Значення числа 17 у нумерології – що означають цифри 1 і 7 в житті людини

У статті ми розповімо все про числі 17. Розберемо його значення в різних напрямках нумерології, ви дізнаєтеся, що воно означає для чоловіків і жінок, а також яким буде характер, якщо в даті народження є число 17.

Короткий значення числа 17 в нумерології

У нумерології число 17 означає, що для людини відкриті двері можливостей і успіху. Однак ця цифра може мати різне тлумачення.

Так, 17 в даті народження говорить про підприємницької жилки і амбіції. А якщо розглядати 17, як 1+7, то одиниця символізує початкову енергію життя, а сімка розкриває кармічне вплив Вищих Сил.

Людина з числом 17

Згідно з нумерологією, людина з числом 17 має досить важким характером. Під впливом цифр 1 і 7 він стає залежним від емоцій і в запалі сварки може наговорити багато зайвого. Реакції у такої людини бувають спонтанними. Вгадати, як він поведе себе в різних ситуаціях, неможливо. Навіть охолонувши, горда цифра 17 не поспішає вибачатися.

За датою народження такі люди впевнені в собі і знають, чого хочуть від життя. Добре продумують і зважують кожен свій крок. У гонитві за матеріальним успіхом легко можуть “йти по головах”.

Разом з тим, цифра 17 наділяє блискучим розумом і індивідуальністю. Така людина не боїться піти проти думки натовпу. А також він буде надійним другом, який завжди прийде на допомогу.

Сильні сторони характеру

Цифра 17 по нумерології вважається діяльної і може керувати життєвими подіями. Така людина легко береться за вирішення завдання там, де інші пасують.

До позитивних рис характеру можна віднести:

 • об’єктивність і справедливість;
 • хоробрість;
 • рішучість;
 • ділова хватка;
 • самостійність;
 • підготовленість та обізнаність;
 • чарівність.

Слабкі сторони характеру

Одночасно з позитивними значеннями кожного числа нумерологія описує і негативні. До негативних якостей людини з цифрою 17 можна віднести:

 • різкі зміни настроения;
 • жестокость;
 • самолюбие;
 • высокомерие;
 • склочность;
 • раздражительность;
 • нехтування правилами.

Здібності і таланти людей з числом 17

Для людини з цифрою 17 відкриті широкі горизонти в будь-якій сфері. Здатність об’єднувати і спрямовувати людей дає практично необмежені можливості в сфері управління. Ви легко впораєтеся з великим колективом.

А також варто пам’ятати, що людина з числом 17 має рішучість і сильним діловим чуттям. Значить, легко може реалізувати себе в комерційній сфері. У будь-якої проблеми він бачить нові можливості та перспективи зростання. Використовує перешкоди, щоб сильніше відштовхнутися для стрибка.

Значення числа 17 для жінки

У нумерології число 17 має значення спонтанності і змін. Жінка з цифрою 17 наділена сильним характером, може бути наполегливою і впертою. Проявляючи зовнішній спокій і стриманість, вона все ж потребує ласки й турботи. За маскою егоїзму і холоднокровності ховається сильна сексуальна енергія.

В чоловікові найбільше цінує розум і твердість характеру. Вона вміє позначати свої межі: партнеру доведеться довести, що він гідний довіри, щоб по-справжньому зблизитися з нею.

Значення числа 17 для чоловіка

Характер чоловіка з цифрою 17 відрізняється незалежністю і впевненістю в собі. Це скромний, але впертий і вольова людина з почуттям власної гідності. Воліє здійснювати вчинки, а не хвалитися ними.

В негативі значення коду 17 у чоловіка говорить про те, що він може впадати в крайнощі. І тоді перетворюватися в неприємну особу, намагаючись задавити оточуючих своїм авторитетом і стаючи вкрай зарозумілим.

Чоловік з числом 17 серйозно підходить до питань сім’ї і шлюбу. Тут він ретельно розраховує свої матеріальні можливості. Звик все контролювати, при цьому боїться сам потрапити під чужий вплив. Потребує жінці, яка буде підштовхувати його до нових звершень.

Вплив на 17 професію і бізнес

Для людини з числом 17 велике значення в роботі має здатність швидко навчатися всьому новому. Чесно докладаючи зусиль, цифра 17 легко піднімається по кар’єрних сходах. Часто займає керівні посади і легко може керувати великим штатом персоналу.

Цифра 17 в нумерології означає успішність. Її вплив на людину дає багато позитивної енергії. Найбільш успішними виявляться професії:

 • управляючого менеджера;
 • менеджера з продажу;
 • політика;
 • наукового керівника;
 • коуча або викладача;
 • підприємця;
 • директора магазину/складу та ін

А також цифра 17 може принести успіх на акторському терені або як психіатра. Для цього доведеться попрацювати трохи більше.

Вплив на 17 відносини і любов

Цифра 17 у відносинах постійна і самовіддана. Це стосується і кохання, і дружби – все проходить ретельний відбір. Заради дорогої людини особистість готова до будь-яких поневірянь і труднощів. Але зради не простить ніколи.

Людина з цифрою 17 прагне до гармонії не тільки духовної, але й матеріальної. І хоча тут немає розрахунку, зате є внутрішні ваги. Відносини не зможуть тривати довго, якщо віддаючи, цифра 17 не буде отримувати стільки ж натомість.

Самі міцні дружні стосунки у цифри 17 складаються з людьми, у яких в даті народження є цифра 8. Для створення сім’ї підійдуть числа 1, 3, 5 і 6. А ось з числами чотири, вісім і дев’ять можуть виникати конфлікти на рівному місці.

Що означає число 17 в різних видах нумерології

У класичній нумерології цифри 1 і 7 наділені енергією і прагненням вперед. Людина з числом 17 вбирає в себе нові знання і постійно розвивається. В інших школах нумерології є свій погляд на 17.

Ангельська нумерологія

Тут 17 – знак правильного вибору. Ви йдете в напрямку удачі і натхнення. У ангельської нумерології число 17 поділяється на дві частини – 1 і 7.

Це допомагає краще зрозуміти його сакральне значення:

 • одиниця – символ матеріального початку життя;
 • сімка відповідає за духовність та інтелектуальний розвиток.

З’єднуючись, ці цифри доповнюють один одного, допомагають виконувати бажання і підказують, що всесвіт на вашій стороні.

Цифри в сучасному світі можна побачити всюди: на табличці з номером будинку, на годиннику, на машині або автобусі. Іноді може здатися, що вас просто переслідує число 17. Зазвичай це трапляється, коли людина стоїть перед важливим вибором або на порозі серйозних змін. Вам залишається тільки слідувати за ними.

Китайська нумерологія або феншуй

В китайському вченні цифра 17 пов’язана з Інь – жіночим початком і елементом металу. На сході це число ідеалізують. Вважається, що його володар може одночасно і творити, і руйнувати. Тут важливий вибір і прагнення самої людини. Серед місцевих вважається, що людина з числом 17 здатний накопичувати енергію всередині і навколо себе.

З точки зору феншуй 17 – це дві цифри. Одиниця – джерело, сімка – достаток. У китайській нумерології впевнені, що поєднавши ці дві цифри в інтер’єрі, можна створити власний ресурс багатства і удачі.

Якщо 17 є в даті народження

17, як число дня, поєднує в собі два початки: матеріальне і духовне. І володіє хорошою кармою.

Люди, народжені 17 числа, відмічені лідерськими якостями. Вони вміють перебувати в центрі уваги з користю для себе. У вирішенні завдань покладаються на логіку і здоровий глузд, а емоції відкидають у бік.

За датою народження людина з числом 17 взагалі не схильний проявляти емоції. Навіть в інтимних стосунках воліє стриману манеру спілкування. Почуття ніжності проявляє рідко і неохоче, при цьому володіє вразливою натурою і чуйним внутрішнім світом.

Рекомендації нумерологів для людей з числом 17

 • У будь-якій ситуації не втрачайте віри в себе. Навіть якщо весь світ проти вас, слідуйте за мрією, зціпивши зуби. Всесвіт вам допомагає.
 • Не забувайте говорити близьким теплі слова. Розвивайте емоційне спілкування. Це допоможе отримати тепло і турботу у відповідь.
 • Впертість і командний тон допоможуть вам у роботі. Але вони здатні зруйнувати навіть найміцніші стосунки.
 • Прислухайтеся до думки і порад оточуючих. Не обов’язково слідувати, але важливо почути. Це заощадить час, нерви і гроші.
 • Уникайте швидкоплинних спокус в роботі і в особистому житті. Вони заважають вам на шляху до успіху.
 • Коли життя перестала приносити задоволення, запитайте себе, хто ви і чого ви хочете насправді. Щоб знайти правильну дорогу, іноді потрібно взяти паузу і все переосмислити.