Число зрілості у нумерології – як розрахувати і розшифровки значень

Число зрілості вважається одним з головних в нумерології. Воно вказує на ваш потенціал, сильні і слабкі сторони характеру. У статті ми розглянемо на прикладі, як розрахувати своє число зрілості, а також дамо розшифровки значень.

Що таке число зрілості в нумерології

Кількість зрілості у нумерології – це цифровий код, який відображає мрії, прагнення і цілі людини, яка досягла середнього віку. Воно також вказує на призначення, здібності і таланти, які можуть розкритися після 30-35 років.

Можна сказати, що цей показник, який часто називають числом сили, символізує природний потенціал, нереалізований в молодості. З його допомогою можна зрозуміти, в якому напрямку рухатися, як здійснити свої бажання з урахуванням отриманого досвіду і наявних можливостей. Воно допомагає вибудувати або скорегувати плани в кар’єрі й особистому житті, не помилитися з вибором і максимально плідно використовувати свої ресурси.

Як розрахувати кількість зрілості по нумерології

Щоб розрахувати кількість зрілості, потрібно знайти 2 важливих показники, які є в нумерології: число життєвого шляху і число вираження.

Покажемо розрахунки на прикладі вигаданого персонажа: Петров Іван Ілліч, який народився 03.07.1986.

1. Обчислимо число життєвого шляху. Треба скласти всі цифри, які є в даті народження, та довести їх до однозначного числа:

0+3+0+7+1+9+8+6=34=3+4=7.

Сімка – це число життєвого шляху.

2. Обчислимо число вираження. Для цього необхідно перевести ПІБ з буквеного значення числове по таблиці нижче:

П – 8, Е – 6, Т – 2, Р – 9, Про – 7, В – 3, І – 1, В – 3, А – 1, Н – 6, І – 1, Л – 4, И – 3, І – 1, Ч – 7.

8+6+2+9+7+3+1+3+1+6+1+4+3+1+7=62=6+2=8.

Вісімка – це число вираження.

3. Складаємо числа, отримані у першому та другому пунктах:

7+8=15=1+5=6.

Шістка – це і є число зрілості.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

Значення чисел зрілості

В нумерології у кожного коду зрілості є своє значення. Далі ми докладно розшифруємо кожне число і розповімо, як воно проявляється в характері людини і події його життя.

Число зрілості 1

Одиниця – це знак лідерства і амбіцій, тому володар такого числа хоче домогтися визнання, влади та успіху. Його не лякають труднощі і невдачі. Він прагне бути переможцем за життя. Будь-які неприємності або поразки він сприймає як тимчасові. Ця людина не боїться брати відповідальність за інших людей і ніколи не відмовляє в допомозі.

Характер людини

Людина з числом зрілості 1 – незалежний, сміливий, наполегливий, цілеспрямований, впевнений у собі, чуйний і щедрий. Керується розумом, а не почуттями, намагається бути розсудливим і прагматичним. Може бути примхливим, егоїстичним і різким.

Як складеться життя

У зрілому віці він зазвичай пов’язаний зобов’язаннями, які обмежують свободу. Досягнувши 30 років, може кардинально змінити життя, позбавитися від того, що вже не приносить радість і задоволення. Наприклад, розірвати стосунки, змінити сферу діяльності або продати майно. Ці зміни шокують оточуючих, але допомагають перейти на новий рівень і досягти успіху.

Число зрілості 2

Двійка символізує комунікації, тому людина з цим числом добре розбирається в людях, робить на них вплив і домагається своїх цілей шляхом переконань. Завдяки навичкам дипломатії вміє уникати конфліктів і знаходити взаємовигідне рішення у найскладнішій ситуації. Має потенціал керівника, але часто його не реалізує.

Характер людини

Володар числа зрілості 2 є відкритим, товариським, тактовним і миролюбним. Його можна назвати хорошим психологом. Буває пасивним, поступливим і нерішучим, у разі невдачі мириться з обставинами й не намагається змінити ситуацію. При негативному сценарії може стати корисливим маніпулятором.

Як складеться життя

Людина здатна побудувати кар’єру через спілкування. Він володіє талантом залучати потрібних людей і добиватися їх розташування. Якщо він усвідомлює свій потенціал, то зможе досягати цілей не власними силами, а через оточення. Але для просування по кар’єрних сходах слід не тільки брати, але й віддавати натомість.

Число зрілості 3

Трійка говорить про позитив, енергії, жагу життя і натхнення, тому людина з числом 3 має талант, або бажання займатися мистецтвом. Він наділений не тільки творчими здібностями, але і гарним смаком. Часто володіє красивою, яскравою зовнішністю. Навколишні бачать у ньому щирого, життєрадісного і привабливого людини, тому відчувають симпатію до нього.

Характер людини

У особистості з числом зрілості 3 виражені такі якості, як оптимізм, доброзичливість, щирість, комунікабельність, впевненість у собі і гарне почуття гумору. Може бути егоцентричним, безтурботним, безвідповідальним, марнотратним і схильним до самозамилування.

Як складеться життя

Досягнувши зрілого віку, ця людина стає більш серйозним, прагматичним і раціональним, тому шукає способи, як знайти застосування своєму красномовству і творчому потенціалу. Після 30-35 років може задуматися про те, щоб стати публічною особою, наприклад, політиком, письменником, музикантом, і заробляти на своєму таланті великі суми.

Число зрілості 4

Четвірка означає сталість і працьовитість, тому пріоритетами людини з числом зрілості 4 є стабільність і ясна картина майбутнього. Він неквапливо, але наполегливо рухається до мети, дотримуючись правила і традиції. Йому важливо відчувати себе частиною колективу, в якому кожен прагне плідно працювати на благо спільної ідеї.

Характер людини

Володар числа “чотири” – надійний, відповідальний, організований, практичний, поміркований, чесний і працездатний. Завжди впевнений в правильності своїх рішень. Його слабкі сторони – це впертість, консервативні погляди, невміння визнавати помилки і песимізм.

Як складеться життя

Бездіяльність викликає у нього нудьгу, тому він з ентузіазмом береться за сміливі і амбітні проекти. З роками його дії стають більш осмисленими. Він розуміє, що будь-яка праця має приносити прибуток, тому після 35 років досягає достатку і високого соціального статусу. Має міцну, гармонійну сім’ю, хоча не завжди схвалює інтереси своїх дітей.

Число зрілості 5

П’ятірка символізує активність, рух і знання. Людина з таким числом цінує свободу і з цікавістю вивчає світ. Йому подобається експериментувати, подорожувати, відкривати для себе нове і знайомитися з цікавими людьми. Він любить ризикувати, не боїться міняти сферу діяльності і постійно знаходиться в пошуку кращого варіанту.

Характер людини

Для особистості з числом зрілості 5 характерні такі риси, як оптимізм, щирість, винахідливість, енергійність і жага життя. Його можна назвати захоплюється, азартної натурою. Часто не доводить розпочате до кінця, особливо якщо втрачає інтерес, буває неспокійним, метушливим і безвідповідальним.

Як складеться життя

У володаря числа “п’ять” у зрілому віці може виникнути спад життєвої активності або, навпаки, з’явиться порив різко змінити життя, вийти зі звичної системи, стати незалежною і вільною від зобов’язань. Його не лякають наслідки і можливі втрати. Але невміння цінувати те, що є, може привести до проблем в особистому житті.

Число зрілості 6

Шістку можна назвати знаком любові та турботи, тому у власника числа зрілості 6 пріоритетом є сім’я. Йому подобається бути в оточенні близьких, люблячих людей, знаходитися в спокійній і заспокійливою обстановці. Він любить красу, комфорт і затишок, тому продумує кожну дрібницю в своєму будинку і намагається, щоб у ньому була приємна атмосфера.

Характер людини

Він є чуйним, чуйним, добродушною людиною, який ніколи не відмовляє в допомозі. Його переваги – відповідальність, організованість та самовіддача, а недоліки – невміння вчитися на своїх помилках і схильність ставити інтереси інших вище власних.

Як складеться життя

У людини з числом 6 є потенціал стати лікарем, вчителем або волонтером, який може розкритися в зрілому віці. Саме допомагає професія може не тільки стати сферою її самореалізації, але і роботою, яка приведе до стабільного матеріального становища.

Число зрілості 7

У нумерології число зрілості 7 символізує мудрість, прозріння і пошук сенсу життя. Ця людина вміє аналізувати, бачити справжню сутність людей і явищ, а також розбиратися в складних темах, які незрозумілі для більшості. Він є інтелектуалом, незалежною, самодостатньою особистістю, яка не потребує оточенні і визнання.

Характер людини

Його можна назвати впевненим у собі, витривалим, цілеспрямованою, відповідальною, безстрашним, чесним, проникливим і спостережливим. Він володіє тонкою інтуїцією, добре розбирається в людях, може дати мудру пораду. Найчастіше буває задумливим, відстороненим, може здаватися байдужим і неемоційним.

Як складеться життя

У володаря сімки в зрілому віці може виникнути інтерес до релігії, психології, езотерики або духовним практикам. У нього немає бажання просуватися по кар’єрних сходах, прагнути до достатку або обзаводитися великою родиною. Але він намагається досягти майстерності, максимально вивчити і освоїти ту справу, якою займається.

Число зрілості 8

Вісімка – цифра благополуччя, процвітання, достатку і достатку. Людина з числом 8 протягом усього життя прагне до успіху і багатства, тому його можна назвати природженим підприємцем. Його не зупиняють тимчасові труднощі, особливо якщо він вибирає професію, яка приносить йому задоволення.

Характер людини

У такої особистості не буває проблем з мотивацією або самооцінкою. Його переваги – це цілеспрямованість, наполегливість, рішучість, сильне аналітичне мислення, оптимізм і щедрість, а недоліки – упертість, егоїзм, вимогливість і користь.

Як складеться життя

Кількість зрілості 8 говорить про здатність досягти великих успіхів у кар’єрі чи бізнесі, тому до 35 років цей чоловік має стабільне фінансове становище і повагу в суспільстві. З роками зростають не тільки його можливості, але й амбіції з цілями. Йому потрібно спрямовувати увагу не тільки на матеріальні, але й духовні цінності, щоб з віком ставати мудрішими.

Число зрілості 9

Кількість зрілості 9 символізує баланс, тому його володар прагне до гармонії, що виявляється як бажання допомагати людям і бути корисним для суспільства. Йому подобається відчувати себе альтруїстом і покровителем. Він володіє емпатією, тому здатний щиро співчувати, поділяти з близькою людиною і радість, і печаль.

Характер людини

Його можна назвати добрими, великодушним, романтичним, чутливим, відповідальним і порядним. Але він схильний до ідеалізації і самопожертви, може переоцінювати свої можливості і власну значимість, а також бути критичним по відношенню до інших людей.

Як складеться життя

Така людина може стати громадським діячем або представником творчої професії, якщо розкриє свій талант. Але його віра в добро і справедливість не завжди приводить до успіху. В зрілому віці можуть бути труднощі і в матеріальній сфері, і в особистому житті. Він мріє знайти ідеал і часто відкидає людей, які не відповідають високим вимогам.

Число зрілості 11

Це число говорить про неймовірну інтуїції. Така людина може передбачати події і добре розбирається в людях: перше його враження про новий знайомому завжди виявляється правильним. Завдяки цим здібностям у нього сприятливо складаються дружні і сімейні відносини.

Характер людини

Його можна назвати проникливим, уважним і розсудливим. Він володіє сильною логікою, тому здатен не тільки відчувати, але і аналізувати. Буває недовірливим і підозрілим. У нього може з’явитися спокуса не впливати на людей, а маніпулювати ними.

Як складеться життя

З роками з’являється інтерес до духовної сторони життя, бажання досягти балансу і гармонії. Матеріальний інтерес слабшає, на перший план виходить сім’я. Але прагнення реалізуватися у професії не зникає, тому людина може обрати напрям, у якому потрібно спілкуватися з людьми, допомагати їм і давати настанови.

Число зрілості 22

У людини з таким числом перша половина життя буває важкою. Наприклад, не складаються стосунки з батьками або однолітками. Він часто не може зрозуміти самого себе і свої бажання, знайти сферу самореалізації і своє місце в цьому світі, а також позбутися від почуття самотності.

Характер людини

Володар числа зрілості 22 – часто замкнутий, нерішучий, відсторонений, схильна до смутку, але в той же час відповідальний, чесний, надійний і чуйний.

Як складеться життя

У такої людини в зрілому віці відбувається прозріння. Він розуміє, в якому напрямку рухатися, до чого прагнути і як реалізувати свої здібності. Успіх, любов і процвітання приходять до нього зазвичай після 35 років. Опісля стількох років труднощів і невдач його життя починає складатися благополучно.