Значення числа 6 у нумерології – що означає цифра шість в житті людини

У статті ми розповімо все про цифру 6. Розберемо її значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що шістка означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число “шість”.

Короткий значення числа 6 в нумерології

У нумерології число 6 означає любов у широкому розумінні, відноситься до різних галузей життя. Шістка — символ турботи і самопожертви. Для людини це число за датою народження позначає тягу до романтики, затишку, створення міцної сім’ї, а також прояв відповідальності та прагнення до справедливості.

Слова, що розкривають тлумачення цифри 6: добросердечність, любов, гармонія, служіння, комфорт, розуміння, відданість, співчуття і дотримання зобов’язань.

Людина з числом 6

Люди числа 6 за датою народження привабливі для оточуючих, так як від них виходить доброта і тепло. У нумерології Число шість вказує на уважного, лагідних і щиру людину. Але характеристика, пов’язана з числом 6, неоднозначна, в ній є сильні і слабкі сторони.

Сильні сторони характеру

Число 6 по нумерології символізує добро, любов і гуманізм.

Сильні сторони характеру человека-шестерки:

 • сердечность;
 • отзывчивость;
 • вміння вислухати і зрозуміти;
 • прагнення до гармонии;
 • честность;
 • искренность;
 • надежность;
 • мудрость.

На цю людину можна покластися, він відрізняється порядністю і великодушністю.

Слабкі сторони характеру

У людини з цифрою 6 по даті народження багато негативні риси проявляються як вийшли з-під контролю позитивні.

Слабкі сторони характеру:

 • нав’язливе самопожертву;
 • настирливість;
 • жорстокість до інших при захисті інтересів своїх близьких;
 • зайва самовпевненість.

Значення шістки по нумерології полягає в турботі про близьких і створення гармонії. Але деколи ці прагнення набувають гіпертрофовану форму і виливаються в нав’язливе мучеництво або гординю.

Здібності і таланти людей-шісток

В нумерології цифра 6 говорить про наявність винятковій здатності любити, оберігати, бути корисним і створювати навколо себе теплу атмосферу. Це означає, що поруч з людьми-шістками затишно і безпечно. Навколишні тягнуться до них, довіряючи і сподіваючись на підтримку.

Для людини з шісткою буде вдалим рішенням заснувати бізнес, пов’язаний з допомогою іншим людям, благодійністю або турботою про екологію. В цій сфері його таланти проявляться найкраще.

Значення числа 6 для жінки

Число 6 по даті народження визначає характер жінки, як сентиментальний, романтичний та чуттєвий. Люди-шістки зазвичай стримані у незнайомій компанії, але з друзями або близькими виявляють сердечність, щирість і відкритість.

Цифра шість в нумерології означає, що жінка має високі вимоги до обранця — чоловік має бути доброю, високоморальною і з широкою душею. Для жінки сім’я має велике значення. Вона докладає чимало зусиль для підтримки теплої атмосфери і затишку в оселі, залишається вірною дружиною і дбайливою матір’ю.

Значення числа 6 для чоловіка

У нумерології число 6 для чоловіка означає присутність у характері романтичності, вразливості та щирості. Особистість “під номером” 6 має тонку інтуїцію і може розпізнати світле і темне в будь-якій людині.

Чоловік з кодом шість потребує довірчих відносинах з жінкою, яка близька йому за поглядами і моральним якостям. Він ретельно вибирає супутницю життя, заводячи в ранні роки багато романів. Нумерологічне значення шістки як чоловічий цифри свідчить про відданою натурі, доброго сім’янина і дбайливого господаря.

Вплив шістки на професію і бізнес

Якщо за датою народження ваша цифра 6, то вам в якості професій підійдуть следующие:

 • юрист;
 • адвокат;
 • психолог;
 • коуч;
 • преподаватель;
 • врач;
 • медсестра.

Ви зможете реалізуватися у сфері обслуговування та інших областях, де потрібно допомагати людям, захищати їх, надавати послуги і приносити користь.

Значення шістки в роботі полягає в небажанні займати керівні посади або підкорятися вимогам керівництва. Цифра 6 в нумерології та її вплив на людину змушує обирати посади з мінімальною кількістю стресових ситуацій, зі спокійною робочою обстановкою і доброзичливою атмосферою.

Як цифра 6 впливає на здоров’я

Люди-шістки часто вимогливі до себе й до свого зовнішнього вигляду. Вони можуть стати одержимими ідеєю вдосконалення тіла, виснажувати себе дієтами і голодуванням або приймати спеціальні препарати для збільшення м’язів. Якщо це робиться без контролю, то може принести шкоду організму і похитнути здоров’я.

Число 6 говорить про ризик захворювань нервової і серцево-судинної систем, коли людина занадто близько до серця приймає чужі проблеми.

Вплив шістки на відносини і любов

Число 6 у відносинах проявляється у здатності палко і пристрасно любити, бути романтичним, ніжним, і чуттєвим. Складнощі виникають, коли зустрічається людина, що використовує доброту і самовідданість 6-ки в своїх цілях, той, хто розіб’є їй серце і лишить рану в душі.

Іноді людина з числом 6 вибирає самотність і служіння людям. Але частіше всього він створює міцну сім’ю, де панують мир, спокій, гармонія і любов. Для цього йому потрібно знайти другу половину, яка розділяла б уявлення про світ і відповідала його характеру.

Сумісність з іншими числами

Люди з числом 6 відрізняються людинолюбством і безкорисливістю, тому інші можуть користуватися їх добротою. Щоб уникнути розчарувань, потрібно знати, з якими числами шістка сумісна, а кого, згідно нумерології, їй слід уникати.

6 і 1

Життєві цінності, а також прагнення 6 і 1 розрізняються, тому їм складно знайти точки перетину і побудувати тривалі близькі стосунки. Можливі дружні або ділові союзи, але шлюб у більшості випадків буде невдалим. Владна і самодостатня одиниця цілком пригнічує миролюбну шістку, не потребуючи її турботи.

6 і 2

Можливо лише ділове співробітництво, при якому двійка передає свій досвід, а шістка з вдячністю приймає його, використовуючи на практиці. В особистих і дружніх спілки неминучі розбіжності, які призводять до розставання.

6 і 3

Шлюбний союз між жінкою-шісткою і чоловіком з числом 3 близький до зразкового, подружжя прекрасно ладнають і розуміють один одного. Але при поєднанні “чоловік-шістка і жінка-трійка” відносини заходять в глухий кут, так як борець за моральність, чоловік, вважає трійку занадто легковажною і не готовою до серйозних стосунків. Сумісність чисел в інших сферах — на середньому рівні.

6 і 4

Ці протилежні за характером і світоглядом числа часом притягуються один до одного, особливо четвірка прагне під крило теплою і затишною шістки. Але таке зближення ні до чого хорошого зазвичай не призводить. З-за низького ступеня сумісності між числами виникають напруження і розбіжності.

6 і 5

Висока сумісність в різних областях: дружбу, любов, роботі та шлюбі. Сім’ї, в яких чоловік має число 5, а дружина — 6, довговічні, стабільні і щасливі. Шлюбний союз цих чисел характеризуються щирими, теплими відносинами і можливістю самореалізації.

6 і 6

Згідно з нумерологією, 6 з 6 умовно сумісні. Важко сказати, як складуться їхні стосунки, так як при загальних інтересах, захоплення та принципи в цій парі немає лідера, який взяв би на себе управління союзом і рухав його вперед. Між шістками сварки — рідкісне явище, але абсолютно щасливим це поєднання не назвеш.

6 і 7

Союз жінки з числом 6 і чоловіки-сімки може стати вдалим, якщо жінка змириться з скритністю і таємничістю свого партнера. Прямолінійна шістка не любить недомовленості, воліє відкрите обговорення планів, однак сімка тримає при собі багато думки і не поспішає розкриватися.

6 і 8

Сумісність між числами вище середнього. Є всі шанси створити гармонійні спілки в дружбі, особистих і трудових відносинах. Однак шістці не слід довіряти фінанси вісімці, яка вирішила відкрити свою справу і зайнятися підприємництвом, оскільки можна втратити всі заощадження.

6 і 9

Сумісність близька до ідеальної в усіх життєвих сферах. Дев’ятка володіє твердістю, сміливістю і мужністю, прекрасно доповнюючи м’яку і ніжну шістку. Гармонійний сімейний союз 6 і 9 триватиме багато років і буде наповнений щастям.

Призначення людини з числом 6 по даті народження

Число 6 у нумерології пов’язано з безкорисливістю, самопожертвою і самозабуттям. Люди-шістки заради блага своїх близьких часто забувають про власні інтереси, стають мучениками й позбавляють себе багатьох радостей.

Життєве призначення тих, хто має число 6 по даті народження, полягає не тільки в турботі про інших, але і в тому, щоб навчитися приймати увагу і допомогу оточуючих, враховуючи свої інтереси.

Що означає цифра 6 в різних видах нумерології

Крім класичної нумерології є й інші напрями, які по-своєму інтерпретують значення числа 6. Щоб краще зрозуміти сенс шістки, розберемося, що ще вона може позначати.

Нумерологія Піфагора

В нумерології Піфагора осередок з цифрами 6 знаходиться в середині нижнього рядка квадрата, їй відповідає поняття “Праця”. Сектор входить в лінії “Побут” і “Звички”. Багато шісток говорить про працьовитість — на роботі, вдома і в сім’ї. Люди з цифрою 6 не уникають фізичної праці і впливають на оточуючих за рахунок свого темпераменту.

Ангельська нумерологія

Авторка ангельської нумерології Дорін Верче трактує число 6 як послання ангелів про те, що не потрібно турбуватися про матеріальну сторону справи. Знак у вигляді 6, який часто попадається на годиннику, номерів машин, будинків або телефонних номерах, говорить про гуманізм, доброту і любов. Ангели хочуть, щоб ваші вчинки були добрими, безкорисливими, щирими і здійснювалися за велінням душі.

Ведична нумерологія

Згідно ведичної нумерології, людьми з числом 6 управляє Венера і наділяє їх чуттєвістю, артистичністю, діяльним характером, витонченістю і волелюбністю. Люди-шістки — творці і винахідники, мають схильність до містицизму, алхімії, медицині й образотворчого мистецтва (музика, поезія, танці, театри, картини, архітектура тощо).

Китайська нумерологія або феншуй

В китайській нумерології і феншуй шістка є символом благополуччя і спокою, має філософський підтекст і володіє магічними рисами. Число 6 пов’язане з космосом і наділена сильною енергією. Чоловік, якого супроводжує шістка, володіє цілеспрямованістю, концентрацією уваги і розсудливістю.

Авестійська нумерологія

В авестійській нумерології шістка пов’язана з Венерою, означає красу, гармонію і любов. Числа 6 відповідають букви Е, Н, Ц і Я. Позитивні властивості шістки посилюються одними числами і суперечать іншим, зокрема — трійці. Тому, згідно авестійською нумерології, людям-шісткам не слід вимовляти слова, відповідні цифри 3. Складені навіть спеціальні словники таких слів.

Халдейська нумерологія

Число 6 у халдеїв нумерології відповідає літерам U, V і W. Враховується не те, як записується ім’я, а те, як воно звучить, тобто використовується фонетико-нумерологічний принцип. Шістка означає багатство, велич і владу. Чим більше цифр, тим успішніше людина.

Каббалістична нумерологія

кабалістичної нумерології розрахунки виробляються з урахуванням імені та прізвища. Шістка говорить про сміливості, незалежності, працьовитості та досягненні успіху. Люди з числом 6 готові на жертви, але знають собі ціну і прагнуть реалізувати свої плани.

Число долі 6

В нумерології підсумкова цифра 6 при обчисленні числа долі означає, що людина бачить своєю місією допомогу ближнім, і якщо він позбавлений можливості допомагати, то стає замкнутим і впадає в депресію. Люди, народжені під цифрою 6, розчаровуються, коли не знаходять відгуку у відповідь на свою самопожертву. Але найбільше вони страждають, якщо хтось користується їхньою добротою і щирістю.

Число імені 6

Число або число імені вираження 6 говорить про відданість людини, розуміння і вміння співпереживати навіть малознайомим людям. Шістка свідчить про щирих почуттях, прагненні до міцних стосунків, створення сім’ї та підтримання затишку в домі. Якщо ви маєте число імені 6, то відрізняєтеся великодушністю, умінням прощати, наділені творчими талантами і високим інтелектом.

Число життєвого шляху 6 у жінки

Цифра 6 для жінки в нумерології означає постійне зіштовхування з ситуаціями, коли потрібна її допомога, співчуття і співпереживання. Число життєвого шляху 6 говорить про самореалізації жінки як утішительки і відданого соратника. Вона проявляє участь в чужих долях і співчуває чужому горю через щирості і доброти своєї натури, а не тому, що їй приємно усвідомлювати, що комусь живеться гірше, ніж їй.

У своєму служінні іншій людині жінка здатна дійти до самозречення. Шістка вказує на необхідність, дотримуючись обраного шляху, пам’ятати і про власні інтереси.

Число життєвого шляху 6 у чоловіка

Число життєвого шляху 6 для чоловіка означає гуманізм, благородство, мудрість, готовність піти на жертв і взяти на себе частину чужих обов’язків. Чоловік-шістка вибудовує свою поведінку за велінням серця і по справедливості. Він зробить все можливе, щоб виконати свій борг або виконати взяті на себе зобов’язання.

Не визнає умовності, пов’язані з соціальним статусом — для шістки всі люди рівні. Число 6 говорить про те, що не можна зробити людей щасливими, якщо сам нещасливий, тому необхідно дбати про свій комфорт і благополуччя.

6 в даті народження

Цифра 6 в даті народження свідчить про те, що протягом життя вам доведеться безліч разів допомагати іншим. Для вас життєво необхідно відчувати себе потрібним і корисним, це дає відчуття радості і наповненості. Число дня 6 обіцяє регулярна поява на вашому життєвому шляху ситуацій і людей, що дають можливість проявити себе як мудрого порадника і незамінного помічника.