і чоловік-Водолій: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Водолієм. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Водолій-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Водолій як пара

Тиха жінка-Телець і товариський чоловік-Водолій є повними протилежностями, і з цієї причини їм може бути добре один з одним. Сумісність цих знаків зодіаку оцінюється приблизно в 80 відсотків. Водолій завжди прагне до справедливості і правди – він може легко сказати дівчині-Тельцю про свої почуття. Його приваблює в ній тверезий погляд на життя і спокій, а Телець оцінить чесність і порядність Водолія.

Проте зближення на духовному рівні між цими людьми не вийде. Дівчину хвилює матеріальна забезпеченість, а різкий Водолій може порахувати це меркантильністю.

Плюси відносин

У перший час спілкування жінки-Тельця буде цікаво поряд з винахідливим Водолієм. Молодий чоловік представляється їй незвичайним і цікавим, а Йому по душі серйозність і зібраність дівчата-Тільця.

Сильні сторони цього союзу:

 • немає інтриг і маніпуляцій;
 • партнери розуміють і виручають один одного;
 • ставляться один до одного з ніжністю і турботою;
 • немає тиску, ревнощів і почуття власництва;
 • Телець-дівчина і Водолій-чоловік доповнюють один одного;
 • немає суперництва – хто з них головний.

Мінуси відносин

Діаметрально протилежні погляди на життя можуть привести до сварок між Водолієм-чоловіком і жінкою-Тельцем. Поки вона думає, як максимально вигідно вкласти гроші, він бажає реалізуватися в житті.

Інші слабкі сторони відносин:

 • чоловік хоче кожен день пізнавати світ, а жінка сконцентрована на родині;
 • Водолію подобаються великі компанії, а Телець любить спокійний дозвілля;
 • різні погляди на гроші – дівчина економить, а Водолій багато витрачає;
 • не завжди розуміють один одного;
 • Водолій непостійний, а Телець прагне до стабільності;
 • можлива зрада з боку Водолія.

Сумісність Тільця-жінки і Водолія-чоловіки в дружбі

Дружні відносини часто поєднують практичну жінку-Тельця і інтелектуального чоловіка-Водолія. Хороша сумісність цих знаків зодіаку сприяє їх товариського спілкування. Ці двоє чуйні і вміють дружити. Водолій – товариська і може втягнути в розмову будь-якого. А Телець – надійний друг, який завжди приходить на допомогу в скрутну хвилину. Водолій володіє меншою емпатією, йому складно співпереживати людям, зате він завжди дасть цінну пораду.

Найчастіше хлопець-Водолій відчуває почуття до Тельцю-дівчині, тому і дружить з нею. Однак Телець не розглядає одного для більш серйозних відносин і тримає його під френдзоне.

Сумісність Водолія-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Жінка-Телець шукає забезпеченого і серйозного обранця. Коли на її шляху зустрічається Водолій, вона сумнівається в правильності свого рішення. Водолій, щоб підкорити дівчину, може показати себе як надійний і перспективний чоловік, він буде домагатися її розташування, даруючи великі букети і цікаві подарунки.

Закохана дівчина-Телець відноситься до свого обранця з турботою і розуміння, однак, через деякий час вона може сильно розчаруватися в ньому. Водолій непостійний і може захопитися іншою дівчиною. А також він не завжди виконує свої обіцянки. Тому навіть хороша сумісність знаків зодіаку в любові не гарантує їм гармонійних відносин.

Сумісність пари в ліжку

Нерідко між Водолієм-хлопцем і Тельцем-дівчиною народжується коротка, але яскрава зв’язок. Ця жінка досить розкута в ліжку, вона може відчувати пристрасть і яскраві емоції під час близькості.

Але щоб стосунки коханців були гармонійними і довгими, обом доведеться постаратися. Водоліям варто більше часу приділяти партнерці, виявляти ласку, дарувати їй міцні обійми і поцілунки. А Тельцю потрібно хвалити партнера і частіше вести з ним відверті розмови. Тоді інтимні відносини принесуть позитивні враження обом.

Дівчина-Телець і чоловік-Водолій у шлюбі

Закохані Телець-дівчина і Водолій-чоловік можуть створити сім’ю. Лідерство візьме на себе Водолій. Йому буде складно забезпечувати дружину і дітей за рахунок мінливості і частих конфліктів на роботі, але Телець проявить себе як турботлива дружина і чудова господиня.

Водолію може бути нудно поруч з цією спокійною жінкою, йому необхідні постійні емоції, і він може не тільки часто спілкуватися з друзями, але і фліртувати з іншими дівчатами. Тільця теж можуть не влаштовувати фінансові проблеми дружина, і в якийсь момент жінка навіть здатна зважитися на розлучення.

Щоб зберегти родину, їм доведеться докласти зусилля. Жінки-Тельця потрібно перестати звертати увагу на недоліки чоловіка, а Йому доведеться стати відповідальнішими і більше часу проводити з сім’єю.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Водолій

Винахідливий Водолій-чоловік і наполеглива Телець-жінка можуть стати хорошими батьками. Сумісність знаків зодіаку допоможе у правильному вихованні дітей. Телець – вимоглива і вперта мама, яка буде змушувати дітей вчитися і не пасувати перед невдачами. Завдяки її наполегливості дитина розкриє свої таланти і не зупиниться на півдорозі з-за ліні.

Водолій-батько – більш м’який у спілкуванні з дітьми. Він дозволить їм більше відпочивати і веселитися. Підросли діти зможуть розповідати татові свої секрети і спілкуватися з ним як з другом. Жінка-Телець постарається, щоб діти були добре забезпечені і постійно буде відкладати гроші заради їх майбутнього.

Ділова сумісність Водолія-чоловіки і Тельця-жінки

Якщо Водолій-чоловік і Телець-жінка стануть колегами, то їм буде чому повчитися один у одного. Водолій має багато цікавих ідей, але йому не вистачає зібраності і терпіння, щоб втілити їх у життя. Цілеспрямована і виконавча дівчина-Телець з радістю здійснить задумки колеги. Їх спільні проекти принесуть прибуток обом.

Чоловік-Водолій в ролі керівника цінувати свою працелюбну підпорядковану знака зодіаку Телець. Ця дівчина не буде плести інтриг проти начальника, а він посприяє її просування в посаді.

Начальниця-Телець націлена на фінансову вигоду, тому може не помічати старань Водолія. Чоловік буде злитися на неї і може прямо висловити, що думає про ситуацію, що склалася.

Як чоловікові-Водолію завоювати жінку-Тельця

Щоб закохати в себе жінку-Тільця, хлопцеві доведеться показати серйозність своїх намірів. Вона не легковажна, тому не стане заводити інтрижку. Чоловікові знака зодіаку Водолій потрібно продемонструвати свою надійність та спроможність – дівчина повинна бути впевнена, що буде матеріально забезпечена у відносинах з ним.

Підкорити серце коханої допоможе щедрість і доброта: жінка-Телець буде в захваті від корисних подарунків. Чоловікові-Водолію потрібно проявити себе як вірний і стабільний обранець, щоб кохана могла довіряти претендента на руку і серце. Розташувати до себе дівчину можна турботою, вона оцінить вчасно накинутий піджак на плечі або коли чоловік відкриває перед нею двері.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Водолія

Водолій-чоловік і Телець-жінка мають високу сумісність, але щоб привернути його увагу, їй потрібно бути максимально природною і не надто відкритою. Водолій любить таємничість у дівчат, тому Тельцю варто йому підіграти. Всі вимоги краще залишити при собі, Водолій не терпить, коли йому пред’являють претензії. Потрібно показати зацікавленість в його ідеях, тоді він точно не залишиться байдужим.

Закохати чоловіка зможе жінка-единомышленница: йому потрібна та, яка підтримає його у всіх починаннях і похвалить за досягнення. Не критикуйте чоловіка-Водолія, навіть якщо його думки далекі від ідеалу. В іншому випадку він зведе спілкування немає.

Як дівчина-Телець і хлопець-Водолій ведуть себе при розставанні

В якийсь момент хлопець-Водолій і дівчина-Телець можуть усвідомити, що вони занадто різні і не розуміють один одного. Він буде довго готуватися до розставання як морально, так і фінансово. Наприклад, може за кілька тижнів до дня X зняти іншу квартиру і перевести туди велику частину речей.

Для Тельця розставання теж не буде раптовим, можливо навіть, що до майбутнього розмови вона вже догляне більш перспективного нареченого. Однак, їй складніше забути коханого, особливо якщо вони довго були разом.

Як парі знайти спільну мову

Практична дівчина-Телець і волелюбний хлопець-Водолій мають хорошу сумісність, але щоб відносини збереглися на довгий час, що їм треба вчитися йти на компроміси. Їй – пред’являти менше вимог, а йому навчитися брати відповідальність.

Дівчині-Тельцю не варто відкрито ревнувати або висловлювати свої підозри партнеру. Інакше він може дійсно звернути увагу на когось іншого. А чоловікові краще продумати їх спільний дозвілля, тоді їм не буде нудно разом.