Число дня народження в нумерології – розшифровка значень і характер людини

Число дня народження може багато розповісти про людину. Згідно нумерології, ці цифри розкривають сильні і слабкі сторони характеру, а також манеру поведінки. У статті ми пояснимо, як розрахувати своє число дня за датою народження, і дамо розшифровки значень.

Як день народження впливає на характер людини

У нумерології число дня народження вважається одним з найбільш важливих чисел для характеристики людини. У ньому прихований життєвий урок, який необхідно засвоїти, а також призначення на поточне втілення. По ньому можна судити про сильних і слабких сторонах особистості, про манеру поведінки і переваги.

Як розрахувати число дня народження

Для цього потрібно скласти цифри в дні народження. Розглянемо на прикладі: 11 січня 1980 року. Складаємо тільки цифри дня – 1+1=2.

Якщо день народження складається з однозначного числа (припустимо, 7.08.1999), то, відповідно, нумерології, розраховувати нічого не потрібно, – це і є ваше число.

Значення дня народження в нумерології

Нижче ми зібрали значення чисел дня народження від 1 до 9. Але в нумерології прийнято враховувати і двозначне число, яке ви народилися – то є число до складання цифр. Про них ми теж розповімо!

Число дня народження 1

В нумерології одиниця за датою народження означає рух вперед і активність. Якщо за датою народження випадає ця цифра, ви природжений лідер. У будь-якій ситуації не втрачаєте самовладання і намагаєтеся доводити почате до кінця. Вас не лякають можливі труднощі і відповідальність. Всі ці характеристики мають важливе значення для кар’єри. Люди з числом дня народження 1 часто домагаються успіху в бізнесі і на керівних посадах.

Народжені 10 числа

З’явилися на світ 10 числа — цілеспрямовані, відважні, вміють ставити перед собою цілі, концентруватися на завданнях і мислити критично. Нуль посилює прагнення одиниці до свободи. Люди-десятки хочуть бути самостійними у всьому. Їм складно просити кого-то навіть про невелику послугу. Вібрації числа 10 підштовхують до вивчення чогось нового: виникає бажання час від часу міняти сферу діяльності або хоча б пробувати себе в незвичайних проектах.

Народжені 19 числа

Вібрації 19 числа наділяють людину владолюбством. Хочеться бути першим завжди і у всьому, подавати приклад і вести за собою. Такі люди не терплять чийогось переваги. Навіть якщо вони комусь допомагають, це не просто так. Вони хочуть показати, що зараз знаходяться у більш вигідному становищі.

В любові володарі цього числа керуються принципом: “Прийшов, побачив, переміг”. Це відлякує по-справжньому незалежних партнерів. Але навіть якщо народжені 19 числа проявляють наполегливість, через якийсь час вона може змінитися повною байдужістю. Такі люди непостійні. Зупинити свій вибір на комусь одному можуть тільки в тому випадку, якщо знайдуть свій ідеал.

Народжені 28 числа

Ці послідовні, практичні, енергійні, відкриті і амбітні люди. Будь-яку мету вони сприймають як виклик. Їм важливо не просто отримати матеріальні блага, а довести всім свою перевагу. Таким людям подобається працювати в сильній команді.

Володарі числа 28 витрачають багато сил на роботі, а вдома хочуть відчувати спокій і комфорт. Вони люблять усамітнення. До вибору партнера ставляться відповідально. Їм не підійде слабкий і безхарактерний чоловік. Недолік народжених 28 числа — зайва вимогливість, їм постійно хочеться чогось більшого.

Число дня народження 2

Згідно з нумерологією, люди, народжені під цифрою 2, вважаються зразком спокою. Така дата народження характеризує вас як урівноважену і стриману особистість. У будь-якій ситуації ви прагнете знайти компроміс, що цінують близькі і колеги, але можете страждати від внутрішніх протиріч.

Народжені 11 числа

Володіють загостреною інтуїцією, можуть впливати на оточуючих, для багатьох є духовним орієнтиром. Люди, чий день народження припадає на 11 число, допомагають іншим, наставляють на істинний шлях і дають можливість побачити світло в кінці тунелю. Вони завжди вислуховують обидві сторони, якщо потрібно зробити якісь висновки.

Це спокійні і миролюбні особистості, при цьому прагнуть до лідерства. Ролі другого плану їх не влаштовують. До заповітної мети вони йдуть поступово і максимально обережно, уникаючи конфліктів.

Народжені 20 числа

Ті, хто народився 20 числа, що відрізняються спокійним і миролюбним характером. Це відкриті люди, які віддають перевагу діяти максимально чесно і вислухати іншу думку. Закулісні ігри вони не люблять, вважають плітки і інтриги нижче своєї гідності.

В будь-якій ситуації народжені 20 числа прагнуть до переговорів. По своїй натурі вони мрійники. При виникненні труднощів такі люди часто беруть паузу і воліють піти в тінь на час. Сім’я для них на першому місці, але іноді вони стають занадто залежними від партнера.

Народжені 29 числа

Люди, які народилися 29 числа, дипломатичні і наполегливі, іноді навіть демонструють бунтарство. Вони неймовірно життєлюбні. Це розумні і талановиті особистості, які б підкорили всіх своєю харизмою. Такі люди завжди готові прийти на допомогу, поділитися знаннями чи досвідом.

Вони часто досягають високого становища в суспільстві, але не стають зарозумілими. Народжені 29 числа швидко знаходять спільну мову з новими знайомими, але надмірно вимогливі до оточуючих.

Число дня народження 3

Якщо число вашого народження — 3, ви талановита людина. Здатність схоплювати все на льоту допомагає вам у творчості, роботі та навчанні. Така дата народження дарує необмежені можливості. Але важливо знайти заняття по душі, щоб не міняти сферу діяльності. Недоліками є залежність від думки інших і звичка жити одним днем. Ви не замислюєтеся про те, що буде завтра, практичність – це найчастіше не про вас.

Народжені 12 числа

В нумерології 12 день має кілька значень: розум, амбіції і невгамовна енергія. Народжені в це число ніколи не сидять без діла. Ледве закінчивши один проект, вони приступають до наступного. І так по колу.

До недоліків відноситься нервозність. Такі люди настільки сильно зайняті, що будь-які нововведення спочатку сприймають в штики, і тільки через деякий час усвідомлюють необхідність змін. Вони вперті й свавільні, звикли ховати емоції, але рано чи пізно негатив вихлюпується на близьких.

Народжені 21 числа

Основні характеристики 21 числа — амбіції, лідерські якості, творчий потенціал і позитив. Народжені у цей день — добрі і відкриті веселуни. Вони заряджають енергією усіх навколо. Безпосередність поєднується з відкритістю і благородством. Це бажані гості в будь-якій компанії.

Вони готові поступитися навіть власними інтересами заради щастя близьких. Допомога оточуючим – це те, що рухає ними за життя.

Народжені 30 числа

Життя цих людей яскрава і динамічна, але назвати їх легковажити не можна. Вони прекрасно знають, чого хочуть, і прагнуть досягти мети будь-якими способами. Народилися 30 числа — екстраверти і життєлюби. Вони завжди знаходять застосування своєї невгамовної енергії. Такі люди люблять попліткувати з друзями, але критикують оточуючих обережно. Їх зауваження звучать як слушні поради, але при цьому всі розуміють, що це сарказм.

Число дня народження 4

Згідно з нумерологією, число народження 4 має значення працьовитості, наполегливості і терпіння. Якщо воно випадає за датою народження, ви віддаєте перевагу діяти поодинці, рухаючись до своєї мети повільно, але впевнено. Це потрібні для характеристики чоловіків і жінок, що бажають побудувати кар’єру. Але важливо поставити перед собою правильну мету. Головне, не задовольнятися тим, що є, а мріяти про більше.

Народжені 13 числа

Вібрації 13 числа змушують постійно шукати нові можливості для самореалізації. Такі люди не звикли задовольнятися малим. Зміни діють на них позитивно, змушують повірити в себе і вселяють надію на щасливе майбутнє.

Народжені 13 числа швидко навчаються, схоплюють все на льоту і не бояться брати на себе відповідальність. Це лідери, яких не лякають труднощі. Відновлювати сили їм допомагають душевні розмови з рідними та друзями. Один з девізів народжених в цей день: “Мій дім — моя фортеця”.

Народжені 22 числа

22 число місяця означає багату уяву. Народжені у цей день — діяльні і цілеспрямовані особистості, але не ідеалісти. Вони не люблять необґрунтований ризик, а також завжди зважують всі “за” і “проти” перед прийняттям важливих рішень. Ці миролюбні, дбайливі і добродушні люди, які завжди намагаються знайти компроміс. Їм більше подобається давати, ніж отримувати. Вони надійні і вірні партнери, на них завжди можна покластися.

Народжені 31 числа

Це природжені лідери, які не бояться брати на себе відповідальність і вести людей за собою. Вони практичні: поставивши перед собою мету, народжені 31 числа не витають у хмарах, а роблять все для її здійснення. Зазвичай вони досягають успіху у всіх сферах, включаючи особисте життя. Ці люди постійно знаходяться в пошуку нових шляхів і можливостей. “Синиця в руках” їх не влаштовує. Але в любовних питаннях вони відрізняються завидною постійністю.

Число дня народження 5

Цифра 5 в нумерології означає любов до подорожей. Якщо це число вашого народження, ви не любите сидіти на місці, постійно в русі і комфортно почуваєте себе в незнайомій обстановці. Народженим 5 числа притаманні такі характеристики, як прагнення до всього незвіданого і допитливість. Ви сповнені ентузіазмом і завжди з радістю приступаєте до нових проектів. Але люди, що народилися 5 числа, мають звичку спалювати мости, що не дозволяє їм повернутися, навіть якщо на новому місці щось не склалося.

Народжені 14 числа

Ці допитливі та розумні особистості. Вони зважують всі “за” і “проти” перед прийняттям рішення. Народжені 14 числа самостійні і ніколи не намагаються перекласти відповідальність на інших. У деяких ситуаціях вони бувають нерішучими, воліючи “сховати голову в пісок”. Але через якийсь час приходить усвідомлення, що так проблеми не вирішуються.

Такі люди прямолінійні і іноді різання у виразах. Це негативно позначається на стосунках з оточуючими. Для жінок число 14 має значення щасливого шлюбу. Воно допомагає вибрати правильного партнера для сімейного життя.

Народжені 23 числа

Вібрації числа 23 наділяють людей мрійливістю і добротою. Народжені в таку дату — фантазери. У деяких ситуаціях вони нагадують безпосередніх дітей, які хочуть, щоб все було за їх бажанням. Інфантильність — їх слабка риса характеру. Вони можуть нехтувати своїми прямими обов’язками, навіть батьківськими. Але ці люди настільки чарівні, що оточуючі пробачають їм їхню слабкість. Народжені 23 числа — витончені натури, які прагнуть розвиватися духовно.

Число дня народження 6

Цифра 6 в нумерології означає щирість і надійність. Якщо вона виходить при додаванні дати вашого народження, ви відповідальні і старанні, що допомагає вам досягати кар’єрних висот. Але в стосунках з близькими такі якості тільки заважають. Навколишні негативно сприймають прагнення досягти успіху будь-якою ціною.

Народжені 6 числа люблять спілкування. Вони не мислять своє життя без колективу. Великим мінусом є їх одержимість. Якщо ці особи чимось захоплюється, то з головою поринає в улюблену справу, забуваючи про все на світі.

Народжені 15 числа

Вібрації 15 числа відображають прагнення до знань та істини. Народжені у цей день — талановиті та яскраві особистості. Ці люди точно знають, чого хочуть, і намагаються досягти свого за будь-яку ціну. Вони справляють враження особистостей з непохитною волею, але насправді чутливі і ранимі.

Матеріальна сторона життя має для них велике значення. Представники числа прагнуть досягти успіху, але зайва самовпевненість може зіграти злий жарт. Нерідко вони беруться за завдання, які їм не по плечу.

Народжені 24 числа

Такі люди чудово відчувають плин часу. Вони знають, що зараз актуально, і точно визначають потрібний момент для того, щоб впустити зміни в своє життя. Це старанні, акуратні працівники і порядні сім’янини. Вони дотримуються розпорядку дня, ставлять перед собою цілі і поетапно їх виконують.

У них дивним чином уживаються прагматизм і романтичний ідеалізм. Народжені 24 числа воліють будувати міцні і довготривалі стосунки. Сім’я для них стоїть на першому місці.

Число дня народження 7

Цифра 7 в якості числа дня народження означає творчість. Це особистості з багатим уявою і розвиненою інтуїцією. Оточуючі вважають їх трохи дивними. Якщо вам пощастило народитися 7 числа, розвивайте свої таланти, щоб домогтися чогось у житті. Кредо людини-сімки — жити за велінням серця. Він довіряє своєму внутрішньому чуттю і схильний до самоаналізу. У нього філософський склад розуму, але для сімейного життя така людина вибирає більш приземленого партнера.

Народжені 16 числа

Ці люди безтурботно ставляться до життя і прагнуть отримати від неї максимум задоволень. Вони товариські і схильні до емпатії. Сім’я відіграє важливу роль в їх житті. Нерідко вони ставлять потреби рідних вище власних. Народжені 16 числа черпають натхнення в красі і люблять природу. Іноді вони сильно відриваються від реальності, занурюючись у мрії. Ці люди намагаються знайти себе, але іноді можуть бути нав’язливими.

Народжені 25 числа

Число народження 25 наділяє людей красномовством. Вони переконливі і легко переводять оточуючих на свій бік. Такі особи схильні до самоаналізу, люблять свободу і зміни. Вони ефективно взаємодіють з оточуючими і наділені діловою хваткою. Їх не приваблює робота на одному і тому ж місці: хочеться щось міняти в житті і подорожувати.

Народжені 25 числа емоційні, але здоровий глузд не дозволяє емоціям узяти верх над розумом. Стосунки з протилежною статтю можуть не складатися з-за бажання постійно шукати що-то краще.

Число дня народження 8

Число дня народження 8 в нумерології означає фінансовий успіх. Вам дуже пощастило, якщо ви з’явилися на світ в цю дату: у вас є можливість багато заробляти. Ви наполегливі, чітко бачите перед собою мету і володієте неймовірною працездатністю. На додаток до всього у вас розвинені лідерські якості. 8 в даті народження випромінює енергію благополуччя. Людина-вісімка виступає за здорову конкуренцію, він хоче бачити поруч сильних і достойних суперників.

Народжені 17 числа

Ці люди прагнуть до пошуку істини і сенсу життя. Вони привертають до себе високодуховних однодумців. У повсякденному житті їм часто доводиться робити вибір, і вони інтуїтивно йдуть по правильному шляху. Такі люди ставлять перед собою високі цілі, вірять у свої сили і намагаються уникати негативу.

Це цінні працівники, які звикли обдумувати кожен крок, і постійно зростають у професійному плані. Народжені 17 числа – лідери, впевнені в добробут завтрашнього дня. Основний недолік — надмірна впертість і небажання прислухатися до думки близьких. Для таких людей правильним є тільки їх точка зору.

Народжені 26 числа

Ці люди наділені даром співчуття. Допомагаючи оточуючим, народжені 26 числа закривають і власну потребу у визнанні. Їм важливо відчувати, що вони комусь потрібні. Це добрі, відкриті і харизматичні особистості, які вміють дружити.

Вони можуть досягти успіху майже в будь-якій сфері. Матеріальне становище має для них важливе значення. Слабке місце народжених 26 числа – вразливість до критики. У складні моменти їм важливо відчувати чиюсь підтримку. І якщо близькі відвертаються, для них це стає серйозним ударом.

Число дня народження 9

В нумерології дев’ятка має значення розвиненого інтелекту. Люди з таким числом дня народження стають успішними, але тільки в тих областях, до яких вони відчувають інтерес. Цифра 9 в даті народження означає потяг до знань і бажання філософствувати. Такі люди прагнуть оточити себе всім найкращим. Вони люблять робити добро і схильні до співчуття. Їм притаманне загострене почуття справедливості. Ці люди вимогливі до себе. Вони готові пробачити гріхи кому завгодно, але тільки не себе.

Народжені 18 числа

Це талановиті, чуйні й амбітні особистості. Вони прагнуть до лідерства і багато на що готові заради досягнення цілей. У них завищена самооцінка, що межує з гординею. У професійному плані вони домагаються висот завдяки честолюбства та вміння концентруватися на поставлених задачах.

Якщо такі люди чимось захоплені, вони не звертають уваги на сторонню думку. Народжені 18 числа люблять показувати свою перевагу над іншими. Вони роблять акцент на своїй успішності і високому матеріальному становищі. Але незважаючи на цей недолік, користуються авторитетом у оточуючих.

Народжені 27 числа

Енергія 27 числа означає прагнення до пізнання. Чоловіки і жінки, народжені в цей день, постійно підвищують свій інтелектуальний рівень і багато спілкуються. Вони прагнуть до досконалості, але не завжди можуть зібратися для швидкого досягнення результату. Такі люди уникають складних ситуацій і воліють перечекати кризові моменти. В цілому їх можна назвати оптимістами, з упевненістю дивляться в майбутнє.