Значення цифр у нумерології від 1 до 9 в житті, відносинах і роботі

У статті ви дізнаєтеся, що означають цифри в нумерології. Ми підготували розшифровки для чисел від 1 до 9 – як вони впливають на відношення і сім’ю, кар’єру і бізнес. Для зручності ми склали докладні описи і короткі тлумачення в таблиці.

Що означають цифри у нумерології – розшифровка чисел від 1 до 9

Нумерологія – древня наука, яка знає все про числах і описує їхні головні значення. Розшифровка сакрального сенсу чисел від 1 до 9 допомагає знайти своє місце в житті, покликання і навіть щастя: з точки зору нумерології, цифри грають важливу роль в житті кожної людини.

Числа говорять про сильні та слабкі риси характеру, особливих талантів і внутрішніх прагненнях. Давайте розглянемо окремо загальне значення кожної цифри, її вплив на професійну сферу і любовні відносини.

Значення числа 1

Цифра 1 у нумерології – це початок. Початок енергії, початок матеріального світу, початок дії. А також вона означає рівність, єдність, мужність і розсудливість.

Люди з числом 1 активні і діяльні. Поки інші прораховують варіанти, одиниці вже йдуть вперед. Це лідери, прямолінійні і сильні, які не бояться відкривати щось нове. Вони здатні врівноважити конфлікти і повести за собою до спільної мети.

Одиниця як джерело енергії може мати позитивний і негативний заряд. Вона надає імпульс, а людина вирішує, куди його спрямувати.

Значення числа 2

Нумерологія описує цифру 2 як миролюбну і чутливу натуру, творчо обдаровану і романтичну. Людина з цифрою 2 володіє сильним почуттям обов’язку, уважний до деталей і завжди готовий до співпраці. Він намагається знайти баланс і об’єднати протилежності.

Число 2 в нумерології вважається м’яким. Така людина не здатний на прямий конфлікт. Двійка до останнього буде шукати дипломатичний шлях вирішення будь-якої проблеми. З-за цього часто потрапляє в чужі пастки і йде на поводу у більш агресивних особистостей.

Чим сильніше вплив цифри 2 на людину, тим менш чітко позначені його особисті межі. Люди-двійки здатні глибоко зрозуміти іншого, перейнятися її проблемами і навіть взяти їх на себе.

Значення числа 3

– Число 3 в нумерології пов’язане з інтелектом і спілкуванням. Людина-трійка швидко засвоює нову інформацію. Він заряджений оптимізмом і легко притягує гроші.

Це активна і творча цифра. А значить, така людина швидко знаходить спільну мову з потрібними людьми, здатний захопити їх своєю енергією і рішучим настроєм.

Для цифри 3 важливо розвивати свої головні таланти – креативність і ораторське мистецтво. Саме ці якості допоможуть трійкам досягти успіху в будь-якій справі. При цьому потрібно пам’ятати, що відсутність свободи позбавляє трійку радощів життя і підштовхує до стану депресії.

Значення числа 4

Цифра 4 в нумерології завжди прагне до практичного результату. Основна мета четвірки – втілити задумане в реальність.

Людина-четвірка відрізняється впевненістю і логікою. Він уважний до дрібниць і завжди намагається скласти план дій, не терпить хаосу і поспіху. Четвірки уникають ризику і намагаються використовувати перевірені методи у вирішенні будь-яких питань.

При тлумаченні цієї цифри важливо враховувати її взаємозв’язок з чотирма елементами природи: земля, вогонь, вода і повітря. Володар 4 так само, як і природа, прагне до гармонії і рівноваги. Така людина рідко піддається емоціям, поважає традиції та правила.

Значення числа 5

Цифра 5 в нумерології символізує зміни і тягу до авантюризму. У п’ятірці багато цікавості і волелюбності при повній відсутності сталості.

Людина-п’ятірка наділений гострим розумом і спостережливістю. У складних ситуаціях саме він проявляє винахідливість і оригінальний підхід. Однак частіше ця енергія не має мети. Цифра 5 легко кидає розпочате на півдорозі і береться за щось нове.

П’ятірка сильно страждає від щоденних рутинних обов’язків і обмежень. Тому нерідко таких людей називають безвідповідальними і несерйозними.

Значення числа 6

Число 6 у нумерології наділене великим почуттям відповідальності і боргу. Шістка хоче бути корисною для оточуючих. Прагнучи ощасливити всіх навколо, така людина може принести в жертву власні інтереси.

Трактування цифри 6 в нумерології говорить про її досконало, повноти циклу і гармонійності. Вона хоче знайти баланс і намагається уникати конфліктів. У більшості випадків люди з шісткою в даті народження чутливі до несправедливості і важко переживають незаслужені образи.

Цифра шість завжди намагається слідувати традиціям і не відходити від власних уявлень про добро і зло. Але вона сповнена гуманізму і легко прощає людей за минулі помилки.

Значення числа 7

В нумерології цифра 7 прагне досконалості, вона схильна до самотності та дослідженню. Така людина рідко потребує в суспільстві, перевіряє всю інформацію і серйозно ставиться до життя.

Люди-сімки відрізняються сильним духом і мовчазністю. Вони не залежать від суспільної думки та мають стримано-гордим характером. Романтичність і м’якість сімки виявляють тільки наодинці з коханою людиною.

Люди з числом 7 завжди сумнівається в чужому досвіді, вважаючи за краще спиратися на власний. При цьому аналітичний склад розуму і скептицизм допомагають їм здійснювати великі і маленькі відкриття.

Значення числа 8

Цифра 8 в нумерології – це контроль і планування. Вісімки відрізняються честолюбством і наполегливістю. Вони ставлять за мету і вперто йдуть до них, незважаючи на труднощі.

Людина з числом 8 надає велике значення матеріальних благ. Любить красивий одяг, дорогі машини і прикраси. Намагається оточити себе стильними та модними речами.

Коли людина-вісімка знаходить своє покликання, то повністю занурюється в нього, забуваючи про все інше. А проникливий розум і спритність допомагають йому правильно розпоряджатися фінансами.

Значення числа 9

Цифра 9 – кінцева зупинка в класичній нумерології. Вона символізує завершеність циклу, узагальнення і звільнення. Людина з числом 9 в даті народження володіє розвиненою інтуїцією і сильною уявою. В його долі обов’язково зустрінуться можливості для успіху.

Підсумкова цифра 9 в нумерології сильніше інших пов’язана з духовністю, філософією та релігією. Це число зцілення, передачі знань і прогнозів.

А також число 9 наповнене співчуттям і любов’ю. І про це варто пам’ятати в гонитві за мрією. Забувши про милосердя, людина-дев’ятка може легко втратити все. Тільки піклуючись про благо оточуючих, він знайде своє щастя.

Що означає кожна цифра для кар’єри і бізнесу

За значенням цифри в нумерології можна зрозуміти, яка професія підійде вам найкраще. Це допоможе розкрити внутрішній потенціал та знайти своє затишне місце в житті. Давайте детально розглянемо кожну з них.

Одиниця уособлює силу волі, лідерські якості і чіпкий розум. Цифра 1 наділена творчою жилкою і вмінням приймати вольові рішення. Ідеальна характеристика керівника і бізнесмена. Така людина не пристосований для фізичної роботи.

Домогтися високих результатів він може у різних сферах діяльності. Краще всього підійдуть:

 • керівництво та управління бізнесом;
 • відділ розробок на будь-якому підприємстві;
 • інженерні та конструкторські напрямки будівництва;
 • дизайн та архітектура;
 • викладацька діяльність.

Двійка має дипломатичними здібностями, почуттям такту і даром переконання. Спостережливість, вміння аналізувати інформацію та робити логічні висновки відкривають для двійок широкий простір професійних можливостей. А також цифра два наділена тонким смаком і почуттям прекрасного.

найсприятливішими виявляться:

 • будь-яка творча сфера: дизайн, музика, кіно та ін;
 • все, що пов’язано з фінансами, бухгалтерією, банківською діяльністю та аудитом;
 • будь-яка медична діяльність;
 • консульство або робота в адміністрації.

Трійка для досягнення фінансового успіху повинна щиро в нього повірити. Число три володіє тонкою інтуїцією і багатою уявою. Тільки слідуючи за ними, трійка зможе знайти матеріальний успіх.

Вдалі професійні сфери:

 • письменницька діяльність;
 • індустрія розваг: подорожі, ігри, м’які іграшки, магазини подарунків та ін;
 • викладання і коучинг;
 • ріелторська діяльність та інвестиції;
 • магазини косметики та салони краси;
 • військова служба.

Четвірка завжди слід правилами. Людина з цифрою 4 повільно, але вірно рухається в бік крісла керівника. Це талановитий організатор, який вміє слідувати цілям. Аналітичний склад розуму, здатність збирати і поєднувати інформацію дають людині-четвірці велика перевага перед більш емоційними конкурентами.

Сприятливі сфери для кар’єрного зростання:

 • робота зі складними технологіями;
 • наукова діяльність;
 • будь-яка професія, пов’язана з будівництвом та ремонтом;
 • економіка і фінанси;
 • власний бізнес;
 • сільськогосподарські підприємства;
 • рутинна діяльність, де потрібна посидючість і дисципліна.

П’ятірка має характеристику рухомий і активної цифри. Людина з числом 5 легко йде на контакт і любить бути в центрі уваги. Люди-п’ятірки швидко навчається всьому новому, без праці знаходять вихід із складних ситуацій і прагнуть до постійних змін. Така людина легко справляється з декількома завданнями одночасно.

п’ятірці підійде робота, пов’язана із спілкуванням і не обмежена рамками кабінету:

 • журналістика або блог про подорожі;
 • рекламний бізнес;
 • сфера розваг і естрадна діяльність;
 • юриспруденція;
 • мода і дизайн.

Шістка любить приносити користь оточуючим з вигодою для себе. Вона володіє тонкою душевною організацією і сильної емпатією. Фізичний комфорт при спокійної совісті – важливі складові цифри 6. А також осіб з цифрою шість наділений міцним здоров’ям і силою, тому легко впорається з фізичною роботою.

Свої таланти шістці краще розвивати в таких сферах:

 • соціальна допомога, медицина і охорона здоров’я;
 • психологія і психосоматика;
 • бізнес, пов’язаний з комфортним життям: продукти харчування, косметика, доставка, клінінг та ін;
 • виробництво продуктів і сільське господарство;
 • мистецтво та культурну спадщину.

Сімка все життя вчиться чомусь новому у своїй професії, щиро вірячи, що немає межі досконалості. Цифра 7 володіє інтуїцією, здатністю до аналізу. Ці якості допомагають справлятися з найскладнішими завданнями і знаходити нові шляхи вирішення. Сімка легко перетворює хаос в систему і завжди має запасний план дій. Часто про таких людей кажуть “справа майстра боїться”.

Семеркам підійдуть професії:

 • вченого-дослідника (і всі сфери, пов’язані з експериментами);
 • статистика та бухгалтера;
 • страхового агента і аналітика;
 • юриста;
 • вчителя;
 • кухаря або кондитера.

Вісімка – це справжній Шерлок Холмс серед цифр в нумерології. Вона наглядова і відмінно справляється з встановленням причинно-наслідкових зв’язків. Але не можна розслаблятися і чекати подарунків долі. Вісімці потрібно постійно тренувати і розвивати свій розум. Людина-вісімка відзначений силою волі, відвагою і організаторськими здібностями. Легко може об’єднувати людей і вести їх за собою. При цьому фізична праця числа 8 протипоказаний.

Відповідні сфери професійної діяльності для вісімок:

 • інвестиції, пов’язані з будівництвом і нерухомістю;
 • політика і управління в будь-якій сфері;
 • туристичний бізнес;
 • торгівля антикваріатом і надання незвичайних послуг;
 • публіцистика і журналістська діяльність;
 • будь-яка сфера езотерики та психології.

Дев’ятка наділена тонким смаком і розвиненою уявою. Природна проникливість і почуття прекрасного допомагають дев’яткам створювати щось корисне і унікальне. Цифра 9 в нумерології володіє особливою здатністю відновлювати долі людей.

Для професійної реалізації краще всього підійдуть:

 • сфера розваг;
 • архітектура та проектування;
 • творче терені (письменник, композитор, реставратор, дизайнер і ін);
 • робота викладача, коуча, філософа;
 • діяльність, пов’язана із створенням унікальних речей і предметів інтер’єру.

Розшифровка чисел в любові і відносинах

Сенс чисел в нумерології має своє особливе значення для різних сфер життя. Нумерологія може давати загальні поради або більш точні тлумачення для чоловіків і жінок окремо. Це означає, що кожна цифра від 1 до 9 має своє сакральне значення і вплив на конкретну людину.

Одиниця володіє тонким почуттям гумору й схильність до іронії. Це приємний і стриманий співрозмовник. Люди-одиниці завжди мають потребу в схваленні та розумінні. Вони чутливі до критики і болісно її переносять.

Цифра 1 вибирає партнера з сильним духом і прагненням до стабільності. У побуті не переносить безладу і швидко остигає до людини, яка не може помити за собою кружку.

Люди з числом 1 впевнені у своїй правоті і можуть проявити твердість характеру у важливих питаннях. У любовних стосунках не терплять дурості і повторень. На банальний букет троянд жінка-одиниця не зверне ніякої уваги. Її можна підкорити тільки наполегливістю і оригінальними вчинками.

Двійка володіє приголомшливою харизмою, але чутлива до дрібниць. У побуті проявляє непохитні вимоги до чистоти і порядку. На тиск і спроби переробити себе реагує роздратуванням і навіть агресією.

Людина з числом 2, завжди залучає до себе протилежну стать природних чарівністю і ввічливістю. Вибирає партнера дуже прискіпливо, оцінюючи все – від виховання до переваг у виборі посуду. У відносинах потребує співчуття і затишку. Людям-двійок підійде педантичний партнер із сильним характером.

Трійка – емоційно залежна цифра у відносинах. Людина з числом 3 не може почувати себе комфортно без любові і схвалення оточуючих. Трійка жадає захоплення і хапається за будь-яку можливість його отримати.

У сімейному житті цифра 3 іноді готова відступитися від власних інтересів заради щастя партнера. При цьому злопамятна, і грубі слова згадає навіть через 20 років шлюбу.

Трійка любить красиво одягатися, оточує себе блискучими дрібничками і завжди рада гостям. Їй підійде м’який і розважливий чоловік, який розділяє ці інтереси.

Четвірка – сама серйозність і розсудливість, навіть в любовних відносинах. Це сумлінна людина, яка цінує сімейне щастя і завжди готовий прийти на допомогу.

Цифра 4 завжди складає план дій і ретельно обмірковує кожне питання. Будь відходження від запланованого або поспіх сприймається болісно і загрожує втратою душевної рівноваги.

Людина з числом 4 завжди бере на себе відповідальність за близьких і піклується про фінансової стабільності в сім’ї. У стосунках людина-четвірка впертий і прагне все контролювати. Але не терпить контролю над собою, вважаючи за краще одноосібно приймати рішення.

П’ятірка в нумерології наділена фонтаном енергії. Це людина, яка не може всидіти на місці, прагне до пригод і винаходить нові способи розваг. З таким ніколи не буде нудно.

Товариськість і рухливість роблять п’ятірку привабливою для протилежної статі. Нові знайомства та емоції захоплюють цифру 5, і вона не прагне зв’язувати себе узами шлюбу. А також п’ятірка не потерпить рамок, обмежень і рутини.

Людина з числом 5 частіше віддає перевагу вільним відносинам, але знаходить щастя з тим, хто повністю розділяє його інтереси.

Шістка наділена здатністю любити. Вона завжди виявляє розуміння до проблем домочадців і знаходить потрібні слова для втіхи. Людина з цифрою шість росте і розвивається, займаючись облаштуванням побуту і домашніми справами.

У своєму прагненні створити ідеальний сімейне вогнище шістка надмірно вимоглива до дисципліни. Вона не помічає власних недоліків, важко сприймає чужу думку, і з нею буває важко спілкуватися.

Цифра шість прагне всіма силами захищати сім’ю, іноді перегинає палицю, проявляє владність і безжалісність, оточуючи рідних надмірною опікою.

Сімка намагається пізнати людину, перш ніж зблизитися з ним. Зовні вона сповнена чарівності, дотепна і доброзичлива. При цьому всередині сімка підозріла і схильна перевіряти будь-яку інформацію. Для відносин важливо заслужити її довіру.

Люди-сімки згодні тільки на найкраще. Вони готові вести розмови про космос, філософії і науці, але будуть уникати особистих питань. Сімки потребують схвалення, любові та чуйності. В партнері шукають чіпкий розум, жагу знань і внутрішню енергію.

В питаннях сімейного бюджету сімка веде себе як скнара. Страх втратити заощадження роблять цифру 7 обережною в обігу з фінансами. Вона не готова до спонтанних витрат і не потерпить марнотратства партнера.

Вісімка має велике коло інтересів і завжди чимось зайнята. Цифра вісім легко знаходить спільну мову з оточуючими. Володіючи власним залізним характером, вона тягнеться до сильним і владним людям.

Бажання встигнути якомога більше жене вісімку вперед. У любові цифра 8 віддана і зберігає вірність своєму партнерові. Але часто забуває про відпочинок і не знаходить часу для вираження особистих почуттів.

В конфліктах вісімка не вміє підбирати слова. Чесність і прямолінійність характеру змушують висловлювати всі претензії прямо. Але вона здатна чути партнера і враховувати його думку.

Дев’ятка відноситься до оточуючих з співчуттям і розумінням. Це добрий і теплий людина, приємний співрозмовник. Цифра 9 шукає в людях тільки позитивні якості, не помічаючи недоліків.

Дев’ятка чутлива і легко закохується, але схильна ідеалізувати людей у своїй уяві. Казкові мрії часто розбиваються об реальність. Тоді дев’ятка переживає глибоке розчарування.

Числа 9 властива певна двоїстість. Навіть володіючи сильним характером, дев’ятка може залишатися боязкою і нерішучою. Їй підійде партнер, який допоможе розкрити внутрішні таланти.

Значення цифр у даті народження людини

Нумерологія допомагає зрозуміти сакральне значення чисел. Особливе значення має кожна цифра в даті народження. Для розшифрування особистого нумерологічного коду потрібно розрахувати суму цих цифр. Вона називається числом долі та розкриває індивідуальні особливості людини, а не загальне значення цифри.

Таблиця тлумачення чисел в нумерології

Ми підготували для вас таблицю зі значеннями чисел від 1 до 9. З неї ви дізнаєтесь, як кожне проявляється в характері, кар’єрі, стосунках і шлюбі, згідно з нумерологією.

Кількість Загальне значення Робота і бізнес Любов і сім’я
1 Це початок усього. Головні орієнтири – дія і сила волі. Йде вперед, вміє зосереджуватися і швидко приймати рішення. Відмінний керівник. Володіє лідерськими якостями і вміє приймати вольові рішення. Не пристосований до фізичної роботи. У стосунках людина шукає схвалення і розуміння. Чутливий до критики. Не переносить безладу і банальності.
2 Ніжна і талановита натура. Відрізняється сильним почуттям обов’язку та прагненням до балансу. Наділяє даром переконання і дипломатичними здібностями. Допомагає домовитися з ким завгодно. Чарівна і приваблива. Чутлива до дрібниць – при виборі партнера чоловік прискіпливо оцінює кожен пункт з власного списку вимог.
3 Володіє гнучким розумом і оптимізмом, легко заводить друзів. Особистість енергійна і творча. Вроджена інтуїція і розвинена уява допоможе в реалізації творчого потенціалу. Тільки займаючись улюбленою справою, людина зможе домогтися успіху. Емоційно залежить від партнера. Потребує постійного схвалення і ласки. Любить гарні речі і гостей. При цьому образливі і злопам’ятні.
4 Відрізняється логікою і впевненістю в силах. Прагнути доводити почате до кінця. Завжди слід наміченими планами, суворо дотримується правил. Особистість здатна робити далекосяжні висновки і організовувати інших. До любовних відносин підходить, як і до інших завдань – з планом і покрокової інструкцією. Не терпить поспіху і суєти.
5 Енергія, цікавість і потяг до пригод. Не сидить на місці, але може проявити винахідливість у вирішенні складних проблем. Швидко засвоює інформацію і навчається. Справляється зі справами в режимі багатозадачності, але не сидить на місці. Підійде тільки рухлива робота. Некерована енергія і рухливість. Легко занурюється у відносини і легко їх закінчує. Не виносить обмежень і не поспішає поєднуватися законним шлюбом.
6 Головна характеристика: обов’язок, відповідальність і всепрощення. Заради чужого щастя жертвує своїм часом та інтересами. Володіє даром емпатії і знаходить щастя у допомозі ближнім. Орієнтовані на фізичну працю. Знаходить щастя в домашньому теплі і затишку. Прагне оточити домочадців турботою і любов’ю. Занадто загравшись, може замучити постійним контролем.
7 Прагне до досконалості. Цифра наділяє схильністю до самотності і досліджень. Ці люди недовірливі і перевіряють будь-яку інформацію. Занурюється в професію до найдрібніших деталей. Любить складні завдання і легко перетворює будь-який безлад у чітку систему. Цифра доброзичлива і привітна. Але справжнє довіру потрібно заслужити. Такі люди романтичні і люблять розмови про вічне.
8 Честолюбство змушує вперто йти до мети. Велике значення людина надає красу і матеріальних цінностей. Наділена аналітичними здібностями і впертістю. Весь час повинна розвиватися. Не зможе виконувати рутинну або фізичну роботу. Означає здатність чути і розуміти партнера. У відносинах такі люди віддані. Але іноді хобі та інтереси можуть відсунути сім’ю на другий план.
9 Це символ завершення циклу і звільнення. Має сильну зв’язок з духовністю і філософським поглядом на життя. Володіє даром творення. У творчості створює унікальні речі. Допомагає людям знайти своє місце в житті. Чоловік або жінка ідеалізує людину, а потім жорстоко страждає від розчарувань. Чекає казкового героя, який оточить турботою і дасть можливість розвиватися.