Значення числа 49 у нумерології – що означають цифри 4 і 9 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 49. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що 49 означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 49.

Короткий значення числа 49 в нумерології

У нумерології число 49 означає для людини практичність, докладність, почуття власної гідності, а також завершення одного циклу і перехід до іншого. Тлумачення числа складається з значень складових його цифр 4 і 9.

Четвірка символізує працелюбність, визначеність, витривалість і міцний внутрішній стрижень. Дев’ятка пов’язана з духовністю, мудрістю, кармічним призначенням, завершенням і підбиттям підсумків.

Людина з числом 49

Люди, які мають по даті народження число 49, мають багатогранним характером. У ньому поєднуються рішучість, стійкість, працьовитість, прагматизм, висока духовність, філософські роздуми і багатий внутрішній світ.

Комбінація 49 наділяє свого володаря як позитивними, так і негативними рисами, сильними і слабкими сторонами характеру, про які ми розповімо нижче.

Сильні сторони характеру

Людина з кодом 49 по нумерології володіє наступними сильними сторонами характера:

 • общительность;
 • дружелюбие;
 • изобретательность;
 • здатність займатися рутинною працею;
 • безстрашність;
 • рішучість і твердість;
 • дбайливість;
 • схильність до самоаналізу і особистісного зростання;
 • мудрість;
 • висока духовність.

Чоловіки і жінки з числом 49 повинні використовувати всі кращі якості, якими їх наділяють 4 і 9. Якщо ухил робиться в одну із сторін, то можуть проявитися негативні сторони особистості.

Слабкі сторони характеру

Згідно з нумерологією, значення цифр 4 і 9 зачіпає емоційну сферу і робить людину вразливою, тобто нестійким до стресових ситуацій. Він може втрачати контроль над емоціями і стає роздратованим, гнівним і влаштовувати сцени.

Слабкі сторони характера:

 • эмоциональность;
 • обидчивость;
 • эксцентричность;
 • несдержанность;
 • зацикленість на минулому, надмірна схильність до ностальгії;
 • самокопання.

Під впливом четвірки володарі числа 49 при всій відкритості характеру можуть стати замкнутими і відлюдькуватими. Їм необхідно контролювати свій настрій і знаходити у всьому позитив. А з-за схильності допомагати іншим чужі проблеми приймаються занадто близько до серця, що веде до наростання нервового напруги.

Здібності і таланти людей з числом 49

Люди з цифрами 4 і 9 наділені особливими талантами, які відрізняють їх від інших. Число 49 значить для людини здатність поєднувати в собі працездатність і високий інтелект. Вміло використовуючи ці якості, представники 49 багато чого домагаються в житті. Там, де інші втомлюються, кидають почате, не досягнувши результату, люди з таким кодом наполегливо йдуть вперед.

Вони можуть стати видатними винахідниками, так як легко справляються з інженерними задачами, вміють аналізувати великий обсяг інформації і відсіювати непотрібне. Їх відмінними рисами є висока духовність, прагнення досягти гармонії, безкорисливість і готовність прийти на допомогу. Ці якості роблять їх привабливими для оточуючих.

Вплив 49 на професію і бізнес

Цифри 4 і 9 мають важливе значення в роботі. Їх вплив проявляється у виборі професії, спілкуванні з колегами і способи просування по кар’єрних сходах. Четвірка наділяє працьовитістю, відповідальністю, кропотливостью і відданістю своїй справі. Дев’ятка змушує хвилюватися через неможливість повної самореалізації і підштовхує до пошуку творчої професії.

Часом володарі числа 49 уникають спілкування і вибирають нелюдимую роботу, наприклад, з механізмами або комп’ютерами. Однак, щоб розкрити свій потенціал та отримувати задоволення від праці, потрібно влаштовуватися на велике підприємство, у великий колектив. Спілкування з колегами благотворно вплине на розвиток особистих та ділових якостей.

Вибір професії, пов’язаної з тривалими відрядженнями, вахтами та рейсами, часто допомагає зберегти сімейні відносини, якщо виникли складнощі зі взаєморозумінням. Із-за тривалої відсутності одного з подружжя проведений разом час стане особливо теплим.

Тим, хто має число 49 за датою народження, підійдуть сфери діяльності, в яких працьовитість поєднувалося б з високими розумовими здібностями і творчістю. Наприклад, це може бути IT-фахівець у великій компанії, дизайнер або архітектор.

Професії, де потрібно заробляти “добре підвішеним язиком”, не підійдуть власникам числа 49. Вони не зможуть бути щасливі, працюючи, наприклад, ріелтором, торговим представником або менеджером з продажу.

Вплив 49 на відносини і любов

По нумерології число 49 проявляється у відносинах як страх самотності. Це може підштовхнути до створення союзу з випадковою людиною, не поділяють ваших цінностей і поглядів на життя. Побоювання залишитися без пари змушує підтримувати близькі стосунки з партнером, який не має взаємних почуттів, не збирається пов’язувати з вами життя або користується в своїх інтересах вашою добротою і душевною щедрістю.

Якщо виникає відчуття, що стосунки не приносять задоволення, викликають тривогу, не дають розслабитися і відчути радість, потрібно відразу відмовитися від них і попрацювати над самооцінкою. Можна на якийсь час переключитися на улюблене хобі, друзів або роботу.

Число 49 як послання ангелів

Якщо ви стали часто помічати число 49 — на годиннику, номери будинків та машин, що не входять номерах телефонних дзвінків або проїзних квитках – варто звернути на це увагу. Авторка ангельської нумерології, філософ і психолог Дорін Верче, провела дослідження повторюваних чисел. Вона вважає, що якщо людину переслідує число 49, це ангели повідомляють йому про підтримку і про необхідність рухатися до своєї мети. Потрібно задуматися про власне призначення і знайти свій шлях.

Неодноразово попадающееся на очі число 49 говорить про працьовитості, наполегливості та рішучості. Без активних дій і старанності вашим планам і мріям не судилося збутися. А також сорок дев’ять свідчить про духовне преображення та особистісному зростанні. Слід бути готовими до майбутніх змін, наприклад, до просування по кар’єрних сходах.

Четвірка, що входить до комбінацію 49, у посланні ангелів означає, що потрібно стати більш стриманим і прагматичним. Ця цифра — символ стабільності, впевненості у своїх силах і міцного внутрішнього стрижня. Ймовірно, найближчим часом доведеться утриматися від імпульсивних і необдуманих дій.

Дев’ятка символізує зміну життєвих циклів. Один період закінчується і починається інший. Треба не пропустити відкриваються перспективи. А також цифра 9 в ангельської нумерології пов’язана з Вищими Силами, духовністю, безкорисливістю і допомогою ангелів.

Якщо число 49 стало зустрічатися дуже часто, потрібно знайти баланс між духовним і матеріальним, зміцнити свою віру, уникати негативних руйнівних емоцій, прислухатися до своєї інтуїції і бути вірним обраній справі.

Якщо 49 є в даті народження

Якщо за датою народження виходить число 49, це говорить про складному переплетенні особистісних якостей. Люди, народжені з таким числом, поєднують прагнення до наполегливої праці і філософські роздуми, твердість характеру і філантропію. Вони звикли отримувати матеріальні блага лише шляхом власних зусиль. При цьому можуть задовольнятися малим.

Мають по даті народження 49 часто схильні до мінімалізму. Четвірка мало значення надає багатства, а дев’ятка бачить призначенням самовдосконалення і розвиток духовних якостей.

Володарів коду 49 за датою народження можна назвати трудоголіками, вони зациклені на роботі. Схильність до роздумів про устрій світу або про власному життєвому шляху відволікає і не дає зосередитися на робочому процесі. Але без розвитку моральних якостей представники числа 49 не зможуть стати цілісними особистостями і виконати кармічні завдання.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 49

Доля людини багато в чому залежить від його роботи над собою, від придушення негативних рис характеру та використання сильних сторін.

Нумерологи дають наступні рекомендації для тих, хто пов’язаний з числом 49:

 • Не зводите роботу в розряд єдиного, що має значення. Виділяйте час відпочинку, захоплень, спілкуванню з друзями і близькими. Не обділяйте себе і не обедняйте своє життя.
 • Більше спілкуйтеся, налагоджуйте комунікації, стаєте частиною команди. Це допоможе в особистому та професійному зростанні.
 • Будьте більш стійкими до критики, невразливими і не збираєте образи. Виймайте уроки з конструктивних зауважень і стаєте краще.
 • Не дозволяйте руйнівним емоціям брати над вами верх. Контролюйте гнів, шукайте мирні способи вирішення проблем.
 • Не принижуйте матеріальну сторону життя, цінуєте свою працю і прагнете до її гідної оплати.
 • Перестаньте чіплятися за минуле, не потрібно постійно віддаватися спогадам і журитися про втрачені можливості. Живіть сьогоденням і закладайте підгрунтя для майбутнього.