Номер автомобіля з нумерології: розрахунок числа машини і значення

Купуючи автомобіль, ми відразу звертаємо увагу на номери. Хочеться, щоб цифри були запам’ятовуються і приносили удачу. У статті розповімо, як правильно підібрати держ. номер згідно нумерології, щоб автомобіль менше ламався і не потрапляв у ДТП.

Що означає номер машини в нумерології

Між автомобілем і його власником існує тісний зв’язок. “Дорожня” нумерологія вивчає знаки долі в номерах машин. Для вдалої покупки мало враховувати такі характеристики, марка, потужність двигуна і колір.

Треба дивитися і на держ. номер. У ньому міститься важлива інформація про вплив автомобіля на настрій власника. Якщо ви навчитеся розраховувати число номера машини і розшифровувати його значення, то будете впевненіше почувати себе на дорогах.

Як розрахувати номер автомобіля – спосіб 1

В нумерології кожен номер машини зводиться до однозначного коду – це цифри від 1 до 9. Можна самостійно розрахувати і дізнатися значення номера автомобіля. Важливо, щоб воно відповідало стилю життя, запитам автовласника і просто було щасливим.

Для цього складіть всі цифри в номері без урахування коду регіону. При необхідності складіть ще раз цифри в отриманому числі, щоб залишилося однозначне число. Наприклад, якщо номер авто 234: 2+3+4=9. Це і буде число машини. Інший приклад: номер авто 876. 8+7+6=21=2+1=3.

Якщо в сумі при першому складання виходить 11 або 22, повторно складати одиниці і двійки не потрібно. Вони називаються майстер-числами, і в даному випадку енергетика одиниці або двійки стає значно вище.

Далі потрібно перевести літери з державного номери у цифри згідно таблиці:

Цифра Буква кирилицею Буква латиницею
1 А, І, С, Ъ А, J, S
2 Б, Ї, Т, И B, K, T
3 В, До, У, Ь З, L, U
4 Р, Л, Ф, Е D, M, V
5 Д, М, Х, Ю E, N, W
6 Е, Н, Ц, Я F, O, X
7 Е, О, Ч, G, P, Y
8 З, П, Ш, H, Q, Z
9 З, Р, Щ, I, R,

Припустимо, номер автомобіля – Е385ХН. Складаємо: 6(Е)+3+8+5+5(Х)+6(N)=33=6.

Розрахунок номери авто – спосіб 2

В нумерології є інший варіант розрахунку числа номери машини. Спочатку потрібно скласти цифри тризначного номера. Наприклад, якщо це 345, 3+4+5=12=1+2=3. Тепер вираховуємо код регіону. Авто зареєстроване в 11 регіоні, 1+1=2.

Складемо отримані цифри: 3+2=5. Це і є потрібне число.

Значення номера авто

Нижче ми зібрали значення чисел від 1 до 9, а також підготували рекомендації для автовласників. Розшифровка номери авто допоможе зрозуміти, чи підходить вам машина, як поводитися за кермом і в житті.

Одиниця

Якщо число номери 1, вашому авто протегує Сонце. Одиниця підсилює ваші лідерські якості, допомагає побудувати кар’єру і зустріти потрібних людей, які допоможуть просунутися в досягненні цілей. Машина з таким номером ідеально підходить співробітникам силових та урядових структур.

В нумерології 1 вважається однією з найбільш енергетично сильних цифр. Готуйтеся до того, що рано чи пізно ви будете керувати машиною, а вона вами. А також з’явиться велике бажання вкладати в неї. Авто з номером 1 любить турботу і догляд: брудна машина може в будь-який момент підвести. Часта зміна власників теж негативно позначається на її працездатності.

Рекомендації: не займайтеся протиправними діями. Не проводьте сумнівні угоди і не обговорюйте “темні” справи в салоні автомобіля. При продажу залиште номер себе, щоб не втратити удачу.

Двійка

Якщо при додаванні всіх цифр номерного знаку виходить двійка, такого авто протегує Місяць. В нумерології ці машини вважаються “сімейними”. Вони сприяють легкому спілкуванню та взаєморозумінню. Такі автомобілі вважаються надійними, власники отримують від них навіть більше, ніж очікують спочатку.

Машини прекрасно справляються з їздою по бездоріжжю. Це “робочі конячки”, на яких завжди можна покластися. В них комфортно їздити по домашніх справах, але і для роботи вони підходять. Авто з числом 2 люблять, коли з ними дбайливо звертаються, розмовляють і навіть дають їм імена.

Рекомендації: вчіться приймати рішення самостійно, доводити до логічного завершення розпочаті справи і втілювати мрії в життя. Контролюйте емоції. Не використовуйте машину з числом номери 2 в якості таксі. В таких авто не рекомендується перевозити постійно різних людей.

Трійка

В нумерології цифра 3 має позитивне значення для машини. Авто знаходяться під управлінням Юпітера: вони приносять своїм власникам удачу в бізнесі і в будь-яких починаннях, відкривають багато цікавих перспектив, допомагають залучити гроші і корисні зв’язки, дозволяють побачити перед собою чіткі цілі і слідувати їм.

Машини з числом 3 примхливі і нерідко ламаються, якщо господар не зовсім відповідально підходить до питання технічного обслуговування. Але це навряд чи можна назвати недоліком. Потрібно просто відчувати енергетику автомобіля і направляти її в правильне русло. При дотриманні всіх цих правил авто прослужить вам вірою і правдою багато років.

Рекомендації: навчитеся втихомирювати гордість, простіше спілкуйтеся з оточуючими і ставтеся до них з добротою. Не роздавайте поради пасажирам, коли вас про це не просять.

Четвірка

Автомобілям з номером 4 протегує планета Раху. Такі авто роблять своїх власників зібраними і дисциплінованими. Четвірка підходить для здійснення різних видів діяльності, але тільки законних. Це може бути таксі, вантажоперевезення або служба доставки.

Номер 4 вважається не самим вдалим. Наприклад, за кермом такої машини ви будете отримувати штрафи. Вона не призначена для швидкої їзди, а ще авто з номером 4 частіше інших міняють власників.

Рекомендації: не намагайтеся піддатися чужому впливу і зайнятися якоюсь протизаконною діяльністю. Спокуса може бути великий, але відповідати доведеться за всією суворістю закону. Не використовуйте нецензурну лексику під час водіння автомобіля з номером 4.

П’ятірка

Машинам з номером 5 протегує Меркурій. У нумерології число асоціюється з подорожами. Авто прекрасно підходить для дальніх поїздок і для сімейного використання. Чим різноманітнішими будуть ваші маршрути, тим довше прослужить машина.

Значення цифри 5 – спокій і небажання порушувати правила. Таким же характером володіють і автомобілі з цим номером. Вони чудово відчувають себе на дорогах і рідко потрапляють у ДТП.

Авто підходить і для роботи. Енергетика машини допомагає домовлятися і сприяє укладенню вигідних угод. Меркурій — заступник торгівлі. Наприклад, на такій машині можна розвозити товари.

Рекомендації: не намагайтеся обдурити когось, підписуючи документи в салоні автомобіля. Це сильно вдарить по вашій репутації і призведе до серйозних проблем. А також не використовувати корупційні схеми, бажаючи поліпшити фінансове становище.

Шістка

Якщо сума цифр у номері авто становить 6, машина знаходиться під впливом Венери. Це відмінний подарунок для коханої жінки. Авто підходить і для сімейного використання. Такий транспорт надійний і рідко ламається, а його привабливий зовнішній вигляд звертає на себе увагу.

Автомобілі з числом номери 6 ідеальні для спілкування. Вони підійдуть автопарку весільних салонів і для проведення розкішних вечірок. З такого авто можна зробити “будинок на колесах”, в якому захочеться жити і творити.

Рекомендації: при проведенні ділових переговорів уникайте недомовок. Згодом ваша хитрість буде виявлена і не самим кращим чином позначиться на відносинах з партнерами. Якщо ви давно з кимось посварився і це не дає вам спокою, спробуйте змінити ситуацію. І кращого місця, ніж салон автомобіля з числом 6, не знайти.

Сімка

Згідно з нумерологією, цифра 7 означає удачу. Таким автомобілем керує планета Кету. Вона збільшує тягу людей до духовності і допомагає знайти мету в житті. Автомобіль з числом номери 7 принесе удачу замкнутим і неквапливим людям. Перебуваючи за кермом, ви навчитеся філософського відношенню до життя і будете приймати зважені рішення.

Машина ідеальна для їзди на самоті. Галасливі попутники не найкращим чином впливають на її енергетику. Автомобіль не любить нервових водіїв, які вічно кудись поспішають і порушують правила. Авто з номером 7 не привертає уваги в загальному потоці, але водій повинен бути досвідченим. Керувати такою машиною не просто: у початківців її енергетика може викликати невпевненість у собі.

Рекомендації: не брешіть в салоні авто. Атмосфера розташовує до невимушених бесід, але уникайте лихослів’я, щоб не злякати удачу.

Вісімка

Якщо номером машини відповідає число 8, її енергією управляє Сатурн. Це машина-трудоголік. Потрібно, щоб вона постійно працювала, була в русі. “Вісім” тісно пов’язане з грошима, тому такий автомобіль підійде бізнесменам. Він вселяє впевненість у своїх силах і притягує удачу.

На авто з номером 8 краще їздити самому або перевозити дорогі речі: човен, велосипеди, але не мішки з землею або розсаду. Машина любить увагу потрібно обов’язково своєчасно проводити технічне обслуговування.

Рекомендації: повісьте в машині обереги і час від часу освятіть її. Навчіться говорити “ні” у відповідь на пропозиції, які вам не подобаються, і не беріть участь в сумнівних заходах.

Дев’ятка

Машини з числом 9 знаходяться під впливом Марса. Вони підійдуть для представників силових структур, юристів та працівників фінансової сфери. Цифра 9 означає завершення етапу: власники таких авто намагаються закінчувати початі справи.

Для такої машини в якості водіїв більше підходять жінки, оскільки вони відрізняються більш м’яким стилем водіння. Дев’ятка приносить удачу власникам “залізного коня”. Машини з таким номером рідко потрапляють у ДТП.

Рекомендації: зберігайте позитивний настрій. Ваша агресія не найкращим чином відбивається на стані автомобіля. Не будьте імпульсивними за кермом, щоб не спровокувати аварію.

Сумісність номери машини з господарем

При покупці авто важливо порахувати сумісність з ним. Для цього потрібно знайти своє число душі і порівняти його з числом номери авто. Щоб знайти своє число душі, скористайтесь нашим сервісом.

Якщо числа збігаються, наприклад, число душі – 4 і число авто – 4, то така машина принесе удачу. І навіть якщо ваше число душі вже є у тризначному номері транспортного засобу, це вже плюс. Це коли, наприклад, число душі – 8, а номер складається з цифр 285.

Можна подивитися сумісність і за кількістю долі людини. Розрахувати своє число можна в нашому калькуляторі. Далі залишається знайти отримане число в лівому стовпчику та знайти відповідні йому числа авто з правого.

Кількість долі Вдалі числа автомобіля
1 2, 3
2 4, 5, 7
3 2, 9
4 6, 8
5 1, 6
6 5, 8
7 4, 7, 9
8 2, 5
9 1, 3

Розшифровки однакових цифр на машині

Напевно, кожен хотів би їздити на авто з гарним номером. І в ідеалі, якщо всі три цифри в номері однакові. Однак, потроєна цифра створює енергетичний перевагу і може навіть зашкодити власнику.

Однакові цифри на машині мають особливе значення по нумерології. Три однакові цифри у номері — рідкісне поєднання. Як правило, дістати такі номери складно, і не завжди є сенс прагнути до цього. Значення у таких комбінацій різні:

 • 111 — наділяє автовласника егоїзмом, змушуючи концентруватися на своїй персоні.
 • 222 — розвиває товариськість.
 • 333 — допомагає збільшити духовний потенціал.
 • 444 — автовласники часто ставлять матеріальне вище духовного.
 • 555 — вдале поєднання, що допомагає досягти успіху і гармонії у всіх сферах.
 • 666 — підсилює егоїзм і зарозумілість.
 • 777 — відмінне поєднання цифр, допомагає знайти щастя і радість.
 • 888 — ви будете рости духовно.
 • 999 — будете зациклені на перфекціонізм.

Якщо в номері авто є 0

Кожна цифра на номері автомобіля має важливе значення. Винятком є 0. Нуль в нумерології вважається “порожній енергією”. Удача рідко посміхається автовласникам, які їздять на машинах з такими номерами. Якщо 0 стоїть на початку, варто звернути увагу на передню частину авто: бампер і капот вважаються найбільш вразливими. А нуль в кінці числа номери машини вказує на можливі проблеми з багажником або заднім бампером.

Вважається, що 0 в номері авто дає відчуття, ніби ваше життя – американські гірки. Але не все так погано. Нуль може тільки заглушити деякі позитивні вібрації інших чисел.

Номер машини і китайська нумерологія

Згідно з китайським вченням феншуй все живе і неживе наділена двома енергіями: “Інь” і “Янь”. Найчастіше присутні обидві, але домінує якась одна. Щоб дізнатися долю авто та її вплив на автовласника, зверніть увагу на числа у номері.

 • Якщо при додаванні всіх цифр виходить парне число, машина знаходиться під впливом чоловічого начала (Інь). У авто прекрасне майбутнє. Воно ідеально підходить для подорожей і далеких відряджень.
 • Коли у сумі виходить непарне число, авто наділене “жіночої” енергетикою. В той же час воно підійде власникам з сильним характером. Ця машина – робоча конячка, яка надійно прослужить вам багато років.