Число 123 – значення в ангельської нумерології і розшифровка часу на годиннику

Число 123 має важливе значення в ангельської нумерології. Його можна побачити на годиннику у вигляді 1:23. Якщо ці цифри часто попадаються на очі, значить, ангели намагаються вас про щось попередити. У статті ми розповімо про всіх значеннях числа 123.

Значення 1, 2 і 3 в числі 123

Якщо ви бачите певне число на годиннику, а потім зустрічаєте його всюди – в документах, чеках або телефонних номерах – рекомендуємо дізнатися його значення в ангельської нумерології. З допомогою цифр ангели передають зашифровані послання, наприклад, про те, що треба бути сміливішими або, навпаки, обережніше. Цифрове поєднання 123 є підтвердженням того, що ви володієте великим потенціалом: вмієте знаходити спільну мову з людьми, вирізняються хорошою фантазією або сильною логікою. У вас є можливість жити цікаво, насичено, активно, домогтися особистого зростання і достатку.

На значення числа 123 впливають кілька цифр:

  • Одиниця говорить про ініціативи, сміливості, рішучості, наполегливості, мотивації, а також вказує на високі амбіції і здатність бути лідером.
  • Двійка є символом рівноваги, балансу, гармонії, співпраці, компромісу, але також може означати і необхідність зробити вибір, прийняти важливе рішення.
  • Трійка символізує творчість, енергію креативу, натхнення, талант творця або генератора ідей.

Числові знаки у вигляді 1-2-3 – це підказка понад: ви володієте всіма перерахованими якостями, але, можливо, навіть не здогадуєтеся про них.

Що означає 123 в нумерології Дорін Верче

Американська письменниця Дорін Верче, автор ангельської нумерології, вважає, що число 123 символізує оновлення і перехід на наступний етап, це потужний імпульс для руху вперед. У вас з’являється шанс кардинально змінити поточну ситуацію або почати з чистого аркуша.

Позитивні зміни можуть відбутися в будь-якій сфері. Наприклад, вам запропонують підвищення кваліфікації, участь у творчому проекті або ділову співпрацю на вигідних умовах. Не відмовляйтеся від керівної посади або можливості відкрити власну справу. Небесні ангели-заступники підтримають ваші починання.

Якщо в недавньому минулому у вас були труднощі з грошима, то незабаром фінансове становище зміниться на краще, приміром, з’явиться нове джерело доходу або збільшиться зарплата. Думайте не тільки про матеріальну, але й про духовну сторону життя, займайтеся саморозвитком і намагайтеся приносити користь оточуючим.

Ще одне значення чисел 01:23 на годиннику – це зв’язок з Вищими Силами. Не виключено, що найближчим часом у вас загостриться інтуїція. Не ігноруйте внутрішній голос і знаки, які приходять до вас у сні, книгах, фільмах або піснях.

Час на годиннику 01:23 – значення за ангельської нумерології

Сенс числа 123, будь то час на годиннику або закінчення телефонного номера – це підтримка Вищих Сил. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, але не реалізуєте свій потенціал повною мірою. Будьте наполегливими, не бійтеся змін, здійснюйте дії, на які у вас раніше не вистачало сміливості.

Оскільки одне із значень одиниці в нумерології ангелів – це авторитет, то це означає, що ви можете стати лідером і зібрати навколо себе однодумців. Часте повторення числа 123 в повсякденному житті характеризує вас як оптимістичного, відкритого і чуйну людину, яка вміє заряджати оточуючих енергією і позитивом.

Значення 123 для відносин згідно нумерології ангелів

Основне значення одиниці, двійки і трійки в любові – це радість, злагода та рух вперед. Час 01:23 на годиннику для чоловіка може вказувати на те, що необхідно шукати баланс між роботою та особистим життям, домашніми обов’язками, а також турботою про сім’ю. Якщо число 123 бачить жінка, то це може говорити про її потреби в стабільності, гармонії і ясності у стосунках. За такого знаку можна зробити висновок, що є бажання прояснити відносини, наприклад, обговорити плани щодо спільного життя, весілля і народження дітей. Не бійтеся відвертої розмови, але й не будьте надто наполегливі.

Намагайтеся проявляти увагу, ніжність, турботу і підтримку. Не намагайтеся перевіряти терпіння партнера на міцність, не шукайте приводів для ревнощів або образ. Не нагадуйте обранця або обраниці про помилки або конфлікти. Залиште в минулому неприємні спогади.

Якщо у стосунках зникла довіра, взаєморозуміння і гармонія, можливо, варто трохи віддалитися один від одного, привести до ладу думки і почуття, а потім вирішити, чи є у вашої пари шанс на возз’єднання, чи ви бачите майбутнє з цією людиною. Будь-які зміни підуть вам на користь, навіть якщо вони здаються вам негативними.

Число 123 як підказка від ангелів

По часу на годиннику 01:23, яке ви бачите постійно, можна зрозуміти, які поради вам дають Вищі Сили.

ангельської нумерології число 123 означає наступне:

  • Не відволікайтеся на другорядні справи, дрібні неприємності і критику заздрісників. Зосередьте увагу на своїй меті і спілкуйтеся тільки з тими людьми, які підтримують і поділяють ваші інтереси.
  • Годі озиратися в минуле і згадувати болісний досвід чи невдалі стосунки. Дивіться в майбутнє з оптимізмом, будуйте плани, мрійте, а не лайте себе за колишні помилки. Позбавтеся від всього старого і непотрібного.
  • Не обмежуйте себе. Це означає, що ви можете мати успішну кар’єру, гармонійну особисте життя, друзів і захоплення. Ситуація залежить лише від вашого бажання працювати з негативними установками і бути сміливішими.
  • Пам’ятайте, що для досягнення успіху потрібна не тільки успіх, але й працьовитість, дисципліна, а також наполегливість. Не впадайте у відчай, якщо обставини складаються несприятливо, і порушуються плани. У будь-якому разі не кидайте справу незавершенным.