Число зрілості 11 – характер, професія і життя після 30 років

У нумерології число зрілості 11 розкриває сильні і слабкі риси характеру. 11 як код зрілості вказує на здібності людини, які допомагають визначитися з професією, а також він впливає на життя після 30 років.

Загальна характеристика людини з числом зрілості 11

У нумерології число зрілості 11 мудрість і принциповість. Люди з таким кодом здаються старше своїх однолітків, не по роках розумні і здатні докопатися до істини за будь-яких обставин.

У відносинах з оточуючими вони цінують духовний рівень розвитку. Для них важливо, щоб близькі дивилися з ними в одну сторону, дотримувалися традиції і не дозволяли собі нехтувати нормами моралі. Безпринципні особи навряд чи зможуть бути поруч з ними.

Сильні сторони людей з числом зрілості 11

Код зрілості 11 в нумерології вважається одним з найсильніших. У його представників розвинена інтуїція, вони відчувають те, що не відчувають і не бачать інші. Їх неможливо обдурити, вони ніби бачать усіх наскрізь. Ця здатність допомагає їм не розчаруватися в житті.

Ці особи прагнуть до гармонізації простору навколо себе. Жінки відрізняються красою і чарівністю, а чоловіки — хорошими манерами і відмінним смаком.

Основні переваги таких людей:

  • рассудительность;
  • коммуникабельность;
  • тактичность.

Вміння зважувати і аналізувати вчинки людей допомагає їм вибудовувати відносини з оточуючими. Але найчастіше вони довіряють своїм першим враженням. І в більшості випадків така тактика виявляється вірною.

Слабкі сторони особистості

Люди з кодом зрілості 11 не ідеальні. Їх самі слабкі сторони:

  • підозрілість;
  • зайва емоційність;
  • схильність до змін настрою.

Люди з числом зрілості 11 ставляться до оточуючих з недовірою. Причина полягає із зайвою проникливості. Вони розгадують людини з першого погляду і відразу ж звертають увагу на недоліки. Потім людям буває складно змінити думку про себе, що створює проблеми в спілкуванні. У представників числа зрілості 11 не так багато друзів, але всі вони пройшли ретельний відбір, і дружба з ними триває довгі роки.

Про життя після 30

Люди з числом зрілості 11 з роками все менше цікавляться матеріальним: фокус уваги зміщується в бік духовних цінностей. Вони приділяють багато уваги самопізнання і розкривають свої здібності. Після 30 відчувають себе набагато щасливішими, так як їм вдається зрозуміти себе і знайти своє призначення.

В нумерології людей з числом зрілості 11 вважають прихильниками здорового способу життя. З 30 років вони більш ретельно стежать за своїм здоров’ям і моральним станом. Наприклад, правильно харчуються, практикують медитації або йогу.

Цим людям важливо досягти внутрішнього балансу, знайти рівновагу між роботою, турботою про себе і сім’єю. Потрібно знайти близьких за духом людей, тоді їх життя буде набагато цікавіше.

Яку професію обрати, якщо ваше число зрілості 11

Представники числа зрілості 11 обирають професію “по душі”. Вони навряд чи будуть працювати інженерами або проектувальниками, їм більше цікаві гуманітарні науки. Наприклад, вони знаходять себе в ролі викладача або психолога. Деяких і зовсім тягне в цілительство, астрологію або нумерологію.

Люди з кодом зрілості 11 відчувають на собі вплив цифри 2, яка з’являється при додаванні двох одиниць. Тому вони вміють працювати в команді і налаштовані на співпрацю. Це говорить про те, що з віком вони починають вивчати теми, що зачіпають відносини між людьми, і можуть стати соціальним працівником, адвокатом, суддею або тренером.

З них виходять дуже м’які і добрі начальники. Вони воліють спілкуватися з підлеглими на рівних, а не з позиції суворого контролера. В деяких сферах діяльності це навіть іде на користь. Але люди з числом зрілості 11 рідко організовують свій бізнес.