Значення числа 27 у нумерології – що означають цифри 2 і 7 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 27. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що 27 означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 27.

Короткий значення числа 27 в нумерології

У нумерології число 27 означає інтуїцію, енергію і самопізнання. Для людини з цими цифрами в житті не існує труднощів у спілкуванні з оточуючими. Будь-які конфлікти і протиріччя люди з числом 27 вирішують легко і швидко.

У класичній нумерології прийнято зводити до числа однозначним, тому кармічне тлумачення складається з двох цифр – 2+7. Сума символізує заступництво Марса і говорить про деякому дисонансі характеру. При всьому умінні вирішувати спори мирним шляхом, володар числа 27 має деспотичні замашки і схильність до глобального контролю за кожною дрібницею.

Людина з числом 27

Число 27 в нумерології знаходиться під впливом чотирьох важливих елементів. Це саме число 27, його складові 2 і 7, а також сума цих цифр – 9. Кожен елемент має свій особливий вплив на людину.

За датою народження люди з числом 27 наділені доброзичливістю і гуманним ставленням до оточуючих. А також вони володіють великим ресурсом духовним. Легко освоюють будь-яку філософію чи релігію, відрізняються екстрасенсорними здібностями і тонкою інтуїцією. Така людина завжди хоче знайти справжню причину і розібратися в ситуації. Це потрібно не лише для досягнення якихось цілей, але і для особистого внутрішнього спокою.

Сильні сторони характеру

Характер людини визначається числом, яке є в його дату народження.

Цифри 2 і 7 по нумерології закладають кілька сильних черт:

 • доброта;
 • эмпатия;
 • гуманность;
 • нестандартне мислення;
 • здатність до самоіронії;
 • почуття гумору;
 • відкритість;
 • здатність притягувати фінанси;
 • непередбачуваність.

Людина з числом 27 також має здатність правильно оцінювати людей, навіть не зустрічаючись з ними. Ця особливість допомагає дивно точно відсіювати непотрібних людей і вгадувати, чого чекати від того чи іншої людини. Число 27 наділяє свого володаря аналітичним складом розуму і вмінням будувати плани на тривалий термін. Такі люди можуть правильно підносити інформацію і грамотно розставляти акценти для залучення уваги.

Слабкі сторони характеру

Однак плюсів не буває без мінусів. Так і цифра 27 в нумерології має свої негативні значення.

Вона робить свого обладателя:

 • властным;
 • деспотичным;
 • воинственным;
 • прагнуть до тотального контролю в життя.

Все це погано впливає на нервову систему, псує настрій і змушує жити в постійному стресі. А стрес, в свою чергу, негативно позначається на вмінні аналізувати інформацію і приймати вірні рішення. Володарі цифр 2 і 7 глибоко переживають кожну невдачу в житті і сприймають маленькі неприємності близько до серця.

Здібності і таланти людей з числом 27

Цифри 2 і 7 наділяють лідерськими якостями, разом вони означають прагненням вперед. Такі люди здатні організовувати і надихати, а також вести за собою. Це істотно допомагає в роботі і в досягненні нових кар’єрних сходинок. При цьому для людини з числом 27 багато значить власний комфортний ритм життя. Для цього треба абстрагуватися від чужих коментарів і непрошених рад.

Володар числа 27 може вибирати будь-яку сферу для реалізації талантів. Головна умова – любов до своєї роботи і креативний підхід до складнощів.

Значення числа 27 для жінки

Жінка з числом 27 в нумерології відповідально ставиться до будь-яких життєвих питань і не потерпить обману навіть у дрібницях. Вона романтична і розмови по душам цінує набагато вище плотських задоволень.

Ці ж якості вона шукає в супутнику життя. Чоловік повинен володіти гострим розумом та інтелектом. Для жінки з числом 27 найважливіше значення має почуття спокою і впевненості в завтрашньому дні. Це означає, що поверхневі і легковажні чоловіки не будуть користуватися у неї успіхом.

Значення числа 27 для чоловіка

В нумерології характер чоловіка з кодом 27 можна описати одним словом – мисливець. Для нього велике значення має власне сексуальне задоволення. При цьому особистість і зовнішні дані партнерки в розрахунок не беруться, головне – це кількість для нового “спортивного” досягнення.

Вплив 27 на професію і бізнес

Число 27 в нумерології має особливе значення для роботи. Воно дарує своєму підопічному любов до спілкування та подорожей. Розмовляючи з іншими людьми, дізнаючись щось нове, така людина росте і розвивається як особистість. Числа 27 не підходить фізична робота. Краще зупинитися на якійсь інтелектуальної діяльності.

Вміння об’єднувати і надихати людей наділяє власника числа 27 особливими здібностями до політики і юриспруденції. Лідерські якості та вміння завоювати прихильність оточуючих допомагають їм досягти значних результатів.

А також вплив цифр 2 і 7 може допомогти реалізуватися в творчій сфері. Людина з таким числом здатний стати відомим художником. Але в цьому напрямку доведеться докласти набагато більше зусиль.

Підійде і будь-яка сфера обслуговування. Тут ви зможете отримати найбільше моральне задоволення від роботи, тому що відразу будете бачити результати своїх праць.

Набираючи життєвий досвід і досягаючи певного віку, осіб з числом 27 може стати талановитим наставником і педагогом, цілителем або психологом.

Проте чекати швидких результатів не варто. Отримати професійне визнання у людини з числом 27 моментально не вийде. Доведеться набратися терпіння і старанно працювати.

Вплив 27 на відносини і любов

У стосунках людина з кодом 27 хоче не просто отримувати любов, але і віддавати її. Тому шлюб з такою людиною найчастіше буває вдалим. Але сама дорога до щастя може виявитися не такою райдужною.

Людина, пов’язаний з 27, часто малює в своїй уяві портрет ідеального партнера і в стосунках шукає цей ідеал. Але зазвичай отримує протилежний результат. Чим більше він розчаровується, тим більше вимог висуває до протилежної статі. Дотримуючись такої методики, він ризикує залишитися на самоті. Потрібно пам’ятати, що уявні люди можуть не зустрітися в реальності, і м’якше ставитися до недоліків оточуючих.

Часто люди числа 27 починають переслідувати все таємниче і непередбачуване. Партнер приваблює їх, поки може здивувати. Як тільки таємниця розгадана, втрачається усілякий інтерес до цієї людини.

Число 27 як послання ангелів

Цифра 27 в ангельської нумерології пов’язана з мудрими рішеннями, силою волі, балансом і проникливістю. А також число 27 може говорити про кармічну посланні Всесвіту, направляти і давати підказки.

Якщо вас усюди переслідує число 27, це символ духовного зростання і розширення свідомості. Це знак від Вищих Сил, що пора відкинути звичні рамки та дозволити собі повірити в диво. Ви повинні рухатися вперед тільки з позитивними думками.

Число 27 на годиннику обіцяє хороші новини – слухайте свій внутрішній голос.

Якщо 27 є в даті народження

За датою народження число 27 наділяє свого володаря особливим почуттям прекрасного і подвійністю натури. Люди, народжені 27 числа, відрізняються великими творчими задатками і матеріалізмом, вони часто є перфекціоністами.

Якщо ваше число дня 27, то найбільш сприятливими днями для вирішення важливих питань виявляться неділю, понеділок і субота. Намагайтеся заздалегідь планувати свій графік, і Всесвіт допоможе вам досягти успіху.

В кармі числа 27 закладено протиріччя. Такий чоловік – природжений лідер, здатний вести за собою людей. Але на противагу цьому 27 наділяє невпевненістю в собі і постійними сумнівами. Тому люди числа 27 намагаються оточити себе особистостями з м’яким характером, якими можна легко керувати.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 27

Ми зібрали 6 рекомендацій для тих, хто пов’язаний з числом 27:

 • Позбавляйтеся від негативу в житті. Частіше проводите генеральне прибирання в думках, речах і власному оточенні.
 • Намагайтеся в усьому знаходити баланс. Між роботою і відпочинком, між турботою і владністю, між хаосом і порядком. Все має бути в міру.
 • Уникайте песимістів – вони принесуть додаткові сумніви і будуть емоційно вас розгойдувати.
 • Відмовтеся від тотального контролю. Вчіться довіряти близьким і делегувати обов’язки підлеглим.
 • Пам’ятайте, що для вас небажано спілкування з людьми, які знаходяться під впливом чисел 5, 10, 14, 23 чи 28.
 • Використовуйте духовні практики для позбавлення від стресу і негативу. Ідеально підійдуть медитації або йога.