Про Матриці Долі простими словами: що це таке і що означає

У статті ми розповімо про Матриці Долі і відповімо на найчастіші питання про цьому методі самопізнання. Ви дізнаєтеся, хто автор Матриці душі, коли вона з’явилася, як методика пов’язана з нумерологією і Таро, а також ви зможете розрахувати свою Матрицю за допомогою онлайн-калькулятора.

Що таке Матриця Долі і причому тут нумерологія

Дата народження – це не просто набір цифр, а унікальна числова комбінація, в якій зашифровано найважливіші дані про будь-яку людину: особливості його характеру і здоров’я, вроджений потенціал, переваги і недоліки, досвід предків і навіть траєкторію його життєвого шляху. Є різні методи, з допомогою яких можна розшифрувати цифровий код. Але на сьогоднішній день способом, який дає найбільш точну, повну та достовірну інформацію, є Матриця Долі.

Матриця Долі – це і система самопізнання, і метод складання психологічного портрета для будь-якої людини. Він вважається найбільш прогресивним і сучасним, оскільки поєднує в собі техніки відразу двох найдавніших філософських вчень. Розшифровка коду відбувається з допомогою нумерології (за датою народження), а інтерпретація – на основі старших арканов Таро. У Матриці можна знайти відповідь практично на будь-яке питання: як зрозуміти своє призначення, чому не складаються відносини, що заважає досягти успіху і т. д.

Ця система допомагає розібратися в сьогоденні і майбутньому, а також заглянути в минуле. Вона потрібна не тільки для вирішення різних життєвих проблем, а й для всебічного розуміння людської душі. Це означає, що Матриця Долі показує карму душі, тобто вищу суть її поточного втілення: для яких цілей вона переродилася, які завдання їй належить вирішити, які труднощі і можливості її чекають.

Хто автор методики

Нумерологія і Таро існують кілька тисячоліть, але історія методу Матриці Долі починається з появи в 2006 році. Засновником цього простого, але глибинного способу пізнання природи людини є езотерик, духовний практик і цілителька з багаторічним досвідом Наталія Ладіні.

Автор Матриці Долі не просто взяв загальнодоступну інформацію, а розробив унікальну концепцію і придумав, як в одній методиці об’єднати знання з двох найдавніших навчань. Цей метод виявився настільки ефективним і в той же час доступним, що у Наталії з’явилися послідовники. З кожним роком філософія Матриці Долі вдосконалюється, відкриваються нові можливості та сфери застосування даної методики.

Як Матриця Долі пов’язана з Таро

Метод Матриці Долі заснований на Таро. Для інтерпретації дати народження використовуються 22 старші карти (аркан) колоди Таро. Кожна карта має свій унікальний зміст – у ній зашифрований великий обсяг інформації: архетип людини, його глобальна мета і життєві завдання, внутрішній стан, можливості і ризики. Тобто по карті можна дати розгорнуту характеристику.

При розшифровці потрібно враховувати не тільки тлумачення картки, але і її розташування в Матриці. Аркани також називають енергіями, які можуть бути зі знаком плюс або мінус. Плюсова (позитивна) енергія говорить про те, що людина реалізує свій природний потенціал, мінусова (негативна) вказує на негатив і низькі вібрації.

Простими словами про те, як це працює

Для початку слід побудувати 2 квадрата: один потрібно накреслити прямо, а другий – діагонально (подібно ромба), поверх першого. Вийшла восьмикінцева зірка і є Матриця (октограмма). Якщо придивитися, то можна побачити, що вона складається з точок (кутів) і ліній, які розташовуються по вертикалі, горизонталі, діагоналі, а також всередині квадратів. У кожній точці кожної лінії прихована певна інформація: природний потенціал, кармічні завдання душі, особисте, соціальне і духовне призначення, стосунки з батьками, здоров’я, ситуація з фінансами і т. д.

Далі кожній точці кожної лінії присвоюється своє цифрове значення – числа розраховуються за спеціальною формулою на основі дати народження. Коли Матриця повністю заповнена, можна приступати до інтерпретації. Для цього використовуються 22 старших аркана колоди Таро. Кажучи простими словами, кожному числу відповідає одна з карт Таро – по ній можна зрозуміти, яка інформація міститься в Матриці.

Що можна дізнатися з Матриці душі

Матриця Долі дає повне уявлення про людину, відповідає на запитання про його минулому, сьогоденні і майбутньому. Вона не тільки розповідає про його характер і призначення, але і допомагає зробити правильний вибір, уникнути невдач і помилок, реалізувати свій потенціал, а також налагодити стосунки з оточуючими.

Перерахуємо, яку інформацію можна отримати з допомогою Матриці Долі:

  • Особистісні особливості людини, його вроджені таланти, уподобання, причини тих чи інших вчинків і рішень.
  • Родові установки, досвід та ресурси, отримані по лініям батька і матері, відносини з батьками.
  • Здоров’я і схильність до різних захворювань, інформація про те, які органи або системи потребують особливої уваги.
  • Любовні та сімейні відносини, причини розбіжностей з партнером або невдач в особистому житті.
  • Фінансовий потенціал.
  • Шляхи самореалізації, особистого та кар’єрного зросту, схильності для вибору професії.
  • Життєві труднощі людини, вікові кризи.
  • Кармічні завдання, відпрацювання минулих втілень душі.

Як розраховується Матриця Долі

Розрахунок Матриці Долі відбувається лише на основі дати народження. Це означає, що вам не требаале знати час появи на світ аж до хвилин або географічні координати.

Що говорять про Матриці Долі

Незважаючи на свою популярність і ефективність, метод Матриці Долі нерідко піддається критиці з боку скептиків. Ми спробуємо спростувати найпоширеніші міфи:

“Ворожіння – це маячня”

Матриця Долі – це не ворожіння, а спосіб самопізнання. Наприклад, вона не передбачає, в який день або годину ви зустрінете коханого, але може вказати на можливі причини невдач у відносинах з чоловіками.

“Матриця Долі не працює”

Цей метод допоміг великій кількості людей, тому став популярним і затребуваним серед езотериків. У мережі можна знайти безліч позитивних відгуків.

“Інформація в Матриці Долі не відповідає реальній”

Щоб розшифровка була повною і точною, її повинен проводити фахівець, який володіє цим методом і має досвід. Часто неточності опису виникають саме через незнання тих чи інших особливостей методики.

“Це все обман, який використовують для отримання грошей”

Якщо ви сумніваєтеся в достовірності даного методу, то можете скористатися безкоштовним онлайн-калькулятором і перевірити його на власній даті народження.

“Матриця Долі – це ненауковий метод”

Колода Таро, яка є основою методики, активно використовується не тільки в езотериці, але і в психологічному консультуванні, визнаному офіційною наукою.