Жінка-Водолій і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Овен як пара

Якщо і є ідеальна пара в зодіакальному просторі, то це Водолій-чоловік і жінка-Овен. В цих відносинах Овен головний, але при цьому він з великою повагою ставиться до другої половинки.

Деякі астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку може досягати 100 відсотків, але варто враховувати, що характер у Овна – не цукор, а Водолій теж не готовий миритися з недоліками партнера. В парі виникають сварки, які природні в союзі Вогню і Повітря.

Плюси відносин

Життєві позиції Водолія і Овна часто сходяться. Вони знайомляться ще в молодому віці, разом проводять час, дотримуються здорового способу життя і завжди знайдуть спільну тему для розмови. Саме ці теплі почуття жінка-Водолій і чоловік-Овен пронесуть крізь роки.

Сумісність у пари найвища серед усіх знаків зодіаку, тому позитивних моментів в союзі предостатньо:

 • партнери схожі за темпераментом;
 • обидва стають душею компанії, до них тягнуться люди;
 • для Овна і Водолія відносини і любов завжди стоять на першому місці;
 • поважають один одного;
 • ніколи не порушують особистий простір партнера, дають потрібну свободу;
 • однаково мислять і міркують;
 • ідеально підходять один одному в інтимній життя;
 • готові до труднощів, які вирішують спільно;
 • сварки бувають, але чоловік і жінка швидко миряться;
 • з великим піднесенням планують спільний відпочинок;
 • завжди разом будують плани на майбутнє;
 • щоденна взаємна турбота і ніжність.

Мінуси відносин

Серйозних проблем у відносинах у Овна і Водолія практично не буває. Тільки несерйозні сварки, які виникають на тлі особливостей характеру. При бажанні Овен-чоловік і жінка-Водолій можуть вирішити будь-яку проблему, адже вони вміють слухати один одного.

Астрологи виокремлюють такі мінуси пари:

 • Овен ревнивий, тому може легко зіпсувати настрій Водолію;
 • зайва агресивність Овна іноді лякає спокійного Водолія;
 • чоловік не може змиритися з фактом, що жінка приділяє комусь більше уваги, ніж йому;
 • дівчина часто залишається без друзів заради спокою хлопця;
 • не завжди сходяться в питаннях спільного бюджету;
 • виховують дітей по-різному.

Проблемою у відносинах може стати почуття власності Овна. Водолій-жінка – легка і комунікабельна особистість, до якої тягнуться оточуючі, як до магніту. Цей факт сильно дратує ревнивого чоловіка.

Сумісність Водолія-жінки і Овна-чоловіки в дружбі

Дружбу між Водолієм і Овном можна назвати самою міцною. Чоловік і жінка легко і невимушено спілкуються, навіть якщо у них немає взаємної симпатії. З Водолія-дівчата і Овна-хлопця виходить відмінна команда, якій все по плечу.

Ці дві людини можуть не спілкуватися один з одним кілька днів або навіть місяців, але кожна їх зустріч запам’ятовується надовго. Жінка-Водолій і чоловік-Овен часто на тлі хороших дружніх відносин починають зустрічатися, а через деякий час можуть зіграти весілля. Якщо представники цих знаків зодіаку довіряють один одному, то їх сумісність тримається на максимальному рівні.

Сумісність Овна-хлопця і Водолія-дівчата в любові

З одного боку – вибуховий характер Овна, з іншого – яскравість і сила жінки-Водолія. Здається, у них в союзі завжди повинна бути боротьба, але натомість знаки зодіаку об’єднуються і будують міцний союз, який ґрунтується на дружньому спілкуванні. Любов в цій парі може спалахнути не відразу, так як хлопцеві і дівчині просто подобається спілкуватися один з одним. Пройде час і Овен з Водолієм зрозуміють, що перед ними любов всього життя.

Сумісність знаків зодіаку в любові перебуває на високому рівні, її важко не помітити. Овен і Водолій відчувають симпатію один до одного з першої зустрічі.

Сумісність пари в ліжку

Як і у відносинах, в ліжку у Водолія і Овна панує гармонія. Запал, енергія і пристрасть чоловіка-Овна приваблює жінку-Водолія, вона з великим задоволенням зануриться в бурю почуттів.

Владний Овен ставить на перше місце почуття, без них він ніколи не зможе проявити себе як вправний коханець. Але як раз Водолія він полюбить всією душею, тому здійснить її фантазії і не забуде про себе коханого. Водолія можна назвати занадто пристрасним коханцем, але при цьому представник Повітря вміє підлаштовуватися під свого партнера.

Дівчина-Водолій і чоловік-Овен у шлюбі

Шлюб Водолія Барана принесе радість обом. Вони все роблять разом: виховують дітей, будують плани на майбутнє та проводять відпочинок. Водолій-дівчина вміє направляти неприборкану енергію Овна-чоловіки. Вона зробить так, що він втілив її бажання в життя, а він навіть не помітить її хитрощі.

Водолій-дівчина і Овен-чоловік замислюються про шлюб одночасно. Це виважене і правильне рішення, яке дозволить парі посилити їх почуття.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Овен

Овну-чоловікові важлива емоційна зв’язок зі своєю дитиною, тому найчастіше він краще відноситься до синів. Водолій-жінка прекрасно розуміє свого чоловіка, тому бере тягар виховання та догляду за дитиною на свої тендітні плечі. Так як сумісність знаків висока і подружжя вміють знаходити спільну мову, то Водолій все одно буде долучати свого чоловіка до виховання спадкоємців. Овен – хороший тато, який не пошкодує свого часу і сил, щоб дитина змогла добитися самого кращого в житті.

Овен-чоловік і Водолій-жінка готові до усім труднощам в житті, вони тісно пов’язані один з одним, тому народження дітей тільки посилить їх сумісність.

Ділова сумісність Овна-чоловіки і Водолія-жінки

На роботі Овен і Водолій теж знаходять точки дотику, які дозволяють досягати поставлених цілей. Зазвичай місце начальника займає мужній Овен, який тільки і встигає роздавати розпорядження. Більш легка і ініціативна дама-Водолій не готова виконувати всі накази, але за рахунок її ідей бізнес завжди йде в гору. Ці знаки зодіаку часто вибирають одну сферу для кар’єри, що зближує їх ще більше.

В партнерських відносинах можуть бути проблеми з-за Овна. Іноді він занадто тисне на Водолія, а також може принижувати її заслуги, що викликає образи у жінки.

Як чоловіка-Овна завоювати жінку-Водолія

Якихось особливих дій для завоювання жінки знака зодіаку Водолій Овну здійснювати не доведеться. Він виглядає мужньо, завжди готовий прийти на допомогу, вміє доглядати і обожнює романтику – мрія дівчини.

Але чоловік знака зодіаку Овен іноді перегинає палицю в плані свого лідерства, тисне на оточуючих, а, часом, проявляє агресію. Саме цього найбільше не любить вишукана жінка-Водолій. Їй хочеться гармонійних і щирих відносин без злості і суперечок. Якщо Овен зможе стримувати свої емоції, то він назавжди серцем заволодіє прекрасної дами-Водолія.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Овна

Овен-чоловік зверне увагу на жінку-Водолія відразу ж, як вони опиняться в одній компанії. Щоб їй викликати симпатію у Овна, потрібно перестати розпорошувати свою увагу. Овен – справжній егоїст, який хоче, щоб всі були біля нього. Якщо Водолій будете витрачати на нього надто мало часу, то він знайде собі більш відповідну партнерку.

Овен-чоловік і Водолій-жінка відчувають свою сумісність на ментальному рівні. Він зробить все необхідне, щоб вона належала тільки йому, а вона, в свою чергу, буде не проти такого результату.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Овен ведуть себе при розставанні

Найчастіше Овен і Водолій влаштовують драму при розставанні. Жінка довгий час переживати розрив, і піде на нього тільки в самому складному випадку, наприклад, якщо Овен підніме на неї руку. Це буде важким рішенням, яке вона прийме заради свого майбутнього.

Овен-чоловік може розлучитися з жінкою по кілька разів на дню, але по-справжньому він піде тільки з-за зради. І то, коли сам своїми очима в цьому переконається. Чоловік теж буде страждати із-за розриву з Водолієм, швидше за все, він буде намагатися повернути її.

Хлопець-Овен і дівчина-Водолій створені одне для одного, причому вони самі це прекрасно розуміють. Тому вони рідко розривають відносини.

Як парі знайти спільну мову

Головна проблема у відносинах – це запальність і ревнивість Овна, а також надмірна товариськість Водолія. Жінка стихії Повітря готова прийти на допомогу всім нужденним. Овен такої поведінки не розуміє, адже вона повинна приділяти йому весь свій час.

На цьому тлі у пари бувають кризові моменти, які переростають в суперечки і більш серйозні конфлікти. Але завдяки високій сумісності дівчина-Водолій і хлопець-Овен зможуть подолати всі труднощі і стати щасливою парою.