Ким я була в минулому житті – безкоштовний онлайн-розрахунок за датою народження

Чи пам’ятаєте ви своє минуле життя? Можливо, ви бачили її в снах або шукали того, хто проведе сеанс регресії. Але дізнатися про попередніх втіленнях можна більш простими способами, про один з них ми докладно розповімо у статті. Ви дізнаєтеся, яку інформацію можна “витягнути” з минулого, як це зробити, а також ми коротко розберемо минулі життя відомих людей.

Існує минуле життя?

Люди підсвідомо відчувають тісний зв’язок з минулим. Більшість подій, як позитивних, так і негативних, відбувається не просто так. Це наслідок попередніх втілень. Багато хто задається питанням, чи є минуле життя – але що про це говорить наука? Кожен чув історії, доводять можливість перевтілення душ, однак, без доказів складно сказати: правда це чи вигадка.

Реінкарнацією називають переселення душі після смерті з однієї живої істоти до іншого. Наприклад, кіт у минулому житті міг бути мишею, а в наступній стати людиною. У душі може бути багато минулих життів.

Віра в переселення душ була особливо поширена серед стародавніх народів Азії. З часом вона дійшла і до європейських країн. В даний час реінкарнації присвячені наукові праці. І вчені серйозно займаються цим питанням. Але до сьогоднішнього дня навколо реінкарнації ще багато нерозгаданих таємниць.

Чому ми не пам’ятаємо минулі життя?

Нове життя щоразу починається з чистого аркуша. Ми не пам’ятаємо свої попередні втілення. Спогади як ніби спеціально стираються з пам’яті. І цьому є пояснення. При “скиданні” фізичної оболонки втрачається величезна кількість енергії. Душа залишається без звичної підживлення. До моменту переселення в інше жива істота залишки енергії повністю витрачаються. Неможливо згадати, що було раніше.

Люди, які пам’ятають минуле життя і знають, що вони прожили її нечесно, можуть відчувати почуття провини, з’являється деяка пригніченість або відчуття неминучості розплати за гріхи з минулого. Знаючи про те, що було раніше, складно почати все з чистого аркуша.

Діти іноді пам’ятають минулі життя. Пригадуються якісь уривки з минулого, але це може сильно тиснути на психіку. Якщо ваша дитина каже, що пам’ятає ким був раніше, не загострювати на цьому увагу – у нього такий досвід. Він може пам’ятати і хороше, і погане, але в якомусь віці і ці уривки з минулого можуть забутися.

Що можна дізнатися про своє минуле життя

Спеціальні методики допомагають повернутися в минуле і дізнатися, ким ви були у попередньому втіленні.

Можна отримати досить багато інформації:

 • ваш пол в минулому житті;
 • місце, де народилися (країну, місто або село);
 • професію;
 • відносини з сім’єю.

Деякі фахівці запевняють, що людина здатна навіть згадати ім’я і прізвище з минулого життя. Найчастіше люди хочуть зрозуміти, якою була минула життя, була в ній любов, що хорошого або поганого вони зробили.

Іноді доводиться дізнаватися абсолютно несподівані і цікаві речі. Наприклад, жінка усвідомлює, що в минулому житті вона була чоловіком, а чоловік може виявити, що в минулому житті був жінкою. Це накладає певний відбиток на характер і світогляд. Іноді таке відкриття допомагає розібратися, звідки пішли ті чи інші проблеми. З допомогою різних способів і розрахунків можна дізнатися, як ви жили в попередньому втіленні і були знайомі з кимось з цього кола спілкування.

Способи дізнатися, ким ви були в минулому житті

Бачити свої минулі життя в дитинстві дано одиницям – напевно, це цікавий досвід. Багатьом хотілося б хоч на мить потрапити в минуле час в реальному житті і згадати себе.

Але є чимало способів, з допомогою яких це стає можливим:

 • гіпноз (або практика занурення в сон);
 • медитація;
 • магія;
 • ворожіння (наприклад, по картах Таро);
 • розрахунки з допомогою нумерології (використовується дата народження);
 • тестування.

“Дивитися” минулі життя можна за допомогою спеціаліста або самостійно. Одним з найефективніших способів є практика занурення в сон – за відгуками, з її допомогою можна повернутися в минуле, побачити моменти з дитинства або з попередніх втілень. Комусь сеанси регресії допомогли вирішити серйозні проблеми. Люди починають розуміти, з якої причини вони здійснюють певні вчинки і чому у них щось не виходить. Нижче ми розповімо про більш доступному й безпечному способі, яким ви зможете скористатися відразу після прочитання статті.

Матриця Долі – дізнайтеся про попередньому втіленні

Один з найбільш точних способів дізнатися про минуле життя – розрахувати свою Матрицю Долі. Цей спосіб дає можливість дізнатися не тільки про власну минуле життя, але і про життя дітей або інших родичів, та й взагалі будь-якої людини.

Матриця Долі – метод самопізнання, заснований на нумерології і Таро. З його допомогою вираховуються енергії, з якими ви проживаєте життя. Для розрахунку потрібна тільки дата народження. Отримані значення розшифровуються з урахуванням 22 старших арканов Таро. Метод Матриці Долі іде своїми коренями в буддизм, але при цьому має схожість з архетипами К. Юнга.

Енергії в Матриці Долі дають точний психологічний портрет людини, що дозволяє зрозуміти, ким він був у минулому, якась карма тягнеться за ним і з чим пов’язані його кармічні борги.

Розрахунок і формули

Про те, як дізнатися про свої минулі життя, ми розповімо на основі методу Матриці Долі. З допомогою нього ви не тільки дізнаєтеся про попередньому втіленні, але і зрозумієте, що з цим робити. За приклад візьмемо дату народження – 23.08.1989. На малюнку вже є всі необхідні числа (енергії) – будемо розбиратися, як їх отримати.

 • Карма минулих життів знаходиться в самому низу Матриці, в нашому прикладі це 3, 7 і 22. Саме ці числа потрібні, щоб дізнатися про своє минуле. Розраховувати будемо 3 і 7, т. к. 22 вже буде в Матриці.
 • Щоб отримати 3, складаємо найнижчу енергію (22) і центр Матриці (8). Отримуємо 30. За правилами розрахунків, якщо значення більше 22, потрібно підсумувати цифри. 3+0=3.
 • Щоб отримати 7, потрібно скласти 22 і отримане у попередньому пункті 3. 22+3=25. Це більше 22. 2+5=7
 • Далі вибудовуємо отримані значення в правильну черговість. Спочатку 3, потім 7 і 22, тобто в нашому прикладі це 3-7-22. Ці енергії означають, що в минулому втіленні людина можу бути вільний від інших людей (наприклад, це дружина з гарему чоловіка).

Розрахуйте минуле життя за датою народження онлайн

Для швидкого і точного розрахунку “минулого життя” рекомендуємо скористатися нашим онлайн-калькулятором. Вкажіть ім’я, дату народження та стать. Інших даних не потрібно. Це безкоштовно, калькулятором можна користуватися без реєстрації.

Після розрахунку ви отримаєте персональну Матрицю Долі і зможете почитати не тільки про минуле втілення. За допомогою цього методу можна дізнатися:

 • призначення;
 • таланти;
 • сильні і слабкі сторони характеру;
 • фінансовий потенціал;
 • підходящі професії;
 • сумісність з будь-якою людиною;
 • які можуть бути проблеми зі здоров’ям;
 • як і з ким можна створити гармонійні відносини;
 • можливі труднощі у відносинах з батьками і дітьми;
 • завдання роду.

І це не все. Матриця Долі розповість і про ваше майбутнє – можна подивитися прогнози по роках і дізнатися, які значущі події приготувала для вас доля.

Навіщо потрібно це знати?

Минула життя впливає на нинішнє втілення. Вона може бути причиною страхів, проблем у спілкуванні і помилок. Програми минулого, теперішнього та майбутнього життів пов’язані. Знання свого попереднього втілення дає багато: ця інформація дозволяє відповісти на складні питання, зрозуміти свою психологію і розібратися, чому не виходить побудувати особисті відносини або кар’єру.

Минула життя — це досвід. І частина його ви перенесли в даний втілення. Знаючи про свої навички в минулому, ви можете використовувати їх і зараз. Наприклад, якщо в попередньому втіленні були відомим художником, цей талант, швидше за все, у вас залишився. Треба лише розвинути його. Ретельний аналіз отриманої інформації допоможе виявити ваші сильні і слабкі сторони, зробити правильні висновки і швидше знайти призначення.

Першоджерелом багатьох проблем може служити саме минуле життя. Наприклад, непорозуміння в шлюбі і постійні помилки з боку чоловіка або дружини можна пояснити їх поведінкою в попередньому втіленні. Опрацювання таких кармічних хвостів допомагає зберегти відносини. Про те, як опрацювати кармічний “хвостик”, теж можна дізнатися за допомогою Матриці Долі.

Минулі життя відомих людей

Карма попередніх втілень є у кожного, не виняток і знаменитості. У кого-то вона хороша, а у кого-то не дуже. Це ті завдання, з якими душа не встигла впоратися раніше. Давайте разом дізнаємося про те, як жили раніше відомі люди. Для розрахунків будемо використовувати калькулятор Матриці Долі.

 • Анджеліна Джолі (4.06.1975) — в минулому житті відмовлялася дотримуватися традиції сім’ї, бунтувала. Можливо, була позбавлена любові свого роду (наприклад, із-за того, що вийшла заміж “не за того” чоловіка). Найімовірніше, з цієї причини Анджеліна Джолі має велику родину – шестеро дітей, троє з яких прийомні.
 • Ілон Маск (28.06.1971) — в минулому житті могла бути передчасна смерть. І зверніть увагу, якою любов’ю до життя відрізняється Ілон Маск в цьому втіленні. Скільки всього він хоче встигнути і які грандіозні плани будує!
 • Білл Гейтс (28.10.1955) — в попередньому втіленні людина мав владу, але користувався нею на шкоду іншим. У новому втіленні мільярдер витрачає величезні статки на благодійність. І навіть заявив про те, що після його смерті багатство не перейде до дітей, а також буде направлено на благодійність.
 • Zivert (28.11.1990) — виконавиця відомих хітів теж могла зловживати владою у минулому втіленні. З такою кармою в наступному житті людина може виховуватися в родині без батька, що і сталося з співачкою, батьки якої розлучилися.
 • Dua Lipa (22.08.1995) — в минулому втіленні володіла якимись знаннями, але не передала їх або використовувала на шкоду оточуючим. В справжньою життя може боятися конкуренції або не ділитися знаннями з-за гордині.

З допомогою Матриці Долі можна дізнатися про минуле життя будь-якої знаменитості. Вище ми коротко розповіли, ким були відомі особи, але з допомогою нашого калькулятора ви можете отримати більш детальну інформацію про зірки.