Числа для залучення грошей і фінансовий код за датою народження

У статті ми розповімо, якими числами оточують себе багаті люди. Ви дізнаєтесь, що таке фінансовий код, як його розрахувати за датою народження, як він працює і активується. Ми зібрали значення грошових цифр, а також рекомендації для тих, хто хоче притягувати гроші як магніт.

Які числа притягують гроші по нумерології

Нумерологія вивчає числа, їх поєднання та вплив на різні сфери людського життя. І навіть якщо ви не вірите в ворожок та цілителів, то заперечувати магічну привабливість грошей у вас не вийде. У кожної простої людини або олігарха є маленька забобонна таємниця, як притягувати до себе гроші. Розберемося, які числа приносять удачу в житті, є числа бідності і багатства.

0 і цифра 1 символізують порожнечу в просторі і в гаманці. Улюблені всіма “круглі” числа 10, 100 і 1 000 ліквідують грошові енергії і здатні негативно впливати на своє оточення. Такі купюри або сума на рахунку в банку буде відштовхувати і блокувати фінансові потоки у вашому житті.

Цифра 2 має несприятливу енергетикою поділу. Вона розділяє і скорочує грошові потоки, забираючи можливість розбагатіти. Купюри, які починаються з цієї цифри, краще не зберігати в гаманці, скарбничці і будинку.

Цифра 3 має сприятливе значення для бізнесу і прибутку. Це магніт для ресурсів і можливостей. Однак число 3 не простить вам бездіяльності. Як 300 тисяч, так і 3 тисячі краще направити в роботу, а не зберігати мертвим вантажем.

А ось цифра 4 відмінно зберігається, як в гаманці, так і на рахунку в банку. Вона символізує стабільність, опору і надійність. Якщо ви відкладаєте гроші кожен місяць, то робити це краще саме 4-го числа. Зробіть собі 4 скарбнички для збільшення фінансового потоку та кладіть туди суму, що починається на 44, 46, 444 або 446. В роботі цю цифру використовувати не варто, вона може гальмувати справи і зупиняти енергетичні потоки фінансів в одній точці.

Цифра 5 несе заряд легкості, активності і змін. Вона не підходить для накопичень. Її краще використовувати для продажу і покупки. Цінники з цифрою 5 привертають увагу. А покупка на суму з цифрою 5 приносить більше задоволення, особливо якщо мова йде про відпочинок.

Якщо вам потрібно стабілізувати фінансове становище, зверніть увагу на цифру 6. Вона допомагає утримувати рівновагу між витратами і доходами. Значення шістки підходить для збереження капіталу в період криз і невизначеності.

Цифра 7 в нумерології грошей – улюблениця колеса фортуни. Вона може повернутися “будь-яким боком” і не дає ніяких гарантій. Суму 700 або 777 рублів краще не зберігати в скарбничці і гаманці, не вкладати в проекти. А якщо хочете щось продати, то сміливо ставте її на цінник – вона приваблює авантюристів і азартних людей.

Цифра 8 – це подвійна удача. Найбільш стійка і стабільна цифра в грошових питаннях. Вона допомагає мінімізувати ризики в інвестиціях та біржової торгівлі. На думку більшості нумерологів, важливі фінансові рішення, вклади та ризики потрібно зводити саме до цього числа. Якщо внесок, то 80 000, якщо важливий контракт, то 8 числа, якщо в борг, то 800 рублів.

Цифра 9 у фінансах сама “моральна”. Її називають цифрою меценатів. Вона допомагає духовно зростати і розвиватися будь-якій людині. Жертвуючи 90 або 900 рублів, ви отримаєте назад від Всесвіту кратну подяку. Купуючи речі і предмети мистецтва з цією цифрою в ціннику, ви залучаєте сприятливі фінансові енергії.

В нумерології також є комбінації цифр для залучення грошей.

 • 13, 44, 46, 48, 5, 60, 66, 68, 69, 80, 84, 86 і 88.
 • 300, 333, 440, 500, 660, 668, 800, 888.
 • 3 000, 5 000 і 50 000.

На противагу їм є цифри, які блокують, відштовхують або гальмують енергію грошей:

 • 7, 10, 11, 12, 17, 20, 21, 37 70.
 • 100, 200, 777.
 • 1 000 і 2 000.

Як розрахувати свій фінансовий код

Фінансовий код у нумерології – це особисте число грошової удачі. Він складається з чотирьох цифр, які допомагають у досягненні матеріальної стабільності та благополуччя. Існує особистий фінансовий код і універсальний. Універсальним вважається “8888” – його можна використовувати кожній людині в будь-якій ситуації.

Вирахувати свій особистий финкод удачі і правильно визначити код успішності можна за датою народження. Зараз на прикладі розберемо, як робиться розшифровка.

Візьмемо день народження: 15.01.1969. Спочатку потрібно окремо скласти числа дня, місяця і года:

 • 15=1+5=6;
 • 01=0+1=1;
 • 1969=1+9+6+9=25=2+5=7.

За підсумком отримали три цифри коду: 6, 1, 7. Для того щоб вирахувати четверту, потрібно скласти їх до однозначного числа. 6+1+7=14=1+4=5. 6175 – це і буде особистий фінансовий код людини.

Як активувати фінансовий код з нумерології

Ось ви розрахували своє щасливе число в нумерології. А що з ним робити далі: вставити в рамочку або повісити на холодильник? Давайте розбиратися, як це працює. Переходимо до найважливішого: активації грошового коду.

до Речі, повісити в рамочку його теж можна. Запустити в роботу нумерологічний код вийде декількома способами:

 • написати свій финкод на гарному, рівному аркуші паперу і заховати в гаманці (сумці, візитниці тощо);
 • використовувати ці цифри в логіни і паролі від соціальних мереж, месенджерів або комп’ютера;
 • використовувати в якості PIN-коду телефону або банківській карті;
 • запишіть його в щоденнику або блокноті, який постійно носіть із собою;
 • можна перетворити цифри в гарний малюнок і повісити перед очима;
 • знайдіть купюру з такими цифрами і носіть її в гаманці;
 • можна написати ці цифри червоною ручкою на купюрі і використовувати її як талісман;
 • виберіть номер телефону з таким же числом;
 • для виходу з боргів постійно повторюйте особистий код грошової удачі про себе;
 • запишіть його на скриньці з грошима або скарбничці;
 • оточіть себе щасливими цифрами, щоб вони постійно притягували до вас енергію грошей – пишіть їх у зошитах, щоденниках, та хоч на шпалерах, вони повинні бути у вас на увазі.

Розрахунок і розшифровка значення числа багатства

Є цифри, які притягують гроші, потрібно тільки вміти правильно ними користуватися. За класичною нумерології можна розрахувати не тільки фінансовий код, але і ваше особисте кількість багатства (кількість грошей).

Розглянемо все на тій же даті народження 15.01.1969. Складаємо всі цифри, отримуємо 32. У класичній нумерології використовуються значення цифр від 1 до 9. Тому продовжуємо складати, поки не вийде просте число: 3+2=5. Тепер ви можете прочитати розшифровку свого особистого числа багатства нижче.

Число багатства 1

Одиниця притягує гроші і вміє їх збирати. Такі люди націлені на успіх, і він відповідає їм взаємністю. У характері числа 1 також полягає щедрість і широта душі. Люди з цією цифрою легко жертвують гроші на благодійність, дають в борг друзям і не відмовляють у допомозі родичам.

Рекомендація: поводьтеся з великими сумами. Гроші люблять рахунок, не дозволяйте собі витратити їх на дрібні розваги.

Число багатства 2

Люди-двійки – це матеріалісти. Вони люблять красиві люксові речі і предмети розкоші. При цьому мають щедрою душею і легко можуть відмовитися від найвишуканіших дрібничок, щоб допомогти ближньому.

Рекомендація: зберігайте баланс і, допомагаючи оточуючим, не жертвуйте власними інтересами.

Число багатства 3

Кількість багатства 3 в нумерології зазначено удачею. В кишені у такої людини точно знайдеться дзвінка монета. Однак у трійки є й негативне значення для грошей: вони легко приходять, і так само легко їх можна загубити. Іншими словами: на хліб з маслом точно вистачить, а на ікру – не завжди.

Рекомендація: підходите до витрат розумно та не залазьте в борги. З боргової ями вам буде складно вибратися.

Число багатства 4

Люди-четвірки так сильно прагнуть до незалежності, що Всесвіт з ними погоджується. Це число багатства допомагає досягти матеріального благополуччя тим, хто готовий трудитися.

Рекомендація: пам’ятайте, що працьовитість принесе вам багатство, а лінь і неробство притягнутий бідність.

Число багатства 5

У нумерології число багатства 5 символізує великі гроші. Свою справу і творчий підхід допоможуть вам розвиватися в обраному напрямку.

Рекомендація: вчіться ділитися своїм матеріальним благополуччям. Велике значення у вашій фінансовій життя має благодійність. Чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте натомість.

Число багатства 6

Шістка частіше отримує своє багатство випадково, наприклад, у вигляді спадщини або подарунка на свято. Гроші липнуть до вас і дають фінансову стійкість незалежно від ваших прагнень.

Рекомендація: інвестиції допоможуть вам примножити капітал.

Число багатства 7

Тут багатство і злидні ходять поруч. Сімка цілком здатна заробити цілий статок. Але легковажність і зневажливе ставлення до грошей можуть позбавити вас усіх отриманих коштів.

Рекомендація: у вашому житті повинно бути більше креативу. Реалізація творчого потенціалу допоможе здобути фінансову незалежність.

Число багатства 8

Число 8 у нумерології обіцяє достаток і благополуччя. Такі люди відповідально підходять до матеріальних питань і часто мають “подушку безпеки”. Навіть втративши все своє майно, людина-вісімка швидко відновлює фінансову рівновагу.

Рекомендація: пускайте надлишки капіталу на благодійність, і гроші до вас обов’язково повернуться.

Число багатства 9

Дев’ятка завжди має план дій і намагається рухатися обережно. Такий підхід допомагає накопичити і примножити капітал. Число 9 приносить багатство, коли ви діліться результатами своєї праці з іншими людьми.

Рекомендації: для збереження грошей, робіть тільки ґрунтовні інвестиції, наприклад, в нерухомість.

Яка купюра вважається щасливою по нумерології

Грошовий код і особисте число багатства надають великий вплив на фінансову удачу. Ви можете знайти щасливе купюру і зробити її своїм грошовим талісманом.

Нумерологи рекомендують звернути увагу на такі купюри:

 • на купюрах є число 777;
 • літери в номері збігаються з вашими ініціалами;
 • номер купюри дублює вашу дату народження;
 • у номері є число 8888;
 • цифри в номері збігаються з вашим фінансовим кодом;
 • в номері кілька разів повторюється ваше число багатства.

чи Можна виграти в лотерею з допомогою нумерології

Хтось постійно купує лотерейні квитки, але виграє копійки. А хтось вибиває джекпот, просто отримавши квиток на здачу в магазині. Але стривайте, адже для залучення фінансової удачі можна використовувати нумерологію. І тут виникає питання: чи можна за допомогою нумерології виграти в лотерею велику суму і стати багатим моментально?

Безумовно, ви можете використовувати свої щасливі числа для купівлі лотерейного квитка. А також можна вибрати квиточок за датою народження. Але от для виграшу цього може виявитися недостатньо. Якби все було так просто, то лотерей зовсім не існувало б.

Нумерологія – це наука про взаємозв’язки чисел з енергетичними потоками Всесвіту. Ваша фінансова енергія повинна бути на високому рівні.

Якщо вам все ж вдалося вибрати виграшний квиток з допомогою свого финкода, значить, сьогодні удача вам посміхнулася. Порадійте, але не втрачайте голови і логіки в надії на щоденні подарунки понад.

Як зберегти гроші – рекомендують не нумерологи

У кожної людини є безліч своїх способів залучення грошей: за кольором гаманця, за місячним календарем, за допомогою талісманів або аутотренінгу. В нумерології використовуються грошові цифри, розрахунки за датою народження, імені. І кожен з них може виявитися дієвим саме для вас.

А є загальні рекомендації для всіх чисел, які допоможуть вам заробити, зберегти і примножити добробут:

 • Запам’ятайте, що думка матеріальна. Ви притягуєте до себе те, про що постійно думаєте. Тому потрібно подумки вирішити, яку кількість грошей вам потрібно для щастя. Постійно повертайтеся до цієї думки, не відпускайте її, а ще краще – запишіть і носите з собою. Так ви зможете підсвідомо знайти ресурси для виконання своїх бажань.
 • Справжнє багатство – це ваш потенціал. Постійно розвивайтеся і шукайте варіанти заробітку. Подумайте про своїх здібностях, навичках і знаннях. Що ви можете застосувати, чим похвалитися, а чого вам не вистачає.
 • Відкладайте гроші на чорний день. Хоча б 15% від усіх доходів (краще 4-го числа кожного місяця). Це дасть вам фінансову стабільність і впевненість у завтрашньому дні.
 • Під лежачий камінь вода не тече. Гроші в скриньці не принесуть вам прибуток. Вчіться правильно їх вкладати. Беріть за основу чужий досвід, враховуйте ризики і перспективи, розвивайте фінансову грамотність.
 • Вчіться збирати, жити у відповідності з доходами і намагайтеся не влазити в борги. по можливості Відмовтеся від кредитів. І в першу чергу – від кредитних карт.