Значення числа 4 в ангельської нумерології і розшифровки комбінацій

Цифра 4 має важливе значення в ангельської нумерології, особливо комбінації четвірок і поєднання з іншими цифрами. Наприклад, можна розшифрувати час на годиннику і дізнатися, до якої події варто готуватися. З допомогою числа 4 ангели посилають нам знаки, а що саме вони означають, ви дізнаєтеся з нашої статті.

Що означає число 4 в ангельської нумерології

ангельської нумерології всі цифри і їх комбінації мають певне значення. Засновниця вчення Дорін Верче вважає, що особливим енергетичним зарядом мають повторювані символи. Але і прості числа заслуговують уваги, так як це основа всього.

Четвірка в ангельської нумерології означає захист з боку Вищих Сил, це керівництво до практичним діям. У вашому житті скоро з’являться знаки, які підкажуть правильну дорогу. І краще слідувати їм. В іншому випадку доведеться долати чимало перешкод і вирішувати проблеми, яких можна було уникнути. Цифра 4 — символ працьовитості та застосування практичних навичок. Прийшла пора відкинути емоції і почати мислити більш раціонально.

Значення 44 в ангельської нумерології

Число 44 в ангельської нумерології — знак незвичайної працездатності та результативності, яка може перевершити найсміливіші очікування. Ангели закликають почати домагатися своїх цілей, працювати активно, але при цьому не забувати про розумному підході. Якщо ви уважно проаналізуєте ваші дії, багато можуть виявитися малоефективними або навіть марними. Не витрачайте енергію даремно, краще направте її в правильне русло.

Дві четвірки — це також заклик до самоконтролю. Його втрата може спричинити за собою крах усіх надій. Ангели радять більш активно брати участь в житті близьких людей і частіше пропонувати свою допомогу.

Якщо ви часто бачите на годиннику час з двома четвірками, варто розглядати це як знак згори. Іноді навіть одного випадку достатньо: ви дивитеся на годинник, і виникає відчуття, що вони щось означають.

 • 00:44 — символ благословення за минулі заслуги. Ви зробили чимало доброго і скоро насолоджуйтеся плодами своєї праці. В любовній сфері час позначає романтику і вибух почуттів. Станеться щось, що змусить поглянути на свого партнера з іншого боку.
 • 04:40 — позбавлення від самотності. І це стосується не тільки любові або відносин. Ви знайдете людину, з якою буде приємно проводити час за цікавою бесідою або навіть організувати спільну справу.

Значення 444 в ангельської нумерології

Число 444 — символ працездатності, результативності, єдності і єднання. Ангели намагаються направити вас на правильний шлях, нагадують, що треба спиратися на інтуїцію і логіку при прийнятті рішень. Тільки такий подвійний підхід допоможе здобути перемогу.

Ангели радять твердо встати на ноги і не тішити себе ілюзіями. Вони попереджають, що хтось із близьких може навмисне збивати зі шляху, намагатися відговорити і заплутати, але кожна людина самостійно несе відповідальність за прийняті рішення. Число 444 є символом самостійності. Не варто розраховувати на долю. Щоб стати успішним, потрібно самому брати ініціативу.

Три четвірки на годиннику теж мають значення — необхідність домагатися свого всупереч перешкодам. Пробуйте різні підходи, якщо з першого разу щось не виходить. 04:44 на годиннику позначає відповідальність за прийняття рішень.

Значення 4444 в ангельської нумерології

В нумерології ангелів чотири четвірки називають “архітектором нового світу”. Ангели намагаються сказати, що вони нададуть підтримки, якщо ви самі почнете діяти, причому за встановленими правилами. Лінь, бажання перехитрити долю і заздрість не приведуть ні до чого хорошого. Якщо ви почнете будувати життя на обмані, в результаті все зламається як картковий будиночок.

4444 означає, що вам потрібно приземлитися, подумати про облаштування побуту. Вирішуйте проблеми, які виникають, а не витати в хмарах. Зосередьтеся на навколишньому світі: будинку, роботі, близьких, фінанси та здоров’я. Якщо ви бачите комбінацію четвірок на номерах квитків або у номерах телефонів, ангели закликають вас не боятися фізичної роботи.

Поєднання четвірки з іншими цифрами в нумерології ангелів

Цифра 4 означає працьовитість, зусилля і результат. Це твердість і надійність. Під впливом четвірки формується стійка система життєвих цінностей.

ангельської нумерології значення має не тільки певна цифра, але і ті символи, які розташовані поруч. Вони можуть посилювати або послаблювати енергію четвірки, а також змінювати основний тлумачення.

4 і 1

Сполучення одиниці і четвірки (114, 144, 414, 411, 141, 441) символізують позитивне мислення. Зараз вам важливо зберегти позитивний настрій. Ангели поруч і допоможуть втілити у життя найсміливіші бажання, але потрібно, щоб саме хороші думки знайшли матеріальну форму.

Якщо комбінація з четвірками і одиницями прийшла раптово, ви затримали на неї погляд – сміливо втілюйте в життя ідею, яка зараз виникла. Вона обов’язково принесе вам щастя і удачу. Ангели також радять бути сміливішими. Ви міцна і стійка особистість, здатна діяти, не спираючись на чужу думку.

Важливе значення мають комбінації з четвірками і одиницями на табло годин:

 • 14:00 на годиннику — прийшла пора усвідомити, що ви самі є творцем своєї долі.
 • 00:14 — що б ви не робили, поруч завжди будуть ангели-хранителі.
 • 00:41 — ви в безпеці, захищені і улюблені.
 • 01:40 — від ваших дій залежить майбутнє.
 • 04:10 — ангели дають не тільки захист, але і направляють на істинний шлях.

4 і 2

ангельської нумерології поєднання четвірки і двійки (224, 244, 424, 422, 242, 442) означають, що потрібно зберігати віру. Тільки в цьому випадку Вищі Сили зможуть допомогти. Ангели висловлюють готовність посприяти в налагодженні відносин з близькими людьми. Найімовірніше, у вас є з цим які-небудь труднощі. Майбутній період стане сприятливим для вирішення життєво важливих завдань.

Значення має і час, в якому є двійки та четвірки:

 • 24:00 на годиннику — ангели закликають продовжити свій життєвий шлях з ентузіазмом і пристрастю.
 • 00:24 — Вищі Сили направляють вас на правильний шлях.
 • 04:20 — прислухайтеся до внутрішнього голосу в питаннях налагодження нових зв’язків. Якщо є відчуття, що не варто продовжувати спілкування, краще м’яко його згорнути.
 • 02:40 — пора відволіктися від проблем і провести час в приємній компанії.

4 і 3

В нумерології ангелів поєднання четвірки і трійки (334, 344, 434, 433, 343, 443) позначають сприятливий період для вирішення завдань. Ангели повідомляють, що у вас багатий досвід і достатньо знань для того, щоб визначитися. Якщо раніше ви накопичували вміння, вчилися, то зараз настав час застосувати весь цей багаж на практиці. У відносинах з оточуючими варто бути більш стриманими і миролюбними.

Комбінації на годиннику теж мають свої значення:

 • 00:34 на годиннику — символ творчих здібностей, розширення свідомості і мудрості. Вам варто і далі розвивати себе в обраному напрямку.
 • 03:40 — попереду чекає невелике розчарування, але потрібно взяти себе в руки. Не дозволяйте раптовим образ зруйнувати ваші стосунки з коханою людиною.
 • 04:30 — ангели повідомляють про вашої здатності об’єднувати людей.

4 і 5

Поєднання четвірки і п’ятірки (554, 544, 525, 455, 545, 445) означають, що скоро у вашому житті відбудуться події, які принесуть багато приємних моментів і радості. Не бійтеся впускати зміни. Відпустіть старе і вже віджиле себе з світом і вдячністю. В цьому випадку ви зможете випробувати безхмарне щастя, не обтяжене образами і злістю.

На годиннику можуть бути такі комбінації:

 • 04:50 — ангели радять попрацювати над духовним розвитком. Якщо ви давно планували навчитися чомусь новому і освоїти корисні практики, пора це зробити.
 • 05:40 — не саме вдале поєднання. Ангели радять бути обережнішими.

4 і 6

ангельської нумерології поєднання четвірки і шістки (664, 644, 464, 466, 646, 446) символізують фінансову стабільність. В даний час Всесвіт дає вам рівно стільки, скільки вам потрібно. Варто збільшити запити, зробити щось для здійснення мети, і ваше становище покращиться. Не погоджуйтеся на мінімум, ви варті набагато більшого. З іншого боку, зациклюватися на грошах теж не потрібно. Особисте життя не повинна від цього страждати.

Комбінації мають і свої значення на годиннику:

 • 00:46 — ангели радять зосередитися на своїх цілях і бути вдячними за те, що вже досягнуто.
 • 06:40 — заповітна мрія збудеться зовсім скоро.

4 і 7

Поєднання четвірки і сімки (774, 744, 474, 477, 747, 447) означають, що у вашому житті настала біла смуга. Ви не піддалися спокусі, зберегли обличчя, і Вищі Сили щедро віддячать за це. Період благополуччя, якого ви так чекали, або вже настав, або настане найближчим часом. У вас досить сильно розвинена духовність, моральні принципи понад усе. І ангел-хранитель готовий вас оберігати. Якщо ви хочете трохи поліпшити фінансове становище, робіть добрі вчинки, а Бог нагородить вас за них.

Комбінації мають особливі значення на годиннику:

 • 00:47 — ангели схвалюють духовний прогрес, якого ви досягли.
 • 07:40 — якщо ви хочете досягти мети, йдіть до неї сміливіше.

4 і 8

В нумерології ангелів поєднання четвірки і вісімки (884, 844, 484, 488, 848, 448) означають закінчення чорної смуги в житті. Все погане скоро залишиться позаду. Просто визначте для себе, яким ви бачите майбутнє, а після сміливо прощайтеся з усім, що не вписується в створену вами картину. Ангели намагаються сказати, що у вас є всі шанси на покращення фінансового стану, потрібно лише докласти зусиль.

Є окремі значення і для часу:

 • 00:48 на годиннику — достаток, якого ви так чекали, вже в дорозі. Важка праця окупиться.
 • 08:40 — витрачаєте на себе мало часу, спробуйте виправити ситуацію.

4 і 9

Поєднання четвірки і дев’ятки (994, 944, 494, 499, 949, 449) позначають подолання перешкод і завершення важкого періоду. У вашому житті були певні труднощі і проблеми. Але ви не здалися, вам вдалося протриматися на плаву. Тепер настав час відновлюватися і йти тільки вперед. Ангели радять почати зі зміцнення матеріального становища.

Є і розшифровки по окремих комбінацій на годиннику:

 • 00:49 — ви будете винагороджені за всі зусилля.
 • 09:40 — сміливо просіть ангелів про допомогу, вони нададуть потрібну підтримку.

4 та 0

ангельської нумерології поєднання четвірки і нуля (404, 400, 440) означають, що Бог з ангелами оточили вас турботою і любов’ю. Ваша віра сильна, тому не звертайте уваги на недоброзичливців. Вони все одно не зможуть нічого зробити. Ваш головний ворог в даний час — це невпевненість у власних силах. Якщо ви зможете його перемогти, все буде добре.

04:04 на годиннику — відмінний знак. Він символізує успіх у кар’єрі та покращення матеріального становища. Ви налагодите спілкування з близькими і рідними. Але не дозволяйте нікому втручатися у ваші відносини, намагайтеся тримати дистанцію з тими, в чиїх благих намірах ви не впевнені.

Цифра 4 часто зустрічається – який знак подають ангели

Якщо у вашому житті часто стала з’являтися цифра 4, пора задуматися про розвиток своїх здібностей і талантів. Якщо все робити правильно, через деякий час вони можуть стати джерелом додаткового доходу. Ангели радять більше працювати, збільшити свої запити у Всесвіт, не задовольнятися мінімальним, але при цьому бути вдячним за те, що є.

символізує Четвірка завзятість. Продовжуйте чітко слідувати обраним цілям, не звертайте з дороги. Ангели намагаються сказати, що ваш шлях правильний. У вас все буде добре, а Вищі сили нададуть підтримку у важких ситуаціях.