Як дізнатися своє призначення в житті: ТОП-7 способів і поради психологів

У певний момент кожен з нас замислюється про своє призначення в житті. Є різні способи знайти себе, ми розповімо про найбільш популярних, а також ви дізнаєтеся, як розрахувати призначення за датою народження.

Що взагалі таке призначення?

Призначення для людини є те заняття, в якому він може реалізувати свій природний потенціал і знайти сенс життя. Це справа, яка може бути нелегкою працею, але приносить задоволення і від процесу, і від результату, викликає бажання розвиватися, досягати нових висот, є джерелом енергії та натхнення. Для нього завжди є внутрішнє прагнення, мотивація і ресурси. Воно приносить користь оточуючим, тому з його допомогою можна домогтися поваги і визнання.

Кармічне призначення – це не просто захоплення чи заняття, яке допомагає розвинути вроджені здібності. Це ті якості і навички, які формувалися протягом попередніх перероджень душі і проявляються в поточній життя на Землі. Позитивний минулий досвід приймає форму таланту. У разі негативного досвіду людині треба відпрацювати свою карму, тобто вибрати те діло, яке допоможе йому виправити помилки минулих втілень душі. Призначення може бути і родовим, коли людина несе відповідальність перед своїм родом, наприклад, змінює історію сім’ї в кращу сторону.

Чому так складно знайти призначення в житті?

Життєві обставини не завжди дозволяють пізнати і реалізувати своє призначення. Людина стикається з різними перешкодами, починаючи з самого дитинства.

найпоширеніші приклади:

 • Батьки не підтримували інтереси та захоплення дитини, не давали йому спробувати себе в різних гуртках і секціях.
 • У родині не було фінансів або умов, щоб розвинути здібності чи таланти.
 • Вибір сфери розвитку залежав від дорослих, наприклад, батько наполягав на спорті, хоча у сина були задатки музиканта.
 • До дитини висували завищені вимоги. На те, щоб стати відмінником, йшли всі сили і час.
 • Довелося вибрати престижну, прибуткову або затребувану професію, яка не приносить задоволення.

У дорослому віці людині також нерідко доводиться вибирати нецікаву справу, щоб мати стабільний заробіток і утримувати сім’ю. З-за зненавидженої, виснажливої роботи, побуту і догляду за дітьми часто не залишається часу і сил, щоб зрозуміти свої дійсні бажання і знайти покликання.

Є професія призначенням

Часто пошук покликання плутають з бажанням знайти більш цікаву, перспективну або високооплачувану роботу. Але кар’єра може бути не пов’язана безпосередньо з призначенням. Професія – це сфера, в якій можна монетизувати свої знання і навички.

Не завжди та діяльність, яка надихає і доставляє задоволення, може приносити достаток. Наприклад, якщо людина вважає своїм покликанням допомогу людям, то він може стати лікарем, вчителем, психологом або вибрати іншу професію, але у вільний час бути волонтером. Дізнатися своє призначення можна вже будучи в солідному віці, але це зовсім не означає, що потрібно різко кидати роботу і відмовлятися від звичного заняття і доходу.

Як дізнатися своє призначення за датою народження онлайн

Є різні езотеричні напрямки, які допомагають зрозуміти себе, виявити свої сильні і слабкі сторони, а також знайти покликання. Ви можете безкоштовно скористатися одним з онлайн-сервісів, щоб обчислити за датою народження своє призначення. Розповімо докладніше про найбільш ефективні і точні способи самопізнання.

Матриця Долі і Таро

З допомогою унікального методу, заснованого на нумерології і Таро, ви можете дізнатися і розкрити свій потенціал. По Матриці Долі можна зрозуміти особливості характеру, таланти, стан здоров’я, фінансовий потік, кармічні уроки та багато іншого. У Матриці є енергії, які показують призначення відразу в 3 сферах: особистої, соціальної і духовної. З однієї лише дату народження можна визначити шляхи самореалізації і завдання, які приходять по родових ліній і від соціуму.

Цей спосіб самопізнання вважається найточнішим, оскільки він поєднує в собі знання відразу двох найдавніших езотеричних вчень. Ви можете скористатися безкоштовним калькулятором, щоб побудувати свою Матрицю Долі з докладною розшифровкою, а також отримати персональну консультацію експерта і енергетичний прогноз по роках.

Ведична нумерологія – число душі і долі

Число Душі розкриває риси характеру людини, її нахили, здібності, можливості, таланти, справжні бажання і прагнення, які складно усвідомити самому. З його допомогою можна знайти найбільш відповідні сфери діяльності. Другий важливий показник – це Число Долі. Воно відображає життєву програму, тобто покликання і ті кармічні завдання, які потрібно вирішувати на протязі всього життя.

Ви можете скористатися спеціальним онлайн-сервісом, щоб розрахувати Число Душі і Число Долі. На нашому сайті зібрана найбільш повна і достовірна розшифровка дати народження з ведичної нумерології. Ви не тільки дізнаєтеся своє призначення, але і отримаєте цінну інформацію, яка допоможе вам у самореалізації, наприклад, сприятливі періоди, застереження і поради з вибору професії.

Квадрат Піфагора

Квадрат Піфагора, який також називається цифровий Психоматрицей – це одне з найважливіших напрямків нумерології. За допомогою цього методу можна розшифрувати інформацію, яка закладена в даті народження, наприклад, дізнатися характер, темперамент, стан здоров’я і фінансовий потенціал. Матриця дозволяє скласти точний психологічний портрет людини.

Дізнатися призначення по системі Піфагора досить складно – в квадраті немає числа, яке б чітко показувало шляху самореалізації. Але цифровий аналіз допоможе вам розібратися в собі, зрозуміти, якими здібностями ви володієте, наприклад, міцним здоров’ям (для спорту), хорошою пам’яттю (для вивчення іноземних мов) або аналітичним мисленням (для науки). Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором, щоб розшифрувати свою Психоматрицу.

Астрологія і натальна карта

По натальній карті можна скласти характеристику особистості, але вона не показує справжнє призначення. Слід врахувати безліч чинників, щоб зрозуміти своє покликання. З допомогою астрології можна виявити здібності, нахили, таланти, сфери інтересів, кар’єрний потенціал або відповідні види діяльності по роках.

За впливом планет можна судити про якості, які можуть стати в нагоді в професії: працьовитість, наполегливість, рішучість, сміливість, уважність і т. д. Але на підставі одних лише рис характеру не можна зрозуміти життєву програму і кармічні завдання.

Дизайн людини

Дизайн людини – це сучасний спосіб самопізнання, заснований на дату народження. З його допомогою можна визначити тип особистості (генератор, проектор, манифестор, рефлектор) і скласти персональну картку життєвого шляху.

Вважається, що методика дозволяє дізнатися своє призначення, але в її рекомендаціях не вистачає конкретики. Наприклад, покликання може полягати в тому, щоб займатися самореалізацією, вивчати інших людей та спрямовувати їх енергію в потрібне русло впливати на думку суспільства. Для кожного профілю є лише загальні вказівки, як рухатися в потоці життя без опору середовища.

А крім езотерики є способи дізнатися призначення?

Основні методи самопізнання, що застосовуються в езотериці, засновані на цифрах з дати народження. Вважається, що саме з її допомогою можна зрозуміти природу людини, його особистість і призначення. Езотеричні вчення хоч і не визнаються наукою, але не мають ніякого відношення до магії.

Наприклад, піфагорійська нумерологія дозволяє скласти досить точний психологічний портрет. Але навіть ця методика не завжди допомагає, оскільки не враховує минулий досвід людини, його особисте і родову карму. Можна спробувати різні способи з астрології, нумерології і навіть психології, перш ніж знайти своє справжнє покликання.

Метафоричні карти

Метафоричні карти – це одна з найбільш ефективних методик в психології для роботи з несвідомим. На картах можуть бути зображені персонажі, тварини, предмети чи сюжети. Вони викликають певні асоціації, з допомогою яких можна зрозуміти справжні бажання людини. Психолог допомагає клієнту зробити інтерпретацію малюнка, задаючи навідні запитання.

Ті образи, які людина бачить на картинці, дають уявлення про його приховані мотиви, наміри або страхи і бар’єри. Метод не показує призначення, але допомагає відновити ті мрії, цілі та плани, які були витіснені із свідомості.

рекомендують психологи

Ми підготували кілька порад, як дізнатися і реалізувати своє призначення:

 1. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, подумайте, що у вас викликає щирий інтерес або задоволення.
 2. Дозвольте собі фантазувати без обмежень, не піддавайте критиці свої бажання, навіть якщо вони здаються нереальними.
 3. Згадайте про свою дитячу мрію і спробуйте її втілити. У дорослому віці вам вже не завадять заборони батьків.
 4. Не спілкуйтеся з людьми, які знецінюють ваші бажання чи думка. Заручіться підтримкою однодумців.
 5. Живіть активно, вивчайте різні сфери, але не бійтеся кидати справу, якщо вам не подобається їм займатися.
 6. Не будьте занадто вимогливі до себе, особливо якщо пробуєте нове захоплення. Слідкуйте за успіхами, хваліть себе.
 7. Відмовтеся від негативних установок, наприклад, “Я вже не в тому віці…”, “У мене немає таланту…” і т. д.
 8. Перестаньте порівнювати себе з іншими, більш успішними людьми, якщо це порівняння вас не мотивує, а викликає страх.
 9. Не чекайте миттєвого результату у вигляді визнання і грошей. Справжнє покликання перш за все приносить радість.
 10. Почніть з самопізнання, приміром, розрахуйте Матрицю Долі та подивіться, який потенціал закладений в даті народження.

Що може завадити на шляху пошуку життєвого призначення

У більшості випадків людині, яка хоче зрозуміти своє покликання, заважають страх критики, осуду, невдачі або перфекціонізм.

Є й інші фактори, які не дають дізнатися своє призначення:

 • Вибір на користь нелюба, виснажливого, але прибуткового справи.
 • Жалю про витрачений час, втрачені можливості і помилках минулого.
 • Сумніви з-за негативного впливу родичів, друзів та інших оточуючих.
 • Велика завантаженість, відсутність часу, сил чи фінансів, щоб спробувати свої сили в різних сферах.
 • Тривала підготовка, коли людина володіє теорією, але боїться почати практикуватися.