Ангельська нумерологія – значення однакових цифр по Дорін Верче

Ангельська нумерологія розшифровує парні, подвійні, дзеркальні і повторювані цифри на годиннику. Ці числа – підказки від ангелів, і якщо знати їх значення, можна знайти вихід з важкої ситуації або зробити правильний вибір. Ми розповімо, що означають числа ангельської нумерології і як розрахувати своє число ангела по даті народження.

Про ангельської нумерології і Дорін Верче

Ви помічали, що іноді однакові цифри часто попадаються на очі? Спочатку це можна прийняти за збіг, але коли число всюди переслідує людину, навіть затятий скептик задумається про сенс того, що відбувається.

Даний феномен був вивчений американським психологом і письменником Дорін Верче. Вона знайшла незаперечні закономірності, змогла зрозуміти значення кожного числа і на підставі отриманих даних створила новий напрямок — ангельську нумерологію. Воно популярне в усьому світі, широко використовується на практиці і не вважається ворожінням.

Така нумерологія вивчає поєднання цифр, які передають послання ангела своєму підопічному. Правильна розшифровка числа дозволяє зрозуміти сенс послання.

Ангели використовують числа, так як вони широко поширені у повсякденному житті і наділені власною енергетикою. Повторювані цифри можна зустріти в телефонних номерів, на циферблаті годинника, номерів машин, будинків, квартир, квитанцій, квитків і купюр. Зазвичай вони з’являються, коли людина не знає, як діяти, або в його житті настала чорна смуга, і він перебуває в розпачі. Ангел-хранитель шляхом повторюваних чисел дає знак, який означає натяк, схвалення обраного шляху або застереження від помилок.

Значення чисел у ангельської нумерології

У своїй книзі Дорін Верче описала значення чисел від 0 до 999. Вона роз’яснила, як може змінюватися сенс числа в залежності від комбінації складових його цифр.

Особливе значення автор ангельської нумерології надає дзеркальним, повторюваним і парним числам. На нашому сайті є докладні статті по кожному числу і часу на годиннику. У цій статті ми розповімо про них коротко.

Дзеркальні числа на годиннику в ангельської нумерології

Цифри на годиннику можуть становити таку комбінацію, коли позначення хвилин дзеркально відображає числове позначення годин. Наприклад, 12:21 або 03:30.

Ангельська нумерологія рекомендує уважно поставитися до значення дзеркальних чисел на годиннику. Правильна розшифровка може дати важливі підказки.

01:10

Ангели повідомляють, що розпочата справа не дуже перспективно, не варто розраховувати на значні результати своєї праці. Це поєднання цифр на годиннику каже, що варто придивитися до іншій сфері діяльності. Якщо людина відчуває самотність, потрібно використовувати цей стан для пошуку нового шляху.

02:20

Майбутній день може принести неприємності. Хтось приховує інформацію, намагається внести в життя людини негатив і провокує його на негативні емоції. Слід зберігати спокій.

03:30

Попередження про можливе зраді. Не виключено розчарування в близьких людях. Труднощі в сімейному житті або на роботі. Ангели радять проявити уважність і уникати конфліктів.

04:40

Ангели пророкують делікатну ситуацію, в якій потрібно проявити тактовність і витримку. Не варто ризикувати у майбутній день. Краще залишитися вдома і провести час із задоволенням.

05:50

Вірогідні знаки уваги з боку доброго знайомого. Цифри на годиннику вказують на визнання в любові. А також це попередження про можливі спалахи і опіках. Потрібно бути обережними з вогнем та електроприладами.

10:01

Вказівка на нове цікаве знайомство або захоплюючу зустріч, яка обіцяє зародження романтичних почуттів. Ангели просять бути уважними в дорозі, не перевищувати швидкість і взяти в поїздку аптечку.

12:21

Ангели підтримують творчі починання. Захоплення та хобі принесуть не тільки задоволення, але й прибуток. Це означає, щоб ви повною мірою відчуєте радість життя і здійсніть свої мрії.

13:31

В найближчому майбутньому чекають матеріальні витрати, у тому числі на великі приємні покупки (будинок, квартира, машина, розкішний одяг). Тим, хто перебуває в зневірі і не бачить виходу, ангели дають знак своєї підтримки і допомоги.

14:41

У своєму посланні ангели відзначили ваше просування в духовному плані і підтримують вас на цьому шляху. В матеріальній сфері можуть відчуватися труднощі. Ангели радять не здаватися.

15:51

Цифри на годиннику вказують на магнетичне тяжіння між людьми і зародження пристрасті. Можливо початок нового бурхливого роману. Ангели рекомендують не поспішати і насолоджуватися кожним моментом.

20:02

Треба стати менш емоційним і більш проникливим. В особистих стосунках встановиться взаєморозуміння: друга половинка чекає зустрічі і сподівається на увагу.

21:12

Поєднання цифр на годиннику говорить про підвищення впевненості у своїх силах, цілеспрямованості і досягнення значних результатів. Ангели рекомендують не втрачати представляються можливості для самореалізації. Ймовірно поповнення сімейства або хоча б поява думок про продовження роду.

23:32

Посилення віри в себе і свої можливості. Це знак, що вказує, що хтось із близьких потребує допомоги. Рекомендується стати більш уважними і не залишати людей наодинці з їхніми труднощами.

Парні або подвійні числа на годиннику в нумерології ангелів

Циферблат, на якому всі чотири цифри однакові, не залишиться без уваги. Незвично, наприклад, побачити 22:22 або 11:11. Але тільки людина, якій його ангел-охоронець намагається передати послання, буде помічати повторювані подвійні числа на годиннику регулярно.

В нумерології ангелів значення парних чисел на годиннику — підказка, попередження або керівництво до дії.

00:00

Чотири нулі на годиннику говорять про зародження чогось абсолютно нового. Можливо, доведеться починати з нуля, залишивши віджиле позаду. Для цього у вас є все необхідне, ангел-зберігач надає вам підтримку.

11:11

Ангели радять більше уваги і турботи приділяти батькам. В них міститься джерело енергії, яка живить будь-якої людини і дає надійну опору. Бачити це поєднання цифр у сні — до нових любовних відносин.

22:22

Ця комбінація цифр на годиннику попереджає про важливі події, які відбудуться найближчим часом. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними. Ангели радять вже зараз вжити необхідні заходи. Поєднання цифр сприятливо для любовних стосунків і говорить про розташування цікавить особи.

Дублюючі числа на годиннику в ангельської нумерології

Ангельська нумерологія не залишила без уваги ще одне цікаве поєднання на циферблаті. Деколи людина, якій адресовано послання ангелів, починає помічати одні і ті ж дублюючі цифри на годиннику.

Наприклад, циферблат показує такі комбінації, як 110, 220, 330, 440 550 в різних комбінаціях. У кожної з них є свій сенс, який треба зрозуміти.

01:01

Повторюється поєднання нуля і одиниці на годиннику говорить про хороших известиях. Швидше за все, вони будуть виходити від чоловіка. Це обіцяє виконання задуманого.

02:02

Майбутній період сприятливий для спілкування з друзями або родичами. Можливе запрошення в гості чи на побачення.

03:03

Цей час на годиннику обіцяє позитивний розвиток любовних відносин. Настає час романтики, зізнань або пропозицій руки і серця. У шлюбних відносинах панує гармонія і можливо поповнення сімейства.

04:04

Ангели вказують людині, що він дуже стурбований якоюсь проблемою і переживає за її уявної нерозв’язності. Щоб знайти правильну відповідь, потрібно розслабитися і поглянути на проблему з іншої точки зору.

05:05

Можливі труднощі в професійній сфері. Ангели намагаються вберегти від необдуманих вчинків і поспішних рішень на роботі. Спокій і раціональний підхід допоможуть нормалізувати ситуацію.

06:06

Ці цифри на годиннику передбачають зустріч зі справжньою любов’ю. Особисте життя складеться якнайкраще, і ангели поспішають розповісти про це. А також це знак швидкого виконання заповітної мрії.

07:07

ангельської нумерології таке поєднання означає духовний підйом і хороші перспективи. Потрібно відкинути страхи з нерішучістю і рухатися вперед. Майбутній період сприятливий для роботи, бізнесу та побудови відносин.

08:08

Якщо людина протягом трьох і більше днів зауважує на годиннику дублююче число 08, його чекає приємний сюрприз, він отримає матеріальну підтримку або просування по роботі.

09:09

Повторення нуля і дев’ятки на циферблаті говорить про необхідність бути уважним і обережним з фінансами і дорогими речами. Ймовірні матеріальні втрати. Потрібно привести все в порядок, визначити кожної своє місце і стежити за їх збереженням.

10:10

Подвійне сполучення одиниці і нуля на годиннику свідчить про те, що настав час зменшити швидкість і відпочити. Не потрібно постійно тримати себе в тонусі і нервовому напруженні, зараз не завадить розслабитися. А також це знак хороших перспектив в наступному місяці.

12:12

Ці цифри на годиннику говорять про везіння. Але слід подумати про духовне і відвідати церкву або ж храм, щоб насититися потрібними енергіями. Тоді всесвіт відгукнеться на запити і допоможе в здійсненні наміченого.

13:13

Не варто лякатися цього поєднання цифр – в ангельської нумерології вони не віщують нічого поганого. Ангели рекомендують зберігати спокій і оптимізм, а також допомагати іншим людям.

14:14

Якщо людина часто не помічає ці повторювані числа на годиннику, він на межі психічного вигоряння і фізичного виснаження. Зараз потрібен відпочинок і відновлення сил. Ангели намагаються зупинити підопічного і вирвати його з нескінченного потоку справ або турбот.

15:15

Це послання ангелів про те, що незабаром людині буде дано важливий рада, який може не тільки вказати на вирішення нагальних проблем, але і визначити подальшу життя. Не пропустіть його.

16:16

Це знак прийдешніх випробувань на витривалість і міцність. Правильно витлумачивши послання ангелів, можна підготуватися до труднощів і без втрат пережити непрості часи.

17:17

Щасливе поєднання чисел на циферблаті, яке дає зрозуміти людині, що його найближче майбутнє радісно і безхмарно. З великою ймовірністю загадані бажання здійсняться, а всі плани здійсняться.

18:18

Ангел-охоронець намагається сказати, що потрібно відволіктися від повсякденних справ, звернутися до вічних цінностей і зайнятися саморозвитком. Допоможе подорож, в якому будуть приходити відповіді на питання про самосвідомості.

19:19

За ангельської нумерології це знак, що вказує на необхідність планувати свої справи і менше ризикувати, покладаючись на випадок. Навіть якщо в минулому ризик виправдав себе, і все виходило, в майбутньому потрібно проявляти більше раціональності.

20:20

Двічі повторюється число 20 говорить про підтримку ангелів і про хороше періоді в житті, без особливих тривог і неприємностей. Щоб так і продовжувалося, потрібно залишатися послідовним в думках і вчинках.

21:21

Це знакова поєднання чисел для сфери любові і стосунків. Того, хто часто помічає на циферблаті 21:21, чекає бурхливий роман з людиною, який незабаром з’явиться в найближчому оточенні.

22:22

Чотири двійки на годиннику говорять про наближення вкрай важливої події. Це можуть бути як сприятливі обставини, так і щось менш позитивне. Ангели попереджають, що потрібно бути напоготові, виявляти обережність і подбати про себе.

23:23

Ангели хочуть звернути увагу людини на його оточення. Найближчим часом може з’явитися хтось, хто поповнить число або друзів або недругів.

Повторювані числа на годиннику в нумерології ангелів

На циферблаті годинника можуть зустрічатися повторювані кількості та комбінації з двох-трьох однакових цифр в різних варіантах. Наприклад, 111, 222, 333, 444, 555 та інші. Розшифровка послання ангела залежить від сусідніх цифр.

01:11

Поєднання цифр 01:11 на годиннику віщує того, хто його часто бачить, успішне подорож або зміну місця проживання. Можна сміливо вирушати в тривалу поїздку і знати, що ангел-хоронитель береже і рятує.

02:22

Послання ангелів означає, що людина рухається по правильному шляху і вже близький до вершини успіху, де його буде чекати заслужена нагорода. Це поєднання цифр символізує якусь таємницю, яка стане відома найближчим часом.

03:33

Одне з найбільш значущих послань ангелів. Воно трактується як звістка про настання щасливого часу в житті. Попереду визнання заслуг і підвищення по роботі, мир в сім’ї, поліпшення відносин з іншими людьми і удача у всіх справах.

04:44

Це поєднання цифр на годиннику несе попередження про можливі ускладнення. Однак ви зможете подолати всі перепони і впоратися з будь-якими проблемами.

05:55

Ангели повідомляють про зустрічі з мудрою людиною, який зробить великий вплив на світогляд і життя. А також поєднання цифр трактується як приємні звістки з місця роботи.

11:01

Бачити на годиннику 11:01 говорить про необхідність подбати про своє здоров’я, відвідати лікаря і приділити час відпочинку. Буде доречним взяти відпустку і вирушити на кілька днів на морі.

12:02

Назріла потреба розібратися в стосунках з членами сім’ї та близькими людьми. Ангели радять стати м’якше, деликатней і проявляти поблажливість. Людині варто не боротися, а взаємодіяти з навколишнім світом в цілому.

13:03

Наступає новий період для самореалізації. Потрібно залишити в минулому невдачі, запастися ініціативою, оптимізмом і постаратися досягти високих результатів.

13:33

За ангельської нумерології поєднання 13:33 на годиннику означає необхідність поліпшити відносини з колегами. Ймовірно, в колективі склався нездоровий мікроклімат, і потрібно це виправити, проявляючи дипломатичність з гнучкістю. Спокій дорожче грошей.

14:04

Ангели хочуть повідомити, що потрібно продовжувати займатися улюбленою справою, хобі принесе не тільки задоволення, але й гроші.

14:44

Одержавши послання ангелів у вигляді 14:44 на годиннику, чоловік повинен більше уваги приділяти своїм близьким, друзям, завести нові знайомства і спілкуватися з реальними людьми. Час, проведений біля комп’ютера або з телефоном в руках, потрібно обмежити.

15:05

Ангели говорять про необхідність активного способу життя. Підійдуть заняття фізкультурою, спортивні ігри і піші прогулянки. Фізична активність допоможе поліпшити емоційний фон і принесе користь для здоров’я.

15:55

Цифри 15:55 на годиннику, якщо вони стали часто попадатися на очі, кажуть про потреби професійного розвитку. Ймовірно, кар’єрне зростання загальмувався, і потрібно докласти зусилля, щоб зрушити з мертвої точки.

16:06

Переходьте від порожніх мрій до реальних дій і втілення задуманого. Ангели схвалюють короткострокові і довгострокові плани і готові надати допомогу в їх здійсненні.

17:07

Настав час для розширення творчих і професійних кордонів. Потрібно скористатися відповідним періодом і не упустити шанс проявити себе. Успіх чекає в організації нових проектів, вивченні іноземних мов і у творчості.

18:08

Послання ангелів спрямоване на те, щоб людина приділив увагу своїм родинним зв’язкам. Якщо є розбіжності з братами і сестрами, зараз підходящий момент, щоб налагодити відносини.

19:09

Поєднання цифр на годиннику свідчить про те, що відкриваються нові джерела матеріального благополуччя. Гроші прийдуть звідти, звідки їх не чекали. Важливо намагатися відкрити будь-яку, навіть невідповідну, двері, за якої може виявитися річка достатку.

Однакові цифри на машинах — що означає кожне число

Трапляється, що на вулиці, в потоці машин, око людини зупиняється на номерних знаках, що містять одне і те ж число з трьох однакових цифр. Ангельська нумерологія рекомендує не пропускати послання у вигляді однакових цифр на номерах машинах. У кожного з цих тризначних чисел є своє значення, яке допоможе розтлумачити послання ангелів.

111

Поєднання трьох одиниць на номерному знаку машини говорить про те, що почався кармічний процес перетворень. Щоб отримати результат, людині слід думати не лише про матеріальне, але й духовне. Самоаналіз, прагнення стати краще, а також безкорислива допомога іншим людям будуть схвально зустрінуті ангелами, і вони не відмовлять у підтримці.

222

Три двійки свідчать про хороші перспективи як в особистому житті, так і в роботі, а також знайомство з важливими людьми. Ангели радять не метушитися, все станеться в потрібний час. Варто запастися терпінням з оптимізмом і плавно рухатися назустріч світлому майбутньому.

333

Число 333 — одне із найбільш магічних. Воно говорить про заступництво Вищих Сил. І навіть якщо здається, що в житті не все гладко, треба вірити у свого ангела і його захист — в потрібний момент він прийде на допомогу і вкаже вихід з проблем.

444

Послання ангелів у вигляді трьох четвірок говорить про необхідність дивитися на життя з оптимізмом і цінувати все хороше, що в ній є. Щира подяка Вищим Силам буде оцінена, а прохання і молитви почуті: ангел наставить на правильний шлях.

555

Поєднання трьох п’ятірок вказує на потребу в активних діях. Ймовірно, ви самі відчуваєте необхідність змін, але не наважуєтеся щось зробити. Ангел-зберігач повідомляє, що настав слушний час.

666

Число 666 у нумерології ангелів позбавлене того зловісного сенсу, який йому приписують. Це лише послання про те, що не потрібно зациклюватися на одержання матеріальних благ і ігнорувати духовний розвиток.

777

Посилаючи людині число 777, ангели запевняють, що він займається правильними, добрими справами, слід вірною дорогою і може розраховувати на допомогу. Не варто боятися майбутніх труднощів, так як у вас вийде легко їх подолати.

888

Поєднання трьох вісімок — знак того, що якісь відносини, події або справи вступили у свою завершальну фазу. Скоро все зміниться, проблеми і складнощі вирішаться. Можливо, доведеться розлучитися з людьми, які вже зіграли свою роль і гальмують подальший розвиток. Але все, що робиться в цей період, йде на користь.

999

Бачити на автомобільних номерах число 999 означає необхідність завершення поточних справ, щоб спокійно перевернути чергову сторінку життя і вступити в майбутнє. Три дев’ятки вказують на закінчення циклу і подальшу концентрацію на чомусь новому.

Нумерологія ангелів за датою народження — розрахунок числа

Дізнатися своє число ангела можна за датою народження. Складіть всі цифри дня, місяця і року появи на світ. Наприклад, якщо людина народилася 12 лютого 1984 року, потрібно записати наступну суму цифр: 1+2+2+1+9+8+4=27.

В отриманому результаті (27) також необхідно скласти цифри: 2+7=9. Таким чином, число ангела цієї людини — 9. У ангельської нумерології, створеної Дорін Верче, дев’ятка означає закінчений цикл, підсумок. Це символ, що вказує на необхідність завершити розпочате, звільнитися від минулого і вступити в майбутнє з чистою душею.

Наведемо короткі розшифровки згідно нумерології ангелів (більш докладно про кожен числі можна почитати на нашому сайті).

1

Одиниця в якості числа ангела символізує творчий потенціал, активність, наполегливість, цілеспрямованість, волю, незалежність і прагнення до лідерства. Число ідеально підходить, щоб підніматися по кар’єрних сходах, ставити перед собою сміливі цілі і досягати їх. У відносинах одиниця означає вірність, відданість і прагнення до лідерства.

2

Кількість ангела 2 належить більш делікатним, скромним і лагідним людям. Вони вміють залагоджувати конфлікти, не вдаючись до суперечок і з’ясування відносин.

Ставлять турботу про близьких на перше місце і часом мають занижену самооцінку, відсуваючи власні інтереси на другий план. Можуть довго вагатися, приймаючи рішення. Схильні до перепадів настрою. Ангели рекомендують зайнятися підвищенням самооцінки і не забувати про себе.

3

Люди з числом ангела 3 наділені харизмою і креативним мисленням. Вони прив’язані до родичів і цінують сімейні зв’язки. Завдяки товариськості і оптимістичного настрою користуються успіхом, їх із задоволенням беруть у будь-якій компанії. Не люблять самотності.

Для них важливо зустріти справжню любов, як знайти гармонію і взаєморозуміння з коханою людиною. Мають самодисципліною і досягають успіху в професійній сфері.

4

Четвірка означає логіку, проникливість, раціоналізм, пунктуальність і дисципліну. Люди з числом ангела 4 — хороші організатори. Вони вміють планувати і чітко слідувати плану.

Іноді їх вважають черствими і позбавлені емоцій. Але ця думка помилкова. Ці люди відрізняються внутрішнім спокоєм, умиротворенням, прагненням до балансу і гармонії. У відносинах виявляють стабільність.

5

П’ятірка в якості числа ангела розшифровується як прагнення до авантюр, запальність, надмірна сміливість, оптимізм, свобода і заперечення умовностей. Ці люди мають ораторський талант і вміють захопити своїми ідеями інших.

З-за прагнення до пригод бувають неисполнительными і недисциплінованими. Привертають оточуючих веселою вдачею і мотивують до дії своїм прикладом.

6

Ангельська нумерологія трактує число ангела 6 як схильність до лідерства в усіх сферах життя. Вібрації числа штовхають людину бути у всьому першим і проявляти авторитарність.

Ці люди борються за справедливість і шукають гармонію. В любовних відносинах хочуть, щоб партнер відповідав високим вимогам і готові платити вірністю. Надихаючись красою, можуть проявляти творчий талант.

7

Кількість ангела 7 уособлює високу духовність і тонку інтуїцію. У ангельської нумерології сімка володіє великою силою і має магічні властивості. Люди, які мають це число ангела, мають властивість бачити оточуючих наскрізь і передбачати події.

Це врівноважені, творчі та впевнені в собі особистості. Навколишні довіряють їм, їх цінують за мудрість і прозорливість. Зустрівши кохання свого життя, вони зберігають вірність.

8

Вісімка наділяє людей, які мають це число ангела, прагненням до влади і до матеріального успіху. У них грандіозні плани, для здійснення яких вони не шкодують сил.

Володіють активною життєвою позицією, ентузіазмом і часто стають ініціаторами. Мають міцну волю і не бояться конкуренції. В особистих стосунках часто проявляють себе як власники і ревнивці.

9

Дев’ятка в нумерології ангелів означає завершення життєвого циклу, розставання з минулим і рух до нового. Люди, які мають число ангела 9, наділені таємничістю, бувають замкнуті і розкриваються лише небагатьом.

При зовнішній скромності здатні на вчинки і готові до грандіозних звершень, особливо якщо потрібно допомогти близьким. В особистих стосунках здатні на щиру відданість.

Якщо ви часто бачите дату народження на годиннику

Бувають випадки, коли люди починають бачити на годиннику цифри, складові їх дату народження. Наприклад, людина народився 15 жовтня, і його погляд регулярно зауважує на циферблаті 15:10. Ангельська нумерологія надає особливого значення дату народження на годиннику.

Зазвичай ці послання людина отримує, коли знаходиться на роздоріжжі і не знає, як вчинити, проявляючи нерішучість перед першим кроком. Ангели приходять на допомогу, кажучи, що їх підопічний вибрав вірний шлях, вони підтримують його рішення, готові захищати і допомагати.