Лінія відносин в Матриці Долі: розрахунок і розшифровка енергій

Метод Матриці долі допомагає краще розібратися в собі. Наприклад, з його допомогою можна дізнатися, якими якостями повинен володіти потенційний партнер, щоб відносини були гармонійними. У статті ми розповімо, як розрахувати свою лінію любові по Матриці душі і розшифрувати отримані значення.

Що означає канал відносин в Матриці Долі

Питання любові і взаємин протилежних статей — один з самих складних, але в той же час цікавих і привабливих. Кожна людина хоче знайти другу половинку, однак, поняття щастя у всіх різне. Хтось чекає від відносин легкості, а іншим важливо побудувати міцну сім’ю і стати батьками. На цьому грунті і виникають конфлікти, якщо очікування не збігаються.

Канал відносин в Матриці Долі — це шлях, по якому енергія перетікає певної людини. У всіх людей він різний в залежності від характеру, життєвого досвіду й інших факторів. Його ще називають партнерським каналом. Це все те, що пов’язане з сьогоденням і майбутніми партнерами людини. Матриця Долі – саме та методика, за допомогою якої можна визначити, що блокує розвиток відносин і хто підходить для створення сім’ї.

Що можна дізнатися по лінії любові Матриці душі

Канал любові в Матриці Долі краще інтерпретувати в зв’язці з іншими лініями. Стосунки чоловіка і жінки — важлива частина життя. Вони нерозривно пов’язані з фінансовою сферою, з загальними почуттями та емоціями, а також з побутом. Лінія відносин дозволяє побачити призначення пари в Матриці Долі, сильні і слабкі сторони союзу, можливі проблеми і серйозність намірів партнера. Вона допомагає побачити шлюб з боку і навіть зрозуміти, чи він буде довгостроковим.

Лінія любові показує творчий потенціал конкретної пари, її положення в суспільстві і перспективи кожного партнера в ній. Вона дозволяє розшифрувати приховані бажання другої половинки, передбачити їх і тим самим поліпшити відносини. І саме по лінії відносин можна зрозуміти, партнер з яким характером, досвідом і поглядами краще всього підійде вам для життя.

Де знаходиться зона відносин

Зона відносин на Матриці Долі розташована в нижній її частині, на лінії чакри Свадхистана (сексуальна чакра). Енергії можуть відрізнятися в інших школах розрахунку матриці долі.
В самому низу (помаранчевий гурток, на прикладі з 21 арканом) знаходиться точка входу у відносини. Це спосіб мислення партнера, який близький самому людині.

Другий аркан (на прикладі 6) символізує зовнішність партнера або те, наскільки людина готова до відносин на фізичному рівні. Третій аркан (на прикладі 12) тримає в балансі ці дві крайності.

Як розрахувати любовний канал в Матриці Долі

Любовний канал Матриці Долі можна розрахувати за допомогою нашого калькулятора. Для цього потрібно вказати тільки дату свого народження, ім’я та стать. Натисніть на кнопку “Розрахувати”, і ви побачите свою Матрицю, а також розшифровки її значень.

Loading…

Розшифровка енергій каналу відносин

В Матриці Долі на каналі відносин розташовані три енергії. Цифр 1 і 2 там не буває, тому описи починаються з трійки. При випала трійці і четвірці важливо, для кого складено опис: для жінки або чоловіка.

Розшифровка енергій дозволяє дізнатися, який потрібен партнер для любові й шлюбу:

 • 3 аркан у Матриці жінки — чоловік ніжний, господарський, люблячий сім’ю, чутливий. З таким партнером спокійно і затишно, він чудово ладнає з дітьми. Ним зацікавляться жінки, які не люблять, коли на них тиснуть.
 • 3 аркан у Матриці чоловіки — складнощі з вибором жінки. Чоловіки, у яких випадає число 3 на лінії відносин, часто не можуть визначитися, їм подобаються різні типажі, причому протилежні. Нерідко вони вибирають жінок, схожих на їх мати.
 • 4 аркан у Матриці жінки — надійний і сильний партнер. Потрібен чоловік, який буде вирішувати всі проблеми та забезпечувати матеріально. Він повинен бути не занадто емоційний.
 • 4 аркан у Матриці чоловіки — вольова і владна жінка, кар’єристка. Вона успішно поєднує будинок і роботу. Їй обов’язково потрібно якимось чином проявляти себе поза домом, щоб енергія знайшла вихід.
 • 5 — духовний вчитель, який завжди вище свого партнера. Він наставляє на правильний шлях, вчить, високо цінує сімейні установки, консервативний, любить передбачуваність і шанує родичів. Така людина відчуває гармонію лише тоді, коли все в житті розкладено по поличках.
 • 6 — гарний партнер, який вміє і любить доглядати за собою. Він швидко знаходить спільну мову з новими людьми.
 • 7 — лідер і переможець, кар’єрист, завжди в центрі уваги. Він багато подорожує і постійно перебуває в русі.
 • 8 — статусний партнер, яким можна пишатися. Займає високе положення в суспільстві. Частіше всього будинку він веде себе по-іншому, знімає свою “корону”.
 • 9 — джерело мудрості, завжди може дати цінну пораду. Людина не любить галасливі компанії, віддаючи перевагу усамітнення. Він любить читати і часто розмірковує про життєві цінності.
 • 10 — нестандартний партнер, творча людина-муза. Він незвичайний у всьому, включаючи рід діяльності. Такий партнер надихає і допомагає рухатися вперед.
 • 11 — рухливий, активний чоловік. Розвинений фізично, займається спортом. Великим плюсом є здатність ладити з дітьми.
 • 12 — людина добра і з відкритим серцем. Він мислить нестандартно, відчуває величезну любов до всіх людей, часто є волонтером благодійних організацій, з ним добре і спокійно.
 • 13 — непередбачуваний партнер, любить екстрим і адреналін. Він добре ставиться до змін у житті, з ним ніколи не буде нудно. Його робота пов’язана з переїздами та зміною місця проживання.
 • 14 — чутливий, творча людина, може присвячувати об’єкту своєї любові пісні, вірші і співати серенади під вікном. Він дивно добрий і ніжний, але вразливий. Його легко образити.
 • 15 — пристрасний партнер, на першому місці у нього сексуальна прихильність. Відносини не будуть нудними. Часто така людина владний, не терпить іншої думки, відмінної від його власного, може бути добре забезпечений матеріально.
 • 16 — духовний лідер, здатний повести за собою багато людей. Ця людина надихає на серйозні вчинки. Ті, у кого стоїть число 16 на лінії любові, не завжди швидко знаходять партнера.
 • 17 — яскравий людина, якого всі вважають зіркою. З ним хочеться частіше з’являтися в суспільстві, пишатися ним.
 • 18 — глибокий і загадковий партнер, з багатим внутрішнім світом. Люди тягнуться до нього, в ньому відчуваються благородство і порода.
 • 19 — забезпечений матеріально, успішний лідер. Він любить бути в центрі уваги, хоче, щоб їм всі захоплювалися.
 • 20 — людина, яка допомагає закрити родові програми. З ним можна вибудувати відносини, які з якихось причин не склалися з родичами. Він допомагає виправити родові сценарії.
 • 21 — партнер з глобальним мисленням. Це може бути іноземець або той, який мислить зовсім інакше, допомагає відкрити нові горизонти, дає можливість глянути по-іншому на багато речей.
 • 22 — весела, компанійська людина. Свобода для нього стоїть на першому місці. Для відчуття щастя йому не потрібно домагатися матеріального добробуту. Він може задовольнятися малим і не відчувати комплексів.

Розрахунок сумісності по Матриці Долі на прикладі Дженніфер Лопес і Бена Аффлека

По Матриці Долі можна розрахувати і сумісність партнерів. Для цих цілей ви також можете скористатись нашим калькулятором. При побудові Матриці душі для пари потрібно виділити лінію відносин і розшифрувати аркани. Для кожної людини можна розглянути кілька сполучень з різними партнерами, щоб зрозуміти, хто підходить на роль супутника життя, а які стосунки виявляться провальними.

Пропонуємо зробити короткий розрахунок на прикладі зоряної пари, щоб ви могли переконатися в тому, що метод Матриці Долі працює. Життя зірок на увазі, тому деякі проблеми у відносинах стають надбанням громадськості. Якщо розглянути сумісність Дженніфер Лопес і Бена Аффлека, можна дізнатися багато цікавого. Її дата народження — 24.07.1969, його — 15.08.1972. Значення арканов лінії відносин даної пари: 6-9-12.

Дженніфер і Бен зустрілися не просто так. В цих відносинах партнери ростуть поруч один з одним. Вони намагаються не пускати сторонніх у свій світ. Для них сім’я — це окрема держава. Відносини демократичні, закохані рівні, і кожен може висловлювати свою думку, робити те, що вважає потрібним і правильним.

В парі можна розширити погляди на світ. Чоловік і жінка підтримують гармонію в такому союзі, не заважають один одному розвиватися, багато подорожують, кожен з них вірить у свою “другу половинку”, підтримує у всіх починаннях, не висміює і не звинувачує в безглуздості “наполеонівських планів”. Можна розглянути кожен з арканов окремо:

 • Число 6 на лінії кохання символізує красу, внутрішню і зовнішню гармонію. В парі Дженніфер і Бена цього вистачає сповна. Партнери знаходять час для догляду за собою і підтримки привабливості. Вони намагаються виглядати ідеально, і це один із секретів гармонійних відносин.
 • Число 9 відповідає за мудрість. Партнери не зупиняються у своєму розвитку, намагаються рухатися вперед, завжди можуть дати цінну пораду один одному.
 • Число 12 вказує на те, що для чоловіка і жінки важливі добрі справи і духовний ріст. Дженніфер і Бен активно займаються благодійністю. І це ще одна точка дотику.

Розрахунок сумісності буде корисний для кожної пари. Він дозволяє зрозуміти, наскільки тривалими виявляться стосунки, чи є у партнерів точки дотику і над чим можна попрацювати, щоб збільшити шанси на побудову міцної сім’ї.