Значення числа долі 3: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

3 + 1

Що означає число долі 3

У ведичній нумерології число долі 3 – це символ душі, стабільності, єдності минулого, теперішнього і майбутнього.

Покровителем людини, якому по даті народження випадає трійка, є Юпітер – одна з найбільш великих, важких і яскравих планет Сонячної системи. Він символізує такі якості, як сміливість, рішучість, силу і прагнення до старанної роботи.

Цифра 3 означає стійкість, готовність до співпраці, здатність витримувати навантаження. Вона приносить удачу своєму власникові, не тільки дає йому можливості, але і допомагає з легкістю вирішувати проблеми, а також захищає від невдач.

Які вони – люди з числом долі 3

Володар числа долі “три” – це порядна, щедрий і вірний чоловік, який приваблює оточуючих своїм відкритим серцем і чарівністю, тому легко заводить друзів, однодумців і соратників. Часто він сам прагне допомагати нужденним, брати участь у благодійних проектах.

Народженій з трійкою удача благоволить в різних сферах життя, але особливо йому щастить в сімейних відносинах. Він без праці знаходить розуміє партнера, який готовий взяти на себе основні обов’язки.

Негативним проявом цифри можуть бути:

  • невміння розподіляти сили і час, нездатність доводити справу до кінця;
  • імпульсивність, мінливість;
  • ігнорування проблем.

Трійка у жінки

Жінка з числом 3 – це особистість, наповнене натхненням і оптимізмом, яка прагне до самовираження і з легкістю ставиться до життя. Вона проявляє доброту до інших людей, заряджає оточуючих позитивом.

Володарка трійки надає велике значення комфорту і задоволень: їй подобаються красиві будинки, смачна їжа, догляд за собою.

Вона всіляко уникає конфліктів і спорів, готова йти на компроміс, навіть якщо поступки їй шкодять. Цією слабкістю нерідко користуються члени сім’ї, подруги і колеги.

Щоб дізнатися, які ще якості характерні для жінки з цифрою 3, скористайтесь нашим калькулятором.

Трійка у чоловіка

Яскравий, харизматичний, артистичний чоловік з числом долі 3 любить бути в центрі уваги. Завдяки товариськості і креативності йому легко заводити знайомства і перебувати в галасливих компаніях.

Він володіє міцним статурою і великим запасом енергії, здатний витримати будь-які навантаження. За рахунок старанності і витривалості в поєднанні з успіхом досягає висот у кар’єрі.

Він користується успіхом у жінок, тому швидко знаходить супутницю життя. Знає, як уникнути конфліктів у діловій сфері і сім’ї.

Ми привели короткий опис трійки у чоловіка. Зробіть розрахунок на калькуляторі, щоб дізнатися подробиці.

Професії і фінанси

Якщо за датою народження випадає число долі 3, то професія повинна бути пов’язана з творчістю або комунікаціями. Володар трійки може розвивати кар’єру в мистецтві, наприклад, стати актором, режисером, дизайнером або організатором заходів.

Розвинене креативне мислення і багата грамотна мова дають можливості розвиватися в маркетингу, рекламі та журналістиці.

Питання з фінансами він вирішує за принципом “вистачає – не вистачає”. Буде прагнути до великих грошей, тільки якщо не готовий задовольнятися малим. Разом з тим може добре заробляти на своєму хобі.

Призначення

Основне життєве призначення людини з числом 3 – це вибрати те діло, яке насамперед допоможе духовному розвитку, а вже потім дозволить домогтися матеріальних благ.

Діяльність, яка приносить не користь, а користь оточуючим – це вірний спосіб відпрацювати несприятливу карму, накопичену в цьому або минулому житті.

Важливо розвинути в собі доброзичливе ставлення до людей, навчитися приймати їх з усіма достоїнствами і недоліками, підтримувати тих, кого спіткала невдача або біда.

Сумісність з іншими числами

Коротко розповімо про сумісність трійки з іншими числами:

3 + 1

І “одиниця”, і “трійка” амбіційні, націлені на результат, люблять владу і дисципліну, тому можуть домогтися висот, але тільки якщо володар 3 буде готовий визнати авторитет свого партнера з числом 1.

3 + 2

В цій парі панує взаєморозуміння і підтримка. “Трійка” енергетично більш сильна, тому вона допомагає ранимою і делікатною “двійці” у її зростанні, приносить удачу і наповнює своєю енергією.

3 + 3

Пара двох “трійок” – взаємовигідний союз, в якому обидва партнери ставлять цілі, хочуть добитися і досягти успіху в житті. Це вдале поєднання не тільки для створення сім’ї, але й для дружби або бізнесу.

3 + 4

В діловому партнерстві виграє тільки “четвірка”, оскільки вона отримує багато корисної інформації від “трійки”, але сама не прагне вкладатися в ці відносини. Позитивним винятком може бути тільки шлюб, коли у жінки число долі 4.

3 + 5

“Трійка” є гарним другом і помічником, чим неодмінно скористається “п’ятірка”, щоб отримати вигоду від такого спілкування. У свою чергу, володар цифри 3 може вчитися у партнера, наприклад, веденню бізнесу.

3 + 6

“Трійка” і “шістка” протилежні один одному: перша дотримується дисципліни, друга прагне порушувати правила. Союз буде вдалим, якщо числом 6 має жінка, яка розслабляє свого чоловіка і вчить насолоджуватися життям.

3 + 7

Доброзичливий філософ –”сімка” – буде для “трійки” вчителем. Володар числа три в свою чергу допоможе йому у вирішенні життєвих проблем. Такий шлюб може бути успішним і стабільним, якщо цілі обох партнерів збігаються.

3 + 8

“Вісімка” – це не найкращий варіант для “трійки”, щоб побудувати сім’ю. Цілеспрямований володар числа 8 не потребує помічників і зацікавлений лише у досягненні успіху.

3 + 9

Взаємовигідний союз, в якому кожен партнер може проявити свої позитивні якості: удача “трійки” та організаторські здібності “дев’ятки” допомагають їм досягти загальних цілей.

Відомі люди з числом долі 3

Серед відомих людей, народжених з числом долі 3, можемо зазначити великих діячів мистецтва:

  • Поет Михайло Юрійович Лермонтов (15.10.1814).
  • Автор “Майстра і Маргарити” Михайло Булгаков (15.05.1891).
  • Балерина Майя Плісецька (20.11.1925).
  • Італійська актриса, володарка кінопремії Джина Лоллобриджида (04.07.1927).
  • Знаменитий радянський актор В’ячеслав Тихонов (08.02.1928).