Число життєвого шляху 9 – характеристика людини, професія і відносини – Нумеролог.ру

Якщо ваше число життєвого шляху – дев’ятка, ви творча особистість. По-іншому це число називають в нумерології числом сутності. Ми розповімо про жінок, чоловіків і дітей з ЧЖП 9, про вибір професії, про стосунки і сумісність з іншими числами життєвого шляху.

Плюси і мінуси характеру

Люди з числом життєвого шляху 9 (або числом сутності 9) — ідеалісти, які хочуть зробити світ кращим. Це харизматичні і творчі особистості, яким потрібно правильно використовувати свої таланти. Вони володіють даром переконання, можуть вести за собою людей і стати лідером якогось руху.

В нумерології “дев’ятки” вважаються емоційними і велелюбними особистостями. Вони люблять вирішувати глобальні проблеми, а не розмінюватися на дрібниці.

У них багато позитивних характеристик:

 • энергичность;
 • решительность;
 • храбрость;
 • бескорыстность;
 • коммуникабельность.

“Девятки” без праці знаходять однодумців і схиляють оточуючих до своєї точки зору. У всі свої починання вони вкладають багато сил і енергії. Часом їх дії навіть стають безглуздими, а самі представники числа — одержимими. Але зате їх не можна дорікнути в боягузтві. “Дев’ятки” завжди в гущі подій. Це борці за справедливість, які нерідко самі встановлюють правила, за якими живуть.

Можливість допомагати людям приносить їм справжнє задоволення. Віддавати і приносити себе в жертву — їх життєве кредо. Але представників числа 9 не можна назвати ідеальними.

Їм притаманні недостатки:

 • импульсивность;
 • самоуверенность;
 • вспыльчивость.

“Девятки” не люблять критику, але вона не зачіпає їх глибоко. Такі люди вважають себе найрозумнішими і здатними. Вони впевнені, що їм роблять зауваження з-за заздрості. Представники ЧЖП 9 схильні до безрозсудних вчинків. Вони не звикли думати наперед, тому можуть стати жертвами своєї самовпевненості.

Жінка з числом життєвого шляху 9

Число життєвого шляху 9 має кілька значень: неординарність, активність, рухливість і загадковість. І всі ці характеристики підходять для жінок-дев’яток. Вони творчі, амбітні та соціально активні. Такі жінки не сильно цікавляться матеріальною стороною життя, але високо цінують дружбу і любов. Вони емоційні і схильні до самообману. Дівчата з ЧЖП 9 часто не помічають недоліків у тих, кого люблять. Але з іншого боку, вони досить вимогливі.

“Дев’ятки” люблять отримувати квіти, подарунки, ходити на концерти і в ресторани. У них багато друзів. На публіці вони воліють блищати, а будинки стають собою. В сім’ї “дев’ятки” не звикли щось доводити своїм чоловікам. Вони хочуть, щоб їх брали з усіма достоїнствами і недоліками.

Такі жінки — сильні особистості. У стосунках вони нерідко домінують. Якщо чоловік хоче завоювати “дев’ятку”, він повинен, по-перше, красиво залицятися, а по-друге, давати певну свободу. Представниці числа 9 не терплять, коли їх намагаються загнати в строгі рамки.

Чоловік з числом життєвого шляху 9

Чоловік з ЧЖП 9 — мрійник і романтик, але він прагне до лідерства. У нумерології число життєвого шляху 9 має значення завершення, тому такі чоловіки люблять доводити почате до кінця. Вони впевнені в собі і домагаються високих результатів. Це ерудовані та інтелектуально розвинені особистості.

“Дев’ятки” вміють любити, але при цьому не втрачають розум. Любов у них зароджується не тільки в серці, але і в голові. Їм важливо розуміти улюблену і дивитися з нею в одному напрямку.

Ці чоловіки схильні до самопожертви, але тільки в тих випадках, коли бачать у цьому сенс. Від відносин вони чекають взаємної чесності та поваги, але самі не відрізняються стриманістю. Краще не доводити ситуацію до того, щоб вони вийшли з себе і в пориві злості наговорили зайвого.

Число життєвого шляху 9 у дітей

Для дітей число життєвого шляху 9 по даті народження означає рухливість і активність. Згідно нумерології, дитина з ЧЖП 9 буває нетерплячим, і йому важко довго займатися одним і тим же ділом. Така поведінка розчулює, але батькам важливо вчити дітей концентруватися на важливих речах і не розпорошувати свою увагу.

Професія і фінанси

Люди з числом життєвого шляху 9 в молодості пробують себе в різних напрямках і можуть часто міняти роботу. “Дев’ятки” тяжіють до нового досвіду та нових відчуттів. Але не завжди їм вдається досягти високих результатів.

Представники ЧЖП 9 люблять зміни, їх не влаштовує впорядкований спосіб життя. Завжди хочеться чогось більш цікавого і захоплюючого. У підсумку професійний шлях виявляється складним і звивистим. “Дев’ятках” підходять творчі професії: художник, артист, композитор, співак або дизайнер – це ті сфери, в яких вони можуть реалізувати свій потенціал. А також вони добре відчувають оточуючих, тому з них виходять затребувані медики і працівники соціальної сфери.

Їм підходить будь-яка сфера, розширює горизонти пізнання. Любов до змін, активність і відсутність страху допомагають підніматися по кар’єрних сходах. “Дев’ятки” часто стають керівниками. З них виходять строгі і навіть злегка деспотичні начальники. Але вони справедливі і самі намагаються відповідати встановленим правилам.

Відносини з фінансами можуть бути складними. “Дев’ятки” вміють заробляти гроші, але для них це не головна мета. Важливіше довести всім свою правоту і піднятися по кар’єрних сходах. Ці люди схильні до марнотратства, живлять пристрасть до гарної їжі, дорогим ресторанам і швидкоплинних задоволень. З цієї причини навіть добре заробляють представники числа 9 нерідко живуть від зарплати до зарплати.

Відносини і сім’я

Люди з числом сутності 9 — чуттєві і велелюбні. В юності вони пристрасно бажають любити і бути коханими, тому рано створюють сім’ї. Іноді вони навіть терплять приниження заради того, щоб бути в парі і уникнути самотності.

“Дев’ятки” створюють міцні союзи завдяки своєму терпінню і готовності йти на компроміс. У відносинах з ними завжди багато пристрасті. Але ці люди ревниві. Вони можуть влаштовувати сцени ревнощів просто так, щоб зайвий раз переконатися у відданості другої половинки і почути схвальні слова на свою адресу.

Сумісність з іншими числами життєвого шляху

Представники числа життєвого шляху 9 можуть побудувати міцні відносини з “одиницями” і “трійками” – це може бути дружба, сім’я або ділове співробітництво. З “шістками” не виходить дружба, але можна створити сім’ю, в якій буде повага і палкі почуття. Сумісність ЧЖП 9 з ЧЖП 7 теж висока: у такій парі партнери допомагають один одному стати краще.

Дві “дев’ятки” утворюють складний союз, в якому кожен бореться за лідерство. З “п’ятірками” стосунки можливі, тільки якщо представники ЧЖП 9 готові добровільно відмовитися від влади. Згідно нумерології, невдалими вважаються союзи з “четвірками” і “вісімками”.

Відомі особистості з ЧЖП 9

Представники числа 9 — творчі особистості. Серед них багато знаменитих людей:

 1. Астроном Микола Коперник — 19.02.1473 р.
 2. Німецький композитор В. С. Бах — 31.03.1685 р.
 3. Поет М. Ю. Лермонтов — 03.10.1814 р.
 4. Математик С. В. Ковалевська — 03.01.1850 р.
 5. Поет Єсенін С. А. — 21.09.1895 р.
 6. Письменник Булгаков М. А. — 03.05.1891 р.
 7. Оперна співачка Е. В. Образцова — 07.07.1939 р.
 8. Співак В. Я. Леонтьєв — 19.03.1949 р.
 9. Співак О. М. Газманов — 22.07.1951 р.
 10. Шахіст Р. К. Каспаров — 13.04.1963 р.