Прогноз за роками в Матриці долі: онлайн-розрахунок з розшифровкою

Скласти прогноз на кілька років вперед можна за допомогою Матриці долі. У статті ми розповімо, як розрахувати річний прогноз на онлайн-калькуляторі, яке майбутнє може показати Матриця душі і де подивитися детальні розшифровки арканов.

На який період можна зробити прогноз щодо Матриці долі

Матриця долі – популярний спосіб самопізнання, з його допомогою можна не тільки скорегувати своє життя, перевівши енергії з мінуса на плюс, але і дізнатися, що вас чекає в майбутньому. Наприклад, розрахувати прогноз на рік і заздалегідь підготуватися до дожидаючи злетів і падінь.

В Матриці можна зробити прогноз на періоди життя, наприклад, на рік, півтора або два з половиною – все залежить від розташування ваших енергій. При бажанні ви зможете зробити розрахунок на все життя, а потім з урахуванням рекомендацій працювати над собою кожен день, щоб від місяця до місяця ваше життя все більше була схожа на ту, про яку ви мрієте.

Які події життя покаже Матриця душі

Матриця долі дає “енергетичний” прогноз того чи іншого життєвого етапу, це не те ж саме, що передбачення подій. Ви зможете заздалегідь дізнатися, чи енергія року сприятливою для будь-яких починань, як вона відіб’ється на вашому здоров’ї або відносинах. Тобто загальну картину того, вдалим чи ні, ви отримаєте. А от чи відбудеться заплановане подія – залежить тільки від вас.

Знаючи такий прогноз, ви зможете прожити період “правильно”, тобто в плюсі, без перекосу в негативну сторону. Тоді можна говорити про те, що енергії наступного року у вас теж вийде перевести з мінуса на позитивне значення.

Як розрахувати прогноз на рік онлайн і безкоштовно

Розрахувати прогноз на будь-який рік можна в нашому онлайн-калькуляторі. Для обчислень потрібна тільки дата народження. Можете зробити розрахунок для себе, партнера, батьків та всіх, кого хочете. У розшифровці потрібно знайти рядок “Персональний прогноз за роками” і обрати бажаний період. Подивитися прогноз на найближчий період – безкоштовно.

Ви дізнаєтесь, чим характеризується той чи інший рік вашого життя і які події можуть статися. А також розберете, як будуть проявляти себе енергії в плюсі і мінусі.

Як розшифровуються енергії року по Матриці долі

Ми підготували для вас короткі розшифровки всіх арканов, які відповідають за прогноз по Матриці долі на рік:

Енергія 3. Період для активного прояву своїх здібностей і налагодження контактів.

Енергія 4. Ця енергія вимагає великої самодисципліни і уміння старанно працювати заради мрії.

Енергія 5. Відповідний час для отримання нових знань і налагодження відносин всередині сім’ї.

Енергія 6. Можливі бурхливі захоплення і киплячі пристрасті у стосунках, постарайтеся не втратити себе.

Енергія 7. В цьому періоді життя може накочувати апатія і лінь, але якщо ви зумієте подолати їх, то досягнете успіхів.

Енергія 8. В цей час виникає бажання бачити навколо порядок і всіляко гармонізувати хаос – це стосується як внутрішнього світу, так і навколишнього.

Енергія 9. Рік для роздумів про себе, рефлексії і самопізнання.

Енергія 10. Вдалий час, але щоб скористатися ним, важливо активно йти назустріч усім викликам долі.

Енергія 11. Час великого творчого піднесення, який може виражатися в будь-якому починанні – від бізнесу до любовного роману.

Енергія 12. Аркан сприяє розвитку інтуїції і внутрішнього чуття.

Енергія 13. Час великих змін, які важливо сприйняти, осмислити і інтегрувати у своє життя.

14 Енергія. Енергія сумнівів, які заберуть багато сил, але не обернуться нічим поганим.

15 Енергія. Важливо стежити за здоров’ям.

Енергія 16. Ця енергія може нести втрати, але цілком може бути, що ви з її допомогою позбудетеся від чогось поганого.

Енергія 17. В цей період потрібно шукати новаторський підхід до банальним речам і дивитися на звичні речі під новим кутом.

Енергія 18. Все буде вирішувати ваш настрій, тому варто відразу взяти високу планку.

Енергія 19. Освіжаюча і наповнює силами енергія, яка принесе оновлення і шанси змінити все на краще.

Енергія 20. В цей період вам може попастися щось цінне – і це не обов’язково буде матеріальне.

Енергія 21. Енергія сприятлива для розширення кругозору будь-яким способом – від подорожей до навчання на курсах.

Енергія 22. Рік, який обов’язково принесе у ваше життя щось нове, і цих змін не варто боятися.

Збудеться прогноз

Не варто сприймати розрахунок прогнозу по Матриці долі чимось вирішеним. Краще користуватися ним як корисним інструментом і сфокусувати увагу на важливих аспектах життя. Якщо ви подивіться свій прогноз, то побачите, що там описані різні варіанти розвитку подій – в плюсі і мінусі. І які з них відбудуться у вашому житті, залежить виключно від вас.

Якщо, вивчивши свою Матрицю, ви розумієте, що проявляєте мінусову енергію, важливо вчасно зупинитися і зрозуміти, чому ви це робите. Життя може бути іншим, ви можете по-іншому реагувати на події, залучити позитивні зміни і тим самим прожити період в плюсі.

Річний прогноз по Матриці долі для відомої особистості

Щоб наочно побачити, як працює Матриця долі, краще всього зробити річний прогноз для якої-небудь відомої персони. Нехай це буде популярний блогер Олена Блиновская, якій зараз 41 рік (дата народження – 25.08.1981). Матриця показує прогноз на період 41-42.5 років.

Відсидітися не вийде, це роки, коли доведеться проявляти чоловічу енергію. Важливо приділяти час дружину і ставитися з повагою до оточуючих. 41 і 42 роки світ буде дзеркалом для Олени – все, що вона робить, повернеться до неї. І тільки від неї залежить, чи буде це щось хороше або погане.

Чого точно не буде в цей часовий проміжок – спокою і тиші, потрібно багато працювати для реалізації своїх планів. Цього одночасно вимагають і зовнішні обставини, і реальний підйом внутрішніх сил, які можна направити відразу на кілька сфер життя.

З поганих новин для Олени – надмірна активність іноді може виражатися агресією, яка призведе до проблем з людьми. А також є ризик не помітити ранні симптоми перевантаження та вигоряння, від чого постраждає здоров’я. В цілому ж Олену Блиновскую чекає насичений етап життя, який вона проживе з великою самовіддачею.