Графік долі і волі за датою народження – як нумерологія впливає на життя людини

У статті ми розповімо, що таке графік долі і волі за датою народження, чому важливо навчитися його будувати, як розрахувати етапи свого життя і зробити прогноз за роками. Ви знайдете детальну покрокову інструкцію по розрахунку та розшифровки значень з нумерології.

Що називають графіком долі і волі в нумерології

Графік долі і волі – це унікальна методика, яка використовується в нумерології для прогнозування. З цифр дати народження можна побудувати карту життєвого шляху і скласти персональний прогноз за роками. Графік життя зображує етапи спаду і підйому в особистих стосунках і професії, плідні і невдалі періоди. Це означає, що на його основі можна складати плани, наприклад, братися за амбітні проекти або готуватися до випробувань, проявляти завзятість або робити паузу, оскільки зусилля все одно не дадуть потрібного результату. Він допомагає приймати правильні рішення, уникати помилок і покращувати якість життя.

Графік дає набагато більше інформації, ніж інші методики класичної нумерології. З його допомогою можна дізнатися, коли настає максимальний пік активності або занепад життєвих сил. Але його головна відмінність – це лінії долі і волі. Лінія долі означає вплив Вищих Сил. В такий період можна покладатися на інтуїцію, розраховувати на вдалий збіг обставин чи доленосні події. Лінія волі відповідає тимчасовому проміжку, протягом якого необхідно проявляти наполегливість і витривалість, бути розумним і раціональним, приймати правильні та виважені рішення, не сподіваючись на удачу.

Розрахунки для графіка долі і волі

Скласти свою нумерологічну карту за датою народження можна самостійно. Для початку необхідно накреслити таблицю з 5 рядків і 8 стовпців, а потім заповнити її числами в певному порядку.

Покажемо, як за допомогою нумерології розрахувати показники для графіка волі і долі, на прикладі 27 вересня 1997 року:

 1. Дані для першого рядка – день і місяць народження, тобто 2709. Перші 3 клітини зліва залишаємо порожніми.
 2. Дані для другого рядка – рік народження, тобто 1997. Перші 3 клітини зліва також залишаємо порожніми.
 3. Дані для третього рядка – це код долі: множимо числа з 1-ї та 2-ї рядків: 2709*1997=5409873. Якщо при розрахунках виходить шестизначне число, то перед ним ставимо 0, щоб отримати семизначне.
 4. Дані для четвертого рядка – це код волі. Якщо в даті народження є нулі, то їх замінюємо на одиниці (замість 2709 буде 2719) і отримане число множимо на число з 2-го рядка: 2719*1997=5429843. Якщо в даті немає нулів, то дублюємо цифри з третьої строчки.
 5. Дані для п’ятого рядка – це роки життя, кратні 12. Графік життя складається довічно. Цикл завершується після 72 років, а лінії долі і волі повторюються з самого початку.
2 7 0 9 День, місяць
1 9 9 7 Рік
5 4 0 9 8 7 3 Доля
5 4 2 9 8 4 3 Воля
0 12 24 36 48 60 72 Вік

Як побудувати графік життя за датою народження

В нумерології лінії долі і волі впливають на всі сфери життя людини, тому необхідно аналізувати не тільки значення, але і розташування відносно один одного. На основі показників, отриманих за датою народження, треба побудувати графік життя. Можна навчитися робити діаграми в спеціальних програмах або намалювати лінії вручну. Для цього потрібно накреслити стандартну систему координат, потім на вертикальну лінію (Y) нанести цифри від 1 до 9, а на горизонтальну (X) – роки від 0 до 72 (п’ята рядок таблиці).

Наступний крок – це побудова лінії долі. Дивимося, яке число в рядку “Доля” відповідає віку, а потім знаходимо цю точку на нумерологічному графіку:

 • 0 років – 5
 • 12 років – 4
 • 24 роки – 0
 • 36 років – 9
 • 48 років – 8
 • 60 років – 7
 • 72 року – 3

Потім таким же чином будуємо лінію волі:

 • 0 років – 5
 • 12 років – 4
 • 24 роки – 2
 • 36 років – 9
 • 48 років – 8
 • 60 років – 4
 • 72 року – 3

Розшифровка карти життя

Розповімо докладніше, на що треба звертати увагу, щоб правильно розшифрувати нумерологічну карту:

 • Розташування ліній на графіку долі і волі на різних етапах життя. Слід орієнтуватися на ту лінію, яка знаходиться вище – вона показує, як досягти потрібного результату з меншими витратами.
 • Напрямок ліній вниз або вгору. З ним можна зробити висновок, чи варто в найближчі кілька років намічати важливі події або, навпаки, краще відкласти їх до більш відповідного моменту.
 • Значення чисел у контрольних точках, особливо в дорослому віці. З допомогою нумерології по числах дати народження можна зрозуміти, на що спрямувати зусилля в той чи інший період, наприклад, на сім’ю, кар’єру чи хобі.

Лінія долі вище лінії волі

При такому розташуванні лінії долі і лінії волі зовнішні обставини мають настільки сильний вплив, що ніякі зусилля людини не можуть змінити його поточну ситуацію. Ініціатива і наполегливість не приносять потрібного результату. З точки зору нумерології в цей період найбільш правильним рішенням є смирення.

Треба стійко приймати уроки, які посилають Вищі Сили. На даному етапі особливе значення має внутрішній голос, тому треба покладатися на інтуїцію, а не на логіку. Слід звертати увагу на знаки, займатися саморозвитком, пробувати духовні практики і медитації.

Лінія долі нижче лінії волі

Таке розташування ліній на графіку життя означає, що настає час активних дій, з’являється свобода вибору і можливість втілити амбітні плани. Життєві події людини залежать тільки від його рішень.

В цей період потрібно бути ініціативним, наполегливим, сміливим, не сподіватися на вдалий збіг обставин або допомогу оточуючих, а брати відповідальність за своє життя. Оскільки вплив зовнішніх факторів знижено, то слід шукати причинно-наслідкові зв’язки невдач або помилок, а не скаржитися на долю.

Лінії долі і волі перетинаються

Перетин двох ліній вказує на непростий період, протягом якого потрібно бути обережним і уважним, не робити різких і необдуманих рішень. Це зовсім не означає, що треба відмовлятися від своїх цілей. Можна рухатися по наміченому плану, але міняти тактику, якщо виникають непереборні обставини.

Такий часовий проміжок не підходить для кардинальних змін, тому значущі події, наприклад, покупку будинку, заміжжя або народження дитини по можливості варто перенести на більш вдалий момент.

Шлях ченця, коли доля і воля на одній лінії

Поняття “шлях ченця” означає, що в даті народження немає нулів, тому лінії долі і волі повністю збігаються. У людини з таким показником свобода вибору обмежена, оскільки він знаходиться під впливом Вищих Сил. Протягом усього життя він стикається із зовнішніми обставинами, які змушують його змінювати плани.

В нумерології власника такого коду також називають “людина-трамвай”, якщо його власні наміри не суперечать імпульсам долі. Лінії графіка, подібно рейках, визначають його життєвий шлях, з якого він не може згорнути. Така ситуація, з одного боку, дає йому менше можливостей, але з іншого – захищає від помилок і розчарувань.

Підйоми і спади на графіку

Напрямок ліній вгору означає позитивні зміни, поява нових можливостей і перспектив. Чим вище точка на графіку, тим більш сприятливий період. І, навпаки, спад вказує на зниження активності, випробування і перешкоди. На даному життєвому етапі можуть відбуватися неприємні ситуації і валитися плани. Доля може відчувати людину протягом декількох років або посилати йому кармічні уроки.

Значення етапів життя на графіку

За датою народження можна не тільки побудувати графік життєвої енергії, але і визначити, наскільки плідним буде той чи інший етап життя. Розповімо докладніше про те, що можуть означати коди долі і волі в нумерології.

Нуль

Нуль символізує занепад, апатію, бездіяльність і песимізм. Протягом цього періоду людину переслідують негативні думки, труднощі і неприємності. Його головні завдання на даному етапі – це відпрацювання кармічних боргів, переоцінка цінностей і аналіз подій минулого. Потрібно проявляти терпіння, працювати над собою, не втрачати надію і не відмовлятися від допомоги оточуючих.

Одиниця

Цифра 1 вказує на зміни, що наступають після важкого, напруженого періоду, наповненого проблемами, втратами і розчаруваннями. На даному етапі людина ще не відчуває себе впевненим, цілеспрямованим і успішним, але все ж знаходить надію, починає докладати зусилля і будувати довгострокові плани.

Йому доводиться старанно працювати, але з-за відсутності потрібного результату він може бути дратівливим або, навпаки, безпорадним.

Двійка

Число 2 означає зростання, енергетичний підйом і вихід на точку стабільності. На даному етапі з’являється внутрішній спокій, оптимізм і впевненість у майбутньому. Незважаючи на дрібні неприємності, людина не втрачає позитивного настрою та впевнено рухається до своєї мети. Протягом деякого часу можуть виникати труднощі, але вони вже не викликають страху або смутку.

Трійка

Трійка є знаком внутрішньої трансформації. На даному життєвому етапі у людини змінюються погляди, переконання, плани та цілі. Він вчиться бути більш активним, кмітливим і винахідливим. Зростає його активність, з’являються нові дружні і ділові зв’язки. Основне завдання в цей період – досягнення балансу між духовними і матеріальними цінностями, між особистими і суспільними інтересами.

Четвірка

Цифра 4 – це символ стабільності і впевненості. На даному етапі людина задоволений кар’єрою, фінансовим станом та сімейними відносинами. Йому не хочеться нічого змінювати, пробувати нове, відмовлятися від старих поглядів і звичок.

Якщо після цієї точки провідна лінія йде на спад, то життя стає нудною і пасивною. В іншому разі такий період можна вважати затишшям перед різким ривком.

П’ятірка

Число 5 символізує період великих можливостей. На даному етапі ростуть амбіції, виникають нові бажання, цілі та плани. Чоловік готовий ризикувати, братися за сміливі проекти і кардинально змінювати життя.

Якщо за п’ятіркою слід підйом, то його мріям судилося збутися. Він може розраховувати на підвищення доходу, кар’єрне зростання і зустріч з другою половинкою. В іншому випадку можливі неприємності, наприклад, проблеми в сім’ї, труднощі у кар’єрі або бізнесі.

Шістка

Шістка означає гармонію і благополуччя. В такий період життя наповнене приємними подіями. Вдало складається ситуація в сім’ї, кар’єрі і в особистих взаєминах. Людина ставить реалістичні цілі і досягає їх без особливої праці. На його шляху немає перешкод і невдач. Він займається улюбленою справою, відчуває себе реалізованим і щасливим. При такому числі на графіку треба аналізувати напрям лінії. Якщо вона йде вниз, то потрібно обережніше поводитися з грошима.

Сімка

Цифра 7 вказує на інтерес до самопізнання і навчання. На цьому життєвому етапі у людини з’являється потреба в нових знаннях, він може захопитися духовними практиками, медитаціями, йогою або, навпаки, знайти своє покликання в науці та дослідницькій роботі.

Наступний підйом лінії є добрим знаком і передвіщає успіх у професії. Якщо точка в наступному віковому періоді знаходиться нижче сімки, то потрібно приділяти особливу увагу особистим відносинам і сім’ї.

Вісімка

Число 8 є символом достатку, благополуччя, успіху, процвітання і достатку. Період, якому відповідає вісімка, вважається найбільш підходящим для просування в кар’єрі або розвитку власного бізнесу.

Людині з таким числом вдається заробляти великі суми без істотних зусиль. Зростає не тільки його заробіток, але і витрати, тому якщо цифра 8 стоїть на лінії після дев’ятки, потрібно задуматися про інвестиції і зробити внесок на майбутнє.

Дев’ятка

Дев’ятка означає настання періоду, коли збуваються мрії та розкриваються таланти. Вона символізує пік удачі та успіху в професії і особистих відносинах.

Число вказує на те, що людина знаходиться на вершині інтелектуальних, фізичних і матеріальних можливостей, тому може досягти будь-яких цілей. В даний часовий проміжок потрібно використовувати свій потенціал по максимуму.