Кармічний хвіст у Матриці Долі: що це, розрахунок і розшифровка

Якщо у вашому житті щось йде не так, можливо, ви не відпрацювали енергії кармічного хвоста по Матриці долі. У статті ми розповімо, де знаходяться його аркани, як вони розшифровуються і навіщо потрібно відпрацювати карму минулих життів.

Що таке кармічний хвіст у Матриці Долі

Людина приходить у цей світ для певних цілей. Якщо з якихось причин завдання залишаються невирішеними, вони нікуди не зникають. У момент переродження в нове життя все переходить до наступного втілення душі. Це і називається кармічним хвостом. Карму минулих життів потрібно пропрацювати – в іншому випадку вона стане перешкодою для духовного і матеріального зростання.

Кармічний хвіст у Матриці Долі – це те, з чого потрібно починати роботу над своєю Матрицею. Він впливає на події, що відбуваються в житті, притягує потрібних або, навпаки, небезпечних людей. Часто саме в “хвостику” можна знайти причини невдач у якихось сферах. Його енергії захоплюють лінії грошей і любові. Тому для опрацювання точки входу у відносини і гроші потрібно починати з кармічного хвоста.

Що можна дізнатися з кармічного хвоста в Матриці душі

Кармічні програми в Матриці Долі володіють великою силою. Людина може перенести з попереднього втілення негатив або негативні риси характеру. І така карма минулих життів не дає стати щасливим.

Якщо людина був жорстоким і злим, у своєму нинішньому втіленні він сам страждає від чужих нападок. Хто раніше обманював і зраджував, сам зіткнеться з зрадниками чи постраждає від дій шахраїв. Кармічний вузол не так просто розрубати. Для цього потрібно усвідомити свою проблему і почати вирішувати її.

Аркани кармічного хвоста можуть багато розповісти про долю людини і про його програмі:

 • 3 аркан (Імператриця) — вказує на те, що в попередньому втіленні людина, можливо, був жінкою, наділеної владою над людьми, має високий статус, багатства, але з усім цим не вдалося впоратися. В справжньою життя складно досягти становища в суспільстві. 3 аркан також може бути показником поганих відносин з матір’ю. Є ймовірність, що в минулому житті чоловік був чоловіком, погано ставиться до протилежної статі. Більш точно розшифрувати можна, якщо врахувати сусідні аркани. Самі неприємні риси характеру, які тягнуться по кармі з минулого життя при наявності 3 в аркані — це скупість і гординя. Людина може сам бути наділений такими рисами або постійно стикатися з людьми, охочими його пригнічувати. Для опрацювання карми слід навчитися знаходити спільну мову з близькими, не намагаючись при цьому домінувати.
 • 4 аркан (Імператор) — в попередньому втіленні, найімовірніше, чоловік був чоловіком, який погано ставився до протилежної статі, виявляв владність і скупість. Жінці з таким арканом в кармічному хвості можуть зустрічатися супутники, пригнічують її волю.
 • 5 аркан — енергія вчителя і учня. В попередньому житті людина був наділений владою і використовував її не зовсім правильно. Можливо, він зловживав своїм становищем. У цьому втіленні доведеться стикатися з корупцією, проблемами з законом і невиплаченими кредитами. Є ймовірність, що в минулому житті був учителем, який доносив до учнів неправильні знання чи принижував їх. У цьому втіленні постійно відбуваються якісь неприємні моменти з вчителями, наставниками, немає можливості зустріти того, хто дасть реальні знання. 5 аркан також вказує на можливість сильною батьківською прив’язки. Людина в минулому житті контролював своїх дітей, придушував їх, а зараз стикається з тим же по відношенню до себе.
 • 6 аркан — енергія любові і відносин. Були розчарування на любовному поприщі, не вдавалося побудувати нормальну сім’ю. У новому втіленні людині складно довіритися кому-небудь.
 • 7 аркан — енергія воїна. Людина брав участь у бойових діях або був занадто агресивний. Цю енергію він переніс і в даний втілення. Кармічний хвіст блокує досягнення. Є відчуття, що все доводиться домагатися з боєм і постійно долати перешкоди. Для виправлення карми слід працювати над своєю агресією і гнівом, а також допомагати іншим людям.
 • 8 аркан — енергія кармічної справедливості. У минулому чоловік порушив закони карми. Він позичав і не повертав гроші, зловживав любов’ю близьких і не віддавав нічого взамін. У теперішньому втіленні, він стикається з таким же ставленням до себе. Все це йому здається несправедливим, з’являються образи, що ще більше затягує кармічний вузол. Для виправлення ситуації потрібно перестати вважати себе обділеним і нещасним, віддавати любов і енергію, не вимагаючи нічого натомість.
 • 9 аркан — енергія мудреця. В попередньому втіленні людина володів якимись знаннями, мав власні напрацювання, але не зміг поділитися ними з-за гордині. Для виправлення карми слід давати іншим цінні знання.
 • 10 аркан — енергія фортуни і удачі. В минулому житті людина був ледачий і пасивний, сподівався на долю, але так і залишився нереалізованим у багатьох сферах. Для опрацювання потрібно ставити перед собою чіткі цілі і рухатися вперед, не сподіваючись на удачу або чиюсь допомогу.
 • 11 аркан — енергія сили і потенціалу. В минулому доводилося багато тягнути на собі. В справжньою життя відчувається сильна втома від вантажу відповідальності. Для опрацювання варто перестати критикувати інших.
 • 12 аркан — енергія служіння. Людина не зміг безкорисливо служити іншим. Він був надто егоїстичним або робив добрі справи, але сподівався на віддачу. У справжньому житті, виникають труднощі в спілкуванні, часто важко відмовити близьким чимось, доводиться переступати через свої принципи. Для опрацювання варто навчитися робити все безкорисливо.
 • 13 аркан — енергія життя. Минула життя занадто рано обірвалося. Можливо, це було самогубство чи трагічна загибель. У цьому втіленні людина прагне жити яскраво, намагається все спробувати, що не завжди на благо. Для опрацювання варто стати лікарем або волонтером і допомагати людям.
 • 14 аркан — енергія душі і творчості. Був талант, який так і залишився нереалізованим. Можливо, причиною стала згубна залежність. Для опрацювання карми потрібно знайти упевненість в собі і перестати засуджувати оточуючих.
 • 15 аркан — енергія темряви. Аркан означає залежність, ревнощі та інші згубні характеристики або звички. Трактування залежить від того, які ще аркани присутні в кармічному хвості.
 • 16 аркан — Вежа. В минулому житті було щось руйнує. Можливо, людина багато уваги приділяв хвороб. Є ймовірність, що він робив жертвами інших. У нинішньому втіленні він сам страждає від чужої агресії. Для опрацювання слід навчитися ставитися до людей з добром.
 • 17 аркан — енергія творчості. Людина був відомий в минулому житті, але зазнався. З цієї причини у нього нічого не виходить у новому втіленні. Для опрацювання потрібно перестати критикувати інших і допомогти їм реалізуватися.
 • 18 аркан — енергія магії. Людина використовував свої здібності не на благо. В даний час йому складно повірити в що-небудь.
 • 19 аркан — енергія Сонця. В минулому доводилося використовувати своє становище для досягнення особистих цілей. У новій житті з’явиться бажання зайнятися благодійністю з корисливим умислом. Для опрацювання карми важливо не піддатися спокусі.
 • 20 аркан — енергія роду. В минулому втіленні відносини з родичами були не найкращими. Все це перейшло і в нове життя.
 • 21 аркан — енергія миротворця. Людина займався чимось, що негативно впливало на велику групу людей. Це могла бути торгівля простроченими продуктами або масовий обман. Щоб не стати жертвою, слід зайнятися благодійністю.
 • 22 аркан — енергія волі. Було відчуття внутрішньої несвободи, залежність від чужої думки. Можливо, чоловік сидів у в’язниці. Для опрацювання карми варто позбутися від будь-яких зачіпок, не ставити на перше місце гроші і здобути незалежність.

Де знаходиться кармічний хвостик

Щоб зрозуміти, де знаходиться кармічний хвіст у Матриці Долі, подивіться на картинку. Це три нижні енергії Матриці Долі. Вони знаходяться внизу вертикальній лінії діагонального квадрата. Кожен з трьох арканов має своє значення.

Як його розрахувати

Кармічний хвіст у Матриці Долі можна розрахувати за допомогою нашого онлайн-калькулятора. Достатньо тільки вказати дату народження. Ви отримаєте свою Матрицю, а також самі детальні розшифровки всіх її значень.

Розшифровка енергій кармічного хвостика по Матриці Долі

Карма минулих втілень розкрита по Матриці долі, допоможе вам зорієнтуватися, куди рухатися далі. Ми розписали для вас значення сполучень арканов кармічного хвоста.

Кармічний хвіст “Чарівник і Маг” – 18/9/9, 9/18/9 і 9/9/18

В попередньому втіленні вам було доручено Всесвіту використовувати магічні навички на благо людям. Але ви або проігнорували волю Всесвіту, чи творили зло. Наприклад, за допомогою своїх знань робили псування. Можливо, ви мали якийсь мудрістю, але прожили життя в самоті, так і не передавши свої вміння і знання.

Кармічний хвіст “Господар або Імператор” – 12/16/4

В минулому житті ви володіли великою владою, але розпоряджалися нею неправильно. Ви повинні були допомагати людям, направляти їх, бути справедливим, але впиваючись своїми можливостями, шкодили іншим і собі. А може бути, втратили можливість підвищити свій статус, і тепер ваше завдання опрацювати свої можливості.

Кармічний хвіст “Пристрасті в сім’ї і зради” – 15/5/8

минулого разу чоловік зрадив свою сім’ю, знущався над улюбленими, був абьюзером або наркозалежним. Нинішня життя може бути пов’язана з такою ж людиною, тільки тепер страждаєте від зради ви самі. Потрібно навчитися боротися з пристрастями і щиро прощати людей.

Кармічний хвіст “Пригноблена душа” – 21/4/10

Для такої людини минуле життя була пов’язана з обмеженням особистої волі і свободи, наприклад, з рабством або кріпосним правом. Можливо, вам подарували свободу за заслуги, але ви не зважилися залишити свого господаря. У цьому втіленні доведеться відмовитися від надмірної допомоги старших родичів, батьків і почати жити самостійно, орієнтуючись на власні бажання та мрії.

Кармічний хвіст “Бунтар” – 15/20/5

минулого вашого життя потрібно було дотримуватися певні правила і слідувати традиціям, але ви від них відцуралася, пішли проти батьків та родини. З-за цього в нинішній долі ви не можете прийти до консенсусу зі своїми родичами, вони вас не цінують і не розуміють. Вам потрібно навчитися домовлятися з близькими, поступатися один одному, але при цьому слідувати своєму призначенню, виконувати свої справжні бажання.

Кармічний хвіст “Воїн” – 12/19/7

Минулий життєвий шлях такої людини був пов’язаний з безліччю воєн, на яких доводилося вбивати людей. Нове життя супроводжується агресією, у вас войовничий характер, складно взаємодіяти з людьми. Потрібно навчитися контролювати себе і свої емоції, особливо ця опрацювання важлива для жінок.

Кармічний хвіст “Розчарування роду” – 6/8/20

Швидше за все, людина, яким ви були в минулому, розчарував свій рід. Тепер вам важко реалізувати свої таланти, важко втілити мрії, у вас тернистий шлях. Не опускайте руки, незважаючи на перешкоди, йдіть до своєї мети. Тоді ви чи прославите свій рід і розпочнете кармічний вузол.

Кармічний хвіст “Фізичні страждання” – 18/3/12

Це числове поєднання говорить, що минулий свій вік ви провели в стражданнях, можливо, було інвалідом, але так і не зрозуміли, для чого вам було дано таке випробування. У справжньому житті ви допомагаєте стражденним, причому не стільки фізично, скільки духовно. Ви повинні не давати цим людям падати духом, налаштовувати їх на позитивний лад, щоб вони виконали свою місію на землі.

Кармічний хвіст “Світ казок і пристрастей” – 9/15/6

Можливо, в минулому втіленні ви піддалися пристрасті і проігнорували любов. Тепер це нереалізоване почуття дає про себе знати: вам важко прийняти людину, ви відгороджується від відносин. Потрібно відмовитися від дурних ілюзій і впустити в своє життя справжню любов, навчитися приймати людей такими, які вони є.

Кармічний хвіст “Загубленный талант” – 6/17/11

У попередній реальності володар “занапащеного таланту” не проявив свої творчі здібності або уявив себе зіркою. Тепер потрібно неодмінно реалізувати свій творчий потенціал. Не бійтеся бути краще і яскравіше інших, адже саме це записано у вашій кармічної програмі. Тільки так ви знайдете щастя і внутрішній спокій.

Кармічний хвіст “Духовний жрець” – 21/10/16

найрідкісніша карма, яка проявляється у людей, що не передали свій дар іншим людям. Щоб її реалізувати в теперішнє життя, треба серйозно зайнятися астрологією, нумерологією, психологією. Можна вибрати професію, пов’язану з вивченням душі, наприклад, священнослужителя або духовного наставника.

Кармічний хвіст “Фізична агресія” – 15/8/11

У минулому втіленні ви виявляли агресивну поведінку інших. В цьому житті вас чекає бумеранг: навколо злі, хамовиті люди, що не контролюють свої емоції. Щоб розірвати зв’язок з ними, потрібно подолати свою внутрішню агресію.

Кармічний хвіст “Самотня жінка” – 3/9/12

Кармічна програма стосується тих, хто в минулому житті втратив кохану людину. А зараз ви не можете нікому відкрити своє серце. Ваше завдання – навчитися довіряти людям, і тоді прийде любов.

Кармічний хвіст “Темний маг” – 18/6/15

Людина, в минулому творить зло через магію. Належить спрямовувати свої здібності в правильне русло.

Кармічний хвіст “В’язень” – 3/7/22

В минулому ви перебували в ув’язненні або в полоні. Це може бути не тільки тюрма або рабство, але і залежності. Ваше завдання – допомагати іншим отримати свободу.

Кармічний хвіст “Наглядач” – 9/3/21

В минулому житті ви тримали в ув’язненні інших людей і отримували від цього задоволення. В нинішній реальності ви повинні поважати свободу вибору інших людей.

Кармічний хвіст “Гординя” – 6/5/17

Людина запишався своїм талантом або фінансовими можливостями у попередній реальності. Сьогодні вам належить намагатися з усіх сил, щоб домогтися успіху.

Кармічний хвіст “Руйнування і масова смерть” – 21/7/13

В попередньому втіленні ви були творцем зброї, яке знищило багато життів. Тепер належить врятувати багато життів, щоб нормалізувати свою кармічну програму.

Кармічний хвіст “Душа, принесена в жертву” – 6/20/14

колишньої життя ви були жертвою. Тепер потрібно постаратися реалізувати себе і стати щасливим.

Як опрацювати карму минулих втілень

По Матриці Долі можна визначити, що людину переслідує карма минулих втілень. Нерідко вона буває негативною і заважає жити. Постійно відбуваються події, які перешкоджають особистісному і професійному зростанню, не дають побудувати нормальні відносини.

Спокута кармічного боргу можна провести за простим алгоритмом:

 1. Визначити причини утворення негативного кармічного хвоста.
 2. Опрацювати план відпрацювання боргу.
 3. Виконати всі умови.

Після очищення карми життя повинна налагодитися. Це можна відчути вже незабаром.

Є багато способів відпрацювання кармічних боргів:

 1. Попросити вибачення у всіх, кого довелося образити.
 2. Завжди говорити правду.
 3. Жити осмислено, постійно ставити перед собою нові цілі.
 4. Обдаровувати оточуючих своєю любов’ю.
 5. Мислити позитивно.
 6. Бути терплячим до людей і подій.
 7. Дивитися на світ ширше.

не Можна нікому мстити, навіть якщо з’являється відчуття несправедливості цього світу. Такий підхід призведе до утворення ще більш “важкої” кармічного хвоста. Добро і світло слід нести в світ просто так, не сподіваючись на відпрацювання боргів і почуття подяки.