Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон як пара

Для багатьох людей є еталоном союз, у якому чоловік – сміливий, надійний і трохи безрозсудний, а жінка – скромна, трепетна, але при цьому мудра і сильна духом. Саме такою парою стають Ваги-жінка і чоловік-Скорпіон. Сумісність знаків зодіаку становить 80 відсотків.

Союз незвичайний, витканий з протиріч, але людям комфортно разом. Ваги прагнуть до рівноваги, хочуть знайти твердий грунт під ногами, а Скорпіони всіма силами намагаються зруйнувати рівновагу, розгойдують човен і плетуть інтриги. З часом партнерам вдається досягти взаєморозуміння, але спочатку відносини як на вулкані.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Ваг і чоловіків-Скорпіонів висока, тому що в такому союзі багато плюсів:

 • обидва партнера практичні;
 • Ваги і Скорпіони цінують матеріальне благополуччя, разом набагато більше шансів домогтися успіху;
 • немає суперечностей у побутових питаннях;
 • однакові погляди на виховання дітей;
 • немає ревнощів до успіхам один одного;
 • обидва партнери цінують відносини і бережуть любов.

Про нудьгу в шлюбі можна забути. Навіть якщо вибір усвідомлений, ні Ваги, ні Скорпіон не вважають його остаточним на підсвідомому рівні. Це дає можливість не розслаблятися і постійно бути в тонусі.

Мінуси відносин

Скорпіон-чоловік і жінка-Терези не у всіх питаннях знаходять взаєморозуміння. У стосунків є мінуси;

 • партнери не вміють повністю розслабитися і довіритися один одному;
 • у гострих ситуаціях ніхто не хоче поступатися;
 • якщо у спілкуванні з’являються передбачуваність і нудьга, цікавість один до одного пропадає;
 • в неприємностях і невдачах ніхто не хоче звинувачувати себе;
 • є схильність до зрад і флірту з боку Скорпіона.

Всі недоліки проявляються тоді, коли у відносинах один потрапляє в залежність до іншої (матеріальну чи моральну). У такій ситуації залежний партнер відчуває свою неповноцінність, а це призводить до страждань і депресії.

Сумісність Ваг-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі вище, ніж в любові. Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон чудово розуміють один одного. У відносинах присутнє емоційне напруження і немає нудьги. У цих людей завжди є спільні інтереси і теми для розмов. Скорпіони вибухові й емоційні, а Ваги урівноважують ці якості. До них завжди можна звернутися за слушною порадою.

В дружбі обидві сторони виявляють розуміння та співчуття. Приятельські стосунки тривають роками, часто починаються ще в дитинстві. Закінчитися вони можуть за ініціативою Скорпіона, коли він знаходить собі пару.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові висока. Обидва партнери цінують відносини, але любов вони уявляють собі по-різному. Для чоловіка-Скорпіона вона пристрасна, з напруженням і пронизує, а для жінки вона ніжна і повітряна. Занадто сильні пориви з боку партнера можуть налякати і відштовхнути Ваг.

На самому початку відносин жінку бентежить те, як поводиться її партнер. Вона може ображатися на його різкі слова і фрази. При цьому чоловік не хоче її образити, а лише бажає внести емоційне напруження у відносини, викликати реакцію партнерки. Однак, поведінка жінки він вважає дивним. І якщо не отримує зворотного зв’язку, Скорпіон замикається в собі і може довго ображатися.

Сумісність пари в ліжку

Жінки-Терези в цьому відношенні сильно пощастило. Скорпіон навчить її всьому, що вміє сам, розкріпачить і дозволить їй бути самій-самій. Інтимні стосунки в такій парі складаються гармонійно: обидва втрачають голову від пристрасті і ніжності.

Чоловікові-Скорпіону лестить, що жінка повністю довіряється йому і готова на багато експерименти заради загального задоволення. Мінус в плані інтиму тільки один. Скорпіон іноді сильно тисне на партнерку.

Дівчина-Терези і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Ваги-дівчина і Скорпіон-чоловік здатні створити міцну сім’ю. Але гармонії вдасться досягти не відразу. Скорпіону потрібні емоційні струси. Він терпіти не може нудьгу і рутину. Саме тому часто він сам створює драматичні ситуації і все ускладнює.

Терезам не завжди подобається такий психологічний ритм. Вони хочуть відчувати впевненість і спокій. Але поступово формується звичка. Жінка-Терези прагне зберегти сім’ю будь-якими способами. І це рятує союз, а також допомагає пройти період притирання характерів. З часом вона навіть починає відчувати емоційне задоволення від таких гойдалок.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Скорпіон

Скорпіон-чоловік і Ваги-дівчина стають прекрасними батьками. Їхні діти з народження оточені ласкою і турботою. Сумісність знаків в питаннях виховання висока – обидва діють в одному напрямку. Вони прагнуть розвинути творчий потенціал своїх дітей, водять їх на різні гуртки і секції.

Жінка-Терези – опекающая мама, здатна обдарувати любов’ю і ласкою. Іноді цієї ніжності навіть занадто багато. Батько-Скорпіон більш суворий, але це навіть на користь. Така строгість і вимогливість врівноважує сліпу любов матері. В майбутньому стає зрозуміло, що тато прав. Всі отримані знання та вміння пристосовуватися до проблем дітям знадобляться.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Ваг-жінки

Ці знаки зодіаку сумісні в діловій сфері. Якщо вони колеги, начальству потрібно стежити, щоб між ними не виникло конкуренції. Це стане перешкодою на шляху до досягнення спільної мети. Краще, якщо в кожного буде своя зона відповідальності.

Якщо жінка-Терези – начальник, а чоловік-Скорпіон – підлеглий, це не найкраща комбінація. Скорпіони не люблять грати другі ролі. Підпорядкування жінці його не влаштовує, навіть якщо вона подобається йому. Терезам потрібно стежити за тим, щоб Скорпіон не почав мітити на її місце.

Коли Скорпіон-чоловік виступає в ролі керівника, а жінка-Терези – його підлегла, це гармонійна комбінація. Ваги – відмінні виконавці. Вони будуть служити начальству вірою і правдою.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Ваги

Чоловік за знаком зодіаку Скорпіон легко завоює серце жінки-Ваг, якщо буде діяти правильно. Такі дівчата зовні скромні, але люблять нестандартні підходи до флірту і залицянь. Щоб завоювати жінку знаку Терези, треба чимось здивувати. Варто з самого початку дізнатися про її уподобання і рухатися в цьому напрямку. Розповідь про далеких країнах, запрошення в ресторан або поїздка за місто зблизить пару, дозволить жінці розкритися і довіритися партнеру.

Варто врахувати, що у Терезів високі вимоги до чоловіків. Такі жінки можуть мило посміхатися і навіть говорити про спільне майбутнє, але в реальності його не планувати. Вони часто ведуть тонку гру, залишаючись незалежними і зі своєю думкою.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

У Скорпіона-чоловіки висока сумісність з Вагами-жінкою, але привернути увагу вогняного знаку буває складно. У такого чоловіка багато прихильниць, в оточенні завжди є гарні дівчата. Упор варто робити не на зовнішність. Якщо є бажання завоювати Скорпіона, варто створити нестандартну ситуацію на самому початку знайомства. Чоловік із задоволенням включиться в таку гру.

Скорпіони не терплять нудьги. Щоб закохати в себе такого чоловіка, жінці доведеться постаратися. Їй потрібно буде постійно підігрівати інтерес до себе, залишатися для нього загадкою. Але важливо не перестаратися. Обману і зрад не повинно бути місце у відносинах. Скорпіон це не потерпить. При цьому чоловік гостро відчуває залежність жінки від нього – важливо не допускати такої ситуації і прагнути до незалежності.

Як дівчина-Терези і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Терези по-різному поводяться при розставанні. Якщо ініціатором розриву виступає Скорпіон, все проходить легко і спокійно. Він просто зникає з життя колишньої коханої. Коли кидають його, він не може цього винести. Чоловік не мириться з таким станом речей і починає мстити. Кращим виходом із ситуації стане для Терезів зникнути з його життя і не реагувати на провокації. А можна зробити ще хитріше і підвести його до того, щоб він сам припинив спілкування. Самолюбство буде злегка вражене, але спокій набагато важливіше.

Жінки-Терези розлучаються з минулим важко. Зовні вони випромінюють спокій. Якщо їх кидають, вони намагаються не показувати виду, наскільки їм це неприємно і боляче. Самі вони теж нерідко виступають ініціаторами розриву, але рішення це не спонтанне. Ваги довго виношують його. Навіть після розставання жінки часто відчувають сумніви, чи правильно вони вчинили.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Скорпіон мають хорошу сумісність, але знайти точки дотику буває не так-то просто. Щоб досягти гармонії, потрібно навчитися бути терпимішими один до одного. Терезам в такому союзі випадає роль уважного слухача. Не можна намагатися різко гасити емоційні сплески з боку партнера – краще проявити розуміння.

Скорпіонам необхідно берегти почуття своєї партнерки. Не варто доводити ситуацію до того, щоб вона шалено ревнувала. Терези не прощають інтриг на стороні. Невірність здатна миттєво вбити любов у такій парі. А також чоловікові варто бути стриманішим у плані прояву емоцій. Його партнерка може довго терпіти емоційні висловлювання і скандали, але це не означає, що їй все одно. Вона просто буде виношувати план розриву таких відносин.