Значення числа 18 у нумерології – що означають цифри 1 і 8 в житті людини

У статті ми розповімо все про них 18. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що 18 означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 18.

Короткий значення числа 18 в нумерології

У нумерології число 18 означає долю і рок. Воно символізує кармічне призначення, те, що визначено для людини від народження згори. Таким людям буває складно змінити свою лінію життя, часом їм бракує для цього волі і наполегливості.

Тлумачення числа 18 говорить про те, що важливі події уготовані заздалегідь, і людині або щастить, і він стає улюбленцем долі, або його переслідує низка фатальних невдач.

Проте суперечлива і неоднозначна енергія числа 18 спрямована в основному на позитивний результат і сприятливий вихід з будь-якої ситуації. Вона загартовує людину, роблячи його більш стійким до мінливостей долі.

Людина з числом 18

В нумерології 18 наділене суперечливими властивостями, що позначається на характерах людей. Число в даті народження свідчить про неврівноваженою особистості, що поєднує в собі позитивні і негативні риси. Сильні сторони характеру допомагають долати неприємності, а слабкі заважають розвиватися і рухатися вперед.

Сильні сторони характеру

Людина, що має число 18 по нумерології, володіє такими сильними сторонами характеру:

 • стресостійкість;
 • гнучкий розум;
 • лідерські якості;
 • ділові навички;
 • обучаемость;
 • харизматичність;
 • об’єктивна самооцінка;
 • багатий внутрішній мир;
 • чуткость;
 • инициативность;
 • остроумие.

Люди числа 18 миролюбні, проявляють турботу про оточуючих, чим і привертають увагу оточуючих. У протистоянні долі вони можуть демонструвати стійкість і вміння захищатися.

Слабкі сторони характеру

Цифра 18 в нумерології може проявлятися в негативному значенні, наділяючи людини негативними рисами.

Слабкі сторони характеру:

 • нетерплячість;
 • надмірна впертість;
 • неврівноваженість;
 • надмірний скептицизм;
 • запеклість і грубість;
 • маніпулювання іншими;
 • схильність до тиранії.

Маючи розвинений розум і войовничий настрій, людина з числом 18, виходячи з себе, проявляє винахідливість у боротьбі з ворогами. Він може здійснювати спроби домінувати над оточуючими і пригнічувати їх. Деколи оточує себе людьми, не відрізняються високими моральними якостями.

Здібності і таланти людей з числом 18

Для людини з числом 18 багато чого в житті зумовлене. Йому часто доводиться протистояти неприємностям і долати перешкоди. У цій боротьбі гартується його характер і виховуються такі риси, як стійкість, терпіння, витримка і рішучість. Під впливом цифри 18 формуються лідери, керівники та особи, що користуються авторитетом. Вони виявляють свої таланти в політиці, юриспруденції або на акторському терені.

Число 18 означає, що людина наділений творчими здібностями і може показати себе в музиці, літературі чи образотворчому мистецтві. Одним з талантів цих людей є здатність до щирої і відданої дружби. Вони часом мимоволі пригнічують своїх друзів, але завжди готові прийти на допомогу і пожертвувати своїми інтересами заради близьких.

Значення числа 18 для жінки

у нумерології Число 18 означає жінку з вольовим і цілеспрямованим характером. Для неї мають значення самореалізація і досягнення висот у професійній сфері. Жінка багато працює і докладає зусиль, щоб досягти соціального успіху, відсуваючи особисте життя на другий план. Вона рідко присвячує себе дому і сім’ї, відчуваючи, що її призначення полягає в іншому.

Такий жінці складно знайти відповідного чоловіка, так як вона звикла командувати і приймати самостійні рішення. Не кожен представник протилежної статі витримає владний і сильний характер партнерки з числом 18.

Значення числа 18 для чоловіка

Чоловіки з кодом 18 залучають сильним характером. Жінок тягне розумна, владна, рішуча і незалежна особистість. Вони розраховують, що будуть відчувати себе з таким чоловіком надійно, спокійно і захищено. Однак 18 в нумерології має значення обов’язковій самореалізації в професійній області. Чоловік може стати талановитим керівником, приймати серйозні рішення і керувати великою кількістю людей.

Якщо ж чоловікові з числом 18 не вдається зайняти керівний пост і реалізувати схильність до влади, то він починає проявляти жорсткі риси характеру вдома. Не зумівши придушити слабкі сторони своєї особистості, він може стати домашнім тираном.

Вплив 18 на професію і бізнес

Згідно нумерології число 18 має важливе значення в роботі. Воно сприяє підвищенню професійних навичок, впливає на кар’єру, посилює ділові якості і сприяє розвитку творчих здібностей. Цифра 18 говорить про успішну реалізацію в області мистецтв (в акторській діяльності, письменстві і музиці). Її вплив також позначається на впевненості в собі, зміцненні характеру, розвитку жорсткості, стійкості та цілеспрямованості.

Людям з числом 18 підійдуть такі сфери діяльності, як політика, бізнес, медицина, спорт, юридичні спеціальності, військову справу і силові структури. Якщо вони зуміють реалізувати закладені в них якості, то можуть увійти в історію як видатні спортсмени або керівники.

Вплив на 18 відносини і любов

Число 18 відіграє неоднозначну роль у відносинах. Володарі цього числа відрізняються співчуття, чуйність і готовністю прийти на допомогу. Розвинена інтуїція допомагає їм бути надійними порадниками і помічниками в будь-якій ситуації.

Але яскраво виражені лідерські якості, бажання домінувати і схильність до маніпулювання можуть зіпсувати стосунки і зруйнувати будь-який союз. Для щасливого особистого життя людини з числом 18 потрібно навчитися контролювати себе і бути більш уважним до партнера.

Число 18 як послання ангелів

Якщо ви останнім часом стали помічати, що вас переслідує число 18 — на номерах машин, будинків, на годиннику чи телефонних номерах — варто звернути увагу на цей знак понад. Згідно ангельської нумерології, часто повторюване поєднання 1 і 8 говорить про прийдешні зміни, закінчення одного відрізка життя і початку іншого.

Авторка нумерології ангелів Дорін Верче вважає, що послання у вигляді числа 18 говорить про поліпшення матеріального становища. Щоб відкрити фінансовий потік, потрібно стежити за своїми думками, зберігати оптимізм, позбавлятися від тривоги і сумнівів. Якщо прагнення отримати матеріальні блага продиктоване лише користю або страхом втрат, то позитивного результату не буде. Потрібно дотримувати баланс між матеріальним і духовним.

Число 18 також вказує на необхідність пошуку вищої життєвої мети. Треба слідувати своєму шляху, не збиваючись з нього.

Якщо 18 є в даті народження

Люди, народжені 18 числа, схильні до впливу долі і часто змушені йти по призначеному шляху. Їм складно змінити життя, всі зусилля бувають марними. Якщо у людини число дня народження 18, йому деколи залишається змиритися з низкою випробувань і сприймати їх як життєві уроки, загартовуючи його характер. Але іноді він виявляється улюбленцем долі, у якого все виходить, а удача йде прямо в руки.

Комбінація 18 по даті народження пов’язана з кармою. Отримуючи від життя урок, потрібно опрацювати його, зробити висновки і постаратися змінитися на краще. Без цього негативний досвід буде переслідувати людину, а проблеми стануть повторюватися знову і знову.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 18

Тим, хто має число 18, нумерологи радять обережно ставитися до енергії, витрачати її дбайливо і лише на позитивні цілі. Треба довіряти своїй інтуїції і стримувати прояви гніву. Так як життя багато в чому зумовлена, немає сенсу відчайдушно плисти проти течії. Треба зловити потрібну хвилю і втілювати свої мрії у відповідності з уготованою місією.

Рекомендації нумерологів:

 • тримайте під контролем амбіції;
 • працюйте над гнівом, обходити гострі кути, не давайте волю озлобленості;
 • вирішуйте проблеми мирним шляхом, без застосування сили;
 • навчіться прощати;
 • упокорюйте гординю;
 • позбавтеся від тривожності;
 • розвивайте і вміло використовувати почуття гумору;
 • слідкуйте за здоров’ям, остерігайтеся психічного перенапруження.

Навчившись контролювати слабкі сторони характеру і визнаючи чужі кордону, можна підвищити якість життя, стати більш успішним і налагодити стосунки з іншими людьми.