Яка країна підходить вам по нумерології: розрахунок і розшифровка

Якщо вагаєтесь з вибором країни для проживання, можна звернутися до нумерології. Розрахунки покажуть, в якій країні краще жити і чи підходить вам те місто, в якому ви перебуваєте зараз. Ми розповімо, як розрахувати і розшифрувати число країни для переїзду.

Як вибрати країну для переїзду по нумерології

З допомогою нумерології можна зрозуміти, як дата народження впливає на різні сфери життя. Знаючи свій цифровий код, можна вибрати правильне місце проживання – з найбільш сприятливою енергетикою, яка допоможе реалізувати потенціал, побудувати гармонійні професійні та особисті відносини.

Нумерологи радять проводити розрахунки на географічну сумісність, перед тим як виїхати в іншу країну, щоб уникнути неприємних наслідків. Приміром, після переїзду в невідповідний місто можуть початися проблеми з роботою, самореалізацією, самопочуттям, конфлікти в парі або сім’ї, а також фінансові труднощі.

Розраховуємо число відповідної країни по нумерології

В нумерології є чотири формули розрахунку, за допомогою яких можна зрозуміти, яка країна вам підходить. Ви можете вибрати варіант, який більше сподобається, або перевірити всі способи і порівняти отримані числа.

Далі ми на прикладах покажемо, як розрахувати кількість країни для переїзду, і дамо розшифровку кожній цифрі.

Спосіб 1 і значення чисел

Щоб зрозуміти, в якій країні вам краще жити по нумерології, потрібно скласти число імені з числом країни і роком переїзду. Для цього треба перевести буквені вирази, числові і складати їх між собою, поки не вийде однозначне число. Покажемо на прикладі. Припустимо, дівчина на ім’я Анна планує переїжджати в Чехію в 2023 році. Для початку переводимо літери, цифри з таблиці.

1 А І З Ъ
2 Б Й Т И
3 У К У Ь
4 Г Л Ф Е
5 Д М Х Ю
6 Е Н Ц і Я
7 Е О Ч
8 Ж П Ш
9 З Р Щ
  1. Переводимо ім’я в цифровий код за таблицею: Анна – (А)1+(Н)6+(Н)6+(А)1=14=1+4=5.
  2. Переводимо назва країни цифровий код за таблицею: Чехія – (Ч)7+(Е)6+(Х)5+(І)1+(Я)6=25=2+5=7.
  3. Беремо останні 2 цифри року переїзду– 23=2+3=5.

У нас вийшли 3 числа: 5, 7, 5. Їх потрібно скласти: 5+7+5=17=8. Далі читаємо розшифровку отриманого числа і робимо висновок, чи треба переїжджати в цю країну.

1 – одиниця символізує початок і означає, що переїзд буде складним, домогтися успіху і стабільності вийде не відразу.

2 – двійка є знаком розчарування, самотності, труднощів, жалю і втрачених можливостей.

3 – трійка управляє енергією руху і позитиву, яка приваблює друзів, а вони допоможуть адаптуватися на новому місці.

4 – четвірка указує на стабільність, спокій і комфорт, це життя без випробувань і потрясінь, але і без особливих досягнень.

5 – п’ятірка говорить про те, що зміни будуть сприятливими і плідними, якщо ви будете оптимістичні і вдячні долі.

6 – шістка пов’язана з глобальними змінами, наприклад, з кар’єрним зростанням, заміжжям або перспективними знайомствами.

7 – сімка означає, що на новому місці можна досягти мудрості і духовного просвітлення, але проблеми з фінансами неминучі.

8 – вісімка і її чарівна енергетика створює умови, коли достаток, успіх і любов приходять без особливих зусиль і очікування.

9 – дев’ятку можна назвати енергією самовіддачі, тобто вам доведеться після переїзду багато віддавати, щоб щось отримати.

Спосіб 2 з розшифровками

Перевірити, чи підходить країна по нумерології, можна з допомогою дня народження. Для розрахунку потрібна тільки дата (без місяця і року) – це Число душі, детальніше про нього можна почитати на нашому сайті.

Наприклад, чоловік народився 27 числа: 2+7=9. Дев’ятка символізує відповідне географічне напрям. Нижче наведені розшифровки кожної цифри, отриманої за цією формулою:

1

Одиниці підходять розвинені країни зі стабільною економікою, високим рівнем життя і комфортним кліматом. При такому показнику краще переїжджати до столиці або велике місто, де можна побудувати кар’єру та реалізувати амбіції. Для переїзду можна вибрати європейську країну (Франція, Англія, Німеччина) або будь-який з регіонів Північної Америки (США, Канада).

2

Двійці підійде північно-західний напрямок і стихія води, наприклад, країна з безліччю річок, озер або межує з морем/ океаном. При такому числі потрібно вибрати регіон з сприятливою економічною ситуацією, наприклад, Норвегії чи Фінляндії.

3

Трійка добре поєднується з енергетикою “місць сили”. Це можуть бути міста, де активно розвивається бізнес, відбуваються великі оборудки з фінансами, нерухомістю та інвестиціями. Наприклад, деякі регіони США, Німеччина, Швейцарія або ОАЕ. Або це може бути центр скупчення прочан, наприклад, Ізраїль, Греція та Італія.

4

Четвірка символізує постійність і спокій, тому якщо у вас вийшов такий показник, розгляньте країни з приємним кліматом і невимушеною обстановкою, де можна комфортно жити, займатися улюбленою справою і спокійно виховувати дітей. Приміром, Іспанія, Португалія або Андорра.

5

Власникові п’ятірки краще вибирати місце проживання, де він буде оточений однодумцями, інтелектуалами і любителями стабільності. Придатними можуть бути регіони з хорошою екологічною обстановкою, великою кількістю зелені або лісами. Варто подумати про таких напрямках, як Австрія, Нідерланди та Швеція.

6

Краще вибирати південно-східний напрямок з м’яким морським кліматом. Віддавайте перевагу не бізнес-центрам, а містам, які пов’язані з туризмом і відпочинком, де є цікаві місця і красива архітектура. Якщо у вас дати народження шістка, можна переїхати в одну з країн Азії і Австралії.

7

Сімка пов’язана з духовним просвітленням, тому для переїзду можна вибрати незвичайне або екзотичний напрямок, не призначене для великого бізнесу або кар’єрного росту. Найбільш відповідними регіонами є Індія, Латинська Америка і Північна Африка.

8

Напрямками, які підходять стриманою і спокійною вісімці, є Скандинавські країни (Данія, Норвегія, Швеція), а також Канада, Австрія та Великобританія. Це країни з помірним або холодним кліматом, сніжною зимою і горами.

9

Дев’ятці підходить енергетика сонця, моря, свята, яскравих емоцій та приязного населення. Для переїзду можна вибрати країни Латинської Америки (Бразилія, Мексика, Колумбія) або регіони півдня Європи, наприклад, Португалії або Іспанії.

Спосіб 3 і значення цифр

В нумерології є ще один простий спосіб розрахунку, для якого теж потрібна дата народження. Щоб зрозуміти, чи варто планувати переїзд в іншу країну, потрібно скласти всі цифри дня, місяця та року народження. Таким способом ми отримаємо Число долі, яке можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора.

Наприклад, 27 серпня 1981:

2+7+0+8+1+9+8+1=36=3+6=9.

І далі дивимося значення получившейся цифри:

1 – цифра характерна для наполегливої, сміливого і цілеспрямовану людину, якій підходять США, Японія або Китай.

2 – двійка символізує спілкування і дружелюбність, тому краще вибрати життєрадісну Іспанії чи Португалії.

3 – трійці підходить гостинна, добродушна атмосфера, яка є, наприклад, у таких країнах, як Грузія та Італія.

4 – володар цієї цифри потребує стабільності і порядку, тому найкращим місцем може стати Швеція, Фінляндія і Канада.

5 – п’ятірка є знаком чуттєвої натури, якої підійде Франція або тропічні острови (Мальдіви, Балі).

6 – шістка говорить про любов до традицій і культури, при такому показнику можна переїхати в Ізраїль, Індію або Шотландії.

7 – сімка вказує на прагнення до свободи, яку можна відчути на Кіпрі, в Австралії, у країнах Латинської Америки.

8 – вісімка символізує владу, цілеспрямованість і наполегливість, схожа енергетика є в Туреччині або в Німеччині.

9 – дев’ятка означає високі моральні принципи та ідеали, тому для переїзду можна розглянути арабські країни.

І ще один спосіб розрахунку кращої країни для життя

По нумерології можна зрозуміти, не тільки в якій країні краще жити, але і який вибрати місто. Щоб знайти відповідний населений пункт, треба порахувати його енергетику з допомогою спеціальної таблиці. Назва потрібно перевести в цифровий код, тобто кожну букву замінити на цифру. Далі отримані значення необхідно скласти між собою і подивитися, яке число вийшло.

наприклад, розрахуємо місто Мадрид. Для перекладу букв цифри використовуємо таблицю:

1 А І З Ъ A J S
2 Б Й Т И B K T
3 У К У Ь C L U
4 Г Л Ф Е D M V
5 Д М Х Ю E N W
6 Е Н Ц і Я F O X
7 Е О Ч G P Y
8 Ж П Ш H Q ZA
9 З Р Щ I R

Переводимо слово “Мадрид” в цифровий код за таблицею: 5+1+5+9+1+5=26=2+6=8.

Далі дивимося, що означає вісімка як число міста.

Цифра 1

Місто з цим числом підходить самовпевненому, амбітному і ініціативній людині, яка прагне досягти успіху, просунутися по кар’єрних сходах і стати лідером. У такому місті потрібна підтримка друзів і однодумців, тому заводите корисні знайомства та ділові зв’язки. Не розраховуйте на спокій і стабільність.

Цифра 2

В такому місті присутня атмосфера гармонії, взаємовигідного співробітництва і компромісів. В цьому населеному пункті події розвиваються послідовно, без поспіху, тому не варто сподіватися на різкий підйом. Шукайте впливових покровителів, які підтримають ваші починання.

Цифра 3

Трійка символізує енергетику радості, свята і оптимізму, тому в місті з таким числом переважає легка, позитивна обстановка. Тут ви можете відчувати прилив сил, ентузіазм і натхнення. Головний рада жителям цього міста – зберігати контроль над своєю поведінкою. У такому місці є ризик стати безвідповідальним, лінивим і недбалим.

Цифра 4

Четвірка є знаком порядку, стабільності і здорового глузду. Більшість мешканців цього міста віддають перевагу спокійну, комфортну життя з ясною картиною майбутнього, вони шанують традиції і дотримуються правила. Таке місце можна вибрати, якщо немає кар’єрних амбіцій чи бажання жити яскравим життям, наповненим емоціями.

Цифра 5

П’ятірка символізує різкі зміни і нестабільність. В такому місті не слід будувати довгострокових планів.

Цифра 6

У місті-шістці присутня атмосфера краси, романтики і задоволення. У ньому можуть бути цікаві туристичні маршрути, курорти і великі торгові центри. Така розслаблююча обстановка підходить для того, щоб розвивати свій невеликий бізнес або отримувати освіту.

Цифра 7

Сімка пов’язана з духовністю, мудрістю, езотерикою і стародавніми навчаннями. У такому місті живуть інтелектуали і представники консервативних поглядів. Зазвичай в ньому рідко проходять міські свята, фестивалі і галасливі вечірки. Живучи в такому населеному пункті, можна стати аскетом, тому потрібно частіше виїжджати на природу і розслаблятися.

Цифра 8

Вісімка є знаком амбіцій, розвитку, прагнення до високого соціального положення і достатку. У такому місті потрібно посилено працювати, щоб домогтися успіху. Але саме в ньому можна навчитися отримувати задоволення від матеріальних благ, комфорту і розкоші.

Цифра 9

Дев’ятку можна назвати містом, де живуть добрі, милосердні, чуйні і щирі люди, які люблять порядок і чистоту, затишок. В такому населеному пункті з повагою ставляться до тих жителів, які займаються благодійністю і допомагають нужденним.