Значення числа 1 в ангельської нумерології і розшифровки комбінацій

Цифра 1 має важливе значення в ангельської нумерології, особливо комбінації одиниць і поєднання з іншими цифрами. Наприклад, можна розшифрувати час на годиннику і дізнатися, до якої події варто готуватися. З допомогою числа 1 ангели посилають нам знаки, а що саме вони означають, ви дізнаєтеся з нашої статті.

Що означає число 1 в ангельської нумерології

Значення числа 1 в ангельської нумерології можна порівняти з зеленим світлом світлофора. Воно досить прозоро: шлях відкритий, настав час для здійснення своїх бажань і досягнення цілей.

Дорін Верче, яка є засновницею цього виду нумерології, пов’язує цифру 1 з лідерськими якостями, рухом вперед, незалежністю і сміливістю. За її теорії значення мають всі повторювані символи, а також помітні, повз яких складно пройти. При погляді на них відразу виникає відчуття, що Вищі Сили хочуть щось повідомити, направити на істинний шлях або застерегти від помилок.

Одиниця символізує мислення, втілення давніх задумів і думок на фізичному рівні. Якщо перед очима часто стала виникати цифра 1, пора згадати про всіх ідеях, які були відкладені або забуті. Зараз є всі шанси на втілення їх у реальне життя.

Значення 11 в ангельської нумерології

Комбінація з двох одиниць позначає зміни, лідерство, оптимізм, ініціативність і добро. Трансформації торкнуться не тільки матеріальної сторони життя, але і духовного. Ви зможете перейти на більш високий рівень, що спричинить за собою зміну найближчого оточення. Число 11 позначає прощання з усім, що вичерпало себе. Розставання — це завжди сумно, але воно необхідно для того, щоб впустити нове в своє життя та наповнити її яскравими фарбами.

11:00 на годиннику позначає зв’язок з вищими силами, бажання правильно обрати свій шлях. Якщо вам часто попадається такий час, ви намагаєтеся слідувати внутрішнього голосу і прислухатися до своїх відчуттів. Потрібно і далі дотримуватися такої тактики.

Час 00:11 віщує вдалий початок, прорив. Якщо ви давно хотіли щось зробити, але не вирішувалися, зараз настала пора виконати своє бажання почати новий проект або кардинально поміняти життя. Ангели поруч і допоможуть подолати труднощі.

Часом 01:10 вважається менш сприятливим. Воно попереджає про можливі випробування. Але всі перешкоди виявляться вам по силам. Варто тільки добре подумати, чи готові ви витратити багато часу і сил для досягнення мети, або простіше відмовитися від неї.

Значення 111 в ангельської нумерології

Значення числа 111 в ангельської нумерології — швидкі зміни, потужна енергетика думок і зв’язок з Вищими Силами. Ангели намагаються сказати, що думки матеріальні. Важливо в цей момент думати про хороше і налаштовуватися на позитив. 111 — число місії і самореалізації. Настав час розвинути в собі найкращі якості і перспективні.

За вченням Дорін Верче велике значення має час. Якщо вам вже не перший раз доводиться спостерігати на електронному табло одну і ту ж комбінацію або при погляді на циферблат виникає дивне відчуття, це послання від ангелів. Наприклад, 01:11 на годиннику позначає зміну обстановки аж до зміни місця проживання.

11:10 на годиннику віщує перехід на новий духовний рівень. Вам захочеться внутрішнього розвитку і руху вперед. І потрібно зробити все можливе, щоб не зупинитися на досягнутому. Три одиниці пророкують успіх, набуття нового кола спілкування і знайомство з цікавими людьми.

Час 01:11 символізує розвиток у творчості. Не потрібно боятися займатися улюбленою справою. З часом це почне приносити не тільки задоволення, але і додатковий дохід. У любові комбінація позначає зміни, перехід на інший щабель і зміцнення відносин.

Значення 1111 ангельської нумерології

В нумерології ангелів 1111 символізує потужний поштовх з боку Всесвіту, це схвалення Вищих сил. Зовсім скоро у вашому житті відбудеться подія, яка дасть зрозуміти, що ви на вірному шляху. Це стане справжнім осяянням. Підтримка понад допоможе не звернути з поставленої мети.

11:11 на годиннику – значить, попереду сприятливий період. Якщо у вас є якісь проблеми, рішення скоро буде знайдено. Ви зможете відпочити від нескінченної боротьби і нарешті зайнятися улюбленою справою або приділити час сім’ї.

Поєднання одиниці з іншими цифрами в нумерології ангелів

В ангельської нумерології цифра 1 означає початок шляху. Але це лише узагальнене трактування. Багато залежить від додаткових символів: значення змінюється в залежності від того, яка цифра знаходиться поруч.

Деякі символи послаблюють енергію одиниці, а інші, навпаки, підтримують і посилюють її. У ангельської нумерології нічого не буває просто так. Кожна комбінація — це спроба ангелів щось повідомити і наставити на істинний шлях.

1 і 2

Сполучення одиниці і двійки (112, 122, 212, 211, 121, 221) символізують допомогу з боку Всесвіту. Якщо ви проаналізуєте події, які відбулися в житті останнім часом, ви побачите, що все було не дарма. Продовжуйте вірити в себе і в допомогу Вищих Сил. Ця віра допоможе не звернути з наміченого шляху.

Значення мають і різні поєднання у часі:

 • 12:00 на годиннику — настав час для переосмислення всіх цілей. Ангели радять зосередитися на тому, що вам насправді потрібно.
 • 00:12 — ваші лідерські якості допоможуть домогтися багато чого в житті. Намагайтеся застосовувати їх у всіх сферах.
 • 21:00 — настав час проявити співчуття. Це одна з умов для особистісного зростання.
 • 00:21 — попереду чекає просування і успіх.
 • 01:20 — для досягнення поставлених завдань потрібно заручитися підтримкою близьких людей.
 • 02:10 — на вашому шляху будуть відкриті нові дороги.

1 і 3

ангельської нумерології сполучення одиниці і трійки (113, 133, 313, 311, 131, 331) позначають важливість звернення до Бога, до вищих сил. Найближчим часом постарайтеся більше часу приділяти молитві та духовному розвитку. Деякі люди з оточення теж можуть посприяти вашому духовному зростанню.

Значення мають і комбінації на годиннику:

 • 13:00 на годиннику — в найближчому майбутньому вас чекає просвітлення і несподівані трансформації.
 • 00:13 — труднощі на шляху перешкоди, які ви подолаєте завдяки вірі.
 • 03:10 — попереду важливі зміни на любовному фронті.
 • 01:30 — не зупиняйтеся на досягнутому, попереду багато цікавого.

1 і 4

В нумерології ангелів сполучення одиниці і четвірки (114, 144, 414, 411, 141, 441) вважаються одними з найбільш обнадійливих і світлих. Ангели хочуть повідомити, що ви перебуваєте під їх дбайливого захистом. Просто довіртеся внутрішнього голосу. А ще в цей період ви потребуєте відновлення душевної рівноваги.

Особливе значення набуває час з поєднанням одиниці і четвірки:

 • 14:00 на годиннику — віра в краще допоможе уникнути помилок.
 • 00:14 — активніше розвивати свій внутрішній потенціал.
 • 01:40 — медитація допоможе відновити рівновагу.
 • 04:10 — пора діяти, так як ви самі є творцем свого життя.

1 і 5

Сполучення одиниці і п’ятірки (115, 155, 515, 511, 151, 551) символізують зміни в житті, які будуть відбуватися завдяки зміні думок і вашому розвитку. Трансформація особистості незмінно призведе до того, що в звичної реальності все зміниться. Ангели радять далі працювати над собою і намагатися підтримувати добрі стосунки з оточуючими.

Значення має час з одиницею і п’ятіркою:

 • 15:00 на годиннику — нова любов, успіх, несподіване зізнання. Скоро ви опинитеся у вирі пристрастей.
 • 00:15 — в житті виникнуть нові події, але вони можуть бути як благополучними, так і неблагополучними.
 • 01:50 — ви велелюбна і вразлива особистість. Потрібно попрацювати над собою і навчитися спиратися на логіку у прийнятті рішень.
 • 05:10 — ви перебуваєте під захистом, але не потрібно приймати необдуманих рішень в роботі та бізнесі.

1 і 6

ангельської нумерології сполучення одиниці і шістки (116, 166, 616, 611, 161, 661) вважаються одними з найбільш пророчих. Ангели радять звертати увагу на всі таємні знаки, своєчасно їх враховувати і не упускати деталей, щоб не зробити непробачних промахів. Комбінації означають, що ви занадто багато уваги приділяєте матеріального. Пора замислитися про духовне. Попереду багато спокус. Важливо не піддатися їм, зберігши своє обличчя.

Значення має час з одиницею і шісткою:

 • 16:00 на годиннику — духовність є однією з основ вашого існування. Для досягнення мети потрібно розширити свій кругозір.
 • 00:16 — ваше життя проходить через низку важливих трансформацій. Найближчим часом варто запастися терпінням.
 • 06:10 — скоро зустрінете справжню любов.

1 і 7

Сполучення одиниці і сімки (117, 177, 717, 711, 171, 771) вважаються одними з найбільш позитивних. Ангели повідомляють, що зовсім нещодавно вас відвідала небачена удача. Можливо, ви цього і не зрозуміли, сприйняли як належне. Потрібно вміти розрізняти знаки долі і дякувати Вищі Сили за все.

Значення має і час:

 • 17:00 на годиннику — ви щасливчик, все задумане найближчим часом буде виконано. Але не забудьте подякувати за це своїх ангелів-охоронців.
 • 00:17 — ви знаходитеся на вірному шляху, продовжуйте слідувати обраному курсу.
 • 07:10 — ви зможете отримати все, що бажаєте, і ангели підкажуть, в якому напрямку потрібно думати.

1 і 8

В нумерології ангелів сполучення одиниці і вісімки (118, 188, 818, 811, 181, 881) позначають завершення важливого етапу у житті. Якщо він був невдалий, можна порадіти, що все закінчується. Нарешті ви зможете зітхнути вільно і з новими силами приступити до чергового проекту. Якщо все й так було добре, варто подякувати Вищі Сили і, не втрачаючи віри, йти далі.

Значення має і час на годинниках:

 • 18:00 на годиннику — зовсім скоро ви побачите результати своєї праці. Якщо вони вас не влаштують, є можливість все виправити.
 • 00:18 — в матеріальному плані найближчим часом все зміниться в кращу сторону.
 • 08:10 — варто чекати приємних сюрпризів на роботі. Але дуже важливо закінчити старі справи.

1 і 9

Сполучення одиниці і дев’ятки (119, 199, 919, 911, 191, 991) символізують заклик до завершення попереднього етапу. Минуле заважає вам побудувати щасливе життя. Потрібно розібратися в причинах подій і відпустити подумки всі спірні ситуації. Варто попросити у Бога мудрості. Частіше моліться, щоб вибрати правильний шлях і не збитися з нього.

Значення має і час, в якому є дев’ятки з одиницями:

 • 19:00 на годиннику — зберігайте спокій навіть у найскладніших ситуаціях.
 • 00:19 — ангели допоможуть вам у пошуку нових починань.
 • 09:10 — ви знаходитеся на вірному шляху, не сходьте з курсу.

1 і 0

ангельської нумерології сполучення одиниці і нуля (110, 100, 101) позначають необхідність зміни думок. Якщо є бажання щось змінити у своїй долі, поліпшити, пора міняти своє мислення. Потрібно думати тільки про хороше, перестати злитися і заздрити. Негативна енергетика повернеться до вас у подвійному розмірі.

Значення має і час, в якому є одиниці з нулями:

 • 01:01 на годиннику — зовсім скоро ви отримаєте відмінне звістка. Все в житті буде складатися добре, але особливо порадує грошова сфера. Ангели попереджають – не варто йти наперекір долі. Якщо ви бачите, як складно вам досягти тієї чи іншої мети, при цьому є сумніви в її важливості, сміливо відмовляйтесь від неї. У долі на вас інші плани.
 • 10:10 — при прийнятті рішень керуйтеся не тільки почуттями, а й розумом. Обов’язково звертайте увагу на деталі.

Число 1 часто зустрічається – який знак подають ангели

Якщо вам часто зустрічаються числа з одиницею, а особливо ті, в яких ця цифра повторюється два або більше разів поспіль, ангели намагаються сказати, щоб ви рухалися вперед, не зупинялися на половині шляху і не боялися труднощів. Віні завжди поруч і нададуть підтримку у важку хвилину.

Комбінації з одиницею позначають розвиток духовного потенціалу. Збагачуйте свій внутрішній світ, робіть те, що по душі. І незабаром з’явиться усвідомлення, що всі дії правильні. Ангели радять переглянути коло спілкування, намагатися проводити більше часу з тими, хто допомагає йти вперед, а не тягне назад.