Число особистості у нумерології – розрахунок і розшифровка значень

Число індивідуальності надає вплив на те, як людини сприймають оточуючі. У статті ми розглянемо на прикладі, як вона розраховується, а також дамо розшифровки кожного числа особистості по нумерології.

Що таке число особистості або число індивідуальності

Число особистості в нумерології описує зовнішній вигляд людини, його імідж, манеру спілкування, поведінку, тобто ті якості, які він демонструє суспільству. Можна сказати, що воно є цифровий візитною карткою – від нього залежить, яке враження складається у інших людей про цю персону. Його також називають числом індивідуальності, тому що воно вказує на унікальні риси характеру.

Даний числовий код пов’язаний лише з зовнішніми проявами особистості, але він не відображає внутрішній світ, справжні думки, почуття, переживання та прагнення. Бувають ситуації, коли виникає дисонанс – число індивідуальності не гармонує з іншими нумерологическими показниками. Наприклад, людина виглядає стриманим і незворушним, бо старанно ховає свої емоції, і оточуючі навіть не здогадуються, що насправді він є вразливою натурою.

Як розрахувати кількість індивідуальності з нумерології

На відміну від багатьох інших чисел в нумерології, які вважаються на основі дати народження, число особистості потрібно шукати за приголосним буквах імені, по батькові та прізвища. Для цього літерні значення необхідно перевести в числові за спеціальною таблицею, а далі складати цифри між собою, поки не вийде однозначне число.

Наведемо приклад розрахунку. Ім’я – Олена Сергіївна Іванова.

1. Візьмемо з ПІБ тільки приголосні букви і переведемо їх у цифри:

Л – 4, Н – 6

З – 1, Р – 9, М – 4, В – 3, Н – 6

В – 3, Н – 6, В – 3

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

2. Порахуємо суму отриманих чисел:

4+6+1+9+4+3+6+3+6+3=45.

3. Знайдену суму доведемо до однозначного числа, додавання цифр:

45=4+5=9.

Дев’ятка – це і є число індивідуальності для даного прикладу.

В нумерології є винятки. Вважається, що 11 і 22 є майстер-числами, тому їх не потрібно спрощувати. Тобто, якщо в результаті складання вийшло 11 або 22, то далі цифри не складають.

Серед експертів немає єдиної думки на цей рахунок: одні нумерологи доводять їх до однозначного числа, тобто 11 міняють на 2, а 22 на 4, інші – залишають як є і дають їм власні трактування. Ви можете розрахувати число особистості двома способами, порівняти розшифровки і вибрати ту, яка більше відгукнеться.

Значення чисел особистості в нумерології

У кожного числа індивідуальності є своє унікальне значення, яке проявляється в характері людини, її поведінці, відносинах з оточуючими і навіть у зовнішності. Розповімо докладніше, що означають числа особистості в нумерології.

Число особистості 1

Людини з числом особистості 1 можна назвати самовпевненим, рішучих, цілеспрямованим і харизматичним. Він намагається довести оточуючим, що не потребує чиєїсь допомоги і може самостійно впоратися з будь-якою проблемою.

Йому хочеться показати свій високий соціальний статус, тому він часто демонструє дорогі аксесуари та елементи розкоші. Володар цього числа індивідуальності вважає за краще одягатися стильно, яскраво, модно, але має почуття смаку, тому його вбрання завжди виглядають доречно. Є добрим і великодушним людиною, хоча іноді може здаватися суворим і владним.

Число особистості 2

Число особистості 2 робить свого власника добродушним, чарівним, товариським, дипломатичною та неконфліктною. Він не намагається привернути увагу яскравими нарядами або гучним голосом, але оточуючі тягнуться до нього і відчувають симпатію з моменту знайомства.

Він володіє хорошими манерами, вміє вести діалог, але в малознайомих компаніях може бути стриманим і навіть сором’язливим. Часто тільки близькі люди знають про його дар красномовства і вміння переконувати. Число індивідуальності “два” проявляється і в зовнішньому вигляді – людина намагається виглядати акуратним, охайним і віддає перевагу класичний стиль одягу.

Число особистості 3

– Число 3 наділяє особистість такими рисами, як життєрадісність, оптимізм, комунікабельність, щирість. Така людина заряджає оточуючих своєю позитивною енергетикою і ентузіазмом, створює атмосферу свята і легко входить в довіру.

Кількість індивідуальності робить його креативним і творчим, тому йому подобається яскрава і навіть екстравагантна одяг або помітні аксесуари. Завдяки відмінному почуттю гумору, дотепності і харизмі він швидко стає душею будь-якої компанії. Хоча деяким він може здаватися легковажним, балакучим, настирливим і безвідповідальним.

Число особистості 4

Число особистості 4 відповідає за такі якості, як розсудливість, відповідальність, чесність, моральність і працьовитість. Ця людина цінує стабільність, тому вважає за краще не імпровізувати, а діяти за заздалегідь узгодженим планом.

Він завжди дотримується правила, шанує традиції і такої ж поведінки чекає від оточуючих. Вони сприймають його як надійного, прямолінійного людину і хорошого сім’янина. Володар такого числа зазвичай вибирає просту, практичний і комфортний одяг, але з-за своїх консервативних поглядів може виглядати трохи старомодним.

Число особистості 5

Володар числа 5 – багатогранна особистість, новатор, винахідник і експериментатор. Ця людина живе на максимальних швидкостях, веде активний спосіб життя, багато подорожує, має велике коло спілкування і безліч захоплень. Його можна назвати сміливим, енергійним і креативним.

Зазвичай він справляє неоднозначне враження на оточуючих: одним здається доброзичливим, привабливим і цікавим, іншим – безрозсудним, імпульсивним і хвалькуватим. Число індивідуальності наділяє його яскравою зовнішністю, яку він часто доповнює екстравагантними речами. Його складно не помітити в натовпі.

Число особистості 6

Особистість з числом 6 – це добрий, чуйний, турботливий, гостинний і щирий чоловік. Він любить комфорт і затишок, тому з любов’ю відноситься до свого дому та намагається створити заспокійливу атмосферу. Йому подобається проводити вільний час у колі рідних і близьких, запрошувати друзів і пригощати їх улюбленими стравами. Він ніколи не відмовляє в допомозі.

Володар цього числа індивідуальності має хороший смак, тому хоч і вибирає зручну, практичну одяг, але виглядає привабливим. Іноді він буває неакуратним і недоглянутим, якщо з головою занурюється в домашні турботи.

Число особистості 7

Людина з числом особистості 7 має репутацію таємничого персонажа: інтроверта, філософа, мислителя або вченого. Його можна назвати самодостатнім, незалежним і оригінальним. Він володіє високим інтелектом та ерудицією, тому є цікавим співрозмовником, хоча рідко вступає в діалог з малознайомими людьми. Йому набагато більше подобається усамітнюватися, ніж відвідувати світські заходи.

Власникові цього числа складно залишитися непоміченим, хоча він не прагне бути в центрі уваги. Він приваблює оточуючих своєю таємничістю, вишуканими манерами і суворими, але стильними образами.

Число особистості 8

Число особистості 8 робить свого власника успішним, впливовим, шановним і самовпевненим людиною. Він любить оточувати себе елементами розкоші, тому ретельно стежить за своїм іміджем, вибирає шикарні вбрання і дорогі аксесуари. Йому подобається відчувати себе обраним, членом вищого суспільства і аристократом.

Це число індивідуальності символізує високий статус, добробут і достаток, тому така людина може стати процвітаючим бізнесменом, відомим артистом або спортсменом. Його приваблює владу, тому він часто намагається керувати оточуючими і контролювати їх.

Число особистості 9

Людина з числом особистості 9 – добрий, чуйний, співчутливий, чутливий, романтик. Він здатний співпереживати, співчувати і щиро радіти за близьких. Володар дев’ятки ставить інтереси інших людей вище власних, ніколи не відмовляє в допомозі і займається благодійністю. Він схильний ідеалізувати світ, що нерідко призводить до розчарування.

Цей чоловік часто ігнорує свої бажання і потреби, тому вибирає прості та комфортні речі. Але навіть у повсякденному одязі він може виглядати елегантно, тому що має гарний смак.

Число особистості 11

Володар числа індивідуальності 11 – це особистість з багатим внутрішнім світом, яку набагато більше цікавлять духовні цінності, а не матеріальні. Така людина наділений емпатією, тому добре відчуває інших людей, розуміє їх емоції і переживання, вміє чинити на них вплив, знаходити потрібні слова, вселяти надію і натхнення.

Йому необхідно періодично брати паузу і усамітнюватися. Підвищена увага з боку оточуючих викликає у нього сильне емоційне напруження. Його творча натура часто проявляється у зовнішньому вигляді: він любить незвичайні і навіть екзотичні речі.

Число особистості 22

Число 22 робить людину цілеспрямованим, наполегливим, енергійним і компетентним. У навколишніх складається враження, що він знає і вміє буквально все. Він має силу волі, тому завжди домагається бажаного професії або бізнесі. Інші люди ставляться до нього з повагою або захопленням, хоча у деяких він може викликати заздрість.

Пріоритетом цієї людини зазвичай стає кар’єрне зростання, а не відносини або сім’я. Він часто забуває про таких сферах життя, як дружба, хобі, відпочинок і подорожі.